KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE JA SELLE NÄDALA ENNUSTUS

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, millised on tulevase nädala kosmilised energiad, mille jaoks on soodne periood, mille jaoks ebasoodne ning milline kuu faas langeb selle nädalaga kokku.

 

KUU FAAS - Kuu viimase veerandi loomine 12. oktoobril.

 

Kuu viimase veerandi loomine toimub neljapäeval, 12. oktoobril ja seega on soodne aeg teha just selliseid erinevaid rituaale ja maagiaid, mida selle kuu faasi ajal tehakse. Näiteks küünlaid põletatakse sellise sooviga, et millestki konkreetsest lahti saada. Soovitakse teatud asjade elust kadumist. Tehakse suitsetamisest vabaks saamise maagiat, mille leiad SIIT. Ennustatakse ja tegeletakse tulevikku vaatamisega. Seega võetakse pendlid välja ja tegeletakse pendeldamistega. Põletatakse kodus Muskuse viirukeid, et muskus vabastaks kinni jäänud energiad sinu kodust.

 

Kuu viimase veerandi loomise päeval keskendutakse väga palju ka sellele, millest soovitakse elus lahti saada või millisele teemale soovitakse lõppu saada. Selliste mõtete peale keskendumine aitab tänu sellele kuu faasile Aurast vabastada neid energiaid, mida enam endaga ei soovita kaasas kanda.

 

Tegeletakse erinevate inspiratsiooni, ideede esile kutsumise ja motivatsiooni maagiatega. Tehakse endale ka kristallimeditatsiooni, millega kutsutakse ligi inspiratsiooni ja häid ideid.

 

SELLE NÄDALA ENNUSTUS JA SOOVITUSED:

 

1. Sellel nädalal on väga kasulik alustada millegiga, millele sa soovid head õnne ja küllust ligi kutsuda. See teema võib olla ükskõik milline. Hea aeg on koolitustel käimiseks, õppimiseks, tööintervjuudel käimiseks, millegi müümiseks, ostmiseks või hoopis reisile minemiseks. Sellel nädalal on hea aeg kogeda midagi uut, kuna sa ise oled väga vastuvõtlik uutele teemadele ja informatsioonile. Sul endal on lihtsam asju luua ja teha. Seega, kui sul on plaanis sellel nädalal teatud käimised ja kohtumised, siis suure tõenäosusega võid sa väga palju rõõmu nendest tunda.

 

2. Kosmiline vägi soosib külluse ligi tõmbamist, siis igasugune ideede väljendamine ja millegi loomine võib olla pikemas perspektiivis edu toov. Seega alusta millegiga, millele sa soovid edu saada.

 

3. Eelmisel nädalal tänu Täiskuule aktiveerus liiklusõnnetuste rohke periood. Kuid see sama energia kandub ka sellesse nädalasse. Sellel nädalal on lisaks aktiivne ka energialaine, mis võib põhjustada erinevaid intsidente, kaklemisi, mässamist, isegi terrorismi, negatiivsust, kriitikat ja pahatahtlikkust. Seega ka sellel nädalal soovitan ma sul enda kaitsekristalle kaasas kanda, et sa oleksid selliste teemade eest hoitud ning kaitstud. Soovitan sul ise eemale hoida massiüritustest ja kui sa seda teha ei soovi, siis silmad-kõrvad lihtsalt lahti hoida. Ära ka ise enda pahameelt teistele inimestele välja näita, et sa tüli ise õhutama ei saaks hakata. Seda sellepärast, et inimesed on sellel nädalal väga kergesti ärrituvad.

 

4. Ideaalne aeg on tegeleda tööga, äriga, äri loomisega ja erialaliste õpingutega. Igasugused tööga ja rahaga seotud ettevõtmised kannavad sellel nädalal õnne energiat endaga kaasas. Mida rohkem sellel nädalal end tööle pühendada, mida rohkem sa end ise inspreerid ja motiveerid sellega seonduvalt, seda rohkem sa enda ellu rahavoolu ka ligi kutsud. See nädal on seotud külluse ja rahavoolu liikumisega. Kuid sellel nädalal tuleb sul ise väga palju tööd teha, et seda energiat endale ligi kutsuda. Igasugune töö tegemine materiaalsel eesmärgil avab sinu Päikesepõimikut ja tervendab seda. Seega aeg töö tegemiseks! Sellel nädalal võid teha ka tööedu kristallide maagiat, mille leiad SIIT. Seda selleks, et aktiveerida enda sees tööedu ja õnn. Maagiaid on soovitatav teha just sellisel ajal, kus kosmilised energiad soosivad selle maagia eesmärgi täitumist.

 

Kanna sellel nädalal endaga kaasas Sammalahhaati ja Dendriitahhaati, et need kristallid saaksid sinu juurde tööedu, küllust, ärilist edu ja õnne tuua. Hiljem võid need kristallid asetada enda külluse nurka.

 

5. Soodne aeg on kunstilisteks tegevusteks ja loomingulisteks projektideks. Igasugune loomingulisus tuleb sulle sellel nädalal kasuks. Mida rohkem sa tegeled loominguga ja kunstiga, seda tervemaks muutub sinu hing. Seega joonistama, maalima, meisterdama, laule kirjutama, luulet kirjutama, disainima ja inspiratsiooni koguma. Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka välja sinu seest tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua.

 

6. Sa võid sellel nädalal tunda end tavapärasemast loomingulisemana ja inspireerituna. Samas võid sa olla kohati egotsentriline ja üliaktiivne. Võid tunda rahutuse tunnet, kerget ärrituvust ja samas väga suurt vajadust midagi füüsiliselt korda saata. See on kõik sellepärast, et aktiivne on külluslik vägi ja agressiivne energia korraga. Et sa saaksid kosmilisi energiad võimalikult hästi ära kasutada ja need ennast teenima suunata, siis sa peadki sellel nädalal väga aktiivne olema.

 

NÄDALA KRISTALLID -  SAMMALAHHAAT, AKVAMARIIN JA DENDRIITAHHAAT

SAMMALAHHAAT "Küllus, ärilised ideed, edukus, tööedu"

Sammalahhaat on küllusliku väega kristall, millel on oskus sinu ellu häid võimalusi ligi tõmmata. Sammalahhaat aitab sul leida tasuvat töökohta, erialaliselt edukas olla ja tuua ärilist edu. Veelgi võimsamalt töötab Sammalahhaat käe peal siis, kui sa seda kannad koos teiste küllust ligi tõmbavate kristallidega samal käel. Aitab keskenduda materiaalsetele eesmärkidele, aidates tööd paremini teha nii, et tüdimus peale ei tuleks ja energia säiliks lõpuni. Sammalahhaat toob loteriiõnne ja muudab sind niiöelda "õnneseeneks". Sammalahhaadil on oskus sinu Aurasse küllust ligi tõmbavat energiat luua, mis aitab juhuslikul õnnel sinu ellu pääseda. Samas aitab see kristall materiaalsust rohkem väärtustada ja mõista, et ahnus on ebatervislik. Aitab tugevdada immuunsust, aitab kiirendada üleüldist tervenemist, kiirendab metabolismi ehk ainevahetust. Leevendab ilmast tekkinud tujukõikumisi ja halba enesetunnet. Eriti kasulik neile, kelle vererõhk kõigub, kui ilm muutub. Sobib neile, kes on väga paljude erinevate toiduainete suhtes tundlikud, aidates leevendada allergiliste reaktsioonide nahale tulekut.

AKVAMARIIN "Armastuse, rahu ja tasakaalu kristall"


Akvamariini peamiseks omaduseks on julgustada inimest suhtlema ja end avama. See on väga tugevalt seotud Kurgutšakra tervendamisega ja avamisega. Avamariin annab lootust ja õpetab inimestele seda, et alati on võimalus millegi saavutamiseks. Akvamariin kaitseb neid, kes töötavad merel või kes pidevalt sõidavad mere peal. Akvamariin annab oma kaitsekilbi selle inimese peale, et meri teda endale ei võtaks. Peale selle on Akvamariin ka nende tööedu ja materiaalse õnne kristalliks. Selleks, et Akvamariin niiviisi töötaks, siis võiks seda kontaktis nahaga kanda. Kui on aga olemas enda laev, paat või mõni veesõiduk, siis oleks hea seda kristalli sinna sisse peita. Akvamariin on suhtlemise kristall, mis julgustab avameelselt rääkima ja see on kristall, mis aitab sul uusi kontakte luua. Akvamariin võtab ära hirmu, mis on seotud inimeste mitteusaldamisega ja tervendab komplekse, mis on suhtlemisega seotud. Akvamariin aitab lahti saada suhtlemise ajal punastamise ja sõnade kinni jäämisega. Kui sul on vaja tööalaselt väga palju suhelda ja sa tunned, et sul jäävad sõnad kinni või sul ei jookse jutt väga hästi, siis hoia Akvamariini kristalli enda töölaua peal või kanna seda tööjuures kaasas. Akvamariin õpetab armastama ja ennekõike iseennast armastama ning aktsepteerima. Akvamariin näitab sulle seda, et kui sa ei armasta iseennast ehk sa ei ole endaga rahul, siis mitte keegi teine ei saa ka sind armastada. Kui me tekitame endale selliseid emotsioone sisse, et me anname enesehävituslikke signaale, siis armastus ei saa ellu tulla. See on UUE ARMASTUSE leidmise kristall või suhtesse värskendust toov kristall. Akvamariin annab inimese Auravälja energiat, mis kutsub armastust ligi. Kui sa oled vallaline, siis Akvamariin on sinu kristall. Kui sa oled suhtes ja sa tunned, et suhe on kuidagi "kinni" jäänud, siis Akvamariin aitab värskendada teie tundeid.

DENDRIITAHHAAT "Loomingulisus, ideede reaalsuseks loomine, küllus, rasedus"

Dendriitahhaat on teada-tuntud enda külluslike ja ideede kasvama panemise energiate poolest. Dendriitahhaat aitab sinu ideid ellu viia. Sina mõtled, Aurasse kinnitub idee ja Dendriitahhaat hakkab looma selle idee jaoks sulle tulevikku. Dendriitahhaat tervendab laktoositalumatust ja aitab seda kontrolli all hoida. Seda kristalli on soovitatav kanda ka last ootaval naisel, et enda last selle tervisemure eest kaitsta. Dendriitahhaat on kristall, mis aitab vabastada sind enda seatud piirangutest. See on kristall inimesele, kes iseendale pidevalt emotsionaalseid probleeme tekitab ja piiravad end õnne tundmast. Dendriitahhaat on suhteõnne kristall, mis aitab abielu õnne tuua. Seda kristalli on kasulik kanda sellel perioodil, kus sa tunned, et suhe hakkab koost lagunema. Dendriitahhaati kandes aitab see sinu kaaslasel sulle rohkem tähelapanu osutada ning taastada teievahelist sidet.

 

Nädala kristallid on 10% soodsamad 9. - 15. oktoober!

Uuendatud: 09.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja