ENDA SOOVIDE KINNITAMISE AEG - TÄISKUU JA NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval olen ma traditsiooniks võtnud selle, et kirjutan nädala ennustuse ja tulevase kõige tähtsama Kuu faasi kohta. Sellel korral kirjutan ma sellest, mida annab meile viiendal oktoobril loov Täiskuu ja terve selle nädala kosmilise väe omapära kohta.

 

TERVE NÄDALA KOSMILINE VÄGI:

 

"Sellel nädalal ole enesekindel, motiveeritud, kaitse enda positsiooni, tee esimene samm unistuse poole liikumiseks, usu iseendasse ja sellega sa kutsud enda ellu sinu ihaldatud soovidele ka täitumist"

 

- Sellel nädalal on energiad taaskord väga ärevaks muutunud ja sellega seoses võid sa tunda meeletut tempo tõusu. See nädal läheb kiiremini, kui sa arvatagi oskad ja sa ei märkagi, kuidas esmaspäev muutub ühe hetkega pühapäevaks. Seega ole hoiatatud, aeg lendab võluväel.

 

- Kõrgenenud risk on sattuda erinevatesse õnnetustesse ja liikluses peab kindlasti olema sellel nädalal äärmiselt ettevaatlik. Soovitan teadlikult ettevaatlikum olla autoliikluses ja jalakäijatele soovitan rohkem ka liiklust jälgida. Seda selleks, et sa kogemata end õnnetustesse ei tõmbaks. Lisaks sellele on ka erinevate vigastuste saamise oht kõrgendatud ja seda kõike sellepärast, et inimesed on ise sellel nädalal väga närvilised või rutakad. Kui sa vähegi tunned, et sa hakkad kiirustama, siis hoia ise end tagasi ja tuleta meelde, et sa pead asju rahulikus tempos tegema. Seda sellepärast, et end õnnetustest säästa.

 

- Soovitan sul enda autos olevad kristallid ära puhastada. Too need esimesel võimalusel tuppa, lase Salvei suitsul nendega oma töö teha, lase nendel voolava vee all olla ja põleta nende kristallide kõrval musta rituaali & maagia küünalt. Järgmisel päeval vii need autosse tagasi, et need saaksid oma tööd ilusti sinu ja sinu auto kaitsmise nimel teha. Ideaalne aeg on autosse ka erinevaid väeesemeid viia. Soovitan kindlasti Ahhaadi, Hematiidi või Tiigrisilma päikeseratast auto tahavaatepeegli külge riputamiseks ja erinevaid liiklusõnnetuse kristalle musta koti sees enda autos hoida.

 

- Sellel nädalal on sul tavapärasemast rohkem sisemist jõudu ja seega ka oskust end kehtestada. Väga heaks ajaks on enda soovide ja unistuste poole liikuma asuda. Ennekõike soovitan ma sul kõrgelt unistada ja enda unistustel lasta end inspireerida. Tegele soovmõtlemisega, sellisel juhul sa ise kinnitad enda soove Aurasse. Sellise tegevuse käigus need saavad hakata ka sinu ellu tulema.

 

- Oled suhteliselt sõjakas ja seda kõike sellepärast, et kosmilised energiad muudavad sind auahnemaks. Kasuta seda energiat ära ja tee erinevaid soovide täitumise maagiaid. Tee selliseid maagiaid, rituaale või kristallkomplekte, millest soovid konkreetset kasu lõigata. Sellel nädalal on väga hea seda teha, kuna sinu enda sees on olemas vastav energia, mis suudab sinu soove ja unistusi täide viia.

 

- Sellel nädalal soovitan ma sul enda uskumuste ja soovide eest seista. Ole enesekindel selles, mida teed. Ära lase teistel öelda, milleks sa suuteline oled ja milleks mitte. Sinu enesekindlust võidakse proovile panna, kuid ära lase teistel võita. Ole julge, auahne ning motiveeritud. See on enda soovide kinnitamise periood, kus sa kas kinnitad enda soovid või lased need lahti. Kui sa oled motiveeritud, siis need kinnituvad, kui mitte, siis vabastad need.

 

- Soovitan sul põletada küünlaid nii, et sa soovid küünalde sisse oma soovi. Loe minu kirjutatud artiklit selle kohta, kuidas küünaldele soove peale lugeda SIIT. Sellel nädalal võid mitmeid küünlaid põlema panna erinevate soovide teele saatmiseks.

 

- Tee esimene samm enda unistuse poole jõudmiseks, ka see on selle kosmilise väe ära kasutamine. Võta seda perioodi ja tee see endale kasulikuks. Tee esimene samm unistuse poole jõudmiseks nii, et sa kas lood midagi või teed maagia selle õnnestumise jaoks.

 

- Põleta viirukeid, mis aitavad esile kutsuda sinu soovile omast energiat. Armastuse viirukeid armastuse soovide täitumiseks jne.

 

- Kirjuta valgele paberile kõik see, mida sa enda ellu soovid ja hoia seda sellel nädalal enda padja all. Seda selleks, et sinu soovid saaksid sinu Aurasse kinnituda ja seal enda väge suurendada. Keskendu nendele soovidele sellel nädalal, et sa suudaksid need läbi kosmilise väe enda tulevikku kinnitada.

 

- Sellel nädalal ei tohi sa kindlasti enesehaletsus mõtteid mõelda ja endast halval toonil teistele välja rääkida. Ürita ise positiivset hoiakut hoida ja inspireeri end positiivsem olema. Kui sa saadad välja negatiivseid signaale, siis sa purustad enda õnne võimalusi. Ole optimistlik!

 

5. OKTOOBER "TÄISKUU" JÄÄRAS

 

5. oktoobril on Täiskuu ja Kuule annab samal ajal jõudu Jäär. See tähendab aga seda, et inimeste uhkus, jõud, ego, elujõud, energia ja närvilisus tõuseb. Täiskuu päeval, sellele eelneval ja järgneval päeval võid teistes inimestes tunda kõike seda. Samas teised tunnevad seda sama ka sinus. Seega, kui tuleb sinu eluteele mõni konflikt sellel perioodil, siis see juhtub vaid Täiskuu jõu pärast. Jäta meelde, sina oled väiksem, kui kosmilised energiad ja seega sind saab mõjutada ning juhtida. See on ka põhjuseks, miks ma selle nädala kristallideks valisin Ahhaadi, Hematiidi ja Tiigrisilma. Need kolm kristalli kaitsevad sind teiste inimeste õeluse või sarkastilise meele eest. Aidates sul enda eest seista ja samas blokeerides hingevalu, mis võib tekkida negatiivsete sõnade välja ütlemisega. Neid kristalle on hea kasutada ja kanda ka teisel ajal, mitte ainult sellel nädalal.

 

5. oktoobri Täiskuu ajal on väga soodne teha erinevaid soovide täitumise maagiaid ja rituaale. Seda sellepärast, kuna Jäär tõstab sinu jõudu ja oskust enda tahtmist saada. Seega, kui sa oled juba pikemat aega mõelnud, et sooviksid mõne nõidusliku rituaali teele saata, siis kindlasti tee seda nüüd, kus selle täitumise vägi on tavapärasest kõrgem. Lisaks soovide täitumistele on hea aeg luua enda ümber ka suuremat kaitset. Erinevad kaitse rituaalid, kaitse kristallide koju toomised ja komplektide loomised saavad selle Täiskuu käest lisajõudu.

 

Soovitan sul teha sellist maagiat nimega "Ebaõnne blokeerija", et luua enda ümber tugev kaitse ebaõnne ja halbade kogemuste eest.

 

Väga kasulik on teha Täiskuu ajal ka kodu kaitse rituaale ja maagiaid. Tee rituaali musta rituaali & maagia küünlaga, põleta kaitse omadustega viirukeid ja täienda enda kodu kaitsekristallide komplekti.

 

NÄDALA KRISTALLID - AHHAAT, HEMATIIT JA TIIGRISILM

 

Sellel nädalal on kasulik just neid kristalle kanda, kasutada ja enda ellu tuua. Seda sellepärast, et need kristallid tõstavad sinu jõudu, kaitset, enesekindlust ja oskust enda soovitud ning ihaldatud unistusteni kohale jõuda. Need kristallid kaitsevad sind põrumise eest ja need ei lase sinu teele takistusi tuua, mis ei lase sul ihaldatud tulemuseni jõuda. Lisaks sellele on need ka väga head kodukaitse ja autokaitse kristallid.

 

AHHAAT on üks vanimaid kristalle, mida inimkond on teadnud ja kasutanud. Ahhaadil on väga pikk ajalugu ja seda on aegade algusest peale kasutatud ebaõnne eemale peletamisel. Ahhaadil on oskus blokeerida ära neid energiaid, mis sulle kahju võivad tuua, andes sinu kehale ja hingele kaitse peale. Blokeerides Aurasse sisenevat kahjulikku väge. Kaitstes sind mitte ainult emotsionaalsel tasandil, vaid ka füüsilisel tasandil. Ahhaadil on näiteks oskus sind kaitsta füüsiliste vigastuste, vägivalla ja ära kasutamiste suhtes. Ahhaadi vägi on see, mida läheb sul vaja, kui sa soovid end kaitsta kõige halva eest.

 

Ahhaati kanna reisimise ajal endaga kaasas, et ära hoida erinevaid komplikatsioone ja probleeme. Ahhaat on alati heaks kaaslaseks ka lihtsalt selleks, kui sa kodust välja liigud, aidates sind eemale hoida halbadest inimestest ja kogemustest. Ahhaat tervendab ja parandab Auravälja, aidates sul julgemaks ning tugevamaks muutuda.

 

HEMATIIT on teada tuntud oma kaitsvate omaduste poolest. Hematiidil on oskus sinu elust eemale hoida neid inimesi, kes sulle halba toovad võid sind halvale teele suunavad. Aidates sind hoida halbade soovituste ja mõjutuste eest. Hematiit tugevdab sinu Auravälja ja see ei lase teiste inimeste negatiivsusel sinu hinge pugeda.

 

Hematiit aitab sinu üleüldist enesetunnet parandada, see on verevaeguste tervendaja ja ma soovitan seda kristalli kanda neil, kellel on hetkel väga kehv tervis. Tulekuke aasta on ära röövinud väga paljude inimeste tervise ja Hematiit on see kristall, mis aitab sul kehvast tervisest taastuda.

 

TIIGRISILM on üks populaarsemaid kaitseomadustega kristalle terves maailmas, mida kasutatakse enda hinge ja keha kaitsmiseks. Tiigrisilmal on oskus sinust eemale hoida ebaõnne ja halbu kogemusi, millest sul ei ole midagi õppida. Tiigrisilm aitab sinu energiavälja tugevana hoida, et ebaõnn ei leiaks teed sinu juurde. Kui Aura muutub nõrgaks, siis sinu sees avaneb magnet, mis tõmbab halba ligi. Tiigrisilm ei lase sellel magnetil tekkida, see hoiab sinu energiat tervena.

 

Tiigrisilm muudab sind enesekindlamaks ja aitab sul enda ihaldatud soovideni jõuda. See annab sulle motivatsiooni ja ei lase sul teelt kõrvale kalduda. Kristall, mis suurendab sinu enesehinnangut ja toob sinu ellu ka materiaalset küllust. Kanna seda kristalli või valmista sellest endale kristallivett.

 

NÄDALA KRISTALLID ON 10% SOODSAMAD 2. - 8. OKTOOBER!

Uuendatud: 01.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja