VILJAKAD IDEED - KÜLLUSE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

 

Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.

 

Viljakate ideede külluse maagia on selleks, et see avaks sinu meeli ideedele, inspiratsioonile ja motivatsioonile, mis aitaksid sinu elu materiaalsemat külge parandada, tuues sulle väga häid ja viljakaid ideid. Selliseid ideid, mis aitavad sul raha teenida või näiteks ka ideid, mis aitaksid sul enda hobi tööga siduda. See maagia sobib kõigile tegemiseks, ka neile, kellel on olemas juba oma unistuste töö ja kes soovivad lihtsalt seda edendad ning veelgi paremaks muuta. Küllus ja raha on need, mida saab inimene enda ellu ise tuua, kui ta avab enda meeled ning laseb loovusel lennata. Lastes ideedel tulla, mille poole pürgima saaks hakata.

 

Viljakate ideede maagiat hakkad sa hiljem hoidma enda kodu Põhjapoolses ilmakaares (võib teiste kristallidega kokku lisada, kuid ei pea) või seda maagiat võib hoida ka töö juures/kontoriruumis.

 

MAAGIA JAOKS LÄHEB SUL VAJA NEID VÄEESEMEID:

 

1. Piparmündi rituaali & maagia küünalt

 

2. Sammalahhaat

 

3. Dendriitahhaat

 

4. Akvamariin

 

5. Tikud

 

6. Ühte neist viirukitest: Kanep, Kaneel või Patšuli.

 

7. Roheline kott maagia hoiustamiseks

 

8. Loorberi lehti

 

9. Kadaka marju

 

# Soovitan enda maagia küünalt kasutada, see on õige suurusega ja see põleb otsast lõpuni ilusti ära. Seega ei jää võimalust selleks, et maagia ei saaks liiga vähe aega teele minna enne selle sõnumi kohale jõudmist.

 

# Sammalahhaat, Dendriitahhaat ja Akvamariin peavad kõik olema poleeritud kristallid. Seda sellepärast, et maagia kinnituks nendesse kristallidesse. Lihvimata kristallid kiirgavad energiat välja ja nende peale on raske sõnu lugeda.

 

# Maagia tegemise jaoks võiksid olla sul külluse kristallid enda küljes (ehted), et maagia saaks korralikult teele saadetud. See on soovitus, kuid seda ei pea tegema.

 

# Maagia veelgi täiuslikumaks muutmiseks võiksid sa enne maagia tegemist juua nende samade kristallide vee-eliksiiri. Selleks aseta kõik kolm kristalli 20 minutiks vee sisse ja seejärel joo klaasitäis vett ära. Nendest kristallidest valmistatud vesi aitab sinu valmistatud maagiatel teele minna ja just sellistel maagiatel, kus on maagia suunatud külluse ligi kutsumisele.

 

Piparmündi küünal selles maagias on üliolulisel kohal, see on küünal, mis saadab sinu küllusliku soovi teele ja mis aktiveerib kristallid konkreetse eesmärgi nimel töötama. Sammalahhaat on see kristall, mis toob sinu ellu ärilist, tööalast ning materiaalset õnne. Dendriitahhaat toob ideid, inspiratsiooni ja jõukust läbi enda jõupingutuste. Akvamariin toob sinu ellu sellist tööd ja ideid, mida sa naudid ning mida sa saad hobikorras teha. Nende kristallide ühine vägi toobki sinu ellu viljakaid ideid, mida sa saad materiaalses mõttes enda kasuks pöörata. Loorberilehed aitavad maagial kinnituda ja läbi intuitsiooni sul mõista, millised teed on sinu jaoks kasu toovad ja millised mitte. Kadaka marjad kaitsevad sinu külluse energiat, et sa ikkagi suudaksid läbi enda Aura küllust ligi meelitada, aidates kaitsta sind pea aasta väga halva materiaalse õnne eest.

 

MAAGIAT TEHAKSE:

 

Alates Kuu viimase veerandi loomise päevast kuni Noore Kuu loomise päevani ehk sul jääb selle maagia tegemiseks aega umbes nädal aega. Seega sa saad ise valida endale sobiliku päeva nende Kuu faaside vahel. See teeb selle maagia tegemise lihtsamaks, kuna sa saad endale sobiliku päeva valida. Seda maagiat tehakse sellel perioodil sellepärast, et siis on hoolimata tähtede seisust Kuu energia avatud sinu abistamisele, mis on seotud visioonide, loomingu, inspiratsiooni ja motivatsiooni loomisega. Kuu energia toetab analoogseid maagiaid just sellel ajavahemikul.

 

MAAGIA RETSEPT:

 

Maagia tegemiseks leia endale sobilik koht enda kodu Põhjapoolses ilmakaares, kus sa saad maagiat teha ja kus võib hiljem küünal nädal-kaks olla. Kui sa oled endale sobiliku koha maagia tegemiseks leidnud, siis alusta maagia tegemist.

 

1. Aseta piparmündi rituaali & maagia küünal omale sobilikule kohale (võiksid selle asetada kuumakindla aluse peale). Nüüd võta viiruk ning sea see tikust põlema. Aseta suitsev viiruk enda küünla vahetusse lähedusse. Väga hea oleks, kui see oleks kinnitatud viiruki aluse külge.

 

Viiruki suits on vajalik selleks, et see teeks maagia jaoks energiad puhtaks ja samal ajal aktiveeriks külluslikud energiad. Kõikides nendes eelpool välja toodud viirukites on oskus küllust aktiveerida ja neid kasutatakse külluse maagiates. Külluse viiruki põletamisel kinnituvad maagia sõnad ja mõtted väeesemetesse, mida sa selles maagias kasutad. Kui viiruk on saanud veidi aega põleda, siis sa saad täielikult alustada maagia tegemisega.

 

2. Nüüd võta enda kätte need kolm maagia kristalli. Aseta kristallid rohelist värvi kotti sisse ja pane need piparmündi küünla lähedale.

 

3. Kui kristallid on omadel kohtadel, siis raputa kadaka marju ümber piparmündi küünla. Samal ajal, kui sa need küünla ümber paned, siis lausu täpselt 3 x seda õnne toovat sõna oma mõtetes: "Be-hats-la-kha". Ütle seda välja täpselt nii nagu see kirja on pandud. See tähendab head õnne, mida sa hakkad endale läbi selle maagia ligi kutsuma.

 

4. Nüüd raputa ümber küünla loorberi lehti ja samal ajal uuesti lausu 3 x seda maagia sõna: "Be-hats-la-kha".

 

5. Kui loorberi lehed on küünla ümber ära pandud, siis võta tikud ja sea küünal põlema. Samal ajal, kui küünalt põlema paned, siis lausu uuesti 3 x see maagia sõna: "Be-hats-la-kha".

 

6. Maagia on omale kohale seatud ja nüüd lase sellel küünlal seal esimesel päeval võimalikult kaua põleda. Viirukil pead laskma ise lõpuni põleda. Rohkem hetkel ei pea sa midagi tegema. Kui õhtul soovid küünla ära kustutada, siis lükkad küünla leegi vaha sisse kustu.

 

Maagia jääb omale kohale senikauaks, kuni piparmündi küünal on ära põlenud. Üritad iga päev võimalikult kaua küünalt põletada ja see ei ole tähtis, mis päeval täpselt sa pead küünla põletatud saama. Peaasi, et sa saad iga päev vähemalt korra seda küünalt põletada. Iga kord, kui küünla põlema paned korrutad oma peas kolm korda seda maagia sõna :"Be-hats-la-kha".

 

Kui ühel päeval oled küünla ära põletanud, siis asetad veidi loorberi lehti ja kadaka marju kristallidega ühte kotti. Ülejäänud taimed viid loodusesse (põõsa alla või metsa). Kui oled koti ilusti kinni pannud, siis aseta see kott enda kodu Põhjapoolsesse tuppa. Põhi sümboliseerib ideid, inspiratsiooni, tööedu ja enese välejendamist. Selles piirkonnas selle maagia hoidmine toobki sulle ihaldatud tulemust. Maagiat hoitakse seal vähemalt aasta aega enne, kui seda võiks lahti teha või liigutada. Hiljem võib selle avada ja näiteks kristallid mõne taime mullale asetada ning taimed loodusesse viia. Aasta aega on see periood, kus maagia aktiivselt tööd teeb ja sa peaksid selle tulemusi selle aja möödudes ka nägema. Hiljem, kui maagia lahti teed, siis need kristallid töötavad sinuga edasi, kuid neid on lihtsalt võimalik enda elamises liigutada ning neile uus koht ka leida.

 

Peale selle maagia tegemist võid kogema hakata inspiratsiooni tõusu, ideede teket, kiiremat analüüsioskust ja sellist tunnet, et sa pead midagi hakkama looma.

 

Head maagia tegemist ja viljakandvate ideede kinni püüdmist!
Uuendatud: 09.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja