FOTO TEGEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kas sa oled kunagi näinud unenäos fotograafi, oled näinud und, kus sinust on foto tehtud või oled sa ise kellestki-millestki pilti teinud? Foto unes tegemine sümboliseerib millegi avastamist või näiteks millelegi jälile jõudmist. See, mida sinu unenägu tähendada võis, sellele leiad tähenduse siis, kui sa seletad enda nägemuse vägagi detailselt ja üksikasjalikult lahti. Meenuta, milliseid emotsioone sa selles unenäos nägid ja kuidas sa end selles tundsid. Ka emotsioonid väljendavad sinu unenäo tähendust.

 

FOTO TEGEMINE JA SELLE SÜGAVAM TÄHENDUS

 

Unes foto tegemine sümboliseerib millelegi jälile jõudmist, avastamist ja millegi konkreetse kohta informatsiooni leidmist.

 

Foto tegemine kutsub tähelepanu sinule endale. Sinu alateadvus annab märku, et sa pead millelegi rohkem rõhku osutama.

 

Unenägu, kus sina pildistad midagi või kedagi sümboliseerib seda, et sa ise avastad midagi iseendas. Fotode tegemine on iseenda iseloomujoonte avastamine või sinu endaga seotud teemade üle parema vaatenurga saamine. See unenägu võib sümboliseerida ka seda, et sa avastad mõne saladuse või sulle võidakse mõnda saladust paljastada. Kui sa unenäos midagi pildistad ja sa mäletad seda, mis see oli, siis kindlasti seleta selle sümboli tähendus lahti. See sama sümbol võib viidata sellele, mida sa avastasid. Ehk pildistamine viitab vaid avastamisele ja teised sümbolid sellele, mida sa avastasid.

 

Unenägu, kus sa soovid midagi pildistada, kuid sa ei jõudnud seda pildistada (keegi ei takistanud), siis see tähendab seda, et sul ei ole vaja näha seda, kuidas täpselt asjad hakkavad sinuni jõudma. Need teemad, millele see unenägu viitab. Ehk unenäos anti sulle teada, et midagi on vaja hoida teadmatuses. Seda sellepärast, et vastasel juhul sa võid ise seda kõike takistada. Positiivse alatooniga unenäos soovitab selline nägemus sul lasta kõigel lihtsalt olla ja ise juhtuda. Negatiivses unenäos ütleb see nägemus sulle seda, et sa ei saa sinna midagi parata, mis peagi juhtuma hakkab. Igatahes tuleb see, mis tulema peab ja sul pole õigust sekkuda või heas mõttes ise millelegi jõudu juurde anda.

 

Unenägu, kus sa soovid midagi pildistada, kuid sind takistatakse või sul tekib probleeme pildi tegemisega, siis see sümboliseerib eesmärkide poole püüdlemisel tekkivaid probleeme. Sa ei suuda keskenduda millelegi, mida soovid saavutada ja võib-olla keegi takistab sul sinu unistuste poole liikuda.

 

Kui unenäos sind pildistatakse, siis teised inimesed või keegi konkreetne näeb sinu rõõmu ja õnne pealt. On olemas teatud inimene või inimesed, kes näevad sinu väärtuslikke võimalusi või sinu uhket elu pealt.

 

Kui sulle meeldis see, et sind pildistatakse, siis see inimene rõõmustab sinu üle. Kui sulle see ei meeldinud, siis selle taga on kade või kadedad inimesed. Kadedus millegi üle, mis neil ei ole, kuid sinul on.

 

Kui sa tead seda inimest, kes sind pildistas, siis see sama inimene võib seda tunnet sinu vastu tunda.

 

Kui sa näed unes, et sind pildistatakse, kuid sa ei näinud selle nägu, kes seda tegi, siis sinu üks soovidest võib peagi täituda. Seda sellisel juhul, kui see unenägu oli positiivse alatooniga. See on märguanne selle kohta, et sind kaitsev hing või Ingel võis sinu soovi pealt kuulata ning selle täide viia. Sinu soove on kuulatud! Kuid see tähendab seda sellisel juhul, kui kõik ülejäänud sümbolid ja emotsioonid on head toovad.

 

Kui unenäos pildistatakse sind mõne konkreetse moe või mõne reklaami töö pärast, siis see sümboliseerib sinu positiivset egoismi ja tervislikku enesekindlust. See on märguanne ka selle kohta, et sinust peetakse lugu ja paljud inimesed näevad sinus võlu ning ilu.

 

Salaja pildistamine sümboliseerib klatšijutte, salakavalaid vaenlasi ja halbu sõpru. Kui sa näed unes pealt seda, kuidas sind salaja pildistatakse, siis sinu seljataga plaanitakse ka kavalaid plaane. Sellisel juhul sind kaitsev hing tõi sulle hoiatava unenäo, et sa oskaksid salakavalust märgata.

 

Foto tegemine, kuid midagi ei jäänud pildile?

 

Kui sina või keegi teine tegi unes pilti ja sellele pildile ei jäänud mitte midagi paistma, siis see sümboliseerib saladust. Saladust, mis ei ole veel välja tulnud. Võib-olla sa varjad kellegi teise ees midagi või sinu eest varjatakse midagi? Mõtle selle peale, millele võis see tühi foto viidata.

 

Rodokrosiit on kristall, mis toob õnne fotograafidele. Rodokrosiit on ka kristall, mida hoitakse unenägude kristallikomplekti sees, et see avaks unenägude nägemist armastuse- ja suhteteemadel.

Uuendatud: 10.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja