INGLITEGA KONTAKTEERUMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .


Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

Inglitega kontakteerumise maagia on selleks, et sa saaksid avada enda kõrval energiad, mis kutsuksid sinu ellu Ingleid ja aitaksid neil sinuga ühenduses olla. See maagia on erinevatele Inglitele ja hingedele suunatud. Maagia, millega avad enda kodus energiad, et Inglid saaksid sinu unenägudesse ilmuda ja sinu Auras eksisteerida. See maagia on seotud Inglitega suhtlemiseks ehk kontakti loomiseks. Peale selle maagia tegemist peaksid hakkama rohkem Inglite poolt saadetud numbreid nägema, unenäod peaksid selgemaks minema ja Inglite poolt saadetud märke peaks rohkem esinema hakkama.

 

LARIMAR, AQUA AURA JA LASURIIT

 

"Kristallid, mis aitavad sul Inglitega ühenduses olla"

Larimar on Inglitega kontakteerumise kristall. See on kristall, mis aitab sul ühenduses olla nende energiatega ja see on ka kristall, mis suudab sinu lähedale Ingleid kutsuda. Larimar aitab kontakteeruda nähtamatu maailmaga, aidates sul õppida ka Ingleid märkama. See on väga kasulik kristall Inglitega ühenduse saamiseks, see aitab ka nendel inimestel ühendust leida, kes väga ei oska tunnetada ega pole eelnevalt Inglitega teadlikult ühenduses olnud. Larimar aitab sul alateadlikult üles leida need märgid, mis Inglid sinu teele saadavad. Larimar on väga kasulik ja vajalik kristall just selle maagia jaoks. Tänu Larimarile suudad sa üldse hakata neid märkama.

Aqua Aura on spirituaalse energia tõstja ja see muudab spirituaalsed energiad intensiivsemaks. Aqua Aura võimendab ükskõik millist maagiat, mis on seotud Inglite või intuitsiooniga. Aqua Aura aitab kiireid muudatusi sinu ellu tuua ja seda aitab ka see siin maagias teha. Aidates kiirelt Inglitega kontakti luua ja aidates sinu mõtetel kiirelt ka Ingliteni kohale viia. Aqua Aura on "sõnumi saatja" kristall, mis Larimari ja Lasuriidi tööd kiirendab. Aqua Aura aitab kaitseinglil, lisainglitel ja erinevatel teistel hingedel sinuni jõuda. Aqua Aura ja Larimari koostöö avab oskuse näha läbi unenägude hingesid, kellega me oleme eelmistes eludes seotud olnud.

Lasuriit on spirituaalse energia kandja, kristall mida kasutatakse enda intuitsiooni tõstmiseks ja mis võimendab hingedega kontakteerumist.  Lasuriit aitab sinu ellu kutsuda neid hingesid, kes toovad sulle headust ja häid nõuandeid. Lasuriit blokeerib deemonite ja halba toovade Inglitega suhtlemist. Aidates neid hingesid sinu juurest eemale hoida. Lasuriit tõstab sinu teadlikkust ja aitab sul Ingleid märgata ning kuulata.

Loo nendest kristallidest endale komplekt helesinist või tumesinist värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kristallid ei tohi eelnevas kasutuses olla sellepärast, et see maagia saaks toimima hakata. Eelnevalt kasutatud kristallidega maagiat ei tehta. Lisaks kristallidele ja kotile on sul vaja ka Sandlipuu ühte viirukit. Ära nüüd ära ehmu, kuid sul läheb vaja ka tükikest enda juukseid, seega maagia käigus pead sa väikese tüki enda juukseid maagia jaoks ära lõikama. Juukse salk võib olla ka väga väike.

Inglitega kontakteerumise maagia komplekti on väga hea teha Kuu esimese veerandi loomise ajal, vahetult enne või peale seda. Teine võimalus on seda teha siis, kui kosmilised energiad avavad Inglite portaale. Sul tasub jälgida Kuu faase või kosmilist ennustust. Seda selleks, et kõige soodsamal ajal need kristallid enda jaoks tööle suunata.

Kui sa hakkad maagiat tegema, siis sa pead ennekõike olema avatud Inglite jaoks ehk sa pead ise väga soovima, et Inglid leiaksid tee sinuni ja annaksid sulle võimaluse endaga suhelda. Seega sa võiksid olla rahulikum ja sinu soovid võiksid olla kõrgelt lainestatud. Seda selleks, et maagia saaks üldse teele minna.

Maagia tegemiseks leia koht enda magamistoas. Aseta viiruk enda magamistuppa suitsema. Kui viiruk suitseb, siis sinna kõrvale aseta kõik need kolm kristalli. Magamistoas sellepärast, kuna hiljem need kristallid ka jäävad sinna. Kui Sandlipuu viiruk on oma töö ära lõpetanud, siis võta kristallid enda kätte. Hoia neid käes ja lausu nõiduslikud sõnad:

"Inglite portaalid avanegu, Inglid leidku tee minuni"

Seda sama lauset lausu nii palju kordi järjest, kui sul vähegi selleks soovi on ja senikaua, kuni sa tunned, et sinu mõtted on kristallidesse edastatud. Sandlipuu aitab avada nende kolme kristalli väe maagia jaoks ja selleks, et sinu sõnad saaksid nendesse kristallidesse kinnituda. Sandlipuu avab maagia ja kinnitab kristallidesse ülesande.

Kui sa oled oma nõiduslikud sõnad edastanud, siis aseta kristallid sinist värvi koti sisse koos tükikese enda juustega. Juuksed sümboliseerivad meie füüsilist ja vaimset keha. Neid on selleks vaja, et kristallide vägi suunaks Ingleid just sinuga tööd tegema. Juuste kasutamine maagias on täiesti tavaline ja see viib sind ka kiiremini tulemuse poole.

Seejärel sulge kott koos nõidusliku lausega ja ütle vaid ühel korral: "Inglite portaalid avanegu, Inglid leidku tee minuni"

Nüüd aseta maagia enda voodi alla või magamistoas olevasse Inglite kristallide keskele. Eriti kasulik oleks, kui sa just seda viimast teeksid.

Peale maagia tegemist hakkavad kristallid sinu jaoks soodsat energiat endast välja andma, andes sulle jõudu Inglitega ühendust saada ja suunates Ingleid sinu ellu. See maagia võib olla üks paljudest maagiatest, mida sa Inglitega suhtlemiseks endale lood ja kõik need aitavad sul veelgi võimsamasse ühendusse nendega saada.

Maagiat tehes me saadame enda seest unistusi välja nii, et need jõuaksid meie tulevikku. Maagia tegemine on väga kasulik, see aitab sul enda seest õigeid energiaid välja suunata. Kristallid on need, mis aitavad sul seda saavutada.
Uuendatud: 20.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja