EBAÕNNE BLOKEERIJA - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .


Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

Ebaõnne blokeerimise maagia on kasulik selleks, et end kaitsta ja hoida ebaõnne ning halbade kogemuste eest. Ebaõnne blokeerija maagia sobib sulle, kui sa soovid end kaitsta ja enda Aurat tugevamaks muuta. Seda maagiat võib ükskõik kes teha, kes vähegi tunneb, et tal on lisakaitset vaja. Seda maagiat võib teha siis, kui sul juba läheb halvasti, et ennast sellest august välja tuua või ka siis, kui kõik on hästi. Seda selleks, et takistada ebaõnnel sinu juurde teed leidmast.

 

TIIGRISILM, HEMATIIT JA AHHAAT

 

"Kristallid, mis kaitsevad sind ebaõnne ja halva eest"

Tiigrisilm on üks populaarsemaid kaitseomadustega kristalle terves maailmas, mida kasutatakse enda hinge ja keha kaitsmiseks. Tiigrisilmal on oskus sinust eemale hoida ebaõnne ja halbu kogemusi, millest sul ei ole midagi õppida. Tiigrisilm aitab sinu energiavälja tugevana hoida, et ebaõnn ei leiaks teed sinu juurde. Kui Aura muutub nõrgaks, siis sinu sees avaneb magnet, mis tõmbab halba ligi. Tiigrisilm ei lase sellel magnetil tekkida, see hoiab sinu energiat tervena.

Hematiit on teada-tuntud oma kaitsvate omaduste poolest. Hematiidil on oskus sinu elust eemale hoida neid inimesi, kes sulle halba toovad või sind halvale teele suunavad. Aidates sind hoida halbade soovituste ja mõjutuste eest. Hematiit tugevdab sinu Auravälja ja see ei lase teiste inimeste negatiivsusel sinu hinge pugeda. Hematiit on väga olulisel kohal selles maagias. Hematiit aitab luua kaitse kõige nähtamatu eest, mis sind mõjutada võib. Näiteks kombinatsioonis Ahhaadi ja Tiigrisilmaga suudab Hematiit sinu elust eemale hoida ärasõnuvat ning needvat väge. Energiat, mis on keegi teine sinu poole suunanud ja mis võib sinu ellu palju halba kohale tuua.

Ahhaat on üks vanimaid kristalle, mida inimkond on teadnud ja kasutanud. Ahhaadil on väga pikk ajalugu ja seda on aegade algusest peale kasutatud ebaõnne eemale peletamisel. Ahhaadil on oskus blokeerida ära neid energiaid, mis sulle kahju võivad tuua, andes sinu kehale ja hingele kaitse peale. Blokeerides Aurasse sisenevat kahjulikku väge. Kaitstes sind mitte ainult emotsionaalsel tasandil, vaid ka füüsilisel tasandil. Ahhaadil on näiteks oskus sind kaitsta füüsiliste vigastuste, vägivalla ja ära kasutamiste suhtes. Ahhaadi vägi on see, mida läheb sul vaja, kui sa soovid end kaitsta kõige halva eest.

Nende kolme kristalli vägi annab ühiselt sulle kaitset, mis aitavad sinu elus ebaõnne eemale ajada!

Loo nendest kristallidest endale komplekt musta või pruuni värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kristallid ei tohi eelnevas kasutuses olla sellepärast, et see maagia saaks toimima hakata. Kristallid peavad olema poleeritud kujul, et need suudaksid sinu sõnumit endas hoida. Lihvimata kristallid ei suuda sinu energiat kinni hoida, need töötavad teistsugusel tasemel. Eelnevalt kasutatud kristallidega maagiat ei tehta. Lisaks kristallidele ja kotile on sul vaja ka Salvei rituaalitaime ja enda fotot. Foto võiks olla väike, et see mahuks koti sisse ära. Piisab sellest, et sinu nägu oleks fotol, terve keha ei pea olema.

Maagia tegemiseks on kõige kasulikum aeg Täiskuu või Kuu viimase veerandi loomise päev.

Maagia tegemise jaoks võta Salvei ja pane see otsast põlema. Lase veidi leegil end üles võtta ning seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab Salvei suitsema. Nüüd puhasta terve enda keha Salvei suitsuga ära. Hoia Salvei tõrvikut (Suitsevat Salveid rituaalinõu sees) ja liigu sellega ümber enda keha. Samal ajal, kui sa seda teed, siis keskendu sellele, et sinu võim ja vägi muutuksid suuremaks. Kui sa oled selle rituaali ära teinud, siis sa saad hakata kristallidele enda maagia sõnumit peale laadima.

Selleks võta kristallid enda ette ja uuesti pane Salvei suitsema ning tee paar ringi suitseva Salveiga ümber kristallide. Samal ajal keskendudes sellele, kuidas sinu võim ja vägi suureneb läbi selle maagia.

Kui kristallid on Salvei suitsuga kokku puutunud, siis võta need kristallid enda peopesa sisse. Hoia neid enda käes ja lausu täpselt kaksteist korda maagia lauset: "Kaitse saabugu, ebaõnn kadugu."

Kui maagia laused on kristallidele peale lausutud, siis aseta kristallid koti sisse koos enda fotoga. Sulge kott ning võta see enda peopesa sisse. Nüüd uuesti lausu maagia lause täpselt kaksteist korda järjest, samal ajal kotti enda käes hoides. "Kaitse saabugu, ebaõnn kadugu."

Nüüd, kus sul on maagia kokku pandud, pead seda kotti endaga kaasas kandma täpselt 12 päeva. Lugedes maagia tegemisest kalendrist kaksteist päeva edasi ja see päev, milleni jõuad, see on päev, millal sa viimast korda seda endaga kaasas kannad.

Kui kaksteist päeva on möödas, siis võid maagia koti enda koju jätta. Kui sul on kodu välisukse lähedale loodud kaitsva väega kristallikomplekt, siis aseta see teiste kristallide sekka. Kui mitte, siis võib see esimeseks väeks sinna saada ja jätad selle kusagile peitu oma välisukse lähedale. Kui sa seda ei soovi teha, siis võid seda hoida ka kusagil mujal. Kuid seda maagiat ei tohi avada enne 12 kuud.

Kui 12 kuud on möödas, siis sa kas avad selle maagia ja lased kristallid jõevette vabaks või lisad enda kodu kaitse kristallide komplekti või sa ei ava seda ning lased sellel tööd ilusti edasi teha. 

Maagiat tehes me saadame enda seest unistusi välja nii, et need jõuaksid meie tulevikku. Maagia tegemine on väga kasulik, see aitab sul enda seest õigeid energiaid välja suunata. Kristallid on need, mis aitavad sul seda saavutada.
Uuendatud: 01.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja