NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS - ENERGIA TAASTAMINE JA KONTAKT INGLITEGA

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis järgmine nädal endaga kaasa toob. Seda selleks, et sa saaksid teadlik olla kosmilistest energiatest ja sellest, kuidas need sinu igapäevaelu mõjutavad. Iga päev kerkivad esile konkreetsed teemad, õnn või ebaõnn. Kui sa tead nende olemasolust, siis sa saad igast päevast kasu lõigata või end ebaõnne eest varjata.

 

PÄIKESEVARJUTUS & NOORKUU Esmaspäev 21. august

 

Nii nagu ma eelmisel pühapäeval teile teavitasin, et Päikesevarjutus on tulemas ja esmaspäev algabki just sellise väega.

 

Esmaspäeval on taevas Noorkuu ja sellega seoses on õige aeg hakata tegema erinevaid rituaale ning maagiaid. Päikesevarjutuse ja Noorkuu väe kohta saad lugeda minu eelmise nädala artiklist SIIT.

 

Teisipäev 22. august "Noore Kuu vägi annab veel võimaluse uute alguste loomiseks"

 

Teisipäeval on taevas veel Noorkuu, mis annab sulle jõudu uute alguste loomiseks ja uute projektide käivitamiseks. See on viimane päev, kus sa saad augustikuu Noorkuud enda kasuks pöörata. Sellel päeval tegele kõige sellega, mida sa enda ellu sooviksid ka jätta, mitte sellega, mida sooviksid maha jätta.

 

Sellel päeval tuleb ainult endale meeldivate teemadega tegeleda, kuna need samad teemad säilitatakse sinu lähitulevikku. Näiteks, kui sa terve päev läbi tegeled töö tegemisega, siis on ka lähitulevikus sulle töö garanteeritud. Kui terve päev kujuneb välja väga pingeliselt, palju tülisi ja probleeme, siis võid seda ka järgmistel päevadel enda ellu oodata.

 

Seega vali teadlikult millele enda energiat jagad ja millele sa seda ei soovi teha. Kindlasti saada teele veel enda maagiad, mida ei ole jõudnud eelnevalt teha. Noorkuu on siiski nõus veel sinu maagiaid täitma.

 

Kolmapäev 23. august "Kuu kasvab, sinu soovid ja ihad hakkavad suurenema"

 

Kolmapäeval hakkab peale Noorkuu loomist Kuu uuesti kasvama ja Kuu on selles faasis Neitsi tähemärgi mõjutuste all. See tähendab aga seda, et ka sinu isud, ihad ja soovid hakkavad kasvama.

 

Sellel päeval võid end tunda tavapärasemast ahnemana, nii selle positiivses, kui ka negatiivsemas võtmes. Söögiisud kasvavad, võid tunda, et sul on meeletud isud teatud toitude järgi. Iha kasvab ja tekib ka soov rohkem lähedust saada. Kõike soovid sellel päeval rohkem saada!

 

Kui sul on lapsed, siis lapsed soovivad eriliselt palju sinu tähelepanu just sellel päeval.

 

Kolmapäevasel päeval ei tohiks kindlasti alluda kahjulikele isudele ja ahvatlustele, sa oled väga nõrk "EI" ütlema. Jälgi mängu ja tunneta ise, milline sa siis kolmapäeval ka oled.

 

Hea päev on enda lastega lähedasemaks saamiseks. Sellel päeval soovitan ma võimalikult palju enda lapsega-lastega tegeleda, nendele aega anda. Kui sa seda teed, siis lood enda ja lapse vahele tugevamat sidet. Mango Kaltsiit ja Sinine Pitsahhaat on need kristallid, mis aitavad vanematel enda lastega lähedasemaks saada. Neid kristalle hoitakse lapse toas ja kingitakse neid lastele parema sideme loomiseks.

 

Neljapäev 24. august - reede 25. august "Energia taastamise aeg"

 

Nendel kahel päeval mõjutab meid Kaalude tähemärk, mis annab meile koos suureneva Kuu energiaga võimaluse enda energiaid taastada. See terve aasta on kõikide inimeste jaoks väga närvesööv ja aeg lendab lihtsalt käest ära. Sellel aastal ei leita eriti iseenda jaoks aega ja see neelab sind energiast tühjaks. Nendel kahel päeval on sul võimalus enda energiaid uuesti taastada ja tühimiku enda sees kinni panna.

 

Selleks, et energiat nendel kahel päeval kinni püüda, selleks soovitan sul teha järgmist:

 

- Võimalikult aktiivne olla nii füüsilises, kui ka vaimses mõttes. Liiguta end, korista, toimeta, tööta, tee trenni ja pühenda enda aega millegi välja mõtlemisele. See sama tegevus tõstab sinu energiataset. Kindlasti ei tohiks nendel päevadel lihtsalt kodus puhata.

 

- Söö õigeid taimi, mis tõstavad sinu energiataset. Sellega seoses suurendada sa ka enda Auras energia vastu võtmist. Söö oranže läätsesid, kõrvitsat, pastinaaki, astelpajusid, apelsine ja näiteks ka bataati.

 

- Kanna sellel päeval endaga kaasas Oranži Kaltsiiti, Päikesekivi või Karneooli. Need kristallid on kõige tugevamad energiakogujad. Üleüldse, kui sa neid kannad, siis need neelavad Kuu energiast enda sisse energiat ja seejärel suunavad selle sinu Aurasse.

 

- Valmista endale nendel päevadel energiavett. Aseta vee sisse astelpajusid koos nende kolme kristalliga. Tee endale kristallidest vee-eliksiiri, mis aitab sinu energial taastuda. Kui sellel päeval tegeled energia taastamisega, siis see annab sulle jõudu edasi liikumiseks.

 

- Kindlasti ei tohiks nendel kahel päeval kurta enda probleemide üle. Enda probleemidest rääkimine tõstab kogu keha pinget ja see vabastab sinu seest energiat. Need kaks päeva on selleks, et sa saaksid taastuda. Need inimesed, kes nendel päevadel räägivad palju enda muredest, need kulutavad end kiirelt energiast tühjaks.

 

Laupäev 26. august "INGLITE PORTAALID ON AVANEMAS"

 

Laupäeval on Kuu energiat mõjutamas Skorpioni tähemärk ja samal ajal kosmilised energiad avavad ka Inglite väravad. See tähendab vaid üht - on aeg saada visioone, nägemusi, unenägusid ja teadmisi. Skorpion loob väga intensiivse energiavälja, mis annab Inglitele oskuse ja võime kiirelt meiega ühendust saada. Laupäev on see päev, kus väravad hakkavad avanema ehk portaalid hakkavad avanema.

 

Laupäeval tuleb kindlasti sul puhastada kõik enda peeglid ära. Soovitan sul kohe kindlasti lugeda minu üht artiklit peeglite ja teispoolsuse värava kohta. Selle artikli leiad SIIT.

 

Peeglite ette aseta Mäekristall geoode ja Mäekristalli-, Musta Obsidiaani- või Šungiidi püramiidi. Need samad püramiidid kaitsevad ja avavad sinu koduseid portaale. See on hea selleks, et sinu juurde pääseksid vaid head hinged ja halbadel hingedel ei oleks sinu juurde asja.

 

Kindlasti puhasta enda peeglid ära ja sellel korral soovitan ma laupäeval kodus põletada võimalikult paljudes erinevates tubades Sandlipuu viirukit. Sandlipuu on see, mis aitab Skorpioni mõjutustega Kuu ajal Ingli portaale avada.

 

Aga miks siis kaasa aidata nende avanemisele?

 

See sama tegevus annab sulle võimaluse hingedega kontakti saada, läbi unenägude nende käest nägemusi ja vastuseid saada. Alates laupäevast võid sa väga müstilisi kogemusi kogeda ja väga palju Inglite poolt saadetud numbreid näha.

 

Sellel päeval on hea teha maagiat, mis aitab sul Inglitega kontakteeruda ja nendega ühenduses olla. Selle maagia leiad SIIT. Seda sama maagiat võid teha ka pühapäeval, et see maagia saaks sind kohe ka teenima hakata.

 

Pühapäev 27. august "INGLITE PORTAALID ON AVATUD!"

 

Inglite portaalid avanevad täielikult just pühapäevasel päeval ja sellel päeval tulevad sinu koju külla need, kellel on sulle teateid edasi anda. Sa võid alates laupäevast ja veel eriti pühapäeval kogeda väga palju müstikat. Sa võid kuulda koputusi, liikumist, enda hääle hüüdmist kusagilt sealt, kus kedagi tegelikult ei ole. Elekter võib minna ära, telekas võib ise tööle end lülitada ja kummalised kogemused võivad sinu teele tulla. Inglid hakkavad füüsiliste esemete kaudu enda olemasolust märku andma. Seega soovin sulle väga põnevaid elamusi.

 

Inglid annavad sulle võimaluse küsimusi esitada ja nendele vastuseid saada. Seega soovitan sul tegeleda iseenda sees küsimuste esitamisega, kui sa lausud enda küsimused mõtetes, siis nad tulevad peagi sulle vastust tooma. Kasuta Inglite portaalide avanemist enda kasuks ära, esita neile küsimusi ja saada neile soove teele.

 

Sellel päeval saame me enda poolt kaitset edasi anda kellelegi, kellest me hoolime ja seda tänu Inglite abile.

 

Süüta pühapäeval valge küünal kellegi auks, keda sa väga armastad. Võta valge küünal, aseta see laua peale ja enne tiku tõmbamist mõtle ühele konkreetsele inimesele ning sellele, mida sa temale soovid. Seejärel süüta küünal ja lase sellel korraga lõpuni põletada. Kasuta selle rituaali jaoks valgeid teeküünlaid. Eriti kasulik oleks see, kui sa hoiaksid seda teeküünalt Seleniidi küünlaaluse sees. Seleniit on see, mille kaudu sa saad Inglite abiga soove teele saata.

 

Sa võid väga palju erinevaid valgeid küünlaid süüdata väga paljude erinevate inimeste jaoks. Soovi oma lähedastele armastuse leidmist, rahu leidmist, tervise paranemist või kaitset. Tee midagi head ka enda karma jaoks, jaga enda seest armastust välja.

 

Oma kadunud lähedaste hauale minnakse pühapäeval koos Angeliidiga. Angeliit peidetakse mulla sisse ja enne seda saadetakse mõtteliselt teele sõnum just temale. Angeliit säilitab sinu mõtte ja aitab selle hinge dimensiooni selle saata. Angeliiti kasutatakse haudade peale viimiseks, et meie sõnumid kindlasti jõuaksid õige hingeni.

 

NÄDALA KRISTALL "INGLITE KRISTALLID" LARIMAR, AQUA AURA JA LASURIIT

 

Selle nädala kristallideks on Ingli kristallid, millega saab Inglitega kontakteerumist ja ühendust luua. Nende kristalli kolme ühise väe ja maagia leiad SIIT.

 

LARIMAR on Inglitega kontakteerumise kristall, mis aitab sul ühendust saada enda kaitseingliga, lisainglitega ja erinevate hingedega. Larimar muudab sind tundlikumaks ja seega aitab sul energiaid paremini tunnetada. Larimar aitab Inglite sõnumeid märgata ja neid enda jaoks lahti seletada. Aitab saada müstilisi kogemusi, mida aitavad Inglid sinuni tuua.

 

Larimar on ka armastuse kristall ja minu jaoks üks tugevamaid armastuse kristalle, mida ma ka väga paljudele soovitan, kuna see on võimas ning teeb enda tööd väga kiirelt. Seetõttu on see minu üheks vaieldamatuks lemmikuks ka saanud. Larimari kristalli hoitakse armastuse kristallidega ühes koos, et see head õnne suhtesse tooks või armastust ligi kutsuks. Sobib nii vallalistele hingedele, kui ka juba suhtes olevatele.

 

AQUA AURA on ennekõike seotud intuitsiooni arendamisega, selgeltnägemise erinevate vormide välja arendamisega, Inglitega kontakteerumisega ja spirituaalse energia suurendamisega. Seega saab Aqua Aurat kasutada ka sellistes kristallikomplektides, et nendele jõudu juurde anda.

Aqua Aurat on soovitatav voodi kõrval hoida või voodi kõrval asuvas kristallikomplektis, mis on seotud hea une, astraalrännakuga, inglitega kontakteerumisega või prohvetlike visioonide nägemisega. Aqua Aura aitab kiiresti kanalduda ja öösiti astraalrännakut kogeda. 

 

LASURIIT on kristall, millel on oskus sinu enda kaitseingliga või teiste inglitega kontakti saada. Selleks on hea, kui seda kristalli endaga kaasas kanda eriti ehte näol, aga saab ka luua spetsiaalse Inglite kristallide komplekti, kus siis asub ka Lasuriit. Inglite kristallide komplekti lisatakse ka väga palju teisi Ingleid ligikutsuvaid kristalle, et need looksid soodsa energia sinu koju. Inglite kristallide komplekti hoitakse tavaliselt magamistoas või isegi voodi all, et need läbi une sulle sõnumeid saaks tuua ning päevasel ajal Inglid kaitsta saaksid.

 

LARIMAR, AQUA AURA JA LASURIIT ON KUNI 27. AUGUSTINI 10% SOODSAMAD!

 

Järgmine tähtis Kuu faas on 29. augustil - Kuu esimese veerandi loomine!

Uuendatud: 20.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja