PÜHVEL - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .


Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Pühvli kohta ja sa oled Pühvel, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima.

Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aastat. Seetõttu on Hiina astroloogias ka nii palju erinevaid loomi. Iga 12 aasta pärast hakkab tsükkel otsast peale.

Igat erinevat aastat juhib ka oma element, neid elemente on 5 erinevat, nendeks on metall, vesi, puu, tuli ja maa. Element, mille aastal sa täpselt sündinud oled, see mõjutab omakorda sinu iseloomu.

PÜHVEL, ELEMENDID JA ÕNNE TOOVAD KRISTALLID

Erinevad elemendid muudavad Pühvli erilisemaks ja see on väga oluline, kuna sellisel juhul ei muutu ühiskond üksluiseks. Elemendid ja erinevad looma sodiaagid annavad rahvale värvi, isiksust ning erinevaid külgi.


TULI  - 1937 11. veebruar - 1938, 30. jaanuar

ROHELINE AHHAAT

MAA - 1949
29. jaanuar - 1950, 16. veebruar
SERPENTIIN JAAD

METALL - 1961 15. veebruar  - 1962, 4. veebruar
LUMIOBSIDIAAN

VESI - 1973 3. veebruar - 1974, 22. jaanuar
AMASONIIT

PUU - 1985 20. veebruar - 1986, 8. veebruar
UNAKIIT

TULI - 1997 7. veebruar - 1998, 27. veebruar
KARNEOOL

MAA - 2009 26. veebruar - 2010, 13. veebruar
PETALIIT

METALL - 2021 12. veebruar - 2022, 31. jaanuar
KONDOR AHHAAT

VESI - 2033
31. jaanuar - 2034, 18. veebruar
AMULETI KRISTALL

Need kristallid on täpselt sellel aastal sündinud Pühvlile õnne või kaitset toovad, mis aasta järgi see kristall on kirja pandud.

Kõikide Pühvli-aastal sündinutele ühiseks õnne, armastuse ja kaitse kristalliks on AKVAMARIIN
. See on kristall, mis võiks igal Pühvlil enda lähedal või kodus olla. See on tema õnne talismaniks, lisaks aastakäigu kristallile.
 
PÜHVEL JA TEMA ISELOOMUSTUS

Pühvli-aasta on selline astroloogiline aasta, kus inimese sündides jäädvustatakse tema Aurasse just need iseloomuomadused ja elemendid, mille ma siia kirja olen pannud. Mõned Pühvlid on täpselt Pühvli-aastale omaste iseloomujoontega ja mõnel Pühvlil esineb neid vähem. See on seotud sellega, millise eluteega, numeroloogiaga ja millise sodiaagi alla üks Pühvel sünnib. Mõni on täielik Pühvel, mõni tagasihoidlikuma väega Pühvel.

Pühvel on loomu poolest veidi aega nõudvama liikumisega, muutlikkusega ja energiaga. Tasa ja targu ning ideaalsema lõpptulemuse saavutamise tähtsus on temale omane. See aga muudab Pühvli selliseks, kes enda õiget teed väga kiirelt üles ei leia. Selleks läheb aega, tee selleni jõudmiseni täpselt sama moodi. Seega paljud Pühvlid ei pruugi kohe nooruspõlves mõista, mis on tema elu unistus ja mis on eesmärk, kuhu poole liikuda. Kuid alati on ka erandeid. Mina nimetan Pühvleid hilisteks ärkajateks ja vaadates Pühvlite energiavälja, siis enamus Pühvlite energiad viitavad sellele, et on kaua puhatud enne tänasesse füüsilisse kehasse taassündimist. See võib olla ka põhjuseks, miks Pühvel ei leia nii kiirelt iseennast üles, kui mõni teine sodiaak. Ta alles ärkab!

"Sihikindlus, tugevad tõekspidamised ja väga suur kangekaelsus"

Pühvlile on omane vägagi sihikindel meel. Kui ta on oma peas otsuse vastu võtnud, siis kindlapeale tuleb selleni jõudmiseks tööd teha, vaeva näha ning lõpptulemus edukalt kätte saada. Pühvel väga kergelt alla ei anna ja kui ta on endale eesmärgi välja valinud, siis seda eesmärki tuleb ka täita. Kuid samas tema sihikindlus ei tule väga kergelt. See tähendab seda, et Pühvel peab kaaluma, kaaluma ja veelkord kaaluma, seda enne, kui ta endale eesmärgi välja valib.

Pühvlile on loomuomaseks harjumuspärast radapidi jalutada ja kui ta peab suuremat sorti muudatust enda elus läbi viima, siis selleni jõudmine võtab tal kindlasti palju rohkem aega, kui teistel sodiaakidel.

Pühvli tavasid, traditsioone ja perekonna käest vastu võetud uskumusi on väga raske ümber pöörata. See on ühe külje pealt vaadates väga hea - ta on tema ise. Kuid samas teistpidi on see temale kahjulik. Seda siis, kui tal on vaja enda elu paremaks muuta ja enda eluga edasi minna. Otsus hoopis teises suunas liikuda, uut moodi elada ja vanadest harjumustest vabaks lasta, sellised teemad käivad tema sees väikese sammuga. Tal on vaja aega, isegi, kui ta soovib ajast ette rutata. Ta ei usalda nii palju elu, et pea ees tulle hüpata. See on ka põhjus miks paljud Pühvlid on enda suhetes kinni, mis ammu juba armastust ei teeni. Istuvad ühe ja sama tööpositsiooni peal, kuid ise teavad täpselt, et aeg oleks millegi uue jaoks. Pühvel ootab õiget aega ja kui ühel hetkel tema hinges on otsus langetatud, siis tuleb kardinaalne samm ning elu muutub silmapilkselt.

Pühvlid on ka kangekaelsed, väga kangekaelsed. Eriliselt kangekaelne on Juuli kuus sündinud Pühvel ja Kaljukitse või Jäära sodiaagi all sündinud Pühvel.

Pühvliga on väga raske vaielda, kui keegi teine soovib Pühvliga vaielda, mitte siis, kui Pühvel ise otsustab vaidlema asuda. Kui keegi soovib tema uskumusi ümber väita, siis sellest võib väga inetu vestlus välja kujuneda. Lihtsam on aktsepteerida Pühvlile omast enesekindlust ja tema kindlaid tõekspidamisi.

Pühvli jaoks on väga raske enda elus erinevat sorti kaost likvideerida. Seda tema tasa ja targu suhtumise pärast. Kuid samas nad oskavad ülihästi kõrvaltvaataja rollis näha teiste inimeste probleeme ning ka neile lahendusi leida. Eriti need Pühvlid, kes on sündinud vee-elemendi all ehk Kalad, Vähid ja Skorpionid. See on ka põhjus, miks Pühvel võib tihtipeale tunda, et kõiki teisi ta suudab ja jaksab aidata, kuid iseennast jätab ta alati abivajajate nimekirja lõppu.

"Turvalisus, sõprus ja teiste arvamus"

Pühvel vajab ja naudib turvalist elu. Pühvel kas ise loob endale kindla tagala või liigub selliste inimeste poole, kus ta kindlustunnet tunneb. Pühvlile on omane enda ümber luua turvatsooni. Väga kergelt ta uusi inimesi enda ellu ei lase, ta võib olla seltskondlik, sõbralik ja sotsiaalne, kuid lähedale on talle raske pääseda. Ta peab veenduma, kas inimene toob talle õnne või õnnetust. Selles veendudes võib ta õnne toojad enda ellu võtta ning nendele tugevalt toetuda. Pühvel on väga hea sõber, kui sa oled tema usalduse võitnud. Ta kuulab, ta on sinu jaoks olemas ja talle meeldib väga rääkida ka kõige tühisemastest asjadest.

Ta on hea seltskonna kaaslane, kui sa otsid lihtsat jutuajamist.Pühvel naudib seda, kui ta teistele inimestele meeldib ja ta absoluutselt ei salli, kui temast on jäänud kellelgi halb mulje. Need Pühvlid, kes on sündinud elutee number 1 all, nemad on need, kes ei võta teiste arvamust väga südamesse. Teised Pühvlid on aga teiste arvamuse suhtes väga tundlikud.

Pühvlile meeldib teiste inimeste arvamust kuulata ja nende eluvaadetest rohkem teada saada. Pühvel on väga tugev analüüsija ja eriti see, kes on sündinud Kaksikuna. Pühvel võtab teistelt inspiratsiooni, kuid hakkab teiste inspiratsiooni saatel väga aeglaselt liikuma. Kuid see energia on nendele elujõudu andev. See, et kuulata teisi inimesi ja nende tehtut. Pühvel naudib elu mitmekülgsust, kuid iseenda elu mitmekülgsemaks muutmisega läheb tal aega. Ta on siiski sisemine romantik, kellel on tugev fantaasiamaailm ja sisemaailm. Pidev film käib ja eriti neil Pühvlitel, kes on sündinud Veevalajatena.

"Distsipliin ja tema enda loodud kord"

Pühvlile on ülioluline distsipliin ja tema enda loodud kord. Pühvel on see, kes loob endale teatud rutiini ja kodune kord peab olema tema kamandada. Pühvlil on vaja enda isiklikku süsteemi, olgu selleks siis perfektsionism või organiseeritud korralagedus. Kuid distsipliin on oluline, tuleb järgida teatud plaani. Eriti suured plaanitegijad on Pühvlid, kes on Sõnni sodiaagi all sündinud. Kõige suuremad kodukorra ja perekonna süsteemi loojad on Neitsid. Kõige suuremad töörügajad on Jäärad. Teised sodiaagid, kes on Pühvli-aastal sündinud, on veidi leebemat sorti distsipliini nõudjad.

Pühvlile on väga oluline see, et kui midagi on kokku lepitud, siis tuleb sellest ka kinni pidada. Pühvel on see, kelle jaoks on ka suusõnalised lepingud lepinguteks. Tema on see, kes soovib sellest iga hinna eest kinni pidada ja kui teine pool ei pea oma lubadust, siis see mõjub talle väga kurnavalt. Teda häirivad inimesed, kes ei pea enda lubadustest kinni ja kes ei tunne kohusetunnet. Pühvel on väga hea töötaja enda tööandjale, kui teda hästi koheldakse ja väga hea raske töö tegija.

Pühvlile iseenesest meeldib selline töö, kus ta teab, et ta saab kauakestvalt olla ja millel on tulevikku. Pühvlile meeldib suur tulevikuvaade ja pigem kindel tööpositsioon, kui ähmane tulevikuplaan. Pühvlile meeldib oma tööd rahulikult teha ja ta naudib seda, kui elu võimaldab tal aeg-ajalt üksi tööd nokitseda ning aeg-ajalt suures seltskonnas seda teha. Pühvlil on vaja vahel lihtsalt üksinda tööjuures olla ja kõik oma toimetused rahus ning vaikuses ära teha. Pühvel naudib mitmekesist töökeskkonda.

Pühvli tervise võib ära viia see, et ta ei hoolitse iseenda eest, teeb liiga palju tööd või vastupidiselt ta ülehoolitseb end. Ülehoolitsemise all ma mõtlen liigset treeningu pidamist või äärmusliku dieedi pidamist. Kuid enamus Pühvlite tervise viib ära siiski töö tegemine ja pidev muretsemine oma töö ning materiaalse elu poole pärast.

"Sisemisemine romantika ja kauapüsiva suhte leidmise soov"

Pühvel on hingelt väga suur romantik, kuid aeg-ajalt ei oska ta seda energiat enda seest välja tuua. Eriti on Pühvli mehed sellised, kes on südamest romantilised, kuid ei oska end füüsiliselt väljendada. See võib väga palju segadust külvata nende kaaslasele või potentsiaalsele kaaslasele. Seda kõike sellepärast, et ta annab täiesti kogemata enda seest välja väga segaseid signaale. Pole lihtne mõista Pühvli armastust, kuid kui Pühvel ühel hetkel hakkab tööd tegema selle nimel, et end võimalikult palju armastuse nimel väljendada, siis kõik tema suhtes liigub ka paremuse poole. Pühvel armastab sõnu, hellitusi, romantilisi žeste ja seda, et talle pidevalt tuletatakse meelde, kui tähtis ta on. Erilist romantilist tähelepanu ootab Pühvel, kes on sündinud Sõnnina ja Vähina.

Pühvel on see, kellele meeldib kindlustunne ja see on ka põhjuseks, miks tema on see, kes soovib endale pikaajalist ning kauapüsivat suhet. Pühvlile on vaja kindlat kodu, perekonda ja perenaist või peremeest sinna koju. Kui Pühvel on sündinud Neitsi sodiaagi all, siis see Pühvel on kõige sihikindlam kodu rajaja ning suhte täiuslikuks muutja.

Akvamariin on see kristall, mis toob Pühvlile õnne nii armastuses, kui ka tööalaselt. Akvamariin leevendab Pühvli pinget ja tagab tema sisemise tasakaalu. Akvamariin võiks Pühvlil olla ehtekristallina või tükike Akvamariini võiks olla Pühvli voodi läheduses.

Erinevad elemendid annavad Pühvlile lisaomadusi või võimendavad teatud omadusi, mis Pühvlile on iseloomulikud.

VESI PÜHVEL

Vee aastal sündinud Pühvel on kõikide teiste Pühvlitega võrreldes emotsionaalsem, tundlikum, intuitiivsem ja introvertsem. Vesi Pühvel on see, kes jagab enda sees olevaid mõtteid ja emotsioone teiste Pühvlitega võrreldes palju rohkem. Vesi Pühvlile on kõige olulisemaks teemaks tema perekond. Kui peresiseselt on kõik hästi, siis on ka ta ise palju parem inimene. Vee aastal sündinud Pühvel ei kannata peretülisid, lahku minekuid ja ka teisi negatiivseid perekondlikke muudatusi. Ta on väga haavatav ja võtab perekonna siseseid teemasid väga sügavale hinge ning ta on väga suuresti traumadele kalduv. Vesi Pühvlit lapsena tuleb hoida peretülidest eemale ja ka temaga suhtes olles tuleb olla oma sõnadega ettevaatlikum.

TULI PÜHVEL

Tule aastal sündinud Pühvel on kõige sõjakam, riiakam ja aktiivsem. Pühvel, kes erineb veidi teistest Pühvlitest ja kellel peab alati midagi teoks olema. Sellist asja nagu maha visatud aeg, seda ei eksisteeri. Midagi peab kuskil toimuma. Tule aasta Pühvel on väga iseseisev ja saab tegelikult väga hästi elus hakkama ka ilma teiste inimeste toeta. Tule Pühvel, temale on antud kõige enam materiaalset ja ärilist vaistu.

METALL PÜHVEL

Metall Pühvel on kõikide teiste Pühvlite kõrval kõige suurem töörabaja. Töö ja enda ambitsioonide täitmine on tema jaoks väga kõrgel kohal. Kui sellel Pühvlil on töö, mille nimel pingutada ja sellel teemal ka tulevikuvaadet, siis ta elab. Metall Pühvli tööedu määrab ära selle, kuidas on tema emotsionaalne pool. Kui tööd on, on ka positiivsus tema sees. Kui tööga on probleeme, siis ka kõikides teistes elu aspektides on tal probleeme. Metall Pühvli naised ja mehed elavad enda emotsioone sisse poole. See aga tähendab seda, et teistel on neist väga raske aru saada.

PUU PÜHVEL

Puu-elemendi all sündinud Pühvel on teiste Pühvlitega võrreldes mitmeid kordi enesekindlam ja tal on paremad verbaalsed oskused. Puu Pühvlil on Kurgutšakra rohkem avatud ja seega on ta kindlasti ka jutukam. Kohe kindlasti on ta poole jutukam, kui seda on metalli aastal sündinud Pühvel. Puu Pühvlile on omane kogemata erinevat sorti intriigide keskele sattuda ja seda lihtsalt kogemata. Enamjaolt ise põhjust andmatagi on tema see, kes peab aitama kellegi teise probleemile lahendust leida või kellegi suhet tervendama asuma. Puu Pühvlile on väga oluline see, et ta saaks võimalikult palju aega veeta looduses ja kui ta seda teha ei saa, siis tema sisemine tasakaal kaob ära.

MAA PÜHVEL

Maa Pühvlil on väga tugev omadus olla stabiilne ja oskus olla impulsiivsetest energiatest võimalikult kaugel. Maa Pühvel on see, kes mõtleb kõige rohkem enne, kui midagi teeb või ütleb. Maa Pühvel on teiste Pühvlite kõrval kõige tasakaalukam. Maa Pühvlile on ülioluline see, et ta saab enda kõrvale valitud lähedasi usaldada ja usalduse rikkumine on tema jaoks väga suur patt. Maa Pühvel austab siirast meelt ja ausaid sõnu. Talle ei meeldi libedad inimesed ja tal on väga raske hakkama saada nende inimestega, kes ei austa teisi inimesi. Maa Pühvel haavub väga kergelt ja on enda emotsioone sissepoole elav.

VÄIKE PÜHVEL EHK PÜHVEL LAPSENA

Väike Pühvel on üks eriline tegelane, rohkem meenutab ta täiskasvanud inimest ja võrdväärset oma vanematega. Pühvel väikesena ei mõista seda, miks peab olema kellestki all pool. Mina olen mina ja sina oled sina, me oleme võrdsed - me ei ole üksteisest üle ega all.

Pühvel lapsena on väga iseseisev ja hakkaja. Kõike soovitakse ja tahetakse ise proovida ning enda nahal ära katsetada. Pühvli lapsele ei meeldi kohe üldse see, kui teda keelatakse ja käsutatakse. Talle ei meeldi ülekohtused olukorrad, ülekohtu tegemine ja ülekohtu all ise olemine.

Kui Pühvli perekond on väga tasakaalukas, siis ei tee see laps oma perekonnale muret. Pühvli sees on siiski väga tugev austus oma perekonna vastu. Asutab ta ema, isa ja õdesid-vendi. Kui Pühvel kasvab perekonnas, kus on pidevad tülitsemised ja perekond on lahkumineku äärel, siis see muudab väikese Pühvli mässajaks. Tema sisse tekib trots hea olemise vastu. Lihtsalt ei soovi olla hea ja kõik. Lihtsalt ei taha anda armastust inimestele, kes armastust temale ei jaga. Ta on see, kes haavub väga sügavalt, kui perekond kokku ei hoia. Seega, kui sa oled väikese Pühvli ema või isa, siis tea seda, et tema on see, kes kõige enam vajab kindlat ning armastavat perekonda.

Väike Pühvel soovib väga uusi teadmisi saada ja kui tema ema või isa pidevalt suhtlevad temaga, õpetavad maailma nägema ning selles eksisteerima, siis väikesest Pühvlist tuleb oma vanematele väga sõnakuulelik laps. Ainuke, mis Pühvel vajab on perekonna armastus ja palju-palju suhtlust. Kui temaga ei suhelda, siis ta hakkab sisemiselt mässama. Ta ei saa ise ka aru sellest, miks ta mässab - lihtsalt mässab  ja kõik. Tegelikult läbi tema mässumeelsuse peegelduvad tema tõelised tunded. Nendeks tunneteks on vajadus läheduse vastu. Pühvel on see, kes lööb kabjaga, kui ta appi karjub.

Väikesele Pühvlile ei ole mugav enda tunnetest rääkida ja kui Pühvli ema või isa soovib oma lapsega lähedaseks saada, siis tuleb Pühvlile õpetada tunnetest rääkimist. See ei tule tema seest loomulikult ja eriti on vajalik Pühvli poisil seda, et teda julgustataks tunnetest rääkima.

Pühvel on see, kes võib olla oma õdede ja vendade jaoks maapealseks kaitseingliks. See, kes väärtustab oma pereliikmeid ja on nõus iga kell appi tõttama. See, kes hoiab nii heas, kui halvas oma perekonda.

Akvamariin on Pühvli kristall ja see võiks juba väikesest saati tema kõrval olla. Akvamariin võiks tema voodi vahetus läheduses olla, et see läbi une saaks teda tervendada ja talle head õnne tuua. Uinudes avaneb meie Auraväli kristallide teraapiale.

Pühvli lapse kasvatamise juures on ülioluline see, et perekond pööraks temale tähelepanu. Temaga peab palju suhtlema ja erinevatel teemadel filosofeerima. Pühvel vajab rahulikku keskkonda ja õpetust, kuidas enda tunnetest rääkida. Kui ta sellist lapsepõlve ei saa, siis ta kaotab end ära ja lukustab oma hinge sügavale kinni. Temast võib tulla väga kinnine isiksus. 
Uuendatud: 18.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja