KALADE NÄGEMUSTE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

 

Maagia on nõiduslik protsess, mille käigus saad sa enda soovid teele saata nii, et need ka täituda saaksid. See maagia on mõeldud neile, kes on sündinud kalade sodiaagi all. Selles maagias kasutatakse neid kristalle, mis on astroloogiliselt kaladele mõeldud ja mis kõige kiiremini hakkavad just kalade Auraväljas tööle. Selle maagia põhiline eesmärk on kalade hinges avada nägemuste nägemine. Selle maagia kaudu saab esile kutsuda erinevaid prohvetlikke visioone, ettekuulutusi ja nägemusi.

 

Kalade nägemuste maagiat võib teha siis, kui sa ise seda soovid teha. Loomulikult on kõige parem aeg selle tegemiseks Täiskuu ja siis, kui Inglite portaalid on avanenud.

 

MAAGIAS LÄHEB SUL VAJA:

1. Krüsokolla
2. Lasuriit
3. Palo Santo 
(ühte väikest tükki)
4. Sandlipuu, Kaneeli ja Kampri viirukit

# Kristallid võiksid kindlasti olla poleeritud kujul, et nende sisse maagia saaks ära kinnituda. Poleeritud kristallid hoiavad maagia sõnumit kinni. Lihvimata kristallid ei hoia sõnumeid kinni.

# Viiruki võib vajadusel välja vahetada vaid Sandlipuu viiruki vastu. Kuid maagias vajalik viiruk avab sinu meeli ja suurendab tõenäosusest, et see maagia saaks ka täituda. Seda sellepärast, kuna see sama viiruk avab sinu meeli müstiliste kogemuste jaoks.

 

MAAGIA RETSEPT:

 

1. Leia sobiv koht enda kodus, kus sa sooviksid seda maagiat ellu viia. Leia viiruki põletamise jaoks ka viiruki alus, et sa saaksid seda mugavalt ja turvaliselt teha.

 

2. Aseta Krüsokolla kristall klaasi sisse, mille täidad peale selle kristalli sinna sisse lisamist veega. Aseta veeklaasi kõrvale viiruki alus, millele oled viiruki kinnitanud. Nüüd anna viirukile tuld ja lase sellel suitsema hakata.

 

3. Kui viiruk suitseb, siis sa saad maagia tegemisega täielikult alustada. Nüüd võta Lasuriidi kristall enda käte vahele, sule silmad ja soovi soov.

 

Lausu see lause: "Visioonid, nägemused ja prohvetlikud teated saabugu." Korruta seda lauset täpselt 3 korda.

 

4. Nüüd peale maagia sõnade peale sõnumist aseta Lasuriidi kristall Krüsokolla vee kõrvale.

 

5. Võta Palo Santo ja anna sellele tikuga tuld senikaua, kuni Palo Santo läheb põlema. Lase Palo Santol pool minutit põleda ja seejärel raputa see kustu. Nüüd hakkab selle seest valget suitsu tulema. Hoia seda enda käes, samal ajal liigu käega kristallide ja vee kohal. Seda selleks, et Palo Santo vägi saaks kristallidele jõudu anda. Samal ajal, kui sa seda teed, siis lausu uuesti kolm korda maagia lauset.

 

Lausu see lause: "Visioonid, nägemused ja prohvetlikud teated saabugu."

 

6. Nüüd pane Palo Santo endast eemale ja võta veeklaas ning joo Krüsokolla vett. Joo seda niikaua, kuni see otsa saab ja joo seda maagia koha lähedal.

 

7. Kui kristallivesi on ära joodud, siis võta Krüsokolla ja Lasuriit ning aseta need suitseva viiruki lähedale. Lase neil kristallidel seal senikaua olla, kuni viiruk on oma põlemise ära lõpetanud. Seejärel, kui viiruk oma oma töö ära teinud võta need kristallid uuesti enda kätte ja loe uuesti kolm korda maagia lause nende peale.

 

8. Nüüd on maagia tehtud ja sa võiksid need kristallid enda unenägude-, Inglite-, astraali- või intuitsiooni kristallide komplekti lisada. Kui sul sellist komplekti ei ole, siis aseta need enda voodi lähedale. Need kristallid hakkavad sinuga läbi une tööd tegema. Uinudes sinu Aura avaneb ja kristallid suunavad sinu maagia sõnad sinu sisse.

 

Need maagia kristallid võimenevad päev-päeva järgi ja veelgi rohkem lisajõudu saavad need siis, kui sa teed analoogseid rituaale ja maagiaid veel juurdegi.

Uuendatud: 03.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja