SUHTESOBIVUS - KAALUD JA SÕNN

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Sõnn ja Kaalud ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia.

"Ootamatult suhtesse hüppamine!"

Kui ühel ilusal päeval saavad kokku Kaalud ja Sõnn, siis see kõik käib väga kiiresti, see romantika leidmine. Nii kiiresti, et eneselegi märkamatult on need kaks sodiaaki suhtesse astunud. Mitte kumbki pool ei hakka sellel hetkel kaaluma varianti, et kas on ikka mõtet koos edasi minna või mitte. Kaalude ja Sõnni suhte algus on alati väga kiirelt tekkiv ning alles hiljem märgatakse, et ollakse koos. See tuleneb Kaalude kiirest armumise efektist ja Sõnni lummusest, mida Kaalude pool temas tekitab. Seega suhe on ka neile endile väga ootamatu ja üllatust pakkuv.

See suhe algab väga kiiresti ja ei jõuta selle juures järele mõelda seda, kas see oli õige või vale otsus. Hiljem võib selles suhtes esineda perioodi, kus üks kahtleb-kõhkleb ja mõne aja möödudes teeb seda teine. Kui mõlemad otsustavad, et nad on õige valiku teinud, siis loomulikult jääb suhe eksisteerima. Kuid selle kahtlemise perioodi ajal võivad nad üksteisele väga palju haiget teha, mille eest siis nad peavad ka oma suhtes hiljem maksma ehk tagasi töötama selle purunenud suhte osa.

"Ühised tegevused, kodu loomine ja aktiivne toimetamine"

Kaalude ja Sõnni vaheline suhe on võimalik, seda sellepärast, et nendele üldiselt meeldivad ühised tegevused ning koosviibimised. Neil on suhteliselt ühesugune aktiivsete tegevuste eelistus ja seega ennekõike hoiab seda suhet koos ühised ettevõtmised. Kui selles suhtes kasvatakse lahku ja ei tehta enam ühiseid tegevusi koos, siis see suhe laguneb. Seega annan kõikidele Kaaludele ja Sõnnidele siinkohal nõu, et leidke alati võimalust selleks, et midagi ühist ette võtta.

Sõnn on suhteliselt liikuva natuuriga, temale üldiselt ei meeldi väga koha peal istuda ja meeleldi tekitab endale aktiivse liikumiskava. Sellega ta haarab Kaalud kaasa ja selline kaasa tirimine Kaaludele meeldib. Kaalud on oma hingelt aktiivsed, kuid alati ei ole kõige lihtsam ise see aktiivne pool olla, sellisel juhul on Kaalude jaoks jube mugav Sõnni ajakava loomine ning sellega kaasa hüppamine.

Kuid samas on Kaalud koduarmastaja ja soovib pidevaid muudatusi ning täiendusi oma kodule anda. Samas Sõnn ei ole kõige aktiivsem kodu looja, ta võib kodus olla ja seda nautida, kuid pidev kodu üles poputamine ei ole tema teema. Seega Kaalude esindaja pidevalt võib hakata torkima kodu teemal seda mugavat Sõnni. Suunates teda koos koduga tegelema, seda ehitama ja veelgi paremaks kohaks looma. Kui Sõnn mõistab ühel ilusal päeval seda, et Kaalude jaoks on kodu A ja O, siis on Kaalude pool ka õnnelik. Kui Sõnn selle teemaga kaasa ei lähe ja laseb Kaaludel enamus asjad üksi korda saata, siis sellest tekivad suhtesse lõhed ning tagakiusamised. Seega Kaalude esindaja peab aktiivselt Sõnniga erinevaid ettevõtmisi kaasa tegema ja Sõnn peab panustama kodu loomisesse. Sellisel juhul on selles perekonnas ka harmoonia tagatud. Kui üks hakkab ühte poolt piirama ja ei tule teisega kaasa, siis tasakaalu ei ole.

Ühe soovituse annaksin sellele paarile veel. Sõnn armastab loodust ja välist tegevust. Seega, et Sõnni aktiivsemalt koduga tegelema suunata, oleks tal vaja oma kodu, millel on ka hoov. Selleks, et Sõnn saaks pidevalt värskesse õhku astuda ja see blokeerib ka tema pideva kodust ära põgenemise vajaduse ning see paneb teda rohkem koduga tegelema.

"Emotsioonid, armastus, romantika ja lähedus"

Kaalude ja Sõnni vaheline armastus on võimalik. Nad mõlemad otsivad enda elus seda õiget ja soovivad enda lähedale kedagi, kes oleks täielikult pühendunud armastamisele ning armastuse jagamisele. See on nende ühine vajadus, mis hoiab seda suhet ka koos. Vajadus läheduse järgi!

Kuid Kaalude esindaja peab enda sodiaagile iseloomulikku kaalumist ning ka vigade otsimist veidi blokeerima. Kaalude pool võib liialt palju üritada leida Sõnnis vigu ja jäädagi nendele vigadele, mis ta siis temas üles leidis, keskenduma. Kaaludele soovitus - leia viga, kuna ilma vigu otsimata sa ei suuda eksisteerida, kuid ürita leebel viisil oma Sõnni muuta. Jagades armastust, hoolivust ja seletades seda, miks sulle on oluline, et mõni asi muutuks. Sõnnile ei saa teistmoodi läheneda, see on võimatu. Kui talle otse silmadesse öelda tema vead, siis Sõnn blokeerib Kaalud, vihastab ja hakkab end kaitsma. Sellisel juhul võib terve see suhe selliseid äkilisi rünnakuid ja pidevat enesekaitset täis olla. Kaalude pool peab oskama ümber nurga Sõnnile läheneda ja kui see nipp üles leitakse, siis võib Kaalud saada kõik, mis ta soovib.

Samas ei ole ka Sõnn süüst alati puhast. Sõnnidele meeldib intensiivne lähedus, pidev hellitamine ja üksteisele enda armastuse tõestamine. Ühel hetkel võib juhtuda nii, et Sõnn võib liiga palju hakata Kaalude privaattsoonis eksisteerima. Kuid Sõnn ei tea seda, et Kaaludele on ülioluline see, et ta saab veidi omaette olla, mõelda, kaaluda, veelkord kaaluda, analüüsida, millegiga pidevat rahu teha ja kui seda tal piirata, siis Kaalude pool näitab enda saatanlikku mina isiksust. Mida aga Sõnn võtab rünnakuna ja armastuse mitteeksisteerimisena. Kuid see on vale arusaam! Kui Sõnn suudaks mõista seda, et kui Kaalude pool soovib omaette olla ja lasta tal vahel eemal olla, siis see suhe toimiks. Kaalud ei kannata lämmatamist ja nad annavad väga hästi märku, et nüüd on aeg, kus on vaja veidi distantsi hoida. Sõnn ei tohiks võtta seda kohe kui armastuse mitte eksisteerimist.

"Mõlemad ei talu üksteise poolt tulevat kriitikat"

Kaalude pool on väga tundlik kriitikale ja iga väiksemgi sõna võib teda hingepõhjani haavata. Täpselt sama moodi on Sõnn väga haavatav. Seega sõnadega on siin suhtes võimalik väga palju kurja teele saata. Kaalud on hingelt ebakindlad ja ta otsib enda ellu kedagi, kes suudaks talle turvatunnet pakkuda. Tegelikult on Sõnn talle heaks valikuks, ta oskab seda väga hästi pakkuda, kui Kaalude pool seda teha laseks. Kuid Kaaludel on vajadus otsida probleeme, isegi, kui probleeme ei ole. Lihtsalt võib-olla on mõni probleem kuskil? Sellisel moel võib Kaalude poolt tulla mürgiseid nooli täiesti tundmatusse kohta Sõnni jaoks. Kuid Sõnn on ka ebakindel, väga raske on tal enda vigu tunnistada ja ta kardab vigade meelde tuletamist. Kui Kaalude pool peaks torkima just seda õiget kohta ja sinna kriitikat suunama, siis Sõnn läheb põlema. Ta mitte ei muuda end, vaid hakkab veelgi rohkem kaitsma enda vigu. Kaalude pool peab mõistma, et Sõnniga otsekoheselt asju ajada ei saa.

Samas võib ka Sõnn Kaalude jaoks elu kohati tuliseks teha. Kaaludele ei meeldi otsekohesed negatiivsed väljaütlemised selle esialgsel vaatlusel. Esmalt jõuab otsekohesus otse südamesse ja hiljem hakkab Kaalude poolt asju lahti analüüsima. Selles suhtes on Kaalude pool see, kes muutub läbi valu, kuid Sõnn mitte. Sõnn teeb Kaalude poole katki ja ta muutub, kuid selle hinna eest pole vaja inimest muutuma panna. Selles suhtes tuleb ära unustada üksteise kritiseerimine ja leida hoopis koos ühine tee, kuidas asju ilusti lahendada. Tuleb koos maha istuda ja väga rahulikul toonil asjadest rääkida.

"Üks on põikpäine, teine otsustusvõimetu = pidev tuline õhkkond või üksteisest õppimine"

Sõnn on oma loomuselt selline, kellele ei meeldi, kui talle midagi ette öeldakse, talle ei meeldu suunamised ja muutused, mille ta ei ole ise vastu võtnud.

Kaalude probleemiks on pidev kaalumine, analüüsimine, enamjaolt üleanalüüsimine, pidevad kõhklused, tuju muudatused ja pidev ühest otsusest teise hüppamine.

Sellise koosluse juures tundub kohe, et kuidas selline asi üldse võimalik on. Kuid alati on olemas võimalusi ja kuna nende aktiivne tegevus, läheduse vajadus ning paljud teised ühised energiad on samasugused, siis on võimalik ka sellest lõhest üle saada.

Selles suhtes võib olla väga palju igapäevaseid tülitsemisi selle pärast, et üks ei soovi muutuda ja teine ei oska otsustada. Sõnn heidab Kaaludele ette tema pea laiali olekut ja Kaalude pool heidab ette seda, et mitte midagi ei soovi Sõnn elus paremaks muuta.

Kaalud ja Sõnn peavad mõlemad mõistma seda, kuidas nende kõige vastuolulisemate iseloomu pooltega hakkama saada. Kaalude pool peab mõistma, et Sõnnil läheb aega suurte otsuste tegemisega, kuid pidev positiivne mõjutamine, suunamine, motiveerimine ja inspireerimine viib muudatusteni. Teiselt poolt peab Sõnn mõistma seda, et ta ei tohiks ette heita Kaaludele tema otsustusvõimetust. Pigem aidata otsustada, mitte lasta Kaaludel teha midagi, mida ta lihtsalt teha ei oska. Sõnn võiks rohkem Kaaludega läbi rääkida tema kõhklemisi ja kahtlemisi. Andes Kaaludele kasvõi kümme korda võimalus ümber mõelda, kuid samas talle toeks olla. Kui Sõnn aitab Kaaludel tema valikuid läbinisti läbi mõelda ja temaga koos otsuse vastu võtta, siis ei ole ka neid probleeme olemas. Kaalude pool vajab tuge, ta ei ole iseseisev.

Need kaks lähevad suhtesse selleks, et õpetada Sõnnile paindlikkust, muutlikkust ja edasipürgimise vajadust. Kaaludele õpetab Sõnn tugevust, enesekindlust ja enda tõekspidamiste eest seismist. Neil on üksteisele palju õpetada, kuid riidu ei tohi minna ja abivalmis peavad nad mõlemad olema.

 "Üksteise mõistmine ja seksuaalne pool"

Sõnn peab mõistma seda, et Kaaludel on alati soov olla teiste silmis hea ja lahke. Kaaludele meeldib endast head muljet jätta ja Sõnn ei tohiks sellepärast armukadedaks muutuda. Kaaludel on vaja tunda, et teda on seltskonda võetud ja et teda aktsepteeritakse.

Kaalude jaoks on vaja seksuaalseks kontaktiks lihtsalt õiget aega. Kaalude pool on seksuaalne oma mõistuses, oma hinges ja oma südames. Kuid see seksuaalsus ei peegeldu alati tema tegudes välja. Kaalude jaoks on vaja aega ja ta ei saa olla seksuaalne, kui ta ei ole selleks valmis. Samas Sõnn on üliseksuaalne ja vajab pidevat füüsilist tähelepanu. Kui ta seda ei saa, siis tekib küsimus: "Mis mul viga on, et sa minuga ei soovi koos oll?".

Kui seda suhet soovitakse koos hoida, siis ennekõike peab Sõnn mõistma, et Kaaludele peab väga palju aega andma ja et see ei tähenda armastuse puudumist, kuid seda aega on üüratult palju vaja. Teiselt poolt peab Sõnni mõistma ja pidevalt talle meelde tuletama, et läheduse puudus ei tähenda armastuse puudust. Kaalude sisemaailm on ülikeeruline ja vahel on ka Kaaludel endal raske mõista, miks ta mida teeb. Enamjaolt ei ole tal halbu kavatsusi. Kuid Sõnn on väga selge pildiga ja ei suuda mõista tihti seda, miks Kaalude pool armastab, kuid seda alati välja ei näita.

Kaalude ja Sõnni armastuse kristallideks on Roosa Kvartsi kombinatsioon Krüsopraasiga. Kui need kaks kristalli kokku panna ja neid selles suhtes hoida, siis need toovad sellesse suhtesse armastuse õnne. Roosa Kvarts toob sügavamaid tundeid, muudab Kaalusid ja Sõnni üksteisega lähedasemaks. Krüsopraas aitab pidevast üksteise nokkimisest vabaks lasta ja suurendab üksteise mõistmist.

Kokkuvõtvalt võin ma öelda, et Sõnn ja Kaalud suudavad luua endale harmoonilise suhte, kui nad mõlemad suudaksid üksteist rohkem mõista. Selles suhtes võib olla sügav armastus, mis aitab neil mõlemal teineteise eripäraga leppida ning sellega rahu teha.
Uuendatud: 07.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja