UUED ALGUSED - NOORKUU JA NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, milline tulevane nädal tuleb ja milline Kuu faas meid kõige enam sellel nädalal mõjutab. Loomulikult ka sellest, millise väega Kuu on, et sa teaksid, millistele tegevustele, rituaalidele ja maagiatele end pühendada.

 

Sellel nädalal loob end Noorkuu ja seda juba neljapäeval, 19. oktoobril. Sellel korral toob Noorkuu meie ette võimaluse, millest igaüks peaks kinni haarama ja vähemalt see, kes soovib enda ellu muudatusi või võimalusi tuua. Oktoobri kuu Noorkuu annab võimaluse igale ühele meist enda ellu uuendusi ligi kutsuda. Avaneb portaal, mille kaudu me saame enda mõtted ja soovid teele saata. Sellised soovid, mis on seotud täiesti uute teemadega, mida sa veel ei ole kogenud ja mida sa kindlasti sooviksid enda ellu kutsuda. Seda aega tasub ära kasutada. Kuid nagu ikka, ei ole portaalid avatu vaid ühel päeval, selle avab lihtsalt Noorkuu, siis sulle teadmiseks on see, et portaalid avanevad juba 18. oktoobri õhtul ning on avatud vähemalt nädala lõpuni.

 

Seoses uute võimaluste perioodiga võib väga olulisel määral muutuda sinu elu juba sellel nädalal. Kuna tegemist on sellise nädalaga, siis väga paljudele võib sülle kukkuda uusi ja huvitavaid pakkumisi. Kui midagi sinu juurde tuleb, siis sellel korral tuleks avasüli paljud teemad enda ellu sisse lasta. Need võimalused ei tule lihtsalt niisama, kui need tulevad sellel nädalal.

 

Lapsed, kes sellel nädalal sünnivad, need sünnivad siia ilma selleks, et enda elus midagi täiesti uut alustada, mida nad enda eelmises elus ei jõudnud teha. Seega nemad sünnivad väga suurte ambitsioonidega. Sellel nädalal on väga hea ja soodne abielluda, see toob suhtesse väga palju head õnne.

 

SOOVITUSED SELLEKS NÄDALAKS:

 

Kuna sellel nädalal avanevad uute võimaluste portaalid, siis on sul kasulik teha ka selle jaoks midagi, et sinu ellu saaksid väge head muudatused ja võimalused tee leida.

 

1. Sellel nädalal püüa võimalikult palju unistada ja keskenduda neile teemadele, mis sinu mõtetes on pikka aega juba olnud, kuid millega sa veel tegelema ei ole jõudnud hakata. Igasugune unistamine aitab sul enda soovidele reaalseid tulemusi tuua ja seda just selle nädala energiavälja kaudu. Kui me õigel ajal keskendume õigetele asjadele, siis me saame nendele teemadele õnne ligi kutsuda. Seega väga palju tegele unistamisega.

 

2. Tee erinevaid rituaale ja maagiaid, mis aitavad sinu ellu täiesti uusi teemasid, võimalusi ning isegi inimesi kutsuda. Selle Noorkuu ajal tehakse armastuse rituaale, kus kutsutakse enda ellu hingesugulast. Tehakse erinevaid rituaale ja maagiaid enda unistuste projektide täitumiseks.

 

3. Kanna kristalle, mis aitavad sinu ellu uusi võimalusi ligi kutsuda. Nendeks kristallideks on kõik erinevat sorti Fluoriidid, Mäekristall ja Mookaite. Need on peamised kristallid, mis aitavad sinu elu kiirelt muuta ja sinu soovitud muudatusi sinuni tuua.

 

4. Kindlasti alusta sellel nädalal millegi uuega, millega soovid ka edaspidi tegeleda ja enda ellu jätta. Igasugune uus tegevus jäädvustatakse sinu Aurasse kui sõnumina, et see on just see, mida sa enda ellu soovid jätta. See periood on antud meile võimaluseks, kus me ise saame veidi rohkem enda saatust muuta. Seega muuda seda! Alusta jooga tundide võtmisega, mine koolitustele, mine registreeri enda kaua ootele jäänud ettevõtte plaan ära. Tee seda, millest oled juba ammu unistanud, lihtsalt tee see nüüd ära. Selleks on igati soodne aeg!

 

5. Kuna Noorkuu on alati seotud olnud armastusega, siis kõige paremaks ajaks on selliste soovide teele saatmine, mis kutsuks sinu ellu armastust. Too enda koju armastust sümboliseerivaid elemente, et sa saaksid ise armastuse energia enda juures kasvama panna. Kui sa täidad sellel nädalal enda hinge armastuse energiaga, siis tänu sellele portaalile sa avad tee hingesugulaseni.

 

Too laua peale lõikelilli, mis sümboliseerivad armastust, nagu näiteks roose ja gerberaid. Lilled võiksid olla roosat või punast värvi. Too enda koju uusi orhideesid või flamingolilli. Need lilled kutsuvad sinu ellu uut armastust ja sellel nädalal on kõige õigem aeg nende taimede koju toomiseks.

 

Söö erinevaid taimi, mis aktiveeriksid sinu Südametšakra ja mis aitaksid sinu ellu armastust ligi kutsuda. Söö selle nädala jooksul granaatõuna, granadilli, lisa toidu sisse koriandrit ja sellerit. Need taimed on sellel nädalal eriliselt kasulikud sulle, kuna need on ka uute võimaluste taimed.

 

Lisaks sellele joo granaatõuna teed või kibuvitsa teed. Nende teede joomine aktiveerib sinu Südametšakra. Kanna armastuse kristalle, mis aitaksid sinu ellu armastust ligi kutsuda. Kanna Vikerkaare Kuukivi, et kirglikku armastust leida, Rodokrosiiti hingesugulase üles leidmiseks ja Tšaroiiti selleks, et sa suudaksid armastuse üles leidmisel seda armastust ka nautida. Smaragdi soovitan neil kanda, kes soovivad enda katki läinud suhet parandada ja taas üksteist selles suhtes üles leida.

 

Sellel nädalal tasub põletada ka neid küünlaid ja viirukeid, mis aitavad sinu ellu armastust ligi kutsuda.

 

6. Saada enda unistus teele. Teele saatmiseks tee imelihtsat väikest rituaali. Selleks läheb sul vaja vaid tikke, paberit ja pliiatsit. Noore Kuu loomise päeval pane kirja on unistus ja soov. Keskendu sellele ning samal ajal ka unista. Kui sul on kamin, ahi või mõni teine tulekolle, siis mine selle juurde. Hoia seda paberit käes, millele olid enda unistuse kirja pannud ja pane see tikuga põlema ning viska tulekoldesse. Kuna kosmilised energiad on nii soodsad unistuste täitumiseks, siis ka selliste väga lihtsate rituaalide tegemine on sellel ajal võimalik.

 

7. Vii sellel nädalal end kokku uute inimestega ja ka kohtadega. Värskenda enda hinge uute tegevuste ja energiatega. Igasugune uuendus sinu elus ja kodus sellel nädalal toob sulle head õnne. Mida rohkem sa saad sellel nädalal kogeda, seda õnnelikum sa oled. Sa ka ise oled sellel nädalal selline, kes soovib väga palju teha ja korda saata.

 

8. Uute kristallikomplektide loomiseks on väga ideaalne aeg. Kui sul ei ole kodus teatud energiaväljaga kristallikomplekti, siis sellel nädalal on hea aeg sul endale midagi uut luua. Näiteks, kui sa ei ole loonud enda jaoks tööedu kristallide komplekti, siis tee seda just sellel nädalal või näiteks positiivsuse kristallide komplekti. Ole loominguline ja tunneta, mida sul vaja on. Igasugune uute kristallikomplektide loomine sellel nädalal saab juba kosmilisest väest jõudu juurde ja need hakkavad ka kiiremini sinu heaolu nimel tööd tegema.

 

TALLINNA BUTIIGIL ON ESIMENE SÜNNIPÄEV

 

Tallinna Butiigil on esimene sünnipäev 16. oktoobril ja sellega seoses me tähistame ning nädala kristalliks on sellel korral kõik erinevad poleeritud ja meditatsiooni kristallid. See oleks nagu eile olnud, kui me 16. oktoobril Täiskuu ajal enda väikese kristallipesakese avasime. Nüüd juba küll uutes ja suuremates ruumides ning seda väga lihtsal põhjusel - kristallid ei mahtunud meie väikese Butiigi ruumidesse ära. Olen väga suure töö selleks ära teinud, et jõuda end jagada saare ja mandri vahel ning see on olnud väga suureks rõõmuks mulle endale. Ma olen siiralt tänulik, et Tallinn on mind väga hästi vastu võtnud ja mulle väga meeldib tunda seda rõõmu, mida sealsed inimesed mulle pakuvad. Suurimad tänusõnad kõikidele, kes minu tegevusi jälgivad ja kes on leidnud tee minuni. Aitäh!

 

NÄDALA KRISTALLIDEKS ON KÕIK POLEERITUD JA MEDITATSIOONI KRISTALLID!

 

KRISTALLID ON 15% SOODSAMAD 16 - 22 OKTOOBER!

Uuendatud: 17.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja