TOLMUALLERGIA - SPIRITUAALNE TÄHENDUS

by in UUDISED, TERVIS .

 

Kodutolmu, looma tolmu või õietolmu allergia on vägagi laialt levinud allergiavorm. Allergia, mida mina olen väga tihti inimestes avastanud ja kes on ise terve elu sellega elanud. Kirjutan sulle oma mõtted selle kohta, miks sellist sorti tolmuallergiad inimesel võivad olla ja selle tähendusest spirituaalse vaatenurga alt.

 

Igal haigusel on seos ka spirituaalse kehaga, sinu hingega. Mitte ükski haigus ei ole ainult füüsilise probleemi pärast tekkinud sinu kehasse, sellel on palju suurem lugu sulle jutustada. See kehtib kõikide haiguste ja keha nõrkuste kohta. Täpselt samamoodi on ka erinevat sorti tolmuallergiatel üks ühine põhjus, miks need siis kunagi sinu kehasse ka tekkisid.

 

Tolmuallergiast võib inimene välja kasvada, nii nagu enamus terviseprobleeme on võimalik üht või teistpidi tervendada. Tervendamise jaoks on sul vaja teada seda, kuidas sa saaksid sellele füüsilises ja vaimses mõttes tervendust anda. Kuid enamjaolt ei saa probleem terveneda vaid siis, kui sa tervendad seda ainult ühe keha kaudu. Sul on kaks keha ja need mõlemad kehad vajavad sinu hoolt ning armastust. Sul on vaimne ja füüsiline keha.

 

"Tundlikud inimeste emotsioonide lugejad"

 

Sellisel juhul, kui sina või sinu laps on sündinud kaasasündinud tolmuallergiaga, siis see on vastus tema hinge iseloomu kohta. Kaasasündinud tolmuallergia peegeldab inimese ülitundlikkust teiste inimeste suhtes. Need on inimesed, kes suudavad inimese kehakeelt ja miimikat lugeda. Üldiselt on tolmuallergik äärmiselt tundlik ja ta oskab näha inimese varjukülgi isegi siis, kui ta neid väga hästi oskab varjata.

 

Ütleme nii, et ühest küljest on tolmuallergia käes olev inimene suure probleemi otsas. Pidev nina, silmade ja naha sügelus. Pidev hingamisteede probleem, astma hood ja köha. Oleneb täpselt, kuidas kellelgi see esineb. Teispidi on sellega kaasa antud ka oskus inimestest rohkem läbi näha ja näha nende varjukülgi. See on väga väärtuslik oskus ja annab sellele inimesele oskuse end halbadest inimestest eemale hoida.

 

Tolmuallergikud on tundlikud, tajuvad inimesi ja seda mitmeid kordi paremini, kui see, kellel ei ole seda terviseprobleemi.

 

Miks tolmuallergia avab oskuse inimesi paremini tajuda?

 

Tolmuallergia pesitseb Kurgutšakra kanali kohal ja tänu sellele terviseprobleemile on Kurgutšakra ülevõimendunud, mitte energiast tühi. Ehk see töötab võimsamalt, kui seda vaja on.

 

Kui Kurgutšakral on veidi agressiivsem energiatöö, siis inimene muutub ülitundlikuks ja see konkreetne terviseprobleem toob Kurgutšakras oskuse tunnetada inimeste tõelist palet selle halvas mõttes. Ülevõimendunud Tšakra aitab inimestes halva kiirelt ära tunnistada.

 

See on ka põhjus miks tolmuallergikust väike laps on inimeste suhtes pelglik, ta haavub kergelt ja ranged sõnad teevad talle kergelt liiga. Ta lihtsalt on nagu svamm, kes võtab kõik selle kergelt endasse ja ta tajub negatiivsust võimsamalt. Selliste laste vanemad peaksid kindlasti olema temaga suheldes ääretult ettevaatlikud ja võimalikult leebelt peaksid erinevaid olukordi temaga lahendama. Seda sellepärast, et tolmuallergia probleem ei muutuks veelgi tugevamaks.

 

Mida leebemini kasvatatakse seda last, seda kiiremini kaob ära haigus füüsilisel tasandil ja sellest haigusest jääb järgi vaid suur trump - oskus inimeste kurja poolt märgata.

 

Tolmuallergia, mis on tekkinud elu jooksul, siis sellele on pigem füüsiline seletus ja seda ei saa väga spirituaalselt lugeda. See on allergia, mis on enda keha rikkumisega tehtud. See, miks see on tekkinud, see on kõikide inimeste puhul väga individuaalne. Üldiselt on kaasasündinud tolmuallergia rohkem vaimse keha jälg kui füüsilise keha probleem. Elu jooksul tekkinud tolmuallergia tekib sellest, kui Kurgutšakrale on osutatud väga palju kahjulikku energiat, nii vaimses kui ka füüsilises mõttes. Seega see on keha valesti käsitlemisest tekkinud.

 

Kuid need, kes on tolmuallergikud sünnist saati, nendele on mul mõned soovitused selle kohta, kuidas seda leevendada. Esiteks usun mina, et seda ei ole võimalik füüsiliselt välja ravida, vaid ainult erinevate ravimitega blokeerida. Kuid haiguse blokeerimine ei ole selle ravimine.

 

Tolmuallergiale tuleb läheneda loodusega. Ennekõike soovitan ma tolmuallergikutele Krüsokollat. Krüsokolla on tolmuallergia tervendaja ja leevendaja. Seda kristalli soovitan ma kanda nii lapsel, kui ka täiskasvanul. Krüsokolla leevendab emotsionaalse keha probleemi ja taandab üliaktiivset Kurgutšakrat.

 

Kui sa Kürsokollat ei soovi kanda, siis pane see kristall padja kõrvale, voodi lähedale või magamistuppa. Üks võimalus on sellest ka vee-eliksiiri valmistada.

 

Tolmuallergiat aitab taandada toataim nimega Tõlvlehik. Kõikide allergikute koju on seda taime väga suures koguses vaja. Igas toas peaks olema üks või kaks Tõlvlehikut. Usu mind see aitab! Proovi järgi ja kui sa oled allergik, siis sinu allergia sümptomid taanduvad väga kiirelt. Tõlvlehik puhastab õhku ja toodab seda.

 

Teine taim, mis allergiku kodus peab olema, on Aglaonema. Ka see taim on õhu puhastaja ja aitab just sellise probleemi käes vaevlaval inimesel paremini hingata.

 

Lisaks Krüsokollale on allergiate maandajaks ka Vanadiniit Bariit geood. Soovitan selle sama kristalli koos Krüsokollaga Tõlvlehiku või Aglaonema mullale panna.

 

Kindlasti aitab ka see, kui kodus õlilambi sees Teepuuõli või Eukalõptiõli põletada. Iga kord, kui tuleb allergia hoog või nina-silmad hakkavad sügelema, siis tuleks seda õli õlilambis põletada.

 

Tüümiani tee on allergiaid taandava toimega ja seda soovitan ma juua siis, kui allergiline reaktsioon on sind tabanud. Eriti soovitan ma seda neile, kellel kaob õhk ära.

 

Tolmuallergikutel soovitan võimalikult palju sibulat süüa. Sibul on see, mis taandab seda terviseprobleemi ja see võib olla ka põhjuseks, miks täiskasvanuna tekib tolmuallergikul meeletu isu sibula järgi. See on alateadvuse poolt tulev märguanne, et seda on sinu kehal vaja, et terve olla.

 

Tolmuallergia taandub ja see muutub selliseks, et sellega saab elada siis, kui sa õpid inimeste negatiivsete külgedega toime tulema. See on ka põhjus, miks väikestel lastel on see tugevamini esinev, kuna nemad ei oska end negatiivsuse eest kaitsta ja nad ei oska sellega toime tulla. Täiskasvanud inimene annab endale mõista, et inimesi on väga palju erinevaid ja seega on ka headust ning halba mõlemat.

 

Mida rohkem suudab tolmuallergik mõista, et inimestes on headust ja halba, seda vähem on ta tolmule ka allergiline. Ehk see sama inimene peab ise tugevaks kasvama ja õppima sellest samas oskusest teisi inimesi lugeda enda kasuks pöörama. Ta peab ise mõistma, et halbu inimesi eksisteerib ja tema ei saa üksinda maailma paremaks kohaks muuta. Kui tolmuallergik ühel hetkel jõuab sellisesse faasi, kus ta ei haavu inimeste negatiivsusest ja võtab oskust inimesi lugeda enda trumbina, siis ta suudab selle allergiaga elada ilma ravimeid tarvitamata.

 

Kõikidel terviseprobleemidel on sügavam tähendus, tolmuallergia peegeldab inimese oskust teisi inimesi lugeda! 

Uuendatud: 18.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja