PROHVETLIKUD UNENÄOD - MAAGIA

by in KRISTALLI KOMBINATSIOONID, RITUAALID & MAAGIA, UUDISED .
 

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

 

Prohvetlike unenägude maagiat tee selleks, et unenägusid esile kutsuda. See maagia aitab sul paremini unenägusid näha, neid meelde jätta ja see unenägude maagia aitab esile kutsuda prohvetlikke nägemusi. Maagia, mis aktiveerib sinu Kolmanda Silma ja Kroontšakra prohvetlikele visioonidele. See on eriliselt kasulik siis, kui sul on loodud enda unenägude kristallide komplekt. Selleks, et sa saaksid selle maagia sinna keskele tööle panna. Kuid see võib olla ka sinu esimene vägi, mis aitab sul unenägusid näha.

 

Sobib igale ühele, kes soovib vähegi erksamaks enda meeli muuta ja unes ettekuulutusi näha. Prohvetlikud unenäod toovad sulle nii sümbolisme, kui ka sõna-sõnalt täpseid nägemusi. Kui sa oled selle maagia ära teinud, siis kindlasti tuleb sul rohkem hakata enda unenägude tõlkimisega tegelema.

 

KIASTOLIIT, KRÜSOKOLLA JA PHOSPOSIDERIIT

 

"Kristallid, mis toovad sulle prohvetlikke nägemusi läbi sinu unenägude"

Kiastoliit on väga kasulik ja lausa hädavajalik kristall sinu unenägude jaoks. Kiastoliit on see kristall, mis blokeerib sinu teekonnalt valenägemusi ja aitab kaitsta sind luupainajate ning deemonlikke hingede eest. Kiastoliit kaitseb nende eest, et need ei saaks sulle valesid nägemusi ja probleeme tuua. Kiastoliit aitab unes näha ette õigesti ja nii, et need nägemused oleksid prohvetlikud, mitte hirmudega seotud. Isegi, kui sinu alateadvus räägib unes sinu hirmudest, siis sa saad sellest ka aru. Kiastoliit aitab mõista, millise unenäoga on tegemist. Kas on tegemist ettekuulutusega või nõuandega, mis on seotud hetke olukorraga. Kiastoliit on selles maagias väga olulisel kohal.

Krüsokolla on kristall, mis aitab sinu meeli avada ja nägemusi esile kutsuda. Krüsokolla on seotud ülemiste Tšakrate tervenemise ja avanemisega. See on kristall, mis aitab sul vabaneda blokaadist, mis ei lase sul unenägusid näha. Eriti selliseid unenägusid, mis on tähendusrikkad. Krüsokolla ergutab sinu meeli, avades sind nägemustele. Krüsokolla on kristall, mis on väga olulisel kohal unenägude kristallide seas. See ühendab teisi kristalle omavahel ja annab neile juhatuse sinu nägemusi avada. Krüsokolla on see, mis ennekõike tervendab sinu ülemisi Tšakraid ja seejärel hakkab see sulle nägemusi tooma.

Phosposideriit on astraalrännaku üks tugevamaid kristalle. Kristall, mis oskab tulevikuga seotud nägemusi esile kutsuda. Phosposideriit on väga võimsa väega kristall, mis aitab sul soovitud küsimustele vastuseid saada, aidates unemaale minna nii, et sa esitad endale küsimuse ja unes tuuakse sulle sellele küsimusele vastus. Phosposideriit on see kristall, mis suudab seda teha, aidates sul näha enda nägemustes Ingleid, kaitseingleid, hingesid ja kõike väga müstilist.

Üheskoos Kiastoliit, Krüsokolla ja Phosposideriit suudavad ära teha väga hea töö. Eriti siis, kui sa laed nende sisse maagia sõnad. Need täiustavad üksteist. Kiastoliit toob kaitse, Krüsokolla nägemused ja Phosposideriit tulevikule suunatud unenäod.

Loo nendest kristallidest endale komplekt valget, helesinist või musta värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kristallid ei tohi eelnevas kasutuses olla sellepärast, et see maagia saaks toimima hakata. Eelnevalt kasutatud kristallidega maagiat ei tehta. Lisaks kristallidele ja kotile on sul vaja ühte Palo Santo puu tükki. See sama Palo santo võib olla eelnevalt kasutatud, seda sellepärast, et seda läheb väga vähe vaja. Lisaks Palo Santole läheb sul vaja piparmündi lehti. Piparmündi lehti ei lähe sul väga palju vaja. Sa pead arvestama sellega, et need hiljem mahuksid koos kristallidega sinu valitud koti sisse.

Prohvetlike unenägude maagiat soovitan ma sul teha Täiskuule eelneval, Täiskuu päeval või Täiskuule järgneval päeval. Teine võimalus on seda teha siis, kui hingede ja Inglite portaalid on avatud.

Et kristallid saaksid sulle soovitud tulemuse tuua, siis sa pead nende sisse laadima maagia. Selleks aseta kristallid valgele taldrikule. Puista piparmündi lehed nende kristallide peale. Kui sul on see tehtud, siis võta enda lähedusse tükike Palo Santot. Pane Palo Santo otsast põlema, lase sellel leek üles võtta ja siis seejärel raputa leek kustu. Kui Palo Santo hakkab suitsema, siis aseta see püstiselt sinna samasse taldriku peale. Nii, et suitsev ots oleks suunaga üles. Lase Palo Santol suitseda nii kaua, kuni see ise ära kustub.

Nüüd on kristallide energiad maagiatele avatud ja nüüd saad sa nendele kristallidele enda maagia sõnad peale lugeda. Need sõnad, mis aktiveerivad neid kristalle sinu unenägude jaoks töötama.

Võta Palo Santo tükk ja aseta see taldrikust veidi eemale. Nüüd pane oma mõlemad käed taldriku peale, otse kristallide ja piparmündi lehtede peale.

Kui sa oled käed ilusti kohale asetanud, siis sa pead lugema nendele kristallidele maagia sõnad peale. Kuid seda nii, et sinu silmad oleksid samal ajal kinni. Seega soovitan sul maagia lause pähe õppida enne seda, kui sa maagiat tegema asud.

Kui sul on silmad kinni pandud, siis täpselt kolm korda korruta maagia lauset:

"Unenäod avanegu, nägemused saabugu, visioonid olgu selged!"

Need samad maagia sõnad on seotud nende kolme kristalli väega. See mõte, mida sa kristallidele edastad, aitab nendel kristallidel sinu heaks tööle hakata. Piparmündi lehed on üliolulised selle maagia juures. Piparmünt säilitab need sõnad järk-järgult kristallidesse ja aitab kindlapeale sellel maagial ka tööle hakata. Seega ei tohi mitte ühtegi elementi selles maagias välja jätta.

Kui sa oled maagia sõnad edastanud, siis võta kott ja pane kristallid koos piparmündi lehtedega sinna sisse.

Kui sul on maagia esemed kokku pandud, siis hoia seda kotti enda kahe käe vahel. Sulge silmad ja loe uuesti kolm korda järjest sellele maagia sõnad peale.

Kui see on tehtud, siis mine vii see maagia kott enda voodi alla peitu. Kui sul on seal juba ees olemas teised unenägude kristallid, siis aseta see maagia nende kristallide keskele. Kui mitte, siis aseta see sinna, kus sul selleks soov on. Hiljem võid sa tõsta selle maagia aluse peale, kus sa asetad veel teisigi unenägude esile kutsumise kristalle.

Maagia võib jääda sinu ellu igaveseks, see tähendab seda, et seda ei ole vaja vabastada. Kuid sa võid vabastada selle alles aasta hiljem. Seega, kui aasta on täis saanud sellest, kui sa tegid selle maagia, siis võid selle avada ja need kristallid lisada teiste unenägude kristallide keskele. Aasta on see, mil maagia muutub ainult võimsamaks ja sõnad kinnituvad täielikult nendesse kristallidesse selle aja vältel. See aga ei tähenda seda, et need tööle eelnevalt ei hakka. Need hakkavad kohe esimesel päeval tööle ja vaikselt nende töö muutub võimsamaks ning võimsamaks.

Maagia komplekti ei ole vaja eraldi puhastada. Piisab sellest, kui sa enda magamistoa energiat viirukite ja rituaalitaimedega vähemalt korra kuus puhastaksid. 
Uuendatud: 03.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja