NÄDALA KOSMILINE VÄGI - VÕIMALUS UUEKS ALGUSEKS

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma selle kohta, milline tuleb järgnev nädal ja kuidas kosmilised energiaid meid sellel nädalal mõjutavad. Iga päev on eriline ja veelgi erilisem on see Kuu faas, mis sellel nädalal on.

 

Esmaspäev "Uued tuuled hakkavad liikuma"

 

Skorpioni vägi juhatab Kuu esimese veerandi loomise poole tee. Esmaspäev on päev, kus energiad hakkavad võimenduma ja peale seda päeva on kätte saabunud Kuu esimese veerandi loomise päev. See aga tähendab seda, et esmaspäeva õhtul tehakse erinevaid maagiaid ja rituaale. Näiteks uue armastuse ligi kutsumise maagiat, mille leiad SIIT.

 

Esmaspäeval hakkavad energiad sättima positiivsema raja poole, inimestesse hakkab tekkima kohati seletamatu ärevusetunne. Ärevus ei pea ilmtingimata olema selle negatiivses võtmes. Pigem ärevus selle osas, et midagi nagu hakkaks muutuma. Kuid tõepoolest, midagi hakkabki muutuma. Sellel päeval hakkavad kosmilised energiad liikuma nagu uued tuuled. On aeg uueks mõttemaailmaks, uuteks tegudeks ja uuteks energiateks.

 

Tegelikult on aga nii, et teisipäevane Kuu faas avab täieliku energiavälja, mis on seotud uute võimaluste ellu toomisega!

 

Esmaspäeva kohta seletangi sulle seda, et kui sa tunned end veidi ärevil olevat, siis see on täiesti normaalne. Sinu sees toimuvad lihtsalt muudatused, energia vahetused.

 

Teisipäev 29. AUGUST - KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE

 

Teisipäeval loob end Kuu esimene veerand ja sellel korral toob see täiesti vaieldamatult unikaalse ning võimsa väe meie õuele. See toob energiavälja, mis annab väga paljudele inimestele õiguse ja ka võimaluse midagi otsast alustada. See toob uue energia, millega sa saad enda elu paremaks muuta. See sama vägi mitte ei lõppe sellel samal päeval ära, vaid kandub pea pühapäevani välja. See on lihtsalt Kuu faas, mis avab sellise energiavälja.

 

Kuu esimese veerandi loomise ajal kindlasti tee endale vajalikud maagiad ja rituaalid ära. Loo erinevaid maagia kristallikomplekte, täiusta enda kristalle ja puhasta neid.

 

Üks väga kasulik kristall selleks päevaks on Mookaite. Mookaite kristalliga sa saad teha endale vee-eliksiiri. Aseta sellel päeval Mookaite kristall veekannu sisse ja joo selle vett, kui see on seal seisnud vähemalt kakskümmend minutit. Mookaitest tehtud vett võiksid juua ka ülejäänud nädala.

 

Mis see Mookaite siis ka teeb? Mookaitest valmistatakse vee-eliksiiri, millega tervendatakse Päikesepõimiku energiakanalit. Kui sa jood Mookaite vett, siis sa avad enda hinges ja selles samas Tšakras võimaluse uusi kogemusi selles elus kogeda. Uut energiat enda ellu kutsuda ja uute võimalusteni jõuda. See on kristallivesi, mis avab sinu silmad sinna poole, kuhu sul parasjagu on vaja vaadata. Mookaite tervendab Päikesepõimikut ja sellega seoses aitab see vabastada sellelt energiakanalilt problemaatilise energia, mis ei lase sul enda elus õnne kogeda.

 

See on vee-eliksiir, mida ma soovitan sul just sellel nädalal juua.

 

Lisaks sellele soovitan sul enda Aurat puhastada Oopiumi viirukiga. Oopium aitab sinu hingest ära puhastada kõik selle, mis takistab sul enda eluga igas erinevas suunas edasi liikuda. Andes võimaluse kosmilistel energiatel sinu hinge pääseda.

 

Kuu esimese veerandiga avatakse täielikult uued energiaväljad ja sellega seoses on ideaalne aeg alustada millegi täiesti uuega.

 

Kui sa oled ammu juba peas mõnele mõttele ja unistusele rõhku osutanud, siis alusta selle ellu viimist sellel nädalal. Teisipäeval energiad avanevad täielikult, kuid terve nädala jooksul on sul õnne uuteks ettevõtmisteks.

 

Kuu esimese veerandi loomisega seoses soovitan ma sul sellel päeval kindlasti rohkem rõhku osutada positiivsele mõttemaailma, kui negatiivsele. Seda sellepärast, et sa laseksid kosmilistel energiatel endaga tööd teha ja enda eluteele uusi võimalusi tuua.

 

Kolmapäev on peaaegu, et sama väega nagu on teisipäev!

 

Neljapäev 31. august - reede 1. september "Sihikindlus viib eesmärgini!"

 

Uued energiaväljad on avatud ja uusi võimalusi tuleb väga palju sinu teele. Nendel kahel päeval mõjutab Kuu energiat Kaljukits, mis automaatselt sellel perioodil annab sulle väga kõrge sihikindluse ning tugevuse. See sama vägi annab sulle omakorda võimaluse ja oskuse enda elu paremaks muuta.

 

See tähendab aga seda, et ka soovmõtlemine on sellel päeval väga tugevalt sinu poolt. Mida rohkem on inimese sees tugevust, sihikindlust ja jõudu, seda võimsamalt suudab inimene enda soove tuleviku poole suunata ning lasta neil täituda. Soovmõtlemise jaoks on ülitähtis usk iseendasse ja jõud. Nendel kahel päeval muutuvad inimesed suhteliselt jõuliseks, kuid oma jõudu peab õigel eesmärgil ära kasutama. Seda sellepärast, et see jõud ei muutuks domineerivaks ja agressiivseks. Mida paljude inimestega võib nendel kahel päeval juhtuda. Vägivalda võib tulla üle maailma ja nagu ma alati ütlen, igal energial on oma kaks poolt.

 

Seega soovitan siiski sinul olla teadlik ja enda energiaid vägagi konkreetses suunas tööle lülitada. Kuna sellel nädalal on avatud portaalid, mis aitavad sinu ellu uut energiat tuua, siis kasuta neid kahte päeva soovmõtlemisele suunamiseks.

 

Tegele unistamisega ja kristallimaagiatega, mis aitavad sul teatud energiaid enda ligi kutsuda. Soovitan nendel kahel päeval süüa pipart, jalapenot, musti sõstraid, soolaseid toite ja juua musta kohvi. Kindlasti vältida suhkru ja piimatoodete tarbimist. Miks? Need, mida ma soovitan süüa, need aitavad kosmilistel energiatel sinu sisse sihikindlust säilitada ja magus ning piimatooted muudavad sind ebakindlaks. Seega valik on sinu. Seda soovitan kõike sul teha ka sellepärast, et sinu soovid saaksid teele saadetud. Mida sihikindlam sa oled, seda suurema tõenäosusega sinu soovmõtted ka realiseeruvad.

 

Laupäev 2. september ja pühapäev 3. september "Ärilised, tööalased ja rahaenergiaga soovide täitumine ning uued algused seoses nende teemadega"

 

Laupäeval ja pühapäeval saad sa veel enda kasuks pöörata selle nädala väge, milleks on uute energiate avanemine ning uute võimaluste ellu kutsumine.

 

Nendel kahel päeval on põhirõhk kosmilistel energiatel suunatud just äri ja töövaldkonda. Kui sa soovid mõnda unistust täide viia, mis on selle teemaga seotud, siis nüüd on sul selleks võimalus.

 

Nendel kahel päeval on hea valmistada endale äriliste unistuste täideviimise maagiat, mille leiad SIIT.

 

Lisaks sellele soovitan sul teha ka sellist maagiat, mis aitaks sinu ellu rahalist õnne tuua. See on maagia, mis asetatakse sinu rahakoti vahele, et see saaks läbi raha energia sinu ellu küllust ligi tõmmata. Rahakoti maagia leiad SIIT.

 

Nendel kahel päeval kindlasti põleta enda kodus Patšuli viirukit, et Patšuli saaks enda küllust ligi tõmbavaid energiaid sinu majapidamises ära rakendada. Uute alguste ja energiate kosmilise väe kaudu aitab Patšuli sinu koju küllust ligi kutsuda. Patšuli on üks rahamaagia taimedest, millest valmistatud viirukit kasutatakse rahaenergia tõstmiseks.

 

Lisaks sellele on hea kasta ühel neist päevast enda kodus olevat Aaloe taime või taimi. Seda loomulikult Mookaite vee-eiksiiriga, mida oled terve nädal joonud. Aaloe aktiveerub läbi Mookaite ja aitab samuti sinu ellu küllust ligi kutsuda. Aaloe taim ise on seotud küllusega ja seda võiks kodu Idapoolses toas hoida.

 

Nendel kahel päeval võiksid süüa basiilikut, oregaanot, peterselli ja juua rohelist teed. Need taimed aitavad lisaks Patšuli viiruki maagilistele toimetele sinus endas avada külluse kanalit. Kui sa neid sööd, siis avaneb ka sinu soovmõtlemise kanal seotud materiaalsusega. Tänu sellele saad sa ka maagiaid kiiremini teele saata.

 

Nendel kahel päeval keskendu väga tõsiselt sellele, mida sa sooviksid enda erialasel teemal muuta ja parandada. Unista suurelt ja kui võimalik, siis tegele ka töö tegemisega. Töö tegemine nendel päevadel tõstab sinu tööõnne väge. Seega järjekordselt tuleb nädalavahetus, mis ei ole mõeldud puhkamiseks. Läbi töö tegemise sa ise avad enda sees ka head õnne.

 

Soovitan nendel kahel päeval magama minna konkreetsete soovidega, mis on seotud äriga, tööga ja rahaga. Seda sellepärast, et uinudes on sul oskus enda soove teele saata nii, et need ka täituksid. Enne magama minekut keskendu kõigele sellele, mida sa enda ellu sooviksid.

 

SELLE NÄDALA KRISTALLID "RAHAVOOL, UUED ALGUSED JA HEA ÕNN"

 

Malahhiit on üks tugevamatoimelisi rahamaagia, külluse ja rahavoolu kristalle. Kristall, mis suudab säilitada enda sisse sõnad, mis on seotud rahaenergia tõstmise ja võimendamisega. Kristall, mis toob rahaõnne sinu ellu ja veel enam siis, kui sa oled selle sisse laadinud ka soovi, et see nii toimiks. Malahhiit kaitseb sind laostumise eest ja kui see saab kontakti rahaga, siis see kutsub raha veelgi rohkem sinu ellu ligi. Rahal on väga suur jõud olemas ja raha kasutatakse maagiate tegemiseks. Malahhiit kuulub külluse nurga kristallide sekka, seda hoitakse kodu Kagupoolses ilmakaares. Kristall, mida kantakse, kui soovitakse endale head õnne. Lisaks sellele aitab see kaitsta sind õnnetuste, lennuõnnetuste, mürgituste ja raskekujuliste viirushaiguste eest.

 

Mookaite sümboliseerib kõike uut ja kõike head, mis sinu ellu saaks tulla. See on kristall, mida kantakse uute energiate ligi kutsmiseks, positiivsuse hoidmiseks ja optimistliku meele loomiseks. Õnne toov kristall, mis aitab sinu ellu õnne tuua igal erineval tasandil.

 

Mookaitet soovitan ka lastele, kes äsja kooli on läinud. Mookaite aitab tuua head õnne ja rõõmsat tuju sinna, kus hirm on tundmatuse ees. Ehk see aitab lapsel kiiremini kohaneda ja vastu võtta uued tingimused. Mookaite aitab kiirendada sõpruse loomist ja aitab kooli nautida.

 

Krüsopraas on üks universaalsemaid õnne kristalle Mookaite kõrval. Krüsopraas, mis aitab head õnne nii materiaalses maailmas tuua, kui ka armastusega seotud õnne ligi kutsuda.

 

Krüsopraasi kasutatakse rahakarpides, erinevates külluse maagiates ja samas seda hoitakse koos ka armastuse kristallidega, et see tooks head õnne suhetevaldkonnas.

 

Kanna Krüsopraasi kristalli, kui soovid ise muutuda optimistlikumaks seoses tuleviku osas.

 

NÄDALA KRISTALLID ON 10% SOODSAMAD KUNI 3. SEPTEMBRINI!

 

JÄRGMINE TÄHTIS KUU FAAS ON 7. SEPTEMBRIL - SIIS LOOB END TÄISKUU!

Uuendatud: 27.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja