ENDA TERVISE KOKKU VÕTMISE AEG - NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, milline tuleb järgmine nädal ja milline Kuu faas meid kõige enam mõjutab. Selle nädala peamiseks teemaks on tervis ja enda keha eest hoolitsemine. Tänu sellele Kuu faasile ja kosmilistele seisudele on kõik inimesed avatud muutuma. Muutuma just selles suunas, et end tervemaks ja tervislikumaks muuta. Selle energia aktiveerib kõige enam laupäeval end loov Kuu esimene veerand. Küll aga hakkad sa iga päev laupäevale lähenedes tundma, et sa soovid enda menüüs ja enda elustiilis korrektuure teha. Seega tuleb väga hea ja kasulik periood, mida tuleks kindlasti enda kasuks ära kasutada. Läbi õigete võtete, kristallide kandmise ja muudatuste tegemise. Head enese tervendamist!

 

KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE - 28. OKTOOBER "Tervislikum mina"

 

Laupäeval, 28. oktoobril loob end Kuu esimene veerand, mis toob kaasa võimaluse erinevaid rituaale ja maagiaid teha, mis on seotud sinu enda tervise parandamisega. Ka sellega, et suunata end tervislikumalt elama.

 

NÄDALA SOOVITUSED:

 

1. Alusta kohe nädala alguses vee-eliksiiri joomisega, mis aitab sul end tervendama hakata, enda toitumisharjumusi muuta ja mis suunaks sind ise analüüsima, mida sa enda kehaga valesti teed.

 

Tee endale vee-eliksiiri igapäevaselt nendest kristallidest. Seda sellepärast, et nende kristallide kooslus annab sulle selle väe. Joo seda vett igapäevaselt, tee endale pudeli sisse vesi valmis või hoia kristalle näiteks kannu sees.

 

Tee nendest kritallidest seda eliksiiri: Kambaba Jaspis ja Musta Obsidiaan.

 

2. Joo sellel nädalal Šungiidi püramiidist tehtud vee-eliksiiri, et enda kogu keha tervendada. See aitab haiguskolletesse tervendavat väge suunata ja haigustele energiapõhisel tasandil vastulööke anda. Šungiidi vett kasutatakse keha tervendamise eesmärgil ja seda ükskõik, millise haiguse puhul.

 

3. Saada Kuu esimese veerandi loomise ajal teele Dieedi pidamise maagia, mis aitab sul enda toitumist rohkem käsile võtta. Selle maagia leiad SIIT.

 

4. Selle nädala algusest peale hakka enda menüüs korrektuure tegema. Viska külmkapist ära kõik see, mis sinu kehale tegelikult kasulik ei ole ja täpselt sama moodi käi läbi ka enda kapid. Tee suurpuhastus enda köögis nii toidu suhtes, kui ka füüsiliselt korista enda köök ära.

 

Kui sa puhastad enda kööki, siis on sul lihtsam enda menüüd muutma hakata. See toob uut ja puhast energiat sinu kööki, mis omakorda aitab sul lihtsamini ka enda menüüs muudatusi teha. Seisev energia köögis blokeerib ära muudatused, mida sa võiksid enda menüüs ära teha.

 

Puhasta Palo Santoga ja Aaloe viirukiga enda köök ära. Kõigepealt puhasta Palo Santoga ja siis lase peale seda Aaloe viirukil seal põleda. Lisaks võiksid ka Aaloe või Kuuse küünalt köögis põletada. Seda selleks, et sa saaksid täielikult uuelt lehelt enda tervisega alustada. Et need väeesemed aitaksid sul alustada tervislikuma mina ülesehitamisega ja ka selleks, et sa ei murduks ning ei läheks ahvatluste küüsi.

 

Too enda kööki täiesti uus Aaloe taim ja aseta sinna mulla peale või poti sisse tervislikku eluviisi soodustavaid kristalle. Aseta sinna selle nädala kristalle Kamababa Jaspist, Šungiiti ja Verekivi. Lisaks võid sinna peale panna ka dieedi ehk tervisliku toitumise kristalle Apatiiti ja Valget Hauliiti. Seda selleks, et Aaloe tooks sinu ellu oskust end läbi toidu tervendada. Aaloe on tervise taim, mis suunab väga kiirelt nende kristallide väe sinu ja isegi sinu perekonna Auraväljadesse.

 

Too enda koju uusi taimseid toiduaineid ja ka neid, mille tervislikest omadustest sa oled teadlik. Hari end sellel nädalal väga palju tervisliku toitumise poole pealt ja ürita võimalikult palju vältida rasvaste, magusate ning teiste kahjulike toitude tarbimist. Kui sellel nädalal sa suudad järjepidev ja tugev olla, siis tänu sellele kosmilisele väele, mis meie ümber eksisteerib, suudad sa pikka aega olla tervislik. Seega kasuta seda nädalat targalt ära.

 

Ürita juua võimalikult palju taimeteesid ja vett. Väldi karastusjooke ja poest soetatud mahlu. Mõtle iga enda söögikorra peale ja küsi endalt, kas see on tervislik sinu jaoks? Ürita ise võimalikult palju sellel nädalal süüa teha ja söögi tegemine võiks olla kõik taimne. Kui sa oled näiteks kohvist väga suures sõltuvuses, siis ürita vähem kohvi juua ja asenda enda üks või kaks kohvi korda hoopis rohelise teega. Rohelises tees on ka kofeiini.

 

Too enda kööki Valge Hauliidi või Musta Obsidiaani püramiid, mis suunab sind enda tervise nimel pingutama. Nendel püramiidel on oskus sind tervislikumaid toite tegema suunata, aidates inspiratsioonil tulla ja viies sind intuitiivselt selle poole, et sa leiaksid üles oskuse taimi enda menüüs ära kasutada.

 

Soeta sellel nädalal uusi kööginõusid ja kui võimalik, siis tee ka enda köögis väikeseid korrektuure või isegi remonti. Igasugune uuendus ja värskendus sinu köögis toob sulle tervise suhtes uut algust. Seega, kui sul on juba pikemat aega plaanis midagi kööki juurde osta, siis tee seda just sellel nädalal.

 

Pese enda köögi aknad ära, et Feng Shui energia selles toas kiiremini liiguks. Puhtad aknad lasevad sealsetel kristallidel ka paremini sinu ja sinu perekonnaga tööd teha.

 

5. Hakka selle nädala jooksul trennis käima, võta ette igaõhtused jalutuskäigud ja kindlasti liiguta end võimalikult palju. Kui sa tunned, et sa ei liigu piisavalt, siis nüüd sellel nädalal on kõige õigem aeg end uuesti liigutama hakata. Sa saad hoo sisse trenni tegemisega palju lihtsamini just sellel nädalal.

 

6. Alusta sellel nädalal ühe konkreetse kristalli kandmist, mis aitaks sul sinu haigusest lahti saada. Seda juhul, kui sul on mõni haigus. Tee seda sellel nädalal sellepärast, kuna see nädal on enese tervendamisega seotud ja tervisele suunatud kristallid hakkavad sellel nädalal kiiremini tööle.

 

Leia kristallehe, mis on mõeldud sinu haiguse tervendamiseks. Võta see enda kätte, sule silmad ja soovi sinna sisse soov. Näiteks see, et sa soovid enda nahaprobleemidest lahti saada, kui sul on see probleem (sellisel juhul kantakse Rohelist Aventuriini) ja hakka seda kandma. Mõtle iga päev sellel nädalal selle peale, mis see kristall teeb ja palu seda talismani, et see aitaks sul tervemaks saada. Loomulikult kanna seda järgmistel nädalatel ka endaga kaasas, senikaua, kuni sa terveks saad. Kuid saada pidevalt sinna kristalli sisse enda tervisega seotud soove.

 

NÄDALA KRISTALL - Kambaba Jaspis, Šungiit ja Verekivi

KAMBABA JASPIS "Kristall, mis aitab sul märgata, mida sa enda kehaga valesti teed ja mida sa peaksid muutma"

Kambaba Jaspis on kasulik neile, kes soovivad tervislikke harjumusi paremaks muuta. Kambaba Jaspis aitab paremini toituda ja erinevatel alternatiivsetel tervendustel kiiremini mõjuma hakata. Sobib ideaalselt neile, kes soovivad kardinaalseid muudatusi enda tervises teha. Kambaba Jaspis aitab kehal uue režiimiga kiirelt kohaneda ja seda vastu võtta.

ŠUNGIIT "Üks universaalsemaid ja tõhusamaid tervendajaid"

Šungiit on üks parimaid tervenduskristalle terves maailmas, mis tekkis juba üle kahe miljardi aasta tagasi. Meie Šungiidi kristallid pärinevad peamiselt Venemaalt. Šungiidil on väga võimsad kaitse omadused, mis peamiselt on suunatud füüsilise tervise kaitseks ja hoidmiseks. Šungiit on ülivõimas tervendaja, mida on ka teadlased oma katsetes tõestanud, et sellel on ka füüsilisi tervendavaid oskuseid, mitte ainult spirituaalseid.

VEREKIVI "Parem tervis, enesetunne ja oskus enda keha jaoks toitu valida"

Verekivi on üks parimaid tervendajaid, kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul enda üleüldist enesetunnet parandada. Verekivi aitab keha turgutada ja aitab sul eemale hoida nendest toiduainetest, mis sinu tervisele liiga võivad teha. Kanna ja kasuta Verekivi kristalli ka sellepärast, et see aitaks alateadlikult sul nendest toiduainetest eemale hoida, mille vastu sul on allergia. Või nendest toiduainetest, mida sinu kehal on raske seedida. Verekivi on nii keha, kui ka Aurat puhastava ja taastava toimega.

Immuunsussüsteemi turgutaja, Verekivi, aitab tugevdada üleüldist tervist, aneemiat, verega seotud haiguseid, veresoonte jäikust, veresoonkonna haiguseid, aitab erinevatest protseduuridest ja operatsioonidest taastuda, Verekivi aitab lahti saada üldisest väsimusest, Verekivi on toetavaks kristalliks menopausi sümptomite leevendamiseks.

 

Nädala kristall on 10% soodsam tavahinnast 23. kuni 29. oktoober! 

Uuendatud: 23.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja