NÄDALA KOSMILINE VÄGI - TÄISKUU JA UNENÄGUDE AKTIVEERIMINE

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevane nädal meile toob. Sellel korral on minu kirjutatud nädala kosmiline ennustus veelgi erilisem. Kui tavaliselt lähtun ma Kuu seisudest, laon kaarte ja kutsun nägemusi esile, siis sellel korral ei olnud vaja seda teha. Täna öösel ehk laupäev vastu pühapäeva nägin ma sõna sõnalt kõike seda unes, millest ma siia kirja olen teile pannud. Kui öösiti minu unenägudesse tuleb keegi millestki rääkima, siis seda on mul väga vaja teada. Enda unenäos sain ma kohe aru, et mulle räägitakse seda kõike selleks, et ka teie saaksite sellest teada. Igatahes tuleb väga hea nädal, kui sa oskad selle nädala enda kasuks pöörata. Energiaid on alati kahte sorti ja kunagi ei ole ainult head, kunagi ei ole ainult halba. Sinu sisse saabuv energia oleneb sellest, kuidas sa energiale reageerid. Seega jagan sulle mõtteid, vihjeid ja viise, kuidas seda nädalat enda kasuks pöörata.

 

4. SEPTEMBER ESMASPÄEV

 

Veevalaja mõjutab Kuu tegevust ja annab seega võimaluse sul enda suu puhtaks rääkida. Seda nii heas, kui halvas mõttes. See on päev, kus paljud inimesed on väga otsekohesed, ütlevad selle välja, mis täpselt mõttesse tuleb ja sa võid väga teravate sõnade alla sattuda. Kusjuures nii nagu teised võivad olla sellel päeval väga mürgise keelega, siis võid ka sina seda teiste jaoks olla. Seega mõtle enne, kui midagi välja ütled. Sul ei ole vaja ilmtingimata enda paha tuju kellegi teise peal välja elada.

 

Teist pidi seda energiat vaadates on see väga heaks ajaks millegi ära klaarimiseks ja selgeks tegemiseks. Sellel päeval julged sa probleemidest rohkem rääkida ning avameelsem olla. Sellel päeval võib tulla keegi sinu juurde nendest saladustest rääkima, mis sul on vaja teada. Sa ka ise oled avatum ja soovid teistele inimestele tõtt välja rääkida.

 

Ainuke soovitus, mis ma esmaspäeva jaoks sulle jagan on see, et ära võta teiste inimeste mürgisust südamesse ja ürita ise olla tolerantsem.

 

5. SEPTEMBER TEISIPÄEV "Täiskuu hakkab end looma, on aeg rituaalideks ja maagiateks" - 6. SEPTEMBER KOLMAPÄEV "TÄISKUU" - 7. SEPTEMBER NELJAPÄEV "Täiskuu energia on veel avatud"

 

Teisipäeval hakkab Täiskuu looma ja taevas on vaid väga väikene osa Kuust peidus. See tähendab seda, et on aeg alustada enda rituaalide ja maagiate teele saatmiseks. Sul on nende tegemiseks kolm päeva. Kõige võimsam päev on loomulikult Täiskuu täpne päev, kuid see on nii väike energia, mis Täiskuu eelmise või järgmise päeva maagiates kaduma läheb. Seega head õnne ja et sinu maagiaid täituksid!

 

Sellel päeval soovitan ma ennekõike puhastada ära enda magamistuba ja selles toas olevad kristallid. Teisipäeval mõjutab Kuud Kalade tähtede süsteem. See tähendab seda, et hinge portaalid on avatud ja unenägudesse võivad saabuda prohvetlikud teadaanded. Seda sellepärast, et Täiskuu loomine Kalades avab sellised energiad, mis aitavad meil näha enda elus asju ette.

 

Seega on väga kasulik, kui sa puhastaksid enda Inglite, unenägude ja astraalrännaku kristalle. Võta need voodi alt või kõrvalt välja. Puhasta vee all need kristallid, mis vett kannatavad (Seleniiti ei tohi kindlasti vette panna). Võta Muskuse viiruk või Palo Santo ja lase nende suitsul kristallid ära puhastada. Aseta need uuesti voodi alla ja sa võid läbi unenägude väga võimsaid nägemusi kogeda.

 

Eriliselt hea oleks ka see, kui sa lisaksid nendesse kristallikomplektidesse just sellel teisipäeval uusi kristalle või kahel järgneval päeval. Need kristallid hakkaksid kohe teistega koos tööle. Soovitan sinna lisada Phosposideriiti - mis aitab astraali minna. Krüsokollat - mis aitab unenägusid esile kutsuda. Sodaliiti - mis avab sinu ülemised meeled erinevate nägemuste nägemiseks. Neid kristalle on tegelikult väga palju, sa pead lihtsalt mõtlema selle üle, millist väge sa sooviksid kristallidelt saada ja vastava soovi järgi kristalli sinna asetama.

 

Kolmapäeval on TÄISKUU taevas, mida mõjutab veel Kalade tähtede süsteem. See tähendab aga seda, et aeg on suureks puhastuseks ja enda sisemise minaga kontakti saamiseks. Kalade Täiskuu annab sulle võimaluse hingest ära puhastada kõik selle, mis sinna kuuluda ei tohiks. Soovitan sul Täiskuu kolme päeva jooksul ühel päeval teha endale Aura puhastuse rituaali, mille leiad SIIT.


Seekordne Täiskuu avab meie ülemised meeled nägemuste jaoks ja on hea enda Aurat stimuleerida, et me suudaksime unenägusid näha. Selliseid unenägusid, millest on hea aru saada ja mida sa suudad ka meelde jätta. Põleta enda kõrval Palo Santot Täiskuu ajal, et sa oleksid avatud unenägude nägemisele. Sellel Täiskuu perioodil võid sa unes näha väga kasulikke nägemusi.


Soovitan sul Täiskuu ühel kolmel päeval teha endale unenägude esile kutsumise maagiat, selle maagia leiad SIIT. See maagia aitab sul prohvetlikke nägemusi esile kutsuda.

Neljapäeval on taevas Kuud mõjutamas Jäära tähemärkide süsteem, mis tähendab seda, et neljapäev on kõige õigem päev teha erinevaid materiaalseid rituaale. Sellel ajal suudab Täiskuu anda sulle jõudu selleks, et sinu materiaalsed ja rahaga seotud unistused saaksid täituda. Seega rahavoolu ja teisi materiaalseid maagiaid tee just neljapäeval.

Nende kolme päeva jooksul...

-
Puhasta enda magamistoa Aura Palo Santoga. Põleta magamistoas küünlaid ja puhasta enda magamistoa kristallid ära.

- Tee erinevaid maagiaid ja rituaale, mis aitavad sul unenägusid esile kutsuda. Tee neljapäeval rahaga ja küllusega seotud maagiaid.

- Saada oma küsimused läbi une teele, et neile vastuseid saada. Enne magama jäämist mõtle ühele konkreetsele asjale, millele soovid läbi une nägemust esile kutsuda. Hommikul meenuta seda, mida nägid.

- Joo võimalikult palju vett nendel päevadel, et enda hinge kiiremini ja efektiivsemalt puhastada. Vesi puhastab sind spirituaalses mõttes.

- Valmista endale piparmündi või mündi teed. Nende taimede tee joomine aitab paremaid nägemusi esile kutsuda ja need avavad sind prohvetlike unenägude jaoks.

- Söö greipi, et end spirituaalses mõttes puhastada. Selle Täiskuu ajal aitab greip sinu seest välja puhastada pinged, stressi ja närvilisuse. Greip on väga tervendav ja aitab eriti neid, kes pidevalt tunnevad end halvasti.

- Tee enda kodule soola puhastus rituaali. Vii igasse tuppa valge taldriku peal meresoola ja jäta need taldrikud terveks ööks omadele kohtadele. Järgmisel hommikul viska sool kodust välja. Selline meresoola rituaal aitab läbi Täiskuu väe sinu kodu energeetiliselt puhastada. Loomulikult annab kodu energia puhastamisele kaasa ka see, kui sa põletaksid Salveid.

- Keskendu positiivsusele, mitte negatiivsusele. Kuna taevas on Kalade Täiskuu, siis iga väiksemgi negatiivne emotsioon on ülevõimendatud ja iga positiivne emotsioon muutub veelgi võimsamaks. Ehk millest mõtled, seda ka saad.

 

8. - 9. SEPTEMBER REEDE JA LAUPÄEV "Töö käib täies hoos"

 

Nendel kahel päeval on Kuu Jäära mõjutuse all, mis tähendab seda, et on töö tegemise aeg. Mida rohkem sa nendel kahel päeval tööd teed, seda suurema tõenäosusega sa enda Päikesepõimikut ehk külluse kanalit tervendad.

 

Nendel päevadel soovitan ma tegeleda end rõõmustavate tegevustega. Mida rohkem sa osutad rõhku sellele, et Päikesepõimik saaks head energiat, seda võimsamaks muutub sinu külluse ligitõmbamise oskus.

 

Ole positiivne, tee nalja, ära hakka probleeme tekitama, ürita probleemidest üle olla, söö Päikesepõimiku toite - apelsine, banaane, kollaseid õunu, joo ingveri teed ja tee endale läätsedest toitu. Loe lisaks Päikesepõimiku artiklit, et veel nippe juurde võtta selle kohta, kuidas enda Päikesepõimikut tervendada.

 

Kanna sellel päeval Päikesepõimiku kristalle, et enda Päikesepõimikut avada. Nii et vaata enda kristallehted üle ja otsi sealt välja Päikesepõimiku tervendajad.

 

10. SEPTEMBER PÜHAPÄEV "Puhata ei tohi, tegutsema peab"

 

Pühapäeval on taevas Sõnni mõjutustega Kuu, mis tähendab seda, et laiselda ei tohi. Viimasel ajal olen ma üha rohkem tähelepanu pööranud sellele, et pühapäeval pead aktiivne olema. Nagu näha ei tohi sellel aastal pühapäeva puhkepäevana võtta.

 

Kui sa sellel päeval oled füüsiliselt aktiivne, siis sa ise kogud enda sisse veelgi rohkem füüsilist energiat. Need, kes puhkavad sellel päeval, need jäävadki mitmeteks päevadeks laisaks. Energia kadu toimub neil, kes end sellel päeval ei liiguta.

 

Seega leia endale õues tegutsemist, korista kodu, mine külla ja mine naudi loodust.

 

NÄDALA KRISTALL - MÕELDES LASTELE

 

Sellel korral on nädal nii kirju energiaga, et ei ole konkreetset kristalli, mis seda nädalat sümboliseeriks. Lapsed läksid 1. septembril kooli ja sellel nädalal on esimene kooli nädal. Seega nädala kristall on seotud lastega. Sellel nädalal on nädala kristalliks kõik lastele sobilikud talismanid. Kõik looma-, tähe-, südame- ja poolkuu kujuga talismanid.

 

LOOMA KUJUKESTEGA TALISMANID

 

Sinine Kuldkivi kilpkonn aitab lapse soovidel ja unistustel täituda. Roosa Kvartsi kilpkonn aitab sõpradega hästi läbi saada ja ise parem inimene olla. Rodoniidi kilpkonn aitab paremini keeli õppida ja edukamalt end väljendada. Kaitseb kriitika hinge võtmise eest ja aitab tervendada lapse emotsionaalset keha.

 

Kilpkonnad leiad SIIT.

 

Dumortjeriidi kass aitab last kaitsta salakavalate ja halbade inimeste eest. Dumortjeriit lisaks on veel selline kristall, mis aitab õppida ja mis tugevdab mälu ning analüüsivõimet. Dumortjeriidi delfiin aitab leevendada närvilisust ja stressi. Lisaks sellele on see ka hea õppeedukuse suurendamiseks.

 

Delfiinid leiad SIIT. Kassid leiad SIIT.

 

Crazy Ahhaat delfiin toob positiivsust ja optimismi. Kristallehe lapsele, kellele soovitakse edasi anda paremat tuju ja rõõmsameelsust. Goldriveri delfiin muudab samuti lapse rõõmsameelsemaks. See on ka kristallehe, mis aitab lapsel aktiivsemaks muutuda ja tema soove täide viia. Lumiobsidiaani delfiin tugevdab lapse Aurat ja parandab seda. Aidates last kaitsta ebaõnne, stressi ja kahjulike kogemuste eest.

 

Mäekristalli karu on energiaid puhastava toimega. Kristall, mis aitab seltskonda sulanduda. Punase Jaspise karu aitab iseseisev olla ja enda arvamust välja öelda. Kristall, mis ei lase ebaõiglusel lapse ellu tulla. Punane Jaspis suurendab ka elujõudu.

 

Karu talismanid leiad SIIT. Tähe talismanid leiad SIIT. Südame talismanid leiad SIIT. Poolkuu talismanid leiad SIIT.

 

KÕIK NEED LASTELE SOBILIKUD EHTED ON 10. SEPTEMBRINI 10% SOODSAMAD! 

Uuendatud: 03.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja