PILLIROOG - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Unes võid sa näha väga erinevaid elemente ja sümboleid. Kindlasti võid sa mõelda seda, et kes üldse võiks pilliroogu unes näha, siis tõepoolest ka seda nähakse. Unenägu võib olla väga kummaliste elementidega, kuid alateadvus toob väga täpsed sümbolid esile, et sa võimalikult hästi saaksid alateadvuse poolt tuleneva sõnumi enda jaoks ära tõlgendada.

 

Pilliroog sümboliseerib millegi varjamist, peidetud probleeme, väga väheste juhtumiste korral ärilist küllust või näiteks ingli näoga saatanat.

 

Kui sa näed pilliroogu unes, siis ennekõike saad sa enda alateadvuse poolt hoiatava sõnumi. See kehtib alati, kui sa pilliroogu unes näed, ükskõik, millises kontekstis see sinu nägemuses eksisteerib. Selleks hoiatuseks on:

 

"Ole ettevaatlik ja mõtle kümme korda läbi enne iga sammu tegemist!" ehk ole väga ettevaatlik ja kaalu igat enda võimalikku sammu.

 

Pilliroo nägemine annab sulle mõista, et sa peaksid olema kellegi konkreetse suhtes väga ettevaatlik. Ära tee head ilma karistust selle eest saamata. Sellel ajal, kui sa pilliroogu näed, võiksid sa mitmed päevad või lausa nädal aega olla vägagi ettevaatlik abi andmisel. Iga abi ei ole hea abi sinu enda jaoks. Alati hea tegemine ei too kaasa head karmat. Võib olla keegi, kes on sinu suhtes salakaval ja ära kasutav. Märka end ümbritsevat!

 

Kui sa pilliroogu unes näed, siis sa peaksid millessegi väga paindlikult suhtuma või probleemide vältimiseks olema ise võimalikult tark.

 

Pilliroost valmistatud kimp sümboliseerib depressiivset, stressirohket ja närvesöövat perioodi. Kui sa näed unes sellist kimpu, ise valmistad ühe või keegi toob sulle selle, siis see ennustab just sellist eespool tulenevat eluperioodi. Sinu alateadvus hoiatab sind läheneva ohu eest.

 

Kui keegi kingib sulle pilliroogu, siis see sama inimene võib sind taga klatšida ja sinu suhtes kuulujutte tekitada. Kui sa ei tunne seda, kes pilliroogu sulle kinkis, siis sa ei tea seda inimest, kes sinu kohta võib jutte levitada.

 

Vohav pilliroog ehk kasvav pilliroog on hea tähendusega sinu unenäos. Kasvav pilliroog viitab headele ärilistele võimalustele, mis võib sulle majanduslikku kasvu tuua. Sellist nägemust võib näha see, kes on enda käe all tööl või kes juhib mõnda ettevõtet. Juhul, kui näeb vohavat pilliroogu see, kes töötab kellegi alluvuses, tema jaoks tähendab see paremale tööpositsioonile tõusmise võimalust.

 

Pilliroo lõikamine sümboliseerib seda, et peale suuri probleeme, katsumusi ja rasket tööd võib tulla sinu ellu preemia. Ehk peale raske perioodi läbielamist tuleb millelegi soositud tulemus.

 

Värske ja kasvava pilliroo lõikamine sümboliseerib väga suurt võitu. Vana ja koleda pilliroo lõikamine sümboliseerib peale raske töö tegemist väikese tulemuse saamist.

 

Juurtega vee seest pilliroo ära võtmine sümboliseerib problemaatilise teema ära likvideerimist nii, et sellest ei jää jälgegi maha. Millegi ära kustutamine, ära parandamine ja seda nii, et keegi teine ei saa sellest aru. Sellist asja võid näha siis, kui sa teed salaja midagi korda.

 

Pilliroo sees jalutamine sümboliseerib problemaatilises eluperioodis eksisteerimist. See võib viidata sellele, et sinu kõrval on ingli näoga saatan. Keegi, kelle tõelist palet on sul väga raske märgata. Sellisel juhul pead sa iga inimesega olema väga ettevaatlik. Kui see ei viita konkreetsele inimesele, siis see võib sümboliseerida ka väga rasket ja katsumusterohket perioodi.

 

Vee ala, mis on pilliroogu täis kasvanud sümboliseerib igas eluvaldkonnas eksisteerivat õitsengut, küllust ja head õnne. Üldiselt viitab see materiaalsele küllusele ja ärilisele edule. Seda vaid siis, kui pilliroog sulle unes meeldis. Kui see tekitas hirmu, siis see sümboliseerib külluslikke võimalusi, mille sa võid maha magada.

 

Katkised pillirood sümboliseerivad halba ennet, probleeme, takistusi, kuulujutte, halba inimest, kurjust ja ebaõnne.

 

Terved ja sirged pillirood võivad sümboliseerida küllust, kuid seda vaid siis, kui selle üleüldine sümbol on õnne toova mõttega.

 

Pilliroo seest häälte kuulmine ja nende häälte mõtete/sõnade mitte mäletamine sümboliseerib õnnetust, mis hüüab tulles. Teatud kõla, ümina või hääle kõlamine pilliroo seest annab sulle hoiatuse läheneva ohu eest.

 

Aseta enda voodi alla või unenägude esilekutsumise kristallide sekka Sinist Kvartsi. Sinine Kvarts aitab sinu meeli nägemuste jaoks avada ja ennekõike sobib Sinine Kvarts neile, kes väga tihti und ei näe.

Uuendatud: 12.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja