SUHTEKUNST - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

 

See seanss on mõeldud kõikidele, kes vähegi soovivad minu mõtteid sellel teemal kuulata. Suhtekunsti õhtu teemaks on see, kuidas suhteid hoida, luua ja neid mõista. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.

 

Minu ülesandeks sellel seansil on sind inspireerida ja motiveerida!

 

1. Neljapäeval, 12. oktoobril kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30)

SEANSIÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE !

Lisaks sellele on sul võimalus läbi selle üldseansi pääseda ka minu eraseansile. Selles saame me õhtu lõppedes isiklikult sinuga kokku leppida. Mul on vaja sinuga eelnevalt kohtuda, et leppida sinuga eraseanssi kokku.


ÕHTU TEMAATIKA:

- Kuidas suhteid luua ja neid hoida.

- Kuidas mõista, milline hingeline side sul teise inimesega on. Kas te olete hingesugulased, saatusekaaslased, sõprushinged või te olete mõne teise hingelise sidemega ühendatud.

- Kuidas iseennast armastusele avada, kuidas armastust jagada ja seda vastu võtta.

- Armastuse kristallid, mis toovad õnne uue suhte loomiseks ja mis aitavad olemasolevat suhet taastada või sügavamaks muuta.

- Armastuse energia koju toomine läbi õigete Feng Shui võtete.

- Kuidas mõista seda, millal suhtest tuleb välja astuda ja millal kriisiolukorras tuleb kokku hoida. Kuidas lahendada kriisiolukordi ja kuidas neid vältida.

- Kuidas taastada taas armumise efekti suhtes, mis on juba pikka aega kestnud.


REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi ja kindlasti ka telefoni number.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta. Kinnitusi ootame kuni 8. oktoobrini.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.

ÜLDSEANSI KOHTADE ARV ON PIIRATUD! OLED REGISTREERUNUD SEANSILE, KUI SULLE SAADETAKSE SELLE KOHTA KINNITUS.
Uuendatud: 01.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja