TÄNULIKKUS - KARMA TERVENDAJA

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

Kõik inimesed võiksid teada, mis on tänulikkus, seda praktiseerida ja endale ikka ning jälle meelde tuletada seda, et selle praktiseerimine on ülioluline. Mis see tänulikkus siis ka on? Tänulikkus on see, kui sa oled tänuväärne, õnnelik, rahul ja positiivselt lainestatud millegi suhtes, mis sinu elus eksisteerib. Tänulikkus on see, kui sa ei võta enesestmõistetavalt elu ja kõike, mis sinu elus eksisteerib. Kui sa suudad hinnata end ümbritsevate inimeste olemasolu, enda tervise tugevust ja enda soovide täitumisi, siis see ongi tänulikkus. Kuid kahjuks on nii, et väga paljud inimesed unustavad ikka ja jälle ära selle, mille kõige üle nad tänulikud mitte ei võiks, vaid peaksid olema. Tänulikkus, selle tundmine ja selle praktiseerimine on ülioluline. Ülioluline selleks, et elada õnnelikku ja täis positiivset karma energiaga elu. Tänulikkus on see, mis tervendab sinu karmat.

 

Karma on see, mis määrab ära selle, mis sinu saatuse raamatust välja tuleb. Kui sa teenid oma karmat hästi, siis sa oled suuteline jõudma siin elus kaugele ja sinu soovidele saabuvad ka reaalsed vastused. Kuid, kui sa toidad enda karmat halvasti, siis ei täitu sinu soovid ja ebaõnn hakkab sind jälitama. Tänulikkuse praktiseerimine on üks lihtsamaid viise, kuidas enda karmat tervendada ja läbi tänu mille sa tegelikult tõmbad enda eluteele väga palju head õnne. Toida enda karmat positiivse väega ja seejärel sa annad iseendale tegelikult võimaluse näha seda, millest sinu saatus üldse koosneb, seda siis loomulikult saatuse positiivsema külje pealt.

 

Tegelikkus on nii, et tänulik on väga lihtne olla. Kuid samas mida mina näen on see, et see kõige lihtsam tegevus tihtipeale unub paljudel ära. Kui ma kirjutan sulle tänulikkusest, siis ennekõike soovin ma sulle lihtsalt meelde tuletada seda, mida sa võiksid iga päevaga rohkem teha. Seda sellepärast, et sinu elu paremaks muutuks. Kuna see on see, mida sa ju tegelikult iga päev soovid - et sinu elu läheks vaid ülesmäge, mitte ei veereks kuristikku. Ole hea, roni ise üles poole. Kui sa seda ei tee, siis sa ei jõuagi sinna ihaldatud tulemuseni - õnneni.

 

Kui inimene ei ole tänulik selle üle, mis tema elus on ja leiab vaid põhjuseid igasuguste teemade kallal viriseda, vinguda ning negatiivne olla, siis ühel päeval ei ole selle inimese elus enam mitte midagi. Karma on see, mida sa oma emotsioonidega toidad. Kui sa ei ole tänulik selle üle, mis sinu ellu on kingitud ja vaatad vaid oma elu läbi negatiivsete ning vigu otsivate prillide, siis karma on see, mis blokeerib ära ka need head teemad sinu jaoks, mis sul olemas on. Mitte ühtegi asja, inimest, hetke ja õnne ei tohiks enesestmõistetavana võtta. Sulle kingitakse väga palju siin elus, kuid need kingitused ei jää püsima, kui sa ei oska elu poolt saadetud kingitustega rahul olla.

 

"Kui sul on raske, siis alati on midagi, mis on hea. Elu ei ole must-valge"

 

Isegi, kui sinu elu on ühel hetkel väga raske, siis sa ei tohiks sellel perioodil ära unustada kõik selle, mis hästi on. Alati ei ole kõik halvasti, midagi on ikka ilus. Kuid, kui sa ei suuda näha head oma raskuse pärast, siis ka see hea ei jää sinu ellu püsima. Ürita mõista elu nii, et mitte miski ei ole igavene, kui sa selle nimel tööd ei tee. Alati pead pingutama, enda positiivsust jagama sinna, millele soovid igavikku anda. Mõtle hästi järgi, millest sul kahju oleks loobuda. Nüüd mõtle selle peale, kas sa jagad sinna armastust, millest ei soovi loobuda. Kui jah, siis sa hoiad seda enda elus. Kui ei, siis sa lased sellel käest libiseda.

 

"Mida võtad enesestmõistetavana, sellel lased enda elust ära minna"

 

Tuleta enda pidevalt meelde seda, kui terve sa oled, kui sul ei ole muret enda tervisega. Sa võiksid olla tänulik selle üle, et sulle ei ole antud tervisemuresid. Ole tänulik selle üle, et sinu kõrval on armastaja. Armastus ei ole kestev, kui sa ei tunne selle üle tänulikkust. Mida tänulikum sa oled enda armastuse üle, seda suuremaks see kasvab. Mida vähem sa pöörad tähelepanu sellele ja võtad seda enesestmõistetavana, seda vähemaks seda jääb. Tänulikkusega sa suudad kasvatada kõike head enda ümber ja samas enesestmõistetava suhtumisega saad sa kõike purustada enda ümber. Võib-olla oled sa kunagi ühel hetkel võtnud liialt enesestmõistetavana midagi ja sellepärast oled tundnud ka suurt valu. Mõtle selle peale, võib-olla see annab sulle uue vaatenurga enda elus juhtunuga ja see aitab sul rohkem leppida kõige halvaga, mis minevikus on eksisteerinud.

 

TÄNULIKKUS ANNAB SINU HINGELE...

 

Ma seletan sulle lahti, mida kõike võib tänulikkus sulle pakkuda ja usu mind, sellel on rohkem sulle pakkuda, kui sa arvatagi oskad. Kuid see, kuidas sa aru saad, kas tänulikkus seda sulle annab, on selle praktiseerimine. Seega peale minu mõtete ära lugemist soovitan ma sul tänulikkust praktiseerima hakata. Ma loodan, et sa leiad aja, et enda elu üle ilusti järele mõelda. Mõelda selle peale, mis kõik sinu elus on ja selle üle lihtsalt tänulik olla. Siis sa saavutad ka kõik selle, mida ma kirja panin selle kohta, mis tänulikkus sulle annab.

 

1. "Emotsionaalne ja füüsiline heaolu tunne"

 

Igasuguse tänulikkuse väljendamine ja tundmine leevendab sinu sisemist stressi. Lisaks sisemise stressi leevendamisele aitab see sul ka füüsiliselt end hästi tunda. Tänulikkusega vabastad sa enda Aurakehast liigset pinget. See on stressi leevendamise üheks parimaks viisiks. See töötab väga kergelt. Teinekord, kui sa tunned end kehvasti, siis püüa mõelda selle peale, mille üle sa enda elus õnnelik oled. Kas sa oled õnnelik, et sul on nii hea sõber või hoopis on suurim õnn see, et sa leidsid üles enda ande. Midagi on kindlasti sinu elus, mille üle sa õnnelik oled.

 

2. "Vähem kadedust, rohkem õnne iseenda elu üle"

 

Tänulikkuse tundmine ükskõik, mille suhtes suurendab sinu headust kõige ja kõigi suhtes. Tänulikud inimesed ei kadesta teisi inimesi, nende varandust, suhet ja nende saavutusi. Inimene, kes väljendab enda kadedust kellegi teise suhtes ei suuda väärtustada seda, mis tema elus eksisteerib. Tänulikud inimesed lõpetavad teiste eludega enda elu võrdlemise. Mõistes, et minu elu on kõige tähtsam ja meil kõigil on erinevad rajad, mida mööda me käime. Mõistes, et me olemegi kõik erineval astmel igas asjas. Tänulikkuse väljendamine muudab inimest ennast õnnelikumaks ja see suurendab rõõmu kõige selle üle, mis sinu elus on. Aidates sul vaadata iseenda elu hoopis teise nurga alt ja kui tänulikkust väga palju praktiseerida, siis hakkab sinu enda hing negatiivsusega paremini võitlema.

 

3. "Tänulikkus muudab sind vähem materialistlikuks, enesekesksemaks ja suurendab sinu enesekindlust, spirituaalsust ning optimismi"

 

Kui sa suudad märgata seda, mis sinu elus juba on, märgata seda head, mis sind ümbritseb, siis seda rohkem optimistlikumaks sa muutud. Tänulikkus aitab sinu hingest välja tervendada enesekesksuse. Aidates sinu ülbusest, negatiivsest egoismist ja kõikidest teistest madalatest käitumismustritest vabaks saada. Tänulikkus tervendab Juurtšakrat ja see on see Tšakra, mis hoiab neid madalaid emotsioone kinni. Kui sa oled tänulik, siis sa tervendad Juurtšakrat, mille sees võib olla neid energiaid, mis muudavad sind enesekeskseks. Tänulikkus muudab sind enesekindlamaks ja seda sellepärast, et tänu sellisele positiivsele mõttetegevusele sa hakkad rohkem iseennast väärtustama. Mõeldes kõige hea peale, mis sinu elus eksisteerib, see muudab sind enesekindlamaks.

 

4. "Tänulikkus tervendab sinu suhteid"

 

Üks kõige suuremaid põhjuseid, miks sa üldse võiksid tänulikkust hakata praktiseerima on see, et see tervendab sinu suhteid. Aidates sul enda lähedastega paremini läbi saada. Blokeerides enda lähedaste kallal vingumist ja nendega mitte rahul olemist. Tänu tänulikkusele sa hakkad rohkem märkama seda, mida need inimesed sulle pakkuda suudavad, mitte seda, mida nad ära võtavad. Igas inimeses on midagi head ja kasulikku, kelle sa oled enda kõrvale valinud. Kui märkad tema ilu, siis seda rohkem sa hakkad teda armastama. Tänulikkus paarisuhtes aitab abielu ja suhet hoida. Kui sa võtad teda enda kõrval liiga enesestmõistetavalt, siis ühel hetkel teda enam sinu kõrval ei ole. Märka seda, mida ta sulle pakub, mis on tema head omadused, mis on see, mida sa temas hindad ja kui sa hakkad selle peale mõtlema, siis sa unustad tegelikult ära näpuga näidata väga tühistele segavatele asjadele. Nendele asjadele, mis tegelikult pikemas perspektiivis võivad sind temast lahutada. Ole tänulik, et ta sinu jaoks olemas on ja sinu tõususid-mõõnasid on talunud. Ta ei pea neid taluma, jäta see endale meelde. Ta ei ole sunnitud selleks. Ka oma laste üle peab alati olema tänulik, ei tohi ära unustada seda, et nad jagavad sinu ellu armastust ning seda omal moel. Meil kõigil on vigu, kuid ka meil kõigil on väga häid omadusi.

 

Tänulikel inimestel on rohkem sügavamaid sidemeid ja tõelisemaid sõpru. Seda sellepärast, et tänulikkus suurendab Südametšakra tööd ja seega tõmbab tänuliku inimese poole rohkem armastust. Mida tänulikum sa oled, seda rohkem hakkavad teised inimesed sind austama ning sinu poole nagu magneti poole tulema. Kuna sa ise kiirgad head enda seest välja. Need inimesed, kes sinu jaoks on positiivse kumaga, nemad on tänulikud ja see on see kuma, mis neid ümbritseb.

 

5. "Tänulikkus muudab sind tööalaselt edukamaks"

 

Tänulikud inimesed jõuavad elus kaugemale ja kõrgemale. Kui sa soovid olla edukas enda tööl, siis ole tänulik selle üle, mida töö pakub sulle. Ära vaata tööd vaid rahanumbrina, vaid vaata tööd laiemalt.

 

 Mõista, mida lisaks rahale sinu töö sulle pakub. Kui hea seltskond sind ümbritseb, kas töökohas arvestatakse sinuga, mõtle sellele, kas sulle meeldib seda tööd teha. Märka neid punkte enda töökohas ja ole tänulik, et lisaks materiaalsele kindlustundele sa saad ka väga palju emotsionaalselt juurde. Elu ei keerle ainult raha ümber. Kui sa suhtud enda töösse tänulikkusega, siis sa tervendad sellega enda külluse kanalit ja läbi sellise suhtumise kutsud sa endale edu ligi. Kutsudes nii materiaalset õnne, jõukust, edukust, rahulolu, motivatsiooni ja inspiratsiooni. Need, kes on tänulikud oma töö üle, need jõuavad ka väga kõrgele. Kes ahnelt soovib teenida, märkamata emotsionaalset heaolu, sellel külluse kanal pannakse kinni. Tänulikkus suurendab sinu rahavoolu magnetit. Edu saabub selle juurde, kes pingutab ilma rahaga meelitamata. Küllus ei tule kunagi sinna, kus seda ahnusega nõutakse.

 

6. "Tänulikkus muudab sind tervemaks"

 

Tänulikkus suurendab positiivsust kogu sinu hinges, seega see leevendab stressi. Stress on haiguste jaoks kõige maitsvamaks allikaks. Kus on stress, seal on mõne aja möödudes ka haigus kerge tulema. Tänulikkusega sa suunad stressi enda hingest välja ja kui sa ei ole stressis, siis sa oled suurema tõenäosusega ka tervem. Need inimesed, kes püüavad pidevalt enda elus häid asju üles noppida, need inimesed on elujõulisemad ja füüsiliselt tervemad. Tänulikkuse puudumine suurendab stressi, mis omakorda viib depressioonini, ärevushäireteni, unehäireteni ja põhjendamatule närvilisuseni. Ole juba sellepärast tänulik ja praktiseeri seda, et endale tagada kõrget eluiga. Eluiga millele kaasneb ka hea tervis. Tänulikkuse praktiseerimine suurendab elujõudu, energiat ja see suurendab motivatsiooni. Tänulikkus tervendab kõiki Tšakraid ja sellepärast see aitab füüsiliselt terve sul olla.

 

VALGE AHHAAT on kristall, mis suurendab inimese sees olevad tänutunnet. Suurendades tänulikkust ja aidates seda praktiseerida. Kui sa kannad Valge Ahhaadi kristalli, siis see aitab sul iseenesest samm-sammult tänulikumaks muutuda. Kui sa tunned, et sa tihtipeale unustad ära enda elu hea külje alt nägemist, siis soovitan sul seda kristalli kandma hakata. Valge Ahhaat tervendab sinu hinge, viies sind tänulikkust praktiseerima nii, et see tuleks sinu seest iseeneslikult.

 

Praktiseeri, praktiseeri ja veelkord praktiseeri. Praktiseeri tänulikkust senikaua, kuni see muutub sulle harjumuseks ja selliseks harjumuseks ilma milleta sa ei soovi elada. Tänulikkuse praktiseerimine viib sind õnneni, milleni sa tegelikult kogu südamest soovid jõuda.

Uuendatud: 25.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja