OSALE KRISTALLILOOSIS JA VÕIDA IMELISI KRISTALLE

by in UUDISED .

 

Taaskord on käimas kristalliloos, milles saavad osaleda kõik La Tene Esoteerika Butiigi kliendid. Kõik ostud, mis on sooritatud ajavahemikus 26. september - 31. oktoober osalevad selles imelises kristalliloosis. Kõik e-poest tehtud ostud osalevad automaatselt loosis ja kõikide võitjatega võtame me peale 31. oktoobrit ise ühendust.

 

Kristallid on imelised ja mis saab olla veel ilmelisem, kui neid kristalle kellelegi ära kinkida, kes nendest väga palju abi võiks saada. Seega on meie jaoks juba traditsiooniliseks muutunud erinevate looside tegemine. Nii saame me järk-järgult ja tasapisi enda kallitele klientidele ka palju armastust kinkida.

 

KRISTALLILOOSIS JAGAME ÄRA...

 

1. MÄEKRISTALL GEOOD KÜÜNLAALUS

 

Mäekristall on kõige universaalsem kodu Aura puhastuse kristall, millel on oskus kodust eemaldada negatiivset energiat. Mäekristalli küünlaalus võiks olla üleüldse esimene küünlaalus kodus, mis on valmistatud kristallist. Sellel on ka oma põhjus, nimelt Mäekristall oskab kodu Aura avada tervendusele ehk sellel on oskus luua soodne energia pinnas teistele kristallidele. Kui kodus on Mäekristalli, siis teised kristallid hakkavad kiiremini tööle. Ükskõik, milline positiivne energia hakkab kodus kiiremini liikuma, kristallehted säilitavad endas jõudu, kristallikomplektid töötavad võimsamalt ja igakuised kodupuhastus rituaalid töötavad paremini.

 

2. MÄEKRISTALL GEOOD

Mäekristall geoodil on oskus taastada energiaid ja taaselustada positiivset väge. Mäekristall geoode kasutatakse kodu energia parandamiseks, tasakaalustamiseks, puhastamiseks ning laadimiseks. Selleks võid sa ükskõik, millisesse tuppa ja ükskõik, kuhu kohta selle geoodi asetada. See töötab igal pool ideaalselt!

3. TSITRIINI PUU AMETÜST GEOODIL "KÜLLUSE PUU"


Tsitriini puu, mis on Ametüst geoodi põhjaga on ülim 

külluse andja sinu kodule. See on külluse puu, mis toob sinu ellu väga palju head õnne nii materiaalsel, kui ka vaimsel tasandil. See puu aseta enda kodu külluse nurka, et see saaks sinu ellu palju häid võimalusi ligi kutsuda. Aseta see enda külluse kristallide keskele, et see saaks külluse kristallide väge koju edasi saata. Lisaks külluslikele omadustele oskab see puu anda sulle ka positiivset energiat edasi, mis omakorda muudab sind optimistlikumaks.

 
4. "SPIRITUAALSUS"

Kristallikomplekt: Ametüst emma võtmehoidja, Ševroon Ametüst, lihvimata Ametüst, Ametriin ja Lepidoliit.

See komplekt on sinu kodu jaoks, et need kristallid saaksid sinu koju head energiat tuua. Need kristallid aseta endale sobilikule kohale enda kodus ja võtmehoidja riputa kodu võtmete külge. Nende kristallide ühine vägi tervendab sinu kodu energiat, andes sinu kodule soodsa spirituaalse laengu, kus sa saaksid end ise paremini tunda ja kus sinu intuitsioon saaks edasi areneda. Võid kristalle ka lillede peal hoida.

5. "ARMASTUS"

Kristallikomplekt: Roosa Kvarts võtmehoidja, lihvimata Roosa Kvarts, Roosa Kvarts, Roosa Botswana Ahhaat ja Roosa Opaal.

See komplekt toob sinu koju armastuse õnne, need kristallid lisa enda armastuse kristallide hulka või nendest võivad saada ka sinu esimesed armastuse kristallid. Need kristallid on täis laetud armastuse õnnega, mis parandavad sinu suhteid ja toovad sinu ellu igal tasandil armastust. Roosa Kvartsi võtmehoidja riputa enda kodu võtmete külge, et enda kodu armastusega täita.

6. "PUHASTUS"

Kristallikomplekt: Mäekristall võtmehoidja, Mäekristall, lihvimata Mäekristall, Valge Kaltsiit ja Seleniit.

See komplekt on mõeldud sinu kodu tervendamise jaoks. Kristallid selles komplektis on sinu kodu energiaid taastava toimega. Nendele kristallidele leia ise enda jaoks sobiv koht. Aseta need lillede peale või näiteks kodu keskpaika. Need kristallid puhastavad sinu kodust välja stressi, närvilisuse ja halva energia. Mäekristallist valmistatud võtmehoidja suunab sinu koju head energiat ja samas aitab sinu kodu energiat puhastada.

7. "KÜLLUS"

Kristallikomplekt: Roheline Aventuriin võtmehoidja, Roheline Aventuriin, Fuksiit ja Epidoot.

See komplekt on mõeldud külluse koju kutsumiseks ja seda selle materiaalses mõttes. Aseta need kristallid enda koju külluse nurka, mis asub Kagus. Kui sul on olemas juba erinevaid külluse kristalle, siis võid need teiste sekka lisada. Need kristallid suurendavad rahavoolu liikumist, mis omakorda annab sulle suuremaid võimalusi enda materiaalsemalt poolt paremaks muuta. Rohelisest Aventuriinist valmistatud võtmehoidja lisa enda kodu võtmete külge, et see saaks sinu ellu ja sinu perekonda rahavoolu ligi meelitada.

8. "TERVIS"

Kristallikomplekt: Bretšastunud Jaspise võtmehoidja, Punane Sardoonüks, Irai Jaspis ja Verekivi.

Need kristallid, mis on selles komplektis, neid hoia enda kodus Ida poolses ilmakaares, kus asub sinu kodu tervise nurk. Teine võimalus on neid kristalle hoida endaga kaasas või köögis. Seda selleks, et need saaksid sinu ellu head tervist tuua. Need kristallid kaitsevad sinu tervist ja kui sul on mõni tervise mure, siis need aitavad sul terveks saada. Bretšastunud Jaspis aitab kodust välja juhatada haiguste energial ja kui sa hoiad seda kristalli enda kodu võtmete küljes, siis see järk-järgult teeb sinu kodus elavad inimesed tervemaks.

9. "KAITSE"

Kristallikomplekt: Lumiobsidiaani öökull võtmehoidja, Tektiit, Laava ja lihvimata Labradoriit.

Need kristallid loovad sinu kodule kaitse ümber. Kaitse, mis hoiab ära ebaõnne sinu elust ja mis kaitseb õnnetuste eest. Need kristallid aseta enda kodu välisukse lähedusse või endale sobilikule kohale. Lumiobsidiaanist valmistatud öökulli võtmehoidja riputa enda kodu võtmete külge, et see sinu kodu halva õnne eest kaitseks. Need kristallid hoiavad eemale kahjulikke kogemusi, inimesi, tervise rikkeid ja isegi halbu hingesid.

10. "POSITIIVSUS"

Kristallikomplekt: Oranž Kaltsiit süda võtmehoidja, lihvimata Oranž Kaltsiit, Oranž Kaltsiit, Kollane Kaltsiit ja Punane Aventuriin.

Need kristallid toovad sinu ellu väga palju head õnne, positiivsust ja optimismi. Muutes sind õnnelikumaks ja rahulolevaks. Nende kristallide kõige õigemaks kohaks oleks sinu kodus kõige enim läbikäidav ruum. Hoia neid elutoas või näiteks köögis. Need kristallid suurendavad heaolu tunnet ja muudavad sind õnnelikumaks. Riputa Oranžist Kaltsiidist valmistatud võtmehoidja enda kodu võtmete külge, et see tervendaks sinu kodu ja muudaks selle paremaks kohaks, kus elada.

11. "ELUJÕUD"

Kristallikomplekt: Punane Jaspis elevandi võtmehoidja, Karneool, Punane Jaspis ja lihvimata Karneool.

Need kristallid annavad kõik sulle palju energiat, elujõudu ja motivatsiooni. Need kristallid taastavad sinu energiavarusid ja ei lase sul end halvasti tunda. Võttes ära väsimuse ja kurnatustunde. Aseta need kristallid endale sobilikule kohale või kodu keskpaika, et need saaksid sinu jaoks tööd tegema asuda. Aseta Punasest Jaspisest valmistatud võtmehoidja võtmete külge, et see saaks sinu koju energiat ja elujõudu suunata. Muutes sinu kodu energiavälja võimsamaks ja tervemaks.

OSALE KRISTALLILOOSIS JA VÕIDA IMELISI UUSI KRISTALLVÄEESEMEID ENDA ELU PAREMAKS MUUTMISEKS!
Uuendatud: 27.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja