KUI HINGED SIND ÜLES ÄRATAVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Kui hinged sind äratavad, siis järelikult on selle jaoks olemas ka omad põhjused. Oled sa kunagi keset ööd üles ärganud selle peale, et miski ajas sinu une pealt ära ja seda väga veidral kellaajal. Kellaajal, mis ei sobi kohe mitte üldse kokku sinu tavapärase magamisrutiiniga ning ärkamise ajaga. Ärgates üles nii, et poole une pealt kaob hetkega sinu uni ära ja sa oled pärast seda ootamatut äratust täielikult ärkvel. Või kas sinuga on olnud nii, et vahetult enne enda tegelikku äratuskella aega sa ärkad üles. Või oled sa hoopis kogenud sellist asja, et sa oleksid nii-öelda äärepealt sisse maganud, kuid kohkusid või millegi peale ärkasid täpselt õigel ajal üles. Tänu sellele üles ärkamisele sa jõudsid ilusti enda asjad siiski ära teha, võib-olla küll kiirustades, kuid see müstiline äratuskell oli sulle sellel korral väga suureks abiliseks. Igatahes, kui sa oled midagi säärast kogenud, siis selle taga on "keegi", kes sinu kõrvale on sind valvama pandud. See "keegi" on hing, kas siis Ingel või mõnda teist sorti nähtamatu tegelane, kes iganes just sinu Auras eksisteerib. Kõik hinged ei ole Inglid, jäta see endale meelde!

 

Kui sa oled järsult üles ärganud millegi peale, olgu selleks siis ehmatav uni või miski muu, siis selleks on alati olemas oma põhjus, miks sa üles ärkasid. Kõige lihtsam näide on hingede üles äratamise kohta see, kui sa ehmud unest üles. Sellisel juhul on keegi sinu kõrval samal ajal seisnud ja sind raputanud. Raputanud sind põhjusega üles, kuna sul oli vaja üles ärgata. See on hing/hinged, kes sind valvab ja kes teab täpselt seda, kui sul on vaja millegi pärast üles ärgata. Olgu selleks põhjuseks siis see, et sa sisse ei magaks või teeksid midagi ennem ära, kui enda tavapäraste toimetuste juurde sellel päeval läheksid. Igatahes ei äratata sind põhjendamatult üles. Kui mind on niiviisi üles äratatud, siis sellel on alati olemas olnud oma põhjus. Kuna mina lasen enda elu juhtida, võtan elu väga loominguliselt ja vabalt vastu, siis ma ei suuna end mitte kunagi ise uuesti magama. Ma ärkan üles, et mõista, miks see nüüd minu jaoks kasulik oli. Vähem spirituaalne hing võtab sellist üles äratust väga lihtsalt ja suunab end ise unne tagasi. Millest ta ilma jäi? Hommikul oma silmad lahti tehes võib ta terve päeva kiirustada, hiljaks jääda, paljud asjad lähevad tal sellel päeval viltu või mis iganes täpselt oleks võinud sellel päeval siis keerulisemalt temani tulla. kui hinged otsustavad sind üles äratada, siis nad teevad seda omal põhjusel.

 

Teinekord, kui sul juhtub nii olema, et sa ärkad keset ööd üles, siis proovi sellele hetkele võimalus anda. Vaata, mis sinu meeled soovivad teha, mis mõte sulle peale tuleb. Võib-olla saad mõnele väga tähtsale teemale lõpuks lahenduse leida, kuna sa tuled hiilgava idee peale. Hinged võivad sind ka sellepärast üles äratada, et sulle midagi tähtsat edasi öelda. Kuidas nad seda teevad? Kui sa ei ole selgeltnägijana sündinud, siis hinged kasutavad mõtete suunamist sinule informatsiooni edasi andmiseks. Suunates sind millelegi väga konkreetsele mõtlema, idee peale tulema ja lahenduseni jõudma. Seda sellisel hetkel, kus sa absoluutselt ise ei keskendunud sellele teemale. See on viis, kuidas nad saavad sind aidata. Aidata sellepärast, et nad on selle jaoks üldiselt meie kõrval olemas.

 

Hingedel on oskus märgata seda, mida me valesti teeme ja oskus mõista ka seda, millal on kõige õigem aeg meie mõtetesse vahele sekkuda. See on ka põhjus, miks hinged keset ööd või täpselt õigel ajal meid üles äratavad. Kui me magame, siis meid kaitsvad hinged üldiselt ei lähe meie kõrvalt ära. Seega nad on terve öö jooksul meie lähedal, kas siis annavad läbi unenägude meile visioone, ettekuulutusi, hoiatusi, peegeldavad meie hirmusid või seletavad meile midagi lahti. Kui nad tunnevad, et sul on vaja füüsiliselt end liigutama hakata ja sa ise ei ole seda enda jaoks ette planeerinud, siis need hinged raputavad sinu füüsilist keha. Äratades sind üles, et sa õigel ajal hakkaksid end millegi nimel liigutama. Lihtsalt võta endale teadmiseks, et kui sa peaksid üles ehmuma, siis sind tõepoolest ehmatatigi üles. Minu üles ehmumiste puhul on veel asi selline, et ma näen ka seda hinge, kes seda tegi. Sina võid unesegaselt lihtsalt tajuda, et "keegi" oleks nagu sinu kõrval olnud. Aga tegelikult ju oligi.

 

Minu mõtted hingede üles äratamise kohta käivad siiski sellisel juhul, kui tegemist ei ole unehäiretega. Kui sul ei ole unega probleeme ja nii juhtub sinuga, siis see oli hingedepoolne äratus. Kui sul on probleeme magama jäämisega ja unes püsimisega, siis ei ole tegemist hingedepoolse äratamisega. Sellisel juhul soovitan ma sul padja all hoida Rubiin-Fuksiiti. Rubiin-Fuksiit on kristall, mis tervendab unehäiret, aidates sul oma hea une tagasi saada. Rubiin-Fuksiit muudab une sügavamaks ja ei lase sul üles ärgata enne seda, kui sa ise seda ei soovi või kui sinu keha on piisavalt palju puhata saanud. Seda kristalli hoia enda padja all või voodi lähedal.

 

Inspiratsioon selle kohta, miks ma sulle sellel teemal kirjutan:

 

Mina ärkasin täna igatahes selle peale üles, et keegi ajas mind üles. Silmad lahti tehes keset ööd ja mitmeid tunde enne enda tegelikku soovitud ärkamise aega sain ma koheselt ka visiooni. Teen silmad lahti ja näen, kuidas visioon minu silme eest läbi jookseb. Näen seda, kuidas ma istun oma arvuti taga ja kuidas ma sulle sellel teemal kirjutan. Jah täpselt just sellel teemal! Näen visiooni ja täpselt samal ajal kuulen ka sõnu. Loomulikult neid samu sõnu, millega ma selle kogu artikli kirja panin. Selline on minu elu, mulle tuuakse nägemusi, mõtteid ja minu tööks on need samad visioonid sulle edasi jagada. Uni on peast pühitud ja ma teadsin sellel hetkel väga hästi, et kui ma seda kirja ei pane, siis ma jään rahutuks. Ma ei ole suuteline kontrollima enda missiooni tööd. Kui mul on vaja tööd teha, siis mind kutsutakse selleks välja ja enda artiklid erinevate teemade kohta saabuvad tegelikult tihtipeale nii läbi hingedepoolsete väljakutsete. Ka teistel aegadel, kui mind on niiviisi üles äratatud, siis on mulle alati antud kas visioon millegi kohta, mida ma olen sulle edasi kirjutanud või mind on üles äratatud selle jaoks, et ma kusagile kindlasti jõuaksin. Kuna ma olen täieliku kontakti leidnud enda hingedega, siis ma usaldan nende appihüüdeid või nende seatud äratuskella. Ma ei sunni end tagasi magama jääma, kui mind on üles äratatud. Kui seda on tehtud, siis sellel on olemas ka oma põhjus. Alati olen ma sellest põhjuse ka üles leidnud.

 

Mina saan inspiratsiooni nende teemade kohta, mida sinu hing või kellegi teise hing on soovinud minu käest teada saada. Sa võid olla minu jaoks teiselpool Eestimaad, minu kõrval tänavas või hoopis veelgi kaugemal, kuid kui meil on sinuga telepaatiline kontakt olemas, siis ma püüan sinu mõtted ühel päeval kinni. Keegi pidi mulle saatma telepaatiliselt selle sõnumi, et ta just soovib sellel teemal minu mõtteid kuulata. See võisid olla sina. Ma kuulasin, ma jagasin!

 

Sa pead mõistma seda, et meie kõrval on alati keegi, kes annab meile juhtnööre edasi. Kui sa ühel päeval suudaksid mõista, et kui sa lased enda elul ise end juhtida, siis sa võidad sellega väga palju. Meil on kõik vastused nina all olemas!

Uuendatud: 27.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja