PIHLAKAS - VÄE JA NÕIATAIM

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .Pihlakas on võimas puu, mille oksi, lehti ja vilju kasutatakse paljudes erinevates maagiatest ja nõiaretseptides ära. Minu vaieldamatuks lemmikuks Pihlaka toimeks on kurjade hingede eemale peletamise vägi. Juba sajandeid tagasi on kasutatud Pihlaka oksi koos lehtede ja marjadega kodu kaitsmiseks, selleks kas siis toodi värsked oksad maja välisukse ette või istutati Pihlaka puu maja kõrvale. Pihlaka marju peetakse "Kurja Silma" tegevuse pidurdajaks juba sellepärast, et Pihlaka marjal on selline väike viisnurkne ots nagu täht, mis sümboliseerib iidset kaitsvat pentagrammi. Suur osa Pihlaka uskumusi tuleneb Keltide kultuurist ja see taim oli osa nende kaitserituaalidest.

PIHLAKA NÕIDUSLIKUD USKUMUSED JA VÕIMALUSED SELLE TAIME KASUTAMISEKS

Pihlakas on ennekõike maagiate ja rituaalide taim. Taim, mida saab kasutada väga paljudes erinevates rituaalides. Ennekõike kasutatakse seda taime kaitse- ja armastuse maagiates. See on ka põhjus, miks sa võid avastada minu kirjutatud maagiaid, mis on seotud ka Pihlakatega.

Pihlaka marju kantakse kaasas näiteks tormi ajal, kui soovitakse tormi kahjustusi endast eemale hoida. Pihlakaoksi tuuakse tuppa ka siis, kui soovitakse välku majast eemale hoida.

 

"Kaitse kõige halva eest"

 

Kaitsval eesmärgil tuuakse Pihlakat tuppa, kui koduõues või toas on käinud inimene halbade uudiste või suurte muredega. Pihlakat tuuakse tuppa selleks, et need mured ei muudaks pererahva saatust halvemaks ja see kurbus mis toodi, kiiresti kodust välja saaks. Selleks hoitakse Pihlaka oksi koos lehtede ja viljadega kodus kõige läbikäidavamas toas senikaua, kuni Pihlaka lehed ära kuivavad. Seejärel viiakse oksad kodust kaugele metsa, kus on ka mõni veekogu (jõgi, järv, tiik jne). Kindlasti ei tohiks see olla pererahva enda mets.

 

"Tervendav eliksiir"

 

Pihlakat kasutatakse naha tervendamisel ja sellest valmistatakse eliksiire. Sügisel korjatakse Pihlaka marjad ja neid keedetakse senikaua, kuni Pihlakamarja kilejas kiht koos seemnetega keedetud vee pinnale kerkivad. Seemnetest valmistatakse õli-eliksiiri, mida saab kasutada nahahaiguste ravitsemiseks ja päikese UVA kiirguste eest kaitsmiseks. Vanasti tehti seda eliksiiri selleks, et päike ei põletaks näonahka ära.

 

"Kaitsev väetaim sinu koduhoovis"

 

Pihlaka puu istutati hoovidesse, et hoida ära "Kurja Silma" saabumist ja ka sellepärast, et hoovi lindusid ligi meelitada. Lindusid sellepärast, et nad viiksid kodu hoovist vana seisnud energia minema. See on vajalik selleks, et erinevad energiad oleksid tasakaalus - armastuse, külluse, tervise, heaolu, sõpruse ja teised energiad saaksid positiivsed olla.

 

Kui sul on Pihlakas koduhoovis, siis lao selle puu ümber kividest ring. Kividest laotud ring ümber Pihlaka aitab Pihlakal kaitsta sinu kodu ja perekonda igat sorti kurjuse eest. Olgu selleks kurjuseks ebaõnn, salakavalus, haiguste majja pääsemine, viljatus või laostumine.

 

"Musta maagia eest kaitsmiseks"

 

Musta maagia eest kaitsmiseks istutati kaks Pihlaka puud õuele otse sissepääsu juurde, teine teisele poole väravat või sissesõitu. Pihlakas hoiab eemale musti maage, kes toovad endaga kaasa nõiduslike portaalide avanemise või kes soovivad pererahvast ära needa. Samamoodi aitavad Pihlakad ära hoida armuloitsu peale panekut salakavalate ja perekonda sissetungivate naiste eest.

 

"Mediteerimine,astraal ja väikelapse uni"

 

Pihlakat peetakse visioonide taimeks, usutakse, et Pihlaka marjade voodi kõrvale toomine aitab kiirendada astraalrännakusse minemist ja sealt vajaliku informatsiooni kergemalt kätte saamist.

 

Pihlaka puu alla saab minna mediteerima, puhkama või suvel ka magama, et laskuda astraali. Kui sa soovid Pihlakat kasutada astraali minekuks, siis sa võid korjata endale Pihlaka marju ja neid enda unenägude kristallide keskele lisada. Pihlakas lisab lisaenergiat nendesse kristallidesse, kaitseb sind deemonite ja luupainajate eest. Eriti kasulik on Pihlaka marju hoida väikelapse voodi kõrval.

 

Väikelapse voodi kõrvale soovitan ma koti sisse panna veidi Pihlaka marju ja tükike Gagaadi kristalli. Taime ja kristalli vägi kaitseb last luupainajate ja kehva une eest.

 

"Selgusele jõudmine"

 

Pihlaka marju näritakse ja süüakse, kui soovitakse kohest selgust saada enda ellu või mõnele situatsioonile, mis segadustunnet hetkel sinu elus põhjustab. Pihlaka marja mahl aitab Kroontšakra hetkeks selgeks teha ja aitab sul õigeid elusuundasid näha.

 

"Suhtes eksisteeriv kriisiolukord"

Kui romantilises suhtes või abielus on kriisiolukord, siis tuuakse Täiskuu ajal värskelt lõigatud Pihlaka oksad koos marjadega magamistuppa ja hoitakse neid viis ööd seal. Peale viiendat ööd viiakse oksad kodust ida poole metsa, et need sinna maha jätta. Pihlakas aitab viia suhteprobleemi minema ja ida suund aitab taaselustada seda.

Pihlkaka marju mine ise korjama ja lisa neid armastuse kristallide keskele, et Pihlakad saaksid perekonnast armastuse kohal eksisteeriva ebaõnne ära võtta. Mõne kuu pärast viska tänutundega Pihlakad minema ja hinda enda suhte olukorda. Tülisid peaks vähem esinema ja omavaheline suhtlemine peaks olema seejärel romantilisem.

"Kaitse enda autot"

Riputa Pihlaka oks autosse või lisa Pihlaka pealt korjatud marju enda atuot kaitsvasse kristallikomplekti, kus on autokaitse kristallid - Must Turmaliin, Ahhaat, Tiigrisilm, Kullisilm ja teised autokaitse kristallid. Pihlakas aitab kaitsta sind autoga seotud õnnetuste eest ja väga raskete kogemuste eest.

Kui sinu koduhoovi peal kasvab Pihlakas, siis kindlasti ära seda maha võta, kui sul vähegi on selleks võimalus. Lase Pihlakal kasvada ja enda kodu kaitsta.
Uuendatud: 22.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja