NÄDALA KOSMILINE VÄGI - AEG ANDESTAMISEKS JA PATTUDE LUNASTAMISEKS

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevane nädal meile toob. Sellel korral on kõige tähtsamaks päevaks 13. september. Sellel päeval on taevas Kuu viimase veerandi loomine ja seega on järjekordne aeg teha erinevaid rituaale ning maagiaid. Kuid sellel nädalal on vägagi konkreetne energia, mis see endaga kaasas kannab ja mis see meie hingedesse suunab. On aeg andestamiseks ja enda pattude lunastamiseks. Mis tähendab seda, et sellel nädalal on võimalik tegeleda enda elu puhastamisega ning seljataha jätta palju selliseid asju, mida endaga tulevikku sa kaasa ei taha võtta. Kasuta seda perioodi mõistlikult ära ja tervenda enda hinge läbi kosmiliste energiate.

 

Miks on siis õige aeg selliste teemade käsitlemisteks ja miks antakse meile võimalus enda elus üks suurpuhastus teha just sellistel teemadel?

 

Ennekõike avab sellise energiavälja Kuu viimase veerandi loomine ning seda juba tegelikult 12. septembril, kus see Kuu faas hakkab end looma. Selle vägi on kõige võimsam 13. septembril ja see kestab kuni selle nädala lõpuni.

 

Sellel korral mõjutab Kuu viimase veerandi loomist Kaksikute tähtede süsteem. Kaksikud mõjutavad kuud 12. ja 13. septembril. Ühel päeval hakkab Kuu viimase veerandi loomise poole Kuu liikuma ja teisel päeval on see täielikult meil taevas olemas. Mis tähendab seda, et Kaksikute tähtede süsteem avab konkreetsemad energiad Kuu kaudu ja see energia peegeldub meie hingedesse. Kaksikud avavad selle sama Kuu faasiga just sellise energialaine - milleks on andestamise võimalus ja pattude lunastamiseks väga soodne aeg.

 

KUIDAS ANDESTADA, KUIDAS LUNASTADA?

 

1.  "Saada andestamise soov endast välja"

 

Alates 12. septembri päevast soovitan ma hakata enda mõtete kaudu vabandust paluma kõigi nende inimeste käest, kellele sa oled kunagi liiga teinud või kellega sa oled ülekohtune olnud. Selline andestamise palumine ja enda tehtud vigade meenutamine aitab vabaks lasta sinu sees eksisteeriva süütunde. Lisaks sellele aitab see viia selle andestuse soovi ka inimeseni, kelle käest sa andestust soovid. Seda praktiseeri nende inimestega, kellega sul kohtuda ei ole võimalik või isegi selle inimese suhtes, keda tänaseks enam meie seas ei ole.

 

2. "Palu andestust neilt, kelleni sul on võimalus jõuda"

 

Palu inimeste käest andeks, kellele sa oled liiga teinud ja kellega sul on võimalik kontakteeruda. Sellel perioodil oleme me kõik armastavamad, kaastundlikumad ja me võtame teiste inimeste andestust ka paremini vastu.

 

3. "Lase vabaks valu, mis keegi teine on sulle kunagi põhjustanud"

 

Andesta iseenda sees nendele inimestele, kes sulle on väga palju liiga või isegi kurja teinud. Kui tegu, mis on tehtud, on väga valus, siis andesta see teema iseenda sees ja lase endal unustada see valu. Meenuta neid läbielamisi, mis on sulle liiga teinud ja vabasta need enda seest. Ütle iseendale, et sa lähed eluga edasi ja sa ei hoia enam halvast kinni. See periood on enese tervendamise jaoks väga oluline aeg.

 

4. "Palu iseenda sees vabandust ja andestust enda tehtud pattude eest"

 

Sellel nädalal ja eriti Kuu viimase veerandi loomise päeval on sul võimalik vabaks lasta enda karmasse kinnitanud karistusi. Kui sa tunned, et sa oled enda elu jooksul teatud teemaga olnud kellegi suhtes ülekohtune, kedagi meelega ära kasutanud, kiusanud, kellegi teise inimese õnne arvelt õnnelikuks saanud või mis iganes teemaga kellelegi liiga teinud, siis palu andestust.

 

Keskendu tehtud teo peale, tunnista enda viga ja palu andeks. Tee seda läbi mõtete, keskendu ja saada enda seest andestuse mõte välja. Sinu enda kaitseingel ja karma energia kuulevad sinu soovi pealt. Iseenda sees erinevate pattude eest andestust paludes saad sa suurema tõenäosusega enda koormat vähendada.

 

Mida rohkem sa keskendud kõigele sellele, mida oled valesti teinud, mida võimsamalt sa tunned, et sa oled viga teinud ja mida rohkem sa iseendale lubad, et sa ei tee enam nii, seda suurema tõenäosusega tuleb ka andestus.

 

5. "Sellel nädalal tee palju heategusid!"

 

Kui sa soovid, et sinu energiad puhastuksid ja sa saaksid Auras olevast negatiivsusest lahti, siis ole hea ja tee heategusid. Heategude tegemine suurendab meie enda hinge positiivsust ja toidab meid hea karmaga.

 

Mine appi inimestele, kes abi vajavad ja sinu käest abi paluvad. Tee selle nädala jooksul iga päev üks heategu. Kingi südamest kingitusi ja tee midagi, millele sa ei soovi heategu vastu. Ürita ise olla andja, mitte saaja rollis. Sellise käitumisega tervendad sa enda karmat. Paljud karmaatilised probleemid võivad sellisel juhul ka ise sinu hingest vabaneda.

 

Jaga enda asju teistele inimestele, mida sa enam ise ei kasuta, kuid mis on terved ja kasutamiskõlblikud.

 

6. "Märka teise inimese valu ja jaga talle emotsionaalset tuge"

 

Ürita terve selle nädala vältel märgata teisi inimesi ja märka valu, mis inimeste hinges on. Jaga enda seest emotsionaalset tuge, kuula teiste inimeste muremõtteid, kallista ja anna edasi enda headust. Sellise emotsionaalse toe jagamine aitab sinu enda hingest tervendada ära neid lünki, kus sa oled iseenda karmale liiga teinud. Selline armastuse jagamine aitab lunastada ka meie tehtud patte.

 

Kui sa praktiseerid selliseid andestamise ja lunastamise viise, siis sa pead peale seda nädalat tundma end väga hästi. Sa peaksid tundma, et elurõõm, armastus ja hingerahu on sinu ellu taas enda koha leidnud!

 

Kui sa nii teed, siis ole hea, jaga minuga ka enda kogemust, anna teada, kuidas sinu enesetunne muutus ja kas sa leidsid rahu enda sees!

 

ANDESTUSE JA LUNASTUSE RITUAAL

 

Alates 12. septembri õhtust kuni selle nädala lõpuni saad sa teha konkreetset rituaali, mis aitab sinu hinge puhastada. Kõige paremaks päevaks selle rituaali tegemiseks on loomulikult 13. september.

 

Rituaal aitab vabaks lasta sind konkreetsest süütundest, aitab andestust saada ja sinu hinge kergemaks muuta!

 

Rituaal on väga lihtne, kuid eeldab sinupoolset täielikku pühendumist ja keskendumist.

 

Sul läheb vaja: Pipra küünalt või Muskuse-Puuvilla küünalt, nuga (mida sa ei kasuta söögi tegemise jaoks) ja ühte Lumikvartsi kristalli.

 

Selleks, et rituaali teha, leia enda kodus sobiv koht, kus sa saad sellel küünlal lasta kahe nädala jooksul lõpuni põleda.

 

Rituaali tegemiseks võta küünal enda kätte ja hakka selle peale noaga kirjutama "Andestus" ja "Lunastus". Kirjuta need kaks sõna küünla peale. Samal ajal, kui neid sõnu kirjutad, siis keskendu kõigele sellele, millele andestust ja lunastust soovid saada. Keskendu kõikidele nendele teemadele, mis sulle haiget teevad ja mida sa sooviksid minevikku jätta. Keskendu sellele, mida sa ise oled valesti teinud ja mille eest soovid andeks saada. Mida sooviksid enda karmast välja kirjutada.

 

Kui sul on need kaks sõna välja kirjutatud, siis võta tikud ja pane küünal põlema.

 

Kui küünal on põlema pandud, siis aseta Lumikvartsi kristall küünla ette seisma. Lase esimesel päeval küünlal võimalikult kaua põleda ja kui sa selle ära kustutad, siis kindlasti ei tohi seda leeki kustu puhuda. Aseta leegi ots vaha sisse või kasuta küünla kustutajat.

 

Järgmisel hommikul võtad Lumikvartsi ja hakkad seda endaga kaasas kandma. Kannad seda senikaua, kuni küünal on kahe nädala jooksul ära põlenud. Kui küünal on ära põletatud, siis leiad jõe, mille sisse see ära visata. Kui sa lähed Lumikvartsi ära viskama, siis samal ajal lausud: "Andestus, lunastus".

 

Küünalt võid põletada igapäevaselt, kuid sa ei tohi küünla leeki ära puhuda. See on ainuke asi, mida sa pead meelde selle rituaali kohta jätma!

 

Pipar ja Muskus-Puuvill on halva energia vabastajad ja need küünlad üksi aitavad juba sinu soovil täituda. Lumikvarts tõmbab enda sisse kõik halva energia, mida sa küünla kaudu teele saatsid, et need kindlasti sinu minevikku jääksid. Lumikvarts tuleb jõevette visata, et rituaal kindlasti toimima hakkaks ja sa saaksid vabaks end piinavatest teemadest.

 

SELLE NÄDALA KRISTALLIKS ON - LUMIKVARTS, LUMIOBSIDIAAN JA VALGE HAULIIT

LUMIKVARTS

See on kristall, mis rahustab sinu meelt väga sügaval tasandil. Kristall, mis aitab blokeerida hinge närvilisuse, selle välja näitamise ja teiste peal välja elamise. Aidates blokeerida närvilist energiat ja samal ajal tervendada seda. Aidates välja juhatada Aurakehast sellist energiavibratsiooni, mis hinge katkiseks teeb ja mis ärgitab teistele inimestele kehvasti ütlema.

Lumikvarts aitab andestada, leppida, tolerantne olla ja unustada mineviku valu. Lumikvarts on väga hea stressi leevendaja, mis aitab sisemist rahu tuua. Lumikvarts sobib leebetele hingedele sellepärast, et kaitsta kriitikal, negatiivsusel ja probleemidel liialt kiirelt südamesse sattumist. See on kaitse kristall neile, kes lasevad kõik emotsioonid otse hinge tulla.

LUMIOBSIDIAAN

Lumiobsidiaan aitab inimesel näha, mis ta ise endale halba teeb, millised on need tegevused, mis on kahjulikud ja mida võiks muuta enda juures. See tähendab seda, et Lumiobsidiaanil on oskus sind iseendasse vaatama panna. Kui sa kannad Lumiobsidiaani talismanina kaelas, siis see aitab ülikiirelt sinu ellu muudatustel tulla. Lumiobsidiaanil on oskus kiiremas korras sind motiveerida ja muudatusteni sind viia.

Lumiobsidiaanil on oskus sinu hingesügavustest välja tuua selliseid emotsioone, pingeid ja probleeme, mida sa isegi ei oska teada, et need sinu sees üldse eksisteerivadki. Seda kõike selleks, et jäädavalt mõne probleemiga hüvasti jätta ja lõpetada alateadvuses olevat rahutuseenergiat.

VALGE HAULIIT

Valge Hauliit aitab rahulikus tempos enda elueesmärgi poole liikuda, aidates kõik sinu elu järgmised sammud läbi analüüsida, et sa suuremaid vigu ei saaks teha. See mitte ei võta riskimise omadust vähemaks, vaid lihtsalt aitab sul rohkem läbi mõelda ja kuulata intuitsiooni häält mõne raskema otsuse langetamise juures. Valge Hauliit on toetav kristall intuitsiooni kristallide parema töö tegemise jaoks.

Valge Hauliit leevendab vihatunnet, vihatunde teket ja väga sügavat viha kellegi konkreetse vastu. See ei pea ka otsene viha olema, see võib olla ka kibestumine või sügav pettumuse tunne, mida Valge Hauliit oskab selle kandja Aurast välja lasta. See on kõik selleks hea, et inimene suudaks edasi elada ja lasta minevikust vabaks.

 

Nädala kristallid on alati terve selle nädala vältel 10% soodsamad nii meie e-poes kui ka Tallinna ja Kuressaare Butiikides. Nädala kristalli soodustus kehtib 17. septembrini.

Uuendatud: 09.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja