MEDITEERIMISE KUNST - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

 

See seanss on mõeldud sinule endale ja vägagi isiklikus võtmes sinu enda hinge võimsamaks muutmiseks. See on õhtu sulle, kui sa tunned, et sa soovid iseseisvalt mediteerima õppida ja enda hinge erineval tasandil läbi selle tervendada. See seanss on sulle, kui sa soovid iseendaga meditatsioone läbi viia. Õhtu on ennekõike neile, kes ei oska veel mediteerida ja soovivad sellega tegelema hakata. Seda sellepärast, et ma võtan selle teema väga algusest peale lahti ja räägin põhitõdedest ning medidatsiooni seisundi esile kutsumisest. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.

 

Seansi õhtul ootan, et sa oleksid võimalikult heledates toonides ja võimalikult paljude kristallehetega kaetud. Hiljem seletan sulle, miks see vajalik on. Seega lae ja puhasta enda kristallehted enne seansile tulekut ilusti ära.

 

1. Pühapäeval 17. septembril kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30)

Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata. Üldseanss on kasulik sulle, kui sa soovid teada saada midagi iseenda maailma kohta ja kuidas seda paremaks muuta.

SEANSI ÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE ! 


Lisaks sellele on sul võimalus läbi selle üldseansi pääseda ka minu eraseansile. Selles saame me õhtu lõppedes isiklikult sinuga kokku leppida. Mul on vaja sinuga eelnevalt kohtuda, et leppida sinuga eraseanssi kokku.

ÕHTU TEMAATIKA:

- Mis on mediteerimine, miks see sulle kasulik ja vajalik on?

- Kuidas end meditatsiooniseisundisse viia?

- Mida selleks vaja läheb, et meditatsiooni kogeda?

- Viirukid, kristallid ja teised väeesemed, mis aitavad meditatsiooni läbi viia.

- Kuidas endale energiaringi moodustada, mis aitab sul mediteerida.

- Erinevad meditatsiooni põhimõtted. Enda Aura puhastamine, enda energia kanalite avamine ja paljud teised mõtted, miks üldse meditatsiooni endale teha.


REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi, kindlasti ka telefoni number.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.

ÜLDSEANSI KOHTADE ARV ON PIIRATUD! OLED REGISTREERUNUD SEANSILE, KUI SULLE SAADETAKSE SELLE KOHTA KINNITUS.

Uuendatud: 07.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja