SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 1

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

 

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

 

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

 

1. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

 

Kui sa oled sündinud ükskõik, millisel kuul 1. kuupäeval, siis just sellist energiavälja kannad sina endaga kaasas ja see on see vägi, mis on sulle sünnist saati kaasa antud.

 

1. kuupäeval sündinud inimene on ennekõike julge, auahne, iseenda motivaator, kiireloomuline, agressiivne või vastupidiselt ülimalt rõõmsameelne, heade liidri omadustega, tugev ja domineeriv. 

 

Sellel kuupäeval sündinud hing saab endale sünniga kaasa imetlusväärse tugevuse, mis aitab teda terve elu vältel. See on inimene, keda elu võib enda jalge alla tallata, kuid ta alati tõuseb uuesti püsti ning liigub edasi. Sellele inimesele on antud äärmiselt tugev vastupidamine ja oskus kõige halvaga võidelda. Kuid see ei tähenda, et seda inimest ei ole võimalik kurvastada. Vastupidi, ta kurvastab, kogub jõudu ja liigub edasi. Ta ei ole allaandja, ta lihtsalt ei suuda elule alla anda. Miski sügaval hinges ütleb 1. kuupäeval sündinule, et hoolimata olukorrast peab alati edasi liikuma.

 

1. kuupäeval sündinud hing on äärmiselt auahne, inimene, kes ennast ise suudab motiveerida ja inspireerida. Inimene, kes peab ise otsuseid langetama ja kes absoluutselt ei salli, kui teda soovitakse muuta. Hoolimata sodiaagist ja tema astroloogilisest aastast on number üks alati iseseisev. Seega, kui 1. kuupäeval sündinu on väga leebete sodiaagi näitajatega, siis sellisel juhul tema sünnikuupäev annab talle julgust juurde.

 

Inimene, kes on sündinud 1. kuupäeval on kõrgema egoga, kui paljud teised inimesed tema kõrval. Ego ei pea alati halb olema, on olemas ka positiivne egoism. Kuid negatiivse egoismi poole on kerge kalduda. Siinkohal soovitan ma kõigil 1. kuupäeval sündinud hingedel iseennast pidevalt tasakaalustada ja õppida elama positiivse egoismi lainel. Vastasel juhul tekib selle inimese iseloomu väga tugev teiste üle domineerimine, mis võib tema suhted hukatuseni viia.

 

Positiivne egoism tähendab seda, et inimesel on kõrge enesehinnang, mis ei baseeru teiste maha tegemisel ja teiste kaudu enda jõu saamisel. Negatiivne egoism on see, kui inimene tõstab end teistest kõrgemale ja tunneb, et kõik teised on kehvemad, kui tema ise.

 

1. kuupäev annab inimesele kaasa oskuse olla iseseisev ja omal käel tööd teha. Number 1. on osav suhtleja ja seltskonnahing, kuid tal peab alati olema õigus iseenda elu üle otsustada ja ise enda tööd enda nägemuse järgi korrigeerida. Seega parimal juhul peaks selle kuupäeva all sündinud inimene ise enda töö peremees olema, mitte kellegi alluv. Alluvana on 1. kuupäeval sündinud suhteliselt mässumeelne ja tal on pidev soov midagi tööga seoses korrigeerida. See omakorda võib tekitada talle tööalaseid pingeid.

 

1. kuupäeval sündinud inimeste õnne toovaks kristalliks on Aqua Aura.

 

Aqua Aura on kristall, mis toob 1. kuupäeval sündinule head õnne igas valdkonnas, kus ta enda elujooksul tegutseb. Toob edu armastuses, tööalaselt, materiaalselt ja tuues talle ka soovide täitumisi. Aqua Aura aitab 1. kuupäeva häid omadusi võimendada ja blokeerib liigset egoismi, domineerimist ning küünilisust, samas võimendades liidri omadusi, iseseisvust, julgust ja tuues motivatsiooni.

 

Sellel kuupäeval sündinud inimesel on väga kiire mõttetegevus ja väga sügav analüüsimise oskus. See on inimene, kes suudab ühe hetkega lahendada oma peas mitut probleemi, samal ajal mõelda välja uusi projekte ja tegevusi. Ülikiire mõttetegevus ja oskus enda vaimset poolt rakendada.

 

Annan soovituse kõigile, kes on sellel kuupäeval sündinud. Pühenda enda hing konkreetsele erialale, sul on oskus olla väga edukas. Kuid sa pead oskama üles leida selle, millega sa siin elus soovid tegeleda. Kui sa jääd ühest teemast teise hüppama, siis sa ei jõua enda ihaldatud tulemuseni. 1. kuupäeval sündinule on ülioluline see, et ta selles elus midagi saavutaks ja kui ta ühele teemale end pühendaks, siis on see ka võimalik.

 

1. kuupäeval sündinule ei meeldi rutiin, talle meeldib pidev elu muutus ja uute elementide ellu tulek. Talle meeldib, kui ta saab elus midagi kogeda, näha ja tunda. Elada nii, et elamine oleks seda väärt.

 

Üldiselt on 1. kuupäeval sündinud väga hea ärilise vaistuga. See kuupäev annab eelise just selles valdkonnas ja loomulikult ka siis, kui ülejäänud numeroloogilised ja astroloogilised näitajad seda soosivad.

 

Sellel kuupäeval sündinud inimene peab kindlasti vältima laiskust, teiste kulul elamist ja teiste peale pidevat lootmist. Kui sellel kuupäeval sündinud inimene satub sellisesse faasi, siis tema õnn kaob ära. Aqua Aura kristall on see, mis aitab sellist energiat eemale hoida.

 

1. kuupäev annab kaasa suure vajaduse kõike väga kiirelt kätte saada. Kui seda energiat suudetakse tasakaalus hoida ja kärsitust veidigi alla suruda, siis on ka parem elu garanteeritud. See on kohati halb iseloomuomadus, mis selle kuupäevaga kaasas on. Kuid see on hea siis, kui seda energiat kasutatakse mõõdukalt.

 

Aqua Aura aitab tasakaalustada ka selle kuupäevaga kaasnevaid vihapurskeid ja närvilisust. 1. kuupäeval sündinud inimesed võivad väga kergelt ärrituda, ülivihasteks muutuda ja väga väikeste asjade peale närvi minna. See on kõik tingitud sellest, et see kuupäev annab kaasa ülimalt tugeva väe. Kui selle inimese Auras olev energia muutub negatiivsemaks, siis see sama vägi muutub hävituslikuks. Seega tuleb sellel kuupäeval sündinud inimesel pidevalt tegeleda enda stressitaseme maandamisega, pidevalt tuleb leida võimalust lõõgastumiseks ja puhkamiseks. Puhkamine selle inimese puhul ei ole niiöelda mitte midagi tegemine, vaid hoopis lemmiktegevustele aja pühendamine. Näiteks hobidega tegelemine. Kindlasti võiks see inimene leida enda ellu mõne tegevuse, mis tal aitaks lõõgastuda. Vastasel juhul on vihapursked kergesti tulema.

 

Kuid siiski on 1. kuupäev väga hinnaline ja küllaltki võimsa energiaga kuupäev. Selline kuupäev on kasulik inimesele, kes tõepoolest soovib kõrgele positsioonile enda elus pürgida. Numeroloogia annab selle kuupäevaga kaasa võimu, mis aitab täita südamesoove ja mis aitab ellu viia vägagi ambitsioonikaid plaane.

 

Kusjuures sellel kuupäeval sündinud inimene on ka ise õnnelikum, kui tal on eesmärke, mille poole püüelda. Ta on õnnelik ka siis, kui ta saavutab midagi. Ülimalt hea enese inspireerimise ja motiveerimise oskus läbi enda saavutuste on tal olemas. Midagi saavutatakse, kohe tõuseb inspiratsiooni energia ja uuesti sammutakse midagi looma.

 

Numeroloogia - meil on kõik olemas, et osata iseennast lugeda. Numeroloogilised näitajad on need, mis jagavad meie enda hinge kohta nii mõndagi tähtsat välja. Meie numbrid peegeldavad meid ennast.

Uuendatud: 08.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja