HINGE AVANEMINE SPIRITUAALSELE KASVAMISELE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

 

See seanss on mõeldud sinule endale ja vägagi isiklikus võtmes sinu enda hinge võimsamaks muutmisele. See on õhtu sulle, kui sa tunned, et sa soovid spirituaalses mõttes võimekamaks ja targemaks muutuda. Sulle, kui sa tunned, et sa soovid enda hingega kontakti saada. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.

 

1. Pühapäeval 10. septembril kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30)

Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata. Üldseanss on kasulik sulle, kui sa soovid teada saada midagi iseenda maailma kohta ja kuidas seda paremaks muuta.

SEANSI ÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE !

Lisaks sellele on sul võimalus läbi selle üldseansi pääseda ka minu eraseansile. Selles saame me õhtu lõppedes isiklikult sinuga kokku leppida. Mul on vaja sinuga eelnevalt kohtuda, et leppida sinuga eraseanssi kokku.


ÕHTU TEMAATIKA:

- Kuidas võimendada enda Aurat ja miks Aurat on vaja võimendada.

- Kuidas intuitiivsemaks muutuda ja kuidas lasta enda hinge spirituaalsetel tervendustel.

- Kuidas iseennast tervendada, end võimekamaks muuta ja kuidas saada ühendust enda sisemise minaga.

- Kuidas vahet teha kaitseingli poolt saadetud juhtnööridest ja iseendale seatud sõnumist.

- Millised taimed, viirukid ja kristallid võimendavad sind spirituaalsel teekonnal. Millised võtted aitavad sind spirituaalse kasvamise poole avada.

- Mida sa peaksid vältima, kui soovid enda spirituaalset tagasilangust blokeerida. Mis on need tegurid, mis ei lase sul edasi kasvada.

- Kõike Kurgutšakrast, Kolmandast Silmast ja Kroontšakrast.

- Kuidas paremini enda saatust tajuda ja kuidas mõista iseenda teekonda.


REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi, kindlasti ka telefoni number.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.

ÜLDSEANSI KOHTADE ARV ON PIIRATUD! OLED REGISTREERUNUD SEANSILE, KUI SULLE SAADETAKSE SELLE KOHTA KINNITUS.
Uuendatud: 29.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja