VAARIKAS - TERVISE ALLIKAS JA ARMASTUSE MARI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Kui sa oled minu kirjutatud artikleid juba ka eelnevalt lugenud, siis sa tead seda, kui väga ma taimi armastan ja kuidas taimed käivad minu elus kristallidega käsikäes. Nõidus oleks poolik, kui ma ühte neist ei kasutaks. Taimed on hinge ja füüsilise keha tervendajad. Täpselt sama moodi on ka vaarikas väga oluliseks osaks keha ja hinge tervena hoidmisel. Vaarikad on maitsvad ja kellele need ei meeldiks. Kuid, kui sa mõistaksid ka nende veelgi sügavamat tähendust ja seda, mida need peale hea maitseelamuse sulle anda võivad, siis seda enam sa soovid neid süüa. Vaarikad on täis tervendavaid vitamiine ja positiivset energiat. Jutustan sulle sellest, mida vaarikate söömine sulle annab ja lisaks sellele loodan, et saad minu mõtetest palju inspiratsiooni ning lisad selle maitsva marja enda menüüsse. Tervenda enda hinge ja keha läbi õige toitumise ning läbi kristallide.

 

Mina käsitlen taimi mitte ainult nende füüsiliste tervendustegurite põhjal, vaid lisaks füüsilistele tervendus omadustele ka nende emotsionaalsete tervendustegurite põhjal. Andes sulle teadmisi ka selle kohta, mida taimed sinu Aurale ja emotsionaalsele kehale võivad anda.

 

SAKRAALTŠAKRA TERVENDAJA "Armastus ja viljakus"

 

Ennekõike soovin ma alati jagada sulle informatsiooni selle kohta, milline on see Tšakra, mida see taim tervendab. Soovitan sul iseenda jaoks meelde jätta taimede energiad ja nende mõjutused Tšakratele. Seda sellepärast, et lisaks kristallidele sa võiksid enda Tšakrate tervendamisel kasutada ka õige toitumise taktikat. Teades, millisele Tšakrale mis taim on kasulik, oskad sa luua endale ka Tšakraid tervendava ja taaselustava menüü.

 

Vaarikas on sinu teise ehk Sakraaltšakra tervendaja. Kui sa veel ei ole väga kursis selle kohta, kus asub Sakraaltšakra, siis ma õpetan sulle veidi seda, kuidas see koht enda kehas üles leida. Kõigepealt aseta üks käsi enda ette ja nüüd pane selle sama käe laba otse enda naba alla. Nii, et sinu pöial jääks naba alla. Nüüd see koht kõhu peal, kus on sinu käe laba, seal ongi sinu Sakraaltšakra. Vaarikas on see taim, mis tervendab just seda Tšakrat. Kui sa Vaarikaid sööd, siis see terveneb, puhastub ja toimub nii füüsiline, kui ka vaimne Aura puhastus selle kanali kohal.

 

Vaarikas aitab Sakraaltšakra kanalist vabaks lasta emotsioone, mis ei lase sul end suhte nimel pingutada. Kui sa tunned, et sul ei ole mitte grammigi motivatsiooni hinges, mis paneks sind enda suhte nimel pingutama, siis söö Vaarikaid. Vaarikates on energia, mis suunab sinu hinge armastust, aktiveerides Sakraaltšakra. Vaarikas on analoogse toimega nagu on Merevaik. Kui sa kannad Merevaigu kristalli, siis see aitab sul enda kaaslase suhtes olla mõistlikum ja see paneb sind suhte nimel pingutama. Kui sa tunned, et sinu tundeelu on käest ära läinud, siis söö Vaarikaid ja samal ajal võid kanda ka Merevaigu kristalli, et enda suhet taastada.

 

Vaarikas tervendab Sakraaltšakrat ja on kasulik ka vallalistele. Aidates tulevikus tekkivat suhet vähem enesestmõistetavana võtta ja kohe suhte algusest peale suhte nimel pingutama enda suunata. Mis toob suurema võimaluse selleks, et suhe saaks püsima jääda.

 

Mitte ainult ei aita Vaarikas sind pingutama viia, vaid see aitab tõsta ka viljakust. Sinu kehas eksisteeriv teine Tšakra ehk Sakraaltšakra on seotud viljakusega. Kui see Tšakra ei ole terve, siis muutub sinu keha viljatuks ja sul võivad tekkida erinevad tervise mured sellega seoses.

 

Vaarikaid on kasulik süüa siis, kui soovitakse lapseootele jääda ja ollakse hingelt selleks valmis. Selleks, et Sakraaltšakra saaks ennem terveks, kui lapseootele jäädakse. Seda sellepärast,et rasedusega ei tekiks komplikatsioone ja selleks, et blokeerida nurisünnitust. Sellised probleemid võivad tekkida madala energiaga Sakraaltšakrast ja sellises Tšakra faasis rasestumisega.

 

Seega soovitan ma enne rasedust süüa regulaarselt mõnda aega Vaarikaid ja kindlasti ka raseduse ajal vähemalt ühel korral nädalas väike kausi täis. Seda siis, kui sinu menüü on üldiselt tervislik. Kui mitte, siis kindlasti võib ka rohkem marju süüa.

 

Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

 

ARMASTUSE MARI

 

Vaarikas on armastuse vili, mida süües suunab see inimese hinge ja Aurasse armastuse energiat. See on armastuse andja, mis tervendab sinu emotsionaalset keha. Suunates sinu sisse armastuse õnne. Söö vaarikaid alati siis, kui sa soovid enda ellu veelgi rohkem armastust ligi kutsuda ja enda suhteid taastada. Lapsed võiksid Vaarikaid süüa siis, kui nad tunnevad ema-isa või lähedaste suhtes igatsust. Vaarikas täidab selle lünga hinges ja igatsuse negatiivne emotsioon kaob selle käigus ära. Vaarikaid söö alati siis, kui soovid enda hinges olevat kirge suurendada. Kui soovid muutuda kirglikumaks ja armastavamaks.

 

Vaarikaid söö siis, kui sa tunned, et sa oled kurb ja seda armastuse pärast. See tervendab sinu emotsionaalseid haavu ja aitab sul kiiremas korras madalseisust välja tulla.

 

Vaarikaid võiksid süüa enne armastuse rituaalide ja maagiate tegemist. Seda selleks, et sinu hinge seest suudaks sinu armastuse soov kiiremini teele minna ning sinu nõiduslikku rituaali/maagiasse kinnituda.

 

VAARIKAS SINU FÜÜSILISELE KEHALE:

 

1. "Pidevad tuju muutused"

 

Vaarikate söömine on kasulik sulle, kui sa kannatad pidevate tuju kõikumiste käes. Vaarikates olev C-vitamiin muudab sind positiivsemaks ja aitab sinu stressi leevendada. Söö vaarikaid sellel perioodil, kus sa tunned, et sinu tujud kõiguvad üles ja alla. Leevenda läbi Vaarikate söömise enda stressitaset. Kui sa tunned, et sa oled väga pinges, siis söö Vaarikaid näiteks nädal aega järjest iga päev üks kausi täis. Seda selleks, et sinu keha suudaks stressist vabaks saada.

 

2. "Tugev veri ja immuunsussüsteem"

 

Vaarikate sees on väga palju C-vitamiine ja antioksüdante. Need samad aitavad sinu verel taastuda ja tugevamaks muutuda. Vaarikate söömine on väga kasulik sinu südameveresoonkonna tervisele. Aidates sinu verel olla tugev ja samas tervendades verega seotud haiguseid. Lisaks tugevale verele tugevdavad Vaarikate söömine ka sinu immuunsüsteemi. Aidates sul vähem vastuvõtlik olla erinevatele haigustele ja eriti veel külmetushaigustele.

 

3. "Noorem nahk ja hing"

 

Vaarikad on täis antioksüdante, mis omakorda on looduslikuks nooruse allikaks. Kui sa sööd taimi, mis sisaldavad suurel määral antioksüdante, siis sa annad enda kehale nooruse eliksiiri. See sama hoiab sinu naha ilusada ja sind noorena.

 

4. "Aitab lisakilodest vabaks saada"

 

Vaarikad sisaldavad hulgaliselt kiudaineid, mida on vaja keha rasvade lagundamiseks. Kui sa sööd regulaarselt Vaarikaid, siis need aitavad sinu kehal tasakaalus olla ja üleliigsetest keha rasvadest vabaks saada. Vaarikaid on kasulik lisada enda menüüsse, et sinu kehal oleks kiudaineid, tänu millele sinu keha suudaks rasvu lagundada. Lisa need enda menüüsse kindlasti siis, kui soovid kehakaalus alla võtta.

 

5. "Terved silmad"

 

Vaarikaid on kasulik süüa neil, kellel on probleeme silmenägemisega või kellel on silmenägemine kehvemaks muutunud. Vaarikates on C-vitamiini ja A-vitamiini, mis on silmade tervise jaoks üliolulised vitamiinid. Soovitan kindlasti Vaarikaid süüa, kui sa tunned, et sinu nägemine on udusemaks muutunud. Vaarikad annavad sinu silmadele vajalikud vitamiinid, et need suudaksid taastuda.

 

6. "Vähiriski taandav"

 

Vaarikad on täis vitamiine, antioksüdante ja kiudaineid. Vaarikates on kõike seda, mis inimese kehal vaja läheb, et keha suudaks vähkkasvajat eemale hoida või seda taandada. Lisa Vaarikad enda menüüsse selleks, et ennetada vähi teket. Vaarikate söömisega sa annad enda kehale piisavalt palju jõudu, et see suudaks raskekujulisi haigusi eemale hoida.

 

Toitu teadlikult ja enda kehale vastavalt. Andes enda kehale just seda, mis sinu kehal vaja on. Turguta end taimede väega ja tee ennetusteraapiat selleks, et haigused ei saaks sinu kehas leida enda jaoks sobiliku koha.

 

Ole terve, ja hoia end! 

Uuendatud: 27.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja