KOTKAS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kotkas võib sinu unenägudesse tulla ja kui see tuleb, siis see tegelikult on küllaltki haruldane hetk. Ma ei ole väga palju kokku puutunud inimestega, kes kotkast unes on näinud, küll aga on nähtud ja seetõttu kirjutan ma ka selle unenäo tõlke. Kotkas ise sümboliseerib väga häid elemente ja emotsioone. Kotkas sümboliseerib kõrgemaid energiaid ehk vägesid, võimu, oskust iseenda eest seista, head õnne ja tugevust. Tõlgi ära enda unenäo tähendus, mis on kotkaga seotud ja ka teised sümbolid, mida unes nägid. Seda selleks, et sa saaksid täielikult aru sellest, miks kotkas sinu nägemustesse ilmus. Unenägu tuleb sul enda jaoks tõlgendada väga täpselt, kuna ka kotka erinevas kontekstis nägemine võib tuua väga erinevaid tähendusi ja tõlgendusi. Seega ole väga täpne, vastasel juhul sa tõlgendad unenägu enda jaoks valesti.

 

Kotkale silma vaatamine sümboliseerib rahu, tasakaalu, head õnne ja positiivse meele taas üles leidmist. See on märguanne selle kohta, et sa võid taas enda elu uuesti paremaks muuta ja sa leiad viisi, kuidas seda saavutada.

 

Kotkas lendab sinu kohal või sinu pealt läbi. Sellise nägemuse tähendus viitab sinu uskumustele ja nende eest seismisele. Sa võid sattuda olukorda, kus sa pead ennast kehtestama või enda eest seisma. See peab olema seotud millegiga, mida sa pead iseenda pärast kaitsma. Võib-olla keegi tuleb teeb sinu mõtet maha? Keegi üritab sind ümber rääkida ja sinu meelt muuta, kuid sa ei soovi selle peale isegi mõelda? Igatahes sümboliseerib see nägemus sinu võitlemisest millegi suhtes või kellegiga.

 

Kui sa unenäos tõstsid pea, et seda kotkast taevas vaadata, siis see on märk selle kohta, et sa leiad millegi suhtes rahu. Sa leiad taas üles tasakaalu ja heaolu. Antud juhul võib see sümboliseerida ka inspiratsiooni ja motivatsiooni taas üles leidmist. Võib-olla oli see sinu sees mingil ajal peidus.

 

Kui kotkas lendab väga uhkelt taevas ringi või ilmub sinna väga uhkel kujul, siis see võib viidata tööga või karjääriga seotud edusammudele.

 

Kui kotkas lendab sinu pea kohal või kui ta tiirutab ümber sinu, siis see viitab sellele, et sa märkad iseenda võimalusi ja oskusi. Selles unenäos annab sinu alateadvus või sinu kaitseinglid (oleneb, kelle kaudu sa unenägusid näed) teada, et sinu sees hakkab motivatsioon ja inspiratsioon kasvama. See on märguanne selle kohta, et sa ise märkad, milleks sa võimeline oled ja sa hakkad nägema võimalusi enese teostamiseks. Igatahes on see väga hea unenägu, kui see kotkas vaid tiirutab sinu ümber ja sulle liiga ei soovi teha. Juhul, kui see kotkas plaanib sulle liiga teha, siis on see märk motivatsiooni ja inspiratsiooni ära kadumisest.

 

Kui kotkas on sinu kodus, siis see toob sinu ellu ettekuulutuse väga suurest heast õnnest. Asjad hakkavad muutuma sinu kasuks ja kui sul on viimasel ajal raske olnud, siis see kõik muutub. Sa leiad tagasi enda õnne, rahu ja tasakaalu. Erinevad teised sümbolid/tegevused sinu unenäos suudavad sulle lahti seletada selle, mis teemal õnn sinu ellu saabub. Kotkas sinu kodus võib sümboliseerida ka kodurahu või enda koduga/perekonnaga rahul olemist. Sa võid tunda õnne tunnet, mis on seotud sinu perekonnaga.

 

Kotka tapmine viitab sinu tugevale isiksusele ja elujõule. See on märk selle kohta, et sa muutud võimekamaks ja sa kasutad enda tugevust õiges kohas ära. Sellise nägemuse nägemisel antakse sinu alateadvuse või sinu kaitseingli poolt sulle teada, et see, mille nimel sa pingutad ja mille eest sa seisad, see on seda väärt.

 

Kotka tapmine võib viidata ka sellele, et sa oled suuteline enda elus olevatest raskustest välja tulema ja nendega võitlema. See on märk sinu sisemisest jõust, mis suudab probleemidega võidelda.

 

Juhul, kui keegi teine peale sinu tapab selle kotka sinu unenäos ära, siis see ei too sulle mitte midagi head. See on märguanne selle kohta, et keegi röövib sinu hea õnne sinu käest ära. Ehk on sinu elus keegi, kes võtab sinu ideid ja muudab need enda jaoks? Mõtle selle peale, kes võiks see ära kasutaja olla ja millisel teemal see ära kasutamine võib toimuda.

 

Kui keegi teine tapab sinu unenäos kotka ära, siis sinu alateadvus või sinu kaitseingel soovitab sul enda eluga edasi liikuda. Sa ei tohi nüüd pead norgu lasta, sa pead ilusti edasi sammuma, kuid valima uue suuna edasi minemiseks.

 

Kui kotkas ründab sind, siis sa oled saavutanud millegi üle võidu, mis on sinu jaoks väga raske olnud. Võib-olla oled sa väga raske aja üle elanud ja nüüd sa leiad lõpuks ometi enda rahu üles. Igatahes on see märk raske aja möödumisest ja väga hea nägemus enda unenägudesse ilmnemiseks.

 

Kotka söömine sümboliseerib sinu tahtejõudu millegi saavutamisel. Sa soovid midagi nii väga ja sa teed selle saavutamiseks kõik endast oleneva. See on väga hea nägemus, mis annab sulle kinnitust selle kohta, et sa liigud enda elus õiges suunas ja sinu pühendumus millelegi on seda väärt.

 

Kui keegi teine sööb sinu unenäos kotkast, siis tema on see, kellel on olemas vajalik jõud ja energia millegi saavutamiseks.

 

Kotka seljas lendamine sümboliseerib sinu teadmiste janu ja vajadust inspiratsiooni saada, et midagi ellu viia. See võib viidata ka sellele, et sa lähed kusagile, kus kohas sa saad endale vajalikke teadmisi. Kuhu sul on plaanis nüüd lähimal ajal minna? Mõtle selle peale, kus kohast need teadmised võivad tulla või viitab sinu unenägu lihtsalt sellele, et sa soovid targemaks saada.

 

Selline unenägu võib sinu juurde enda tee leida ka sellisel hetkel, kui sa lähedki peagi reisile. Sellisel juhul viitab see väga kasulikule ja meeli rikastavale kogemusele.

 

Kotka pesa viitab uutele võimalustele või inimestele, kes võivad sinu elu paremaks muuta. See nägemus võib viidata kellelegi, kes sulle toob head või jagab sinuga midagi, millest on sul võimalik kasu lõigata. Kotka pesa viitab ka inimesele/inimestele, kellel on tarkust, mida sinuga jagada ja inimesi, kellelt on sul midagi õppida. Igatahes võid sa kohtuda kellegiga, kes sulle saab kasulik olla.

 

Juhul, kui kotkas ise on tige ja ei soovi, et sa tema pesale läheneksid, siis keegi soovib sind enda elust eemale hoida. Keegi, kelle suhtes sina tunned huvi või kirge.

 

Kui sinu unenägu viitab läbi teiste sümbolite/tegevuste sinu tööle või karjäärile, siis kotka pesa nägemine ütleb sulle seda, et sul tekib võimalus enda ettevõtmist paremaks ning edukamaks muuta.

 

Kui kotkas söödab enda poegi, siis see on märk selle kohta, et sinu jõupingutused (mida sa oled millegi suhtes teinud) hakkavad peagi vilja kandma. Selles unenäos sinu alateadvus/kaitseingel soovitab sul edasi pingutada ja enda energiat millegi konkreetse suhtes suunata. Seda sellepärast, et see toob head sulle ja sa ühel päeval saavutad selle, mida sa oled soovinud saavutada.

 

Kui kotkas istub sinust väga kõrgel, siis see viitab sinu võimalusele kuulsamaks, rikkamaks ja võimekamaks saada. See on märk, et sa võid saavutada milleski konkreetses suuremat sorti edu.

 

Juhul, kui sa kardad seda kotkast enda unenäos, siis see teema, mida see unenägu sümboliseerib, hirmutab sind. See kas on sinu energiat röövinud või sul ei ole olnud teatud ajal jaksu sellega tegeleda. See on märk selle kohta, kuidas sa sellesse teemasse suhtud.

 

Et unenägusid näha ja nende tähendusi mõista, selleks kasuta kristallide abi. Kristallid on need, mis aitavad näiteks minul väga selgeid nägemusi läbi une näha. Ma olen ajapikku loonud väga palju erinevaid unenägude nägemise kristallide komplekte ja maagiaid nendele teinud. Üheks maagiaks soovitan ma sulle "Prohvetlikud unenäod" maagiat, mille leiad SIIT. See aktiveerib sinu meeled ja avab sind unenägude nägemisele.

Uuendatud: 19.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja