NOORKUU MAAGIA LOOS!

by in UUDISED .

 

Kes mind tunneb, see teab, et kingituste tegemine on minu üks vaieldamatuim lemmiktegevus. Seega otsustasin jälle teie vahel välja jagada ühed maagia komplektid. Sellel korral on tegemist vägagi eriliste väeesemetega. Kirjutasin sulle siia juurde ka, mida need teevad ja kuidas sa saad neid kasutada.

 

Need kuus maagiat on Noore Kuu väega tehtud ja hakkavad tööle just sellega, kes selle endale saab!

 

KÕIK OSTUD AJAVAHEMIKUS 21. AUGUST - 20. SEPTEMBER OSALEVAD LOOSIS!

 

Loosis osalevad e-poes, Tallinna ja Kuressaare Butiigis sooritatud ostud. Head loosiõnne kõigile osalejatele!

 

MAAGIAD

 

Maagiad on loodud sinu kodu jaoks. Iga maagia on erineva ilmakaare jaoks. Igas ilmakaares asub üks kanal, mida saab kristallidega avada. See kanal toob sinu ellu just sellel teemal õnne, mis energiaga see seotud on. Seda siis, kui seda kristallidega avada.

 

Pendel on aktiveeritud selle ilmakaare kristallide kontrollimiseks. Selleks, et teada saada, kas see kanal ja kristallid töötavad või mitte. Seda on sul hea teada selleks, et sa saaksid seda nurka ja seal olevaid väekristalle puhastada siis, kui seda teha on vaja.

 

Pendlit hoitakse nende kristallide lähedal või seal nurgas ja sellega sa võid ükskõik millal kontrollida selle väekanali aktiivsust.

 

Selleks, et seda kontrollida hoia pendlit kristallide kohal või selles ilmakaares. Kui pendel hakkab ringe tegema, siis kristallid ja kanal töötavad. Kui see hakkab edasi-tagasi võnkeid tegema, siis need ei tööta ja on vaja seda energiat puhastada.

 

1. KÜLLUSE NURGA EHK KAGU ILMAKAARE KRISTALLID

 

Esimene maagia komplekt, mille ma ära kingin on seotud külluse väe suurendamisega. Kristallid on täidetud külluse maagiaga ja need juba töötavad. Need tuleb panna kodu Kagu ilmakaarde ehk külluse nurka, kus need saavad hakata sinule ja sinu perekonnale küllust ligi kutsuma.

 

Selles komplektis on Mariami Jaspis, mis toob sinu ellu ärilist õnne ja edukust. Lisaks sellele on seal Piltjaspis, mis aitab sinu ideedel muutuda füüsiliseks ja mis toob sinu materiaalseid unistusi sinule lähedamale. Piltjaspis on samuti seotud külluse ligi tõmbamisega. Nende kõrval on ka kaunis Kollane Jaspis ja Kollane Kvarts. Need mõlemad kristallid suurendavad külluse väge ja avavad sinu kodus olevat külluse kanalit. Kõik need neli kristalli on aktiveeritud selleks, et need tooksid sinu ellu materiaalset õnne ja külluslikke võimalusi.

 

Kui sul juba on olemas oma külluse nurga kristallid, siis lihtsalt lisa need teiste sekka ja kui ei ole, siis need saavad olla sinu esimesed külluse kristallid.

 

Saadan kaasa sulle pendli, mis on valmistatud Kollasest Kaltsiidist. See pendel võiks jääda kokku nende kristallidega. See pendel on aktiveeritud selleks, et kontrollida, kas kristallid töötavad või mitte. See on selleks hea, et sa teaksid millal enda kristalle puhastada.

 

2. TERVISE NURGA EHK IDA ILMAKAARE KRISTALLID

 

Ida ilmakaares on tervise ja külluse nurk mõlemad. Selles ilmakaares asub kanal, mis toob sinu ellu tervist või neelab selle ära. Kui sina ja sinu perekond on terved, siis see tervise kanal töötab. Kui on pidevad tervise probleemid, siis on vaja seda tervendada.

 

Selles komplektis on vajalikud kristallid, mis toetavad sinu ja sinu perekonna tervist. Lisaks sellele on ka Verekivi pendel, millega saad kontrollida selle kanali aktiivsust ja kristallide tööd.

 

Selles maagia komplektis on Kambaba Jaspis, Roheline Jaspis, Roheline Aventuriin ja Unakiit. Kõik need kristallid kuuluvad Ida ilmakaare kristallide komplekti.

 

Need kristallid pane mõne ilusa aluse peale, kuhu saad hakata enda tervise kristalle koguma. Kui sul juba on see komplekt, siis lisa need teise sekka. Need kristallid on täidetud maagiaga ja hakkavad koheselt sinu kodus tööle.

 

3. KODU VÄLISUKS EHK KODU KAITSE KRISTALLIDE KOMPLEKT

 

See maagia on tehtud selle jaoks, et sa saaksid end ja enda perekonda kaitsta ebaõnne eest. Kodu kaitse kristalle hoitakse alati kodu välisukse vahetus läheduses. Sinna lähedusse peidetakse need kristallid ära. Vöörale silmale ei tohiks need kindlasti silma paista. Seda loomulikult sellepärast, et maagia saaks ilusti tööd teha.

 

Need kristallid võid panna ka teiste sama energiaga kristallidega kokku, kui sul on juba kodu kaitse jaoks kristallide komplekt loodud. Kui mitte, siis sobib see ka heaks alustuseks.

 

Selles maagias on suuremat sorti Kullisilma lihvimata tükk, mis kaitseb sinu kodu ebaõnne eest. Lisaks sellele on seal ka Tiigriraud, millele kodeerisin kogu perekonna Aura kaitse. Kristall, mis kaitseb Aurat stressi ja kurnatusetunde eest. Tiigriraua kõrval on Tektiit, mis hoiab eemale sinu kodu deemonitest ja halbadest hingedest. Tektiidi kõrval on Hüpersteen, mis on sama toimega, kuid hoiab ära koos Tektiidiga ka needuslikku energiat.

 

Lisasin selle maagia juurde Verekivi pendli, millega sa saad enda kodu välisukse juures pendeldada ja näha, kas sinu kodul on kaitse peal või mitte. Kui ei, siis tuleks kodu energiat puhastada ja kaitset suurendada.

 

4. INTUITSIOONI KRISTALLIDE KOMPLEKT EHK PÕHJA ILMAKAAR

 

Põhi sümboliseerib tööedu, stressist vaba olemist ja spirituaalsust. See on ilmakaar, kust kaudu saab avada intuitsiooni võimendumist ja kogu perekonna spirituaalse energia kasvu. Selles ilmakaares hoitakse kodus intuitsiooni kristallide komplekte ja lisaks sellele võib neid hoida ka voodi all või voodi vahetus läheduses.

 

Selles komplektis on Ioliidi pendel, mis aitab kontrollida sinu intuitsiooni kristalle või neid kristalle, mis on sul kodu tervendamise eesmärgil pandud kodu Põhja ilmakaarde.

 

Selles maagia komplektis on imeline lihvimata Sodaliidi kristall, mis leevendab stressi ja avab intuitsiooni tööle. Selles maagias on Sinine Kaltsiit, Sinine Apatiit ja Sinine Kvarts. Kõik need kristallid on intuitsiooni avamiseks väga kasulikud ja need tõstavad kogu kodu spirituaalset energiat, kus sinu intuitsioon saab ka edasi areneda. Need kristallid on kasulikud selleks, et sa üldse suudaksid infot vastu võtta ja energiaid tunnetada.

 

Need kristallid töötavad kõik üheskoos sinu ja sinu perekonnaga, kui sa paned need kodu Põhja ilmakaarde. Kui paned need magamistuppa voodi alla, siis need töötavad vaid sinuga.

 

5. KODU KESKPAIGA EHK POSITIIVSUSE KRISTALLID

 

Kodu keskpaigas asub sinu kodu energiakanal. Selles kanalis aktiveerub elujõud, positiivsus ja hea õnn, kui sinna positiivsuse kristalle viia. Selle maagia kristallid võiksid just seal olla. Teine võimalus on seda maagiat hoida söögilaua või elutoa laua peal, kus ollakse kodus kõige enam

 

Lisasin selle maagia juurde Oranži Kaltsiidi pendli, millega saad enda kodu keskpaiga kanali tööd vaadata. Sellega saab ka nende samade kristallide tööd kontrollida, mis sa oled enda koju toonud iseenda ja perekonna positiivse ellusuhtumise jaoks.

 

Selles maagias on lihvimata kaunis Oranž Kaltsiit koos Crazy Ahhaadi, kollast värvi Mookaitega ja Kollase Jaspisega.

 

Need kristallid toovad kõik sinu ellu positiivsust ja head tuju, aidates sul kodus end hästi tunda ja tuues perekonda ka palju õnne.

 

6. ARMASTUSE EHK KODU LÕUNA ILMAKAARE KRISTALLID

 

Sinu kodu Lõuna ilmakaares asub kodu armastuse õnne kanal. See maagia on loodud selleks, et sinu ellu armastuse õnn saaks pääseda. Need kristallid käivad just seal ilmakaares, et need saaksid aktiveerida armastuse õnne. Lisa see maagia sinna ja pane kokku teiste armastuse kristallidega, kui sul seal juba on kristalle.

 

Lisasin selle maagia juurde ka Roosa Kvartsi pendli, millega sa saad kontrollida kõikide enda kodu armastuse kristallide tööd ja ka Lõuna ilmakaares olevat armastuse kanalit. Sellega sa saad kontrollida, kas sinu ellu tõmmatakse armastust ligi või mitte. Kui see ilmakaare energiakanal on kinni, siis ei tule sinu ellu ka armastust.

 

Selles maagias on suurem meditatsiooni Roosa Kvartsi kristall, mis on küllalt suur, et see saaks koheselt sinu ellu armastust tuua. Selle kõrva on veel Vaarika Aventuriin, Mango Kaltsiit ja Rodoniit.

 

Need on kristallid, mis toovad sinu ellu armastust!

 

Kõikidesse nendesse maagia komplektidesse võid hiljem juurde lisada analoogse energiaga kristalle, et sa saaksid enda kodu energiaid tervendada.

 

Maagiad loosin välja 20. SEPTEMBRIL NOORE KUU LOOMISE ÕHTUL!

Uuendatud: 21.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja