SAATUSE POOLT KINGITUD ANNE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .


Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

Saatuse poolt kingitud ande kristallide komplektile luuakse maagia, et need kristallid hakkaksid sinuga konkreetsel eesmärgil töötama. Selles komplektis on kolm erinevat kristalli, mis üheskoos avavad sinu sees oleva ande. Tuues välja selle, mille oled enda jaoks selgeks õppinud juba enda eelmistes eludes. Avades kanali, mille kaudu see anne välja saaks tulla.

 

Seda maagiat soovitan ma teha sul, kui sa tunned, et sa soovid avastada seda, milleks sa võimeline oled. Leida oma tee siin maailmas üles ja teha seda, mida sinu hing oskab teha. Saatuse poolt kingitud anne on meil igal ühel erinev, ava enda oma ja ole unikaalne!

 

KINAVAR, PÄIKESEKIVI JA AMULETI KRISTALL

 

"Kristallid, mis avavad sinu sees oleva ande"

Kinavar väga spirituaalse väega kristall, mis annab lisajõudu ükskõik millisele maagilisele tegevusele, mis on käsile võetud. See on kristall, mis aitab maagial täituda ja mõtetel tema sisse kinnituda. Kinavari läheb selles maagias vaja sellepärast, kuna sellel on oskus avada sinu sees teatud kanal, mille kaudu sinu salapärane anne välja saaks tulla. Kinavar avab sinu hinges oleva informatsiooni ja teised selles maagias olevad kristallid aitavad Kinavaril seda tööd teha.

Päikesekivi on optimismi, elujõu, energia, ambitsioonikuse, edu ja soovide täitumise kristall. Päikesekivi on selles maagias vaja selleks, et Kinavaril oleks piisavalt palju jõudu selleks, et sa suudaksid ise märgata enda annet. Päikesekivi toetab selle maagia toimet, andes maagiale võimu eksisteerimaks. Lisaks sellele avab Päikesekivi sinu energias Päikesepõimiku, mille kaudu sa leiad endas üles ande, mida sa saaksid endale ka töösse rakendada. Ehk ande, millest sa saad luua enda toitja. Ühendades ande tööga, et see saaks sulle väga kasulikuks olla.

Amuleti Kristall on kristall, mis suudab esile tuua selle, mida sa enda saatuses kaasas kannad. Avades informatsiooni nägemise iseenda kohta. Amuleti kristall aitab sul mõista, kes sa selline oled, mida sa teha oskad, mis on sinu tugevused ja millises suunas sul oleks tark liikuda. Amuleti Kristall äratab üles sinus teadmised iseenda kohta.

Lühidalt kokkuvõtvalt avab Kinavar sinu hinges kanali, mille kaudu sinu anne saaks päevavalgele tulla. Päikesekivi aitab sul selle üles leida ja selle sinu jaoks kasulikuks muuta ehk sinu ellu seda sobitada, aidates sul leida enda andele rakendust. Amuleti Kristall aitab mõista, mis on sinu anne, miks see sulle on saatusesse kingitud ja mida sa täpsemalt pead selle andega enda elus ette võtma.

Loo nendest kristallidest endale komplekt punast värvi koti sisse. Kindlasti ära kasuta teistsugust värvitooni kotti. Punane aktiveerib kristallid sinu hingest üles otsima selle, mis sinu hinge andena kirja on pandud.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kristallid ei tohi eelnevas kasutuses olla sellepärast, et see maagia saaks toimima hakata. Eelnevalt kasutatud kristallidega maagiat ei tehta. Lisaks kristallidele ja kotile on sul vaja ka Sandlipuu viirukit. Lisaks viirukile on sul vaja enda fotot, kus sa oled üksinda peal. Hea oleks, kui see foto oleks vähem kui aasta vana.

Saatuse poolt kingitud ande maagiat võid teha sa igal ajal, kui sa soovid seda teha. Hea on, kui sa kuulad enda sisetunnet ja teed seda siis, kui sa tõesti soovid enda andest aru saada. Kuid alati oleks hea sellise energiaga maagiat teha Kuu esimese veerandi loomise ajal või Täiskuu loomise ajal. Sellisel juhul on energiad võimendatud ja on võimalik enda hinges olevaid salapäraseid teadmisi esile kutsuda. Oma valik tee ise, millal sa soovid seda maagiat teha.

Maagia tegemiseks pead sa enne maagia teele saatmist tegema nendest kristallidest endale kristallivett. Selleks aseta kõik need kolm kristalli enda klaasi sisse ja täida see klaas veega. Hoia neid kristalle seal sees vähemalt 20 minutit ja seejärel joo vesi ära. Kui kristallvesi on joodud, siis võta kristallid klaasi seest ära ja aseta maagia tegemise jaoks need punase koti sisse.

Punane kott kristallidega aseta viiruki aluse juurde, mille peal hakkad kohe Sandlipuu viirukit põletama. Nüüd sea viiruk suitsema ja samal ajal, kui sa seda teed, lausu oma mõtetes lause: "Saatuse poolt kingitud anne avanegu".

Nüüd võta kristallidega täidetud kott enda kätte, hoia seda kahe käe vahel, sule silmad ja soovi enda soov uuesti, lausudes lause: "Saatuse poolt kingitud anne avanegu". Lausudes seda lauset täpselt 3 korda järjest.

Seejärel ava silmad ja aseta kott uuesti viiruki kõrvale. Nüüd lase viirukil lõpuni suitseda ja jäta senikauaks kristallid viiruki suitsu sisse. Sandlipuu saadab soove teele ja aitab sinu soovil ning mõtetel kristallidesse kinnituda.

Kui viiruk on oma töö ära teinud, siis võta uuesti enda kätte kristallidega täidetud punane kott ja soovi uuesti 3 korda oma maagia laused: "Saatuse poolt kingitud anne avanegu". Kui see on tehtud, siis aseta see kott enda foto peale voodi alla ja jäta see sinna täpselt 30 päevaks. Pane endale kirja, millal saab 30 päeva täis ja seejärel alles võta maagia enda voodi alt ära. Sa võid võtta selle sealt hiljem välja, kuid mitte varem. Sa võid selle ka sinna jätta, sa võid neid kristalle kaasas hakata kandma või leia sellele maagiale sobiv koht enda kodus. Mina soovitaksin jätta selle maagia enda foto juurde, kasvõi tõsta foto laua peale ja kristallid foto ette.

Maagia võib lahti teha täpselt aasta pärast, kuid mitte ennem. Täpselt aasta aega saadavad kristallid maagia täielikult teele. 30 päeva on see periood, kus maagia aktiveerub ja kinnitub täielikult kristallidesse. Aasta on see aeg, kus maagia suundub järk-järgult, päev-päeva järgi sinu Aurasse. Kui sul on aasta pärast või kunagi hiljem soov see maagia avada, siis need kristallid tuleb jõevette viia. Kui viid need sinna, siis tänutundest. Kuid mina teeksin seda alles siis, kui sa oled enda ihaldatud tulemuseni jõudnud, mitte ennem. Senikaua mina hoiaksin neid kristalle enda foto juures.

Peale 30 päeva möödudes maagia tegemisest hakkad sa vaikselt sammuma enda ande avastamise poole, ole tähelepanelik ja jälgi, kuidas sinu elu hakkab muutuma.

Maagiat tehes me saadame enda seest unistusi välja nii, et need jõuaksid meie tulevikku. Maagia tegemine on väga kasulik, see aitab sul enda seest õigeid energiaid välja suunata. Kristallid on need, mis aitavad sul seda saavutada.
Uuendatud: 22.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja