NOORKUU JA ISEENDA TERVENDAMINE

by in UUDISED .

 

"Sa võid tunda end nurka surutult, soovid uut algust enda ellu, soovid põgeneda või tunned, et igalt poolt on pinge sinu peale langemas"

 

Selle nädala ennustuseks võin ma sulle juba edasi öelda, et pinge hakkab ülepealkaela käima. Sa võid tunda, kuidas igalt pool tuleb sinu poole negatiivsust, isegi siis, kui reaalselt midagi ei toimu. Lihtsalt on sul selline tunne, et pinge tõuseb, tõuseb ning veelkord tõuseb. Sa võid tunda end nurka surutult ja sa võid tajuda emotsioonide ülekeemist.

 

Terve nädal võib sinu jaoks olla emotsionaalselt koormav. On inimesi, kellel on reaalseid probleeme, milega tuleb silmitsi seista ja teised on need, kellel on sisemine pinge ning ülekoormatud emotsionaalne keha.

 

Tulekuke aasta on energiaid varastanud ja enamus inimesi ei ole osanud end sellel aastal hoida. See on ka põhjus, miks selline energia esile tuleb. Selle sama energia kutsub esile Noore Kuu loomine, sellele eelnevad ja järgnevad päevad. See sama emotsionaalne pinge võib peal olla kuni Kuu esimese veerandi loomiseni. 

 

Inimesed, kes tunnevad end järgmise kahe nädala jooksul väga hästi, siis need inimesed on osanud end väga hästi hoida. Kuid mina usun ja tajun, et neid inimesi on ikkagi väga vähe.

 

Et rahustada enda meelt, siis tegele sellisel pingelisel ajal end lõõgastavate tegevustega. Mine õue jalutama, mereäärde, mediteeri, tegele joogaga, põleta igapäevaselt enda lähedal erinevaid viirukeid. Viirukite põletamine on väga kasulik. Viiruk leevendab pinget, stressi ja maandab rahulolematuse tunnet. Vali endale välja energiate poolest sinu jaoks kõige kasulikum viiruk ja põleta seda. Lase viirukitel end tervendada.

 

Valmista endale vee-eliksiiri. Lase kristalliveel end tervendada. Vali välja enda jaoks kõige kasulikum ja vajalikum kristall selleks eluperioodiks ja valmista sellest endale vett. Aseta poleeritud kristall kannu sisse ja lase sellel seal seista vähemalt 20 minutit enne selle vee kasutamist. Tee endale Apatši Pisara vett, kui sa soovid hingevalust ja suurest kurbusest vabaks saada. Tee endale Tiigrisilma vett, kui soovid enesekindlamaks muutuda ja tööstressi vähendada. Valmista endale Girasolist vett, et enda Aura ära puhastada. Tee endale Rodoniidi vett, et leevendada suhtesiseseid probleeme ja suhtest tekkinud kurbuse tunnet.

 

Vee-eliksiiri ei tehta Seleniidist, Azuriidist, Malahhiidist, Lasuriidist, Püriidist, Hematiidist, Kalkopüriidist. Nende koostisosades on mürgiseid elemente või need lagunevad vees kiirelt. Seega ei ole soovitatav nendest vett teha.

 

Lisaks sellele, et juua kristallidest tehtud vee-eliksiiri, soovitan ma kristallteraapiat endale teha. Tee endale kristallmassaaži ja mediteeri enda kristallidega.

 

Söö emotsionaalselt koormaval perioodil rohkem rohelist ja ürita taimdest abi leida. Joo aedsalvei teed, et enda emotsionaalset ja füüsilist keha tasakaalustada. See tee aitab vabastada sinu sees eksisteeriva pinge.

 

Vii end kontakti loodusega, tegele taimedega, soeta endale uusi Feng Shui taimi. Puhasta enda kodus olevate taimede lehti, värskenda mulda ja anna ka taimedele kristallidest valmistatud vett.

 

Ühenda looduses jalutamine kristallivee joomisega. Lase taimedel enda hinge taastada, enda muremõtetest eemaldada ja samal ajal lase ka kristallidel end tervendada.

 

Sellel perioodil, kus sa tunned meeletut pinget ja seda, et sinu pea kohal hakkavad emotsioonid kokku lööma, söö kindlasti palju taimset. Puhasta enda meeled sibula söömisega, lisa enda menüüsse koriandrit halva tuju eemale peletamiseks ja peterselli emotsionaalse koormuse vähendamiseks. Söö võimalikult vähe nisutooteid ja liha, mis tekitavad sinu hinge stressi.

 

KRISTALLVEE SOOVITUSED:

 

Kombineeri kokku kaks kristalli, mille asetad üheskoos klaasi, kannu või pudeli sisse. Joo nendest kristallidest valmistatud vett, et enda emotsionaalset keha tervendada! Kristallivee kristalle kasuta vaid vee-eliksiiride valmistamiseks.

 

"Tuleviku vaade" Rutiilnõeltega Kvarts ja Girasol

 

Valmista endale kristallivett Rutiilnõeltega Kvartsist ja Girasolist. Kui sa viid kokku need kaks kristalli ja valmistad nendest endale vett, siis sinu Kroontšakra saab tervendatud. Tänu nende kahe kristalli energiale avanevad sinul taas tulevikuvaated, sul tekib usk paremasse tulevikku ja nende kristallide vägi annab sulle taas tagasi lootusrikka meele.

 

"Emotsionaalne tasakaalustaja" Rodoniit ja Apatši Pisar

 

Valmista endale kristallivett nendest kristallidest, kui sa tunned, et sa oled emotsionaalselt väga suure koormuse all. Nende kristallide ühine vägi aitab leevendada suhtesiseseid pingeid, perekonna pärast muretsemist, valu, leina, kaotust, stressi ja isegi depressiooni.

 

"Halva füüsilise enesetunde leevendaja" Verekivi ja Sammalahhaat

 

Verekivist ja Sammalahhaadist valmistatud kristallivesi tervendab inimese emotsionaalses kehas universaalsel tasemel terviseprobleeme, aidates negatiivsusel, rasketel emotsioonidel ja pingel vabaneda Tšakrast või organist, mis annab kehva enesetunde näol endast märku. Liigne koormus paneb meie keha valutama ja viib enesetunde alla. Nendest kahest kristallist valmistatud kristallivesi aitab halvast enesetundest vabaks saada.

 

"Tööstressi, pinge ja materiaalsete murede leevendaja" Tiigrisilm ja Roheline Aventuriin

 

Tiigrisilma ja Rohelise Aventuriini kristallivesi aitab vabaks lasta liigsestest töömuredest, aidates mõtteid mujale suunata, aidates keskenduda eraelule a enda tööd naudinguga teha. Motiveerides lahendusi leidma ja andes tagasi tööisu. Aidates ka halba tööõnne Aurast vabaks lasta.

 

"Unenägude kaudu selguse leidmine" Rüoliit ja Labradoriit

 

Rüoliidist ja Labradoriidist valmistatud kristallivesi aitab unenägude maailma võimsamaks muuta. Rüoliit avab sinu meeled nägemustele koos Labradoriidiga. Aidates väga olulist informatsiooni enda heaolu jaoks just läbi unenägude saada. Joo seda kristallivett kindlasti ka vahetult enne magama jäämist.

 

"Salakavaluse peletaja" Punane Tiigrisilm ja Serpentiin Jaad

 

Need kaks kristalli on mõlemad seotud salakavaluse eemale peletamisega. Mõlematel kristallidel on oskus klatšivaid inimesi endast eemale hoida, klatšijuttu peatada ja pahatahtlike inimeste soove pidurdada. Kui sina tunned, et sinu elus on keegi, kes soovib meelega sulle halba teha ja kes rikub pidevalt sinu tuju, siis see kristallivesi on sinu jaoks. Valmista nendest kahest kristallist vee-eliksiiri, et enda Aurast teise/teiste inimese poolt suunatud negatiivsust temale tagasi saata. Blokeeri klatš ja pahatahtlikkus.

 

"Ülekoormuse vabastaja" Botswana Ahhaat, Ametüst ja Amasoniit

 

Valmista endale nendest kolmest kristallist vee-eliksiiri, et vabastada end ülekoormusest. Kui sa tunned, et sa oled väsinud kõigest sellest, mis sinuga on viimasel ajal toimunud või millega sa oled kokku puutunud, siis nende kristallide ühine vägi aitab sul sellest vabaks saada, aidates sinu energiatel taastuda, blokeerides ära tõsisema tujulanguse, motivatsiooni kadumise ja kurbuse tekkimise. Kui sa tunned, et sinult on elu keerdkäigud ära röövinud sinu tavapärase positiivsuse, siis nendest kristallidest valmistatud vesi aitab sul sellest kõigest välja tulla.

 

NOORKUU 20. SEPTEMBER

 

Septembri Noorkuu kõige võimsam päev on 20. septembril, kuid päev enne seda ja päev peale Noore Kuu loomist on sama energiaga. 19. septembril ja 21. septembril on energiad vaid veidi madalamad. Seega saad maagiate ja rituaalide tegemiseks kasutada kolme erinevat päeva. Päeva, mis sinu jaoks kõige enam sobib!

 

Seekordne Noorkuu avab emotsionaalsete probleemide lahendamise, mis annab sulle võimaluse enda murekoormatest vabaks saada. Ennekõike tunned sa end väga kehvasti, kuid seda sellepärast, et energiad kogunevad Aura puhastamise jaoks kokku. Kui sa tunned end halvasti, siis alles sa hakkad end liigutama. See on ka põhjuseks, miks sellel korral sa pead nii end tundma. Kasuta seda perioodi ära ja nagu ma eelpool tõin välja, et mitte ainult Noore Kuu loomise ajal ei peaks enda tasakaalustamisega tegelema, vaid tervelt kaks nädalat. Noorkuu annab sulle võimaluse kiiremini enda muredest lahti saada ja nendel kolmel päeval võiksid sa erilist rõhku osutada enda tervendamisele.

 

Lisaks eelpool välja toodud kristallivee joomistele, kristallidega mediteerimisele, looduses käimisega, taimede söömisele ja viirukite põletamisele avaneb sul võimalus Noorkuu maagiaid/rituaale teha.

 

Hoolimata sellest, et Noorkuu on sellel korral üliemotsionaalne, võid sa valmistada erinevaid raha-, armastuse-, intuitsiooni, kaitse-, inglite- või mõnel teisel teemal rituaale ja maagiaid.

 

NÄDALA KRISTALLID - BOTSWANA AHHAAT, AMETÜST JA AMASONIIT

 

Kanna neid kristalle endaga kaasas just sellel nädalal, et enda sisemist rahu tagasi saada. Kui sa tunned, et sinu sees on rahutus ja närvilisus ka peale seda nädalat alles, siis kanna neid kristalle endaga veel vähemalt nädal aega. Kanna kristalle igapäevaselt, et need jõuaksid sinu Auras muudatusi teha. Teine võimalus on nendest kolmest kristallist endale tervendavat vett valmistada.

 

BOTSWANA AHHAAT "Kaitseb kahjuliku energia eest, aitab sul iseennast mõista, blokeerib allakäiku"

Kasulik kristall sulle, kui sa soovid enda hinge rohkem mõista. Aru saada, miks sa mida teed, miks sa mida tunned ja kus kohast tulevad need emotsioonid. Eriliselt kasulik sulle, kui sa ei mõista iseennast. Botswana Ahhaat aitab sul elus muudatusi ette võtta või muudatusi ellu kutsuda. Botswana Ahhaati kandes hakkad sa ise soovima enda elu muuta ja seda vaid paremuse poole.Botswana Ahhaat aitab muuta sinu keha vastupidavamaks erinevate haiguste kinni püüdmise eest. See on immuunsuse turgutaja ja juba sellepärast, et enda immuunsust tugevamaks muuta, oleks seda hea endaga igapäevaselt kaasas kanda. See on kristall, mida on väga kasulik endaga kanda depressiooni ajal või sellest välja tulemisel. Botswana Ahhaat blokeerib negatiivseid ja enesehaletsevaid emotsioone ära. Seda selleks, et sa üldse suudaksid depressioonist välja astuda.

AMETÜST "Maandab pingeid, stressienergiaid ja taastab sinu hingerahu"

Ametüst tervendab hinge, et hingeni saaks jõuda midagi kaunist ja väärtuslikku. Ametüst teeb eeltöö kõige positiivse jaoks, mida enda ellu soovid saada. Ametüsti on alati kasulik kanda ja kasutada. Seda sellepärast, et sinu enda Aura oleks õnne valmis vastu võtma. Ametüst aitab vabaks lasta põhjendamatust närvilisusest ja muudab sind sõna otseses mõttes palju paremaks inimeseks. Ametüst aitab sul end positiivsemalt ja leebemalt väljendada. Eriliselt kasulik on Ametüst neile, kes ei oska end vaos hoida ja kes teevad põhjendamatult enda kallitele inimestele liiga. Eriliselt kasulik on Ametüst neile, kes tegelevad meditatsiooniga või joogaga. Ametüst aitab mediteerimisele keskenduda, aidates maandada liialt erksaid energiaid. Ametüst on meditatsiooni jaoks vajalik, et mediteerimise ajal sa suudaksid saavutada rahu iseendas.

 

AMASONIIT "Sügava sisemise rahu looja, energiate tasakaalustaja, harmoniseerija"

 

Amasoniit on kristall, mis avab sinu hinge suhtlema ja seda sellisel tasandil, kus sa saad enda emotsioone väljendada nii, et sa tunneksid, et sa oled kõik enda seest välja saanud öelda. Aidates sul rääkida kogu oma hingest ja südamega. Sellisel eesmärgil on Amasoniit väga kasulik selleks, et parandada suhet enda kaaslasega, pereliikmetega ja üleüldiselt aitab see elus tekkivaid erimeelsusi paremini lahendada. Amasoniit on sügava rahu looja kristall, millel on oskus hinges olevat ärevusetunnet maandada, aidates rahustada närvilisust, mis hinge on tekkinud. Amasoniiti on väga kasulik kanda, kui lained on löönud pea peal kokku ja kui sul on soovi enda positiivsust tagasi saada. Amasoniit aitab tasakaalustada inimese Aurakehas eksisteerivaid energiaid, aidates harmoniseerida ja rahustada. Amasoniit suunab selle kandja end tervendama ja positiivsust otsima. Aidates hoolimata olukorra tõsidusest ja elu raskustest alati üles leida selle, mille üle saab õnnelik olla. Muutes meele positiivsemaks ja optimismi poole vaatama.

 

Nädala kristallid on 10% soodsamad kuni 24. septembrini! 

Uuendatud: 17.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja