KOLMANDA SILMA MEDITATSIOON - AMASONIIDIGA

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Meditatsioon ja mediteerimine on eneses rahu leidmise kunst. See on spirituaalne protsess mille kaudu sa saad enda hingest teatud energiaid välja suunata ja need asendada täpselt sellise väega, mida sa enda ellu soovid saada. Mediteerimine on sinu enda hingele väga tervendav ja mina soovitan meditatsiooni teha sul täiesti üksinda. Seda sellepärast, et sa suudaksid saavutada selle mediteeriva seisundi enda sees, mida sa soovid saavutada. Mediteeritakse väga erinevatel põhjustel. Sa võid mediteerida selleks, et avada enda sees külluse kanalit, armastust ligi kutsuda, kaitset endale peale panna, aurat puhastada, kurbusest lahti saada, visioone leida ja näiteks rahu saavutada. Läbi mediteerimise saad sa suunata enda Aurasse täpselt selle väe, mida sa kõige enam ihaldad ja Aurast välja selle segava energia, mis sulle liiga teeb.

 

MIS ON KOLMANDA SILMA MEDITATSIOON JA MIDA SEE AITAB SUL SAAVUTADA?

 

Kolmanda Silma meditatsiooniga avatakse läbi meditatsiooni rituaali kuues Tšakra ehk Kolmanda Silma Tšakra. Kolmanda Silma Tšakra on see, mis toob sulle visioone, ohutaju, intuitsiooni, selgeltteadmist, oskust Inglite märke näha ja neid enda jaoks ära tõlgendada. Selle Tšakra tervis on ülioluline, kui sa soovid spirituaalselt võimekamaks muutuda.

 

Läbi selle meditatsiooni vabastad sa Kolmandalt Silmalt blokaadid ja avad selle nägemuste ning spirituaalsetele kogemustele. Selle meditatsiooni juurde kuulub ka kristallvee tegemine, mis aitab sinu keha meditatsiooni jaoks täielikku lõõgastusse viia.

 

Meditatsiooni käigus aktiveerid sa enda Kolmanda Silma Tšakra ja tänu sellele teed sa enda meeled selgeks. Sinu peast peaksid ära kaduma ülemuretsemine, pidev kahtlemine-kõhklemine ja põhjendamatud hirmud. See meditatsioon aitab sinu Kolmandal Silmal õigesti tööd teha, aidates vabaks lasta kõik segavad energiaid, mis sul ei lase enda elu õigesti tunnetada.

 

Tee seda meditatsiooni siis, kui sa tunned, et sul on selgust vaja, sa soovid enda elu kohta nägemusi näha, kui sa soovid Inglite poolt saadetud märke õppida lugema ja kui sul on soov saada intuitiivsemaks.

 

Seda meditatsiooni võib teha ükskõik, millisel ajal, sa pead ise tundma, et sa soovid seda teha.

 

Selle meditatsiooni kaudu sa vabastad enda hingest häiriva energia, mis ei lase sul enda elu, saatust ja teed õigesti juhtida ega ka tajuda.

 

MEDITATSIOONIKS LÄHEB SUL VAJA:

 

1. Amasoniidi meditatsiooni kristalli (soovituslikult kahte)

 

2. Sandlipuu viirukit

 

3. Helesinist küünalt

 

4. Vee klaasi ja ühte Amasoniidi poleeritud kristalli

 

KOLMANDA SILMA MEDITATSIOON:

 

Enne meditatsiooni tegemist loe mitu korda läbi see, kuidas ma soovitan sul meditatsiooni teha, et see tuleks selle tegemise käigus sul väga loomulikult ja loominguliselt välja. Sellisel juhul saavutad sa ka enda ihaldatud tulemuse!

 

1. Mediteerimiseks leia endale väga mugav positsioon ja koht, kus sa saaksid täielikult lõõgastuda ning enda hinges olevaid energiaid muutma hakata. Võid leida aseme, kus sa saad olla pikali või kuidas sul vähegi meeldiks lõõgastuda.

 

2. Kui sa oled endale sobiliku koha leidnud, siis too meditatsiooni asjad enda lähedale. Võta klaasi täis vett ja aseta Amasoniidi kristall vee sisse laadima. Seda selleks, et Amasoniit saaks enda energiad vee sisse kanda ja et sa saaksid selle vee kaudu Amasoniidilt väge.

 

3. Kui Amasoniit on vee sisse pandud, siis aseta enda lähedale helesinine küünal ja viiruki aluse peale Sandlipuu viiruk. Süüta küünal põlema ja samal ajal keskendudes sellele, et see sinu Kolmandat Silma avaks ning tervendaks. Helesinine küünal on sulle abiks, aidates sul seda meditatsiooni täiuslikult läbi viia (kui mitte kuidagi ei ole sul võimalik helesinist küünalt selles meditatsioonis kasutada, siis kasuta valget küünalt).

 

Seejärel võta Sandlipuu viiruk ja hoia seda vaid hetkeks küünla leegi sees. Seda selleks, et viiruk saaks sealt enda kuumuse kätte, et suitsema hakata. Seejärel aseta Sandlipuu omale kohale.

 

Sandlipuu aitab vabastada sinu meeltest üleliigsed energiaid, meditatsiooni käigus aidates sinu Kolmandal Silmal puhastuda. Kui sa võtad selle suitsema panemiseks tuld küünlast, siis küünlale peale loetud sõnad juba aktiveerivad Sandlipuu õiges suunas sind tervendama.

 

4. Kui küünal ja Sandlipuu on töösse seatud, siis sa nüüd saad hakata meditatsiooniga tegelema.

 

5. Ennekõike lõõgastu, naudi Sandlipuu viiruki lõhna ja lase sellel enda sisse rahu emotsiooni luua. Kui sa tunned, et sa oled piisavalt lõõgastunud, siis võta teine teise kätte Amasoniidi meditatsiooni kristall (kui kasutad ühte, siis hoia kristalli mõlema käe vahel).

 

Sule silmad, kui sulle see annab meditatsiooni jaoks lõõgastust juurde ja hakka seejärel enda seest sõnumit välja edastama. Amasoniit on see, mis aitab sul lõõgastuda ja sinu Kolmandal Silmal terveneda. Sandlipuu on see, mis puhastab sinu Kolmandas Silmas eksisteeriva energiablokaadi. Helesinine küünal aitab sul mediteerida ja sellel protsessil toimida.

 

6. Sõnumi välja saatmiseks keskendu sellele, mida sa soovid selle meditatsiooniga saavutada. Mõtle sellele, kui võimekaks sa soovid saada. Saada enda mõtted soovidena teele. Lausu näiteks meditatsiooni käigus selliseid lauseid :"Ma soovin paremini enda elu tajuda", "Ma soovin mõista enda unenägude tähendusi", "Ma soovin vahet teha heal ja halval teel", "Ma sooviksin tajuda, kes on minu jaoks halb inimene, kes hea inimene", "Soovin näha visioone".

 

Keskendu, soovi, mõtle ja unista täpselt sellisest mina isiksusest, milliseks sa sooviksid muutuda. Soovi, et sa muutuksid spirituaalsemaks ja et sinu intuitsioon muutuks võimekamaks. Läbi selliste mõtete sa suunad enda Kolmandasse Silma Amasoniidi väge, puhastades Sandlipuuga ebakõlad ja tervendades seda Tšakra kanalit.

 

Keskendu senikaua, kuni sa tunned, et sul selleks soovi on. Võta enda jaoks aega. Räägi enda mõtetega senikaua, kuni sa tunned, et sinu mõte on teele saadetud.

 

Meditatsiooni vahepeal võid juba Amasoniidi vett juuta, selle aja jooksul on jõudnud Amasoniidi vägi juba vee sisse üle kanduda. Amasoniidi vesi aitab kiirendada meditatsiooni protsessi ja aitab seda veelgi võimsamaks muuta.

 

7. Enne, kui sa lõpetad meditatsiooni ära, siis ütle enda sees väga positiivne ja inspireeriv lause iseendale. Midagi julgustavat. Näites: "Ma suudan homme näha rohkem, kui täna". Kui sa soovid, et meditatsioon toimiks, siis sa pead alati lõpetuseks end motiveerima ja inspireerima. Kinnitades energiad enda sees ära.

 

Kui sa oled end motiveerinud, siis lõõgastu, puhka ja naudi enda hetke. Joo Amasoniidist valmistatud vett, naudi Sandlipuu toimet ja lase küünlavalgusel end tervendada. Puhka senikaua, kuni sa tunned, et sul on lõõgastust vaja.

 

Kui ühel hetkel tekib sinu sisse tagasi füüsiline energia, siis on see märk selle kohta, et meditatsioon on lõpuni viidud. Seejärel võid püsti tõusta, küünla tänutundega kustutada, kristalle tänada ja mediteerimise lõppenuks kuulutada.

 

Amasoniidist valmistatud vesi joo kindlasti ära, et meditatsiooni vägi saaks veel pikka aega sinu sees eksisteerida. Amasoniidi vesi kinnitab meditatsiooni ja Amasoniidi meditatsiooni kristallide kasutamine aitab sinu palvetel õigesse kohta välja jõuda.

 

Kui sul on olemas meditatsiooni või vee-eliksiiri kristallid, siis neid võid sa hiljem uuesti kasutada ka teiste erinevate meditatsioonide juures. Peaasi on see, et sa alati enne meditatsiooni ja peale meditatsiooni puhastaksid need kristallid Salvei/Palo Santo suitsuga ära.

Uuendatud: 22.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja