KÕRVADE SÜGELEMISE/KUUMAKS MINEMISE SPIRITUAALNE TÄHENDUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Kindlasti oled sa tundnud, kuidas järsku hakkavad sinu kõrvad sügelema ja muutuvad kuumaks, nii et sul on väga ebameeldiv olla. Tihtipeale võid sa enda käest sellel hetkel küsida: "Mis on selle spirituaalne või prohvetlik tähendus?" Olen eelnevalt kirjutanud sügelemise spirituaalse tähenduse kohta ühe artikli, mille leiad SIIT. Kuid ma ei ole lisanud sinna kõrvade kohta nende sügeluse kohta spirituaalset tähendust. Seega kirjutan selle sulle nüüd siia.

 

Kõrvad sümboliseerivad meie informatsiooniallikat, mis on meie Kolmanda Silma Tšakras. See tähendab seda, et kui kõrvad hakkavad sügelema, siis on see sügelus seotud suhtlemise ja informatsiooniga.

 

VASAK KÕRV

 

Kui sinu vasak kõrv hakkab järsku sügelema ja see paneb sind küsima, mis on selle spirituaalne tähendus, siis vastus on - keegi räägib sinust taga.

 

See on märk selle kohta, et keegi konkreetne inimene samal ajal räägib sinust ja kuna see on vasak kõrv, siis selle jutu või mõtte tähendus ei ole hea. See võib vihjata sellele, et kas keegi mõtleb midagi sinu kohta välja või see on kellegi halb emotsioon, mis on sinuga seotud.

 

Juhul, kui sinu vasak kõrv muutub kuumaks ja tuliseks, siis see ennustab ette seda, et peagi sa kuuled midagi halba. See on märk selle kohta, et keegi võib tulla sinu juurde kurva või stressi tekitava uudisega. Kuumus sümboliseerib teada saamist, sügelus hetkes olevat tegevust.

 

PAREM KÕRV

 

Parem kõrv sümboliseerib positiivsust ja optimismi, mis tähendab seda, et kui sinu parem kõrv hakkab sügelema, siis keegi räägib sinu selja taga sinu kohta midagi head. Keegi kaitseb sinu mainet või räägib sinust väga ilusat lugu. See on kiitmise märguanne, et keegi loob sulle samal ajal paremat mainet, kui sinu parem kõrv sügeleb.

 

Kui sinu parem kõrv viimasel ajal väga palju sügeleb, siis see on märk sinu maine paremaks muutumisest. Paljud inimesed leiavad sinus üles ilusaid ja häid külgi. Selle spirituaalse vihje kohta võiksid sa olla väga õnnelik.

 

Kui parem kõrv muutub kuumaks, siis see sümboliseerib seda, et sa saad lähimal ajal väga positiivse ja rõõmu osutava uudise teada. Keegi tuleb ja annab sulle midagi teada, mis muudab sinu tuju paremaks. Kuumus sümboliseerib teada saamist, sügelus hetkes olevat tegevust.

 

MÕLEMAD KÕRVAD KOOS

 

Juhul, kui sinu mõlemad kõrvad hakkad ühel ajal sügelema, siis on see märk selle kohta, et keegi vaidleb sinu pärast. Võib olla kaks või mitu inimest, kes leiavad sinus halba ja samal ajal teine või teised inimesed, kes leiavad sinus head. Toimub kellegi vahel dialoog, kus üks ei nõustu ühe arvamusega ja teine ei nõustu teise arvamusega.

 

Kui sul lähevad mõlemad kõrvad korraga kuumaks, siis antakse sulle teada, et sa pead nüüd kohe lähimal ajal väga ettevaatlik olema. Sinu tähelepanu püütakse enda poole, et sa muutuksid ümbritseva suhtes ettevaatlikumaks. Tihti sinu alateadvus hoiatab sind läheneva ohu eest, et sa ohtlikusse olukorda ei satuks.

 

Kõrvade sügelemise/kuumaks minemisel on spirituaalne tähendus vaid siis, kui sa paned seda sügelust/kuumaks minemist ise tähele ja kui see paneb sind küsima: "Mis mulle soovitakse sellega teada anda?".

Uuendatud: 05.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja