ARMASTUSE ÕNNE LOOMISE AEG - NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kutsun ma esile inspiratsiooni ja nägemusi selle kohta, mis toob meile järgmine nädal. Tajudes ja tunnetades, mida on õige sellel nädalal teha, millised on kosmilised energiad ja mis võimalused sul selleks nädalaks on. Sellel korral ladusin ka kaarte, et saada kinnitust enda nägemustele. Karikate Kaks on see, mis ennustab armastuse energiaga perioodi meile sellesse nädalasse.

 

See nädal on seotud armastusega, enda sisemise väe taastamisega ja viljakusega. Viljakusega mitte ainult selles mõttes, et lapse saamisega, vaid ka uute energiate ellu toomisega. Antud juhul uue armastuse ellu toomisega nii suhtetasandil kui ka perekonna tasandil ehk lapse näol.

 

Lisaks kõigele sellele toetab seda energiat neljapäeval loov Kuu esimene veerand. 28. septembril on Kuu esimese veerandi loomine ja sellel ajal tehakse erinevaid rituaale/maagiaid, mis aitaksid sinu ellu armastusel igal tasandil tulla.

 

SELLE NÄDALA SOOVITUSED:

 

1. Võida kosmiliste energiate head omadused endale läbi selle, et sa ise tegeled sellel nädalal enda suhte parandamisega või enda suhteprobleemide tervendamisega. Motiveeri end suhtes parem kaaslane olema või keskendu vaid sellele, et ühel päeval sa leiad endale selle "õige" inimese kõrvale. Positiivne suhteteemaline mõtlemine aitab sinu hinge armastuse õnne ligi kutsuda. Keskendu sellele, millises suhtes sa soovid olla, mitte sellele, millises sa ei soovi olla.

 

2. Soovi, soovi ja veelkord soovi! Unista sellest, millises suhtes sa sooviksid olla, milline sinu ja kaaslase suhe võiks olla. Kui sa oled vallaline, siis unista enda hingesugulasega kohtumisest. Igasugune armastusega seotud unistamine aitab sinu Aurasse ligi kutsuda neid energiaid, mida kosmilisel väel sulle pakkuda on. Ava iseenda Aura sellele, et see nädal saaks sind tervendada.

 

3. Kui sa oled vallaline, siis mine igal öösel magama nii, et sa küsid läbi unenägude vastust selle kohta, kuidas enda armastuseni jõuda. Mine küsimusega magama, mis võiks olla selline: "Näidake mulle, kuidas ma kohtun oma armastusega?" Sellisel juhul võid sa öösel näha nägemust, mis vihjab sulle selle kohta, mis samme sa peaksid tegema, et temani jõuda.

 

4. Tegele erinevate armastuse rituaalide/maagiatega, et need saaksid sinu ellu armastuse õnne ligi kutsuda. Eriliselt kasuta ära neljapäeva, kui taevas on Kuu esimese veerandi loomine.

 

5. Põleta enda kodus roosasid ja punaseid küünlaid. Tee küünaldele armastuse soovide rituaale. Seades ühe konkreetse küünla sisse armastuse soov, mida sooviksid enda ellu saada. Loe täispika küünalde artikli kohta SIIT, et mõista, kuidas küünla ühe soovi rituaali teha.

 

6. Kanna selle nädala kristalle, mis aitavad sinu ellu armastust, head õnne, energiat, lootust ja viljakust tuua. Kanna endaga kaasas Kuukivi, Unakiiti ja Karneooli. Need kristallid toidavad sinu energiat sellel nädalal kõige enam. Tuues sinu ellu uut armastust, suhte parandamist, emotsionaalset heaolutunnet, elujõudu, lapseõnne, suhteõnne ja kõike seda, mida sinu hing armastuse tasandil ihkab. Valmista nendest kristallidest endale ka eliksiiri.

 

7. Põleta enda kodus armastuse taimi ja nendest valmistatud viirukeid. Põleta Kaneeli viirukit, et enda kodu täita armastuse õnnega. Põleta Sandlipuud, et puhastada ära armastusega seotud ebaõnn. Põleta Orhidee viirukit, et suurendada romantikat.

 

8. Too enda koju roose või kuivatatud roosiõisi. Laota kuivatatud roosiõied enda armastuse kristallide peale, et need tooksid sinu ellu armastuse õnne. Roosi õisi lisatakse kristallidele, et võimendada armastuse energiat. Need vahetatakse aeg-ajalt välja läbi sinu enda sisetunde, millal võiks seda teha. Rooside majja toomine toob koju romantikat ja suhteõnne.

 

9. Kindlasti hoidu tülitsemistest, suhte probleemide kallal kurtmisest, suhtes teise poole kritiseerimisest ja etteheidete tegemisest. Kui sa suunad enda armastuse ellu negatiivset energiat, siis sa saad selle tagasi. Sellel nädalal sa ise lood enda armastuse õnne. Kui teed kõik selleks, et sinu ellu armastus tuleks, siis see ka tuleb. Kui suunad enda seest välja negatiivset energiat armastuse suunas, siis tõmbad endale armastusega seotud ebaõnne ligi. Ole väga tähelepanelik ja saada enda seest vaid armastavaid sõnumeid välja. Ära ise riku enda tundeelu ära.

 

10. Puhasta ja aktiveeri kõik enda armastuse kristallid. Too enda komplektidesse armastuse kristalle juurde ja just sellise väega kristalle, mis energiast sul puudu on. Pese kristallid puhataks, lase nende kõrval viirukitel suitseda, et need taas hakkaksid sinu heaolu jaoks tööle.

 

11. Jaga enda armastust välja, näita inimestele, keda sa armastad, oma tundeid. Ütle, et sa armastad, hoolid ja pead temast väga lugu - seda, keda sa armastad. Olgu selleks inimeseks sinu kaaslane, laps, sõber, ema või isa. Jaga armastust, et armastus saaks sinu poole tulla. Sellel nädalal on sul võimalik armastust ligi kutsuda ja see on üks parimaid viise selle tegemiseks.

 

12. Veeda aega enda lähedastega, kellest sa hoolid. Hoia nendest inimestest eemale, kes sinu energiale liiga teevad. Ole koos enda armastatud inimestega, et sinu Südametšakra tunneks lähedust. Läheduse tundmine aktiveerib Südametšakra tervenemisele ja sellel nädalal see terveneb mitmeid kordi kiiremini.

 

13. Tee kingitusi inimestele, kellest sa hoolid. Kingituste tegemine avab sinu Südametšakra tervenemisele ja läbi sinu lahkuse sa toidad enda karmat armastuse õnnega. Kui sina jagad tingimusteta armastust välja, siis see tuleb sinu juurde ka tagasi.

 

14. Hoia armastuse kristalle enda padja all, et need tervendaksid sinu Aurat sinu une ajal. Eriti kasulik oleks unenäopüüdja külge riputada Roosa Kvartsi päikeseratas, et see sinu ellu suhteõnne tooks. Kas siis uut armastust või enda kaaslasega häid suhteid ning kirge.

 

15. Kui sul on kaaslane ja perekond ning sa tunned end enda suhtes väga hästi, siis ole tänulik. Ole tänulik selle üle, et saatus on kinkinud sulle nii suure armastuse. Tänulikkuse välja näitamine suurendab sinu armastuse õnne ja toob sinu ning sinu armastatud inimeste vahele häid suhteid ka edaspidiseks. Ole tänulik selle üle, et keegi armastab sind ja sellepärast, et sinust hoolitakse.

 

16. Lisaks armastuse energiale on õhus ka viljakuse energia. Sellega seoses tuuakse magamistuppa viljakuse kristalle, et enda suhtesse lapseõnne ligi kutsuda. Viljakuse kristallid toovad seda last, kes on saatusesse ette määratud ja sellel ajal, mil on temale numeroloogiliselt/astroloogiliselt kasulik sündida. Too enda magamistuppa neid viljakuse kristalle: Kuukivi, Unakiit, Karneool, Punane Jaspis, Punane Aventuriin, Mookaite, Päikesekivi jne.

 

17. Viljakuse energia ei tähenda alati lapseõnne. Antud nädalal on kosmilised väed sinu poolt ja aitavad sul luua uusi projekte, suhteid ning uusi alguseid. Sellel nädalal võid avastada, et sulle pakutakse erinevas suundades uusi võimalusi ja kui on nii, siis haara neist kinni. On hea aeg ka ise millegi uue alustamiseks. Karneool on see kristall, mida sellel nädalal tuleks endaga kaasas kanda, kui sa soovid enda ellu häid uusi võimalusi ligi kutsuda. Karneool aitab ka sul endal uusi projekte alustada.

 

18. Sellel nädalal abiellumine toob suhtesse väga palju armastuse õnne. Sellel nädalal kihlumine toob seda samuti. Seega, kui oled juba pikemat aega mõelnud suhte kõrgemale tasemele viimiseks, siis sellel nädalal on selleks täpselt õige aeg.

 

Sellel nädalal kindlasti tee armastuse ligi kutsumise maagiat, mille leiad SIIT. Võid luua suhteedendaja kristallikomplekti, mille leiad SIIT.

 

Sellel nädalal on kasulik luua VILJAKUSE maagia kristallide komplekti, mille leiad SIIT. Seda sellepärast, et sellel nädalal on armastusega ja suhetega seotud energiad meie kohal. Seega on igasugune suhte tugevdamise ja perekonnaga seotud rituaalid/maagiad kergemini teele minevad ning suurema tõenäosusega täide minevad. Kõige õigem selle maagia komplekti tegemiseks on loomulikult Kuu esimese veerandi loomise päev.

 

KUUKIVI, UNAKIIT JA KARNEOOL

 

"Suhteõnne, armastuse ja viljakuse kristalli eliksiir"

 

Valmista endale kristalli eliksiiri Kuukivist, Unakiidist ja Karneoolist. Hoia neid kolme kristalli veekannu või veeklaasi sees vähemalt 20 minutit enne kristallivee joomist. Selle aja jooksul jõuavad need kristallid enda väe vee sisse laadida. Kui asetada erinevaid kristalle üheskoos vee sisse, siis vesi saab laetud konkreetsema energiaga ja nende kristallide seest tulevad välja nende kristallide ühised omadused.

 

Nendest kolmest kristallist valmistatud eliksiir suunab sinu hinge sisse suhteõnne, armastust ja vajadusel ka viljakust. Viljakuse energia aktiveerub vaid siis, kui sa tõepoolest soovid lapseootele jääda või kui eliksiiri joob mees, siis oma kaaslasega last saada. Kui mitte, siis see toob vaid suhteõnne ja armastust. Sinu meeled ise reedavad ära selle, mida sul kõige enam vaja on.

 

Seda eliksiiri tee siis, kui sa tunned, et sa soovid endale head õnne ligi kutsuda. Seda eliksiiri võib juua nii mitmeid päevi järjest, kuidas sa ise soovid seda juua. Eliksiir toob head enesetunnet, aitab lahendada sinu suhteteemalisi probleeme ja aitab sinu ellu armastust ligi kutsuda. Vajadusel suurendab ka lapseõnne.

 

KUUKIVI "Armastuse leidja, tugevdaja ja armastuse intuitsiooni looja"

 

Kuukivi on sügavatoimeline tundeelu tervendaja kristall, aidates vabaks lasta kahjulikust energiast, mis ei lase sul armastust tunda, mis blokeerib armastuse kanali sinu hinges ja mis ei lase sul armastuseni jõuda. Kuukivi puhastab eeterkeha ja annab sellele uut energiat - armastavat energiat.

 

Kuukivi on armastuse ja romantika kristall. Seda on hea hoida magamistoas, et see tooks suhtesse rohkem lähedust ning romantikat. Kuukivi aitab armastusel võimsamaks muutuda, tunnetel taaselustuda ning uuesti "liblikaid kõhtu" saada. Kui sul on magamistuppa loodud kristallidest armastuse komplekt, siis kindlasti lisa ka tükike Kuukivi sinna, et see võimendaks armastuse energiat.


Kuukivi on naiselikkuse, õrnuse, romantika, sensuaalsuse, naiseliku vaistu ja intuitsiooni kristall. See on kristall, mis sobib igale naisele, kellele see kristall meeldib. Kui sa oled naine ja sind Kuukivi lummab, siis on see märk selle kohta, et sinu hing otsib just neid energiaid enda Aurasse. Kusjuures olen tähele pannud, et Kuukivi lummab veel eriti neid naisi, kelles seda kõike ka on. Kui sa oled romantiline, siis see muudab sind veelgi romantilisemaks, see toetab neid väga positiivseid naiselikke omadusi.


Kuukivi on selline kristall, mis aitab elukaaslashingedel omavahel hästi läbi saada, üksteist mõista ja kirge suurendada. Ehk Kuukivi kandmine või selle kristalli kodus hoidmine aitab suhet parandada. Loe elukaaslashinge kohta lähemalt SIIT.


Kuukivi on kristall, mis aitab sul aru saada, mis side sul ühe või teise inimesega on. Eriti hästi sobib Kuukivi neile, kelle teel on saatusekaaslane, kes teda soovib õigele teele suunata. Kuukivi aitab õppetunnist aru saada ning loobuda sellest suhtest siis, kui selleks on õige aeg. Soovitan Kuukivi kanda nendel, kes soovivad lahendust tuua suhtesse, kus arvatakse, et ollakse koos saatusekaaslasega. Kuukivi aitab sellest õppetunnist aru saada ja hingelisest kokkuleppest kinni pidada.

UNAKIIT "Rahutustunde eemaldaja ja viljakuse suurendaja"

Unakiit loob tugeva rahutunde sisse, aidates mediteerida, enda mõtted alati selgeks mõelda, rahu leida ka olukordades, kus rahu ei eksisteeri. Unakiit on eneseotsingute kristall, millel on oskus leida üles mõtteid, mis kuuluvad sinu elu eesmärgile. Unakiit toob mõtetesse asju, mis on sinu saatusega seotud ja aitab "lihtsalt teadmist" edendada.

Naistele on see kristall viljakuse kristall, mis aitab lapseootele jääda, hirmud eemaldada, mis on seotud lapseootele mitte jäämisega ja peale selle oskab Unakiit luua ema ja veel sündimata lapse vahele tugeva sideme. Unakiidi viljakuse energia kätte saamiseks soovitan ma luua viljakuse kristallidest komplekti ja seda sa võiksid hakata kaasas kandma. Teine võimalus on see, et sa võid erinevad viljakuse kristallid koos Unakiidiga enda voodi kõrvale/voodi alla panna. Unakiit suurendab viljakuse energiat ja see aitab kaasa emotsionaalsete blokaadide vabastamisele, mida naine tavaliselt iseendale loob. Teised viljakuse kristallid, mis Unakiidiga kokku sobivad on näiteks Punane Jaspis, Punane Aventuriin, Roosa Kvarts, Kuukivi ja Mookaite.

KARNEOOL "Elujõud, ambitsioonikus, armastus"

Karneool on elujõuallikas. See on kristall, mida on hea enda koju tuua selleks, et tõsta nii iseenda kui ka teiste pereliikmete energiat. Aseta Karneooli erinevatesse tubadesse, erinevate taimede peale ja lihtsalt laua peale. Seda selleks, et Karneool saaks kodu energiavälja tõsta. Karneool aitab lahti saada laiskusest ja halbadest tujudest. Karneool on viljakuse kristall, mis võiks kindlasti paari ühises magamistoas olla.

Karneool on ambitsioonide, töö ja isiklike saavutuste kristall. Karneool südametšakral koos hõbedaga aitab sul mõista, mida sa elust tahad, milles sa hea oled, aidates ka näha iseenda positiivset ja andekat külge. Karneooli kandmine aitab sul kõigepealt seda näha ja seejärel süstib sinu hinge energiat, mis aitab sul nende poole püüdlema hakata. Karneool südametšakral suurendab sisemist rahu ja aitab enda elu eesmärgile kiiremini pihta saada. Aitab vältida asjatult kulutatud energiat ja tegevusi, mis sulle pikemas perspektiivis kasu ei too.

Karneool on ka armastuse kristall, millel on oskus sinu hinges olevat kirge tõsta, aidates sul muutuda suhtes armastavamaks, armastust andvaks ja andes sulle ka jõudu suhteprobleemidega tegelemiseks. See muudab sind vastupidavaks igasugustele probleemidele, mis suhtesse võivad siseneda, aidates sul hoolimata raskest suhteperioodist olla siiski võimeline suhte nimel pingutama ja kõike ainult paremaks muutma.

 

NÄDALA KRISTALLID ON 10% SOODSAMAD 25. SEPTEMBER - 1. OKTOOBER!

Uuendatud: 27.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja