KÄEVALU - MÜSTILINE SÕNUM SINU ALATEADVUSELT

by in UUDISED, TERVIS .

 

Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sul väga kummalisel hetkel hakkavad käed või käsi valutama. Sellisel hetkel, kus sa ei ole otseselt ennast füüsiliselt üle pingutanud ja kus sul ei ole seljataga olnud mõnda käega seotud traumat. Sellisel juhul ei pruugi olla sinu käevalu füüsilisest probleemist tingitud. Sellisel juhul võib see valu olla seotud sõnumiga, mida sinu enda alateadvus soovib sulle edasi anda. Meie keha koosneb nii füüsilisest kui ka vaimsest energiast. Seega me ei saa enda keha tõlgendada vaid füüsiliselt, nii nagu enamus inimesi on seda harjunud tegema. Keha räägib meile väga palju olulist informatsiooni ette, sa pead lihtsalt looma enda kehaga kontakti ning mõistma seda, mida sinu kehal sulle öelda on. Kätevalu võib tuua sinuni müstilise sõnumi, tõlgi see enda jaoks ära!

 

Käed sümboliseerivad jagamist ja võtmist. Need on meie kehaosad, millega me loome füüsilist elu ja millega me end väljendame. Kui sinu kätes on valu, siis see sõnum on ka nende teemadega seotud. Kui sinu kätesse tuleb valu, siis sa oled ennekõike kuskil üle pingutanud. Vasakusse kätte lööb valu ja nõrkus siis, kui sa oled enda seest liiga palju välja andnud. Paremasse kätte lööb valu siis, kui sa oled teiste inimeste käest liiga palju saanud või nõudnud. Käed sümboliseerivad ka meie nõudlikkust. Iga kord, kui sinu käed hakkavad valutama, siis küsi enda käest: "Kas ma jagasin endast liiga palju välja ja aitasin inimest, keda ei oleks tohtinud antud hetkel aidata?" või "Kas ma tõepoolest nõuan enda perekonna käest liiga palju, kas ma peaksin nendega leebem olema?". Küsi enda käest selliseid küsimusi sellepärast, et sa saaksid aru, miks sinu alateadvus suunab sind midagi lõpetama. Igatahes sa teed enda jaoks midagi väga kahjulikku. Valu sinu kätesse ilmub siis, kui sinu alateadvus või sind kaitsev Ingel soovib sulle edasi öelda seda, et peatu, lihtsalt peatu. Peatu selleks, et sa iseendale või kellelegi teisele liiga ei teeks. Mina näiteks tunnen väga tihti vasaku käe sees valu ja seda siis, kui ma olen terve päeva jooksul väga palju inimeste muresid kuulanud ning nendele lahendusi leidnud. Kui minu käsi hakkab valutama, siis automaatselt ma peatan oma abitöö ning ütlen iseendale, et tänaseks aitab. Kui ma seda ei teeks ja kui ma ei oskaks enda alateadvust kuulda võtta, siis minu energia saaks otsa. Sinu keha ütleb sulle ise, millal on iga asja piir. Seega teinekord kui sinu käed hakkavad valutama, siis kuula iseenda keha. See, kes ennast ei kuula, see endale liiga teeb. Seega ära ole sina see, kes endale liiga teeb. Kui sa ise teed endale liiga, siis saavad seda teha sulle ka teised.

 

Kätes võid sa valu tunda ka siis, kui sa pead endale tervendust andma. Käed sümboliseerivad seda, mida me iseendaga teeme, mida me endale anname või endast ära anname. Näiteks, kui sinu vasak käsi valutab, siis see on märk selle kohta, et sinu keha vajab emotsionaalset tuge. Sul on vaja positiivsust, lõõgastust ja midagi, mis aitaks sul emotsionaalses mõttes ennast hästi tundma panna. Kui sinu parem käsi valutab, siis on see märk selle kohta, et sinu keha vajab vitamiine ja paremat toitu. Võib-olla oled sa viimasel ajal enda toitumise unarusse jätnud ja rohkem kiiruga söönud ning vähem teadlikumalt enda menüüd valinud. Sellisel juhul võib käevalu sulle selle kohta väikese vihje anda, et sa ennast kokku võtaksid. Kuna kätevalu võib tähendada palju erinevaid asju, siis ürita ise analüüsida seda, mida sa siis oled valesti teinud. Spirituaalses maailmas on väga palju märke, sa pead ise oskama need omavahel kokku viia.

 

Kui sinu parem käsi valutab, siis sa võid liiga nõudlik ka iseenda suhtes olla ja seda vägagi materiaalsete teemade osas. Võib-olla sa tunned, et sa pead rohkem tööd tegema ja sinu alateadvus ütleb sulle, et sa teed niigi palju tööd. Võib-olla sa soovid luksuslikumat elu ja sinu valu võib olla liigse ahnuse märk.

 

KÄEVALU FÜÜSILINE TERVENDAJA

 

Kui sul pidevalt käed valutavad, sul on kätes mõni trauma või terviserike läbi käinud, siis selle tervendamise jaoks sa saad kasutada ka kristalle. Üheks parimaks valuvaigistiks on Hematiidi kandmine. Hematiit tervendab kätes olevat valu ja traumasid, aidates vaikselt välja juhtida haigust haigusekoldest, aidates käe valu blokeerida ja samal ajal suunates sind intuitiivselt enda käsi tervendama, tuues sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas sind intuitiivselt eemale hoides tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna selle käe peal, mis valutab.

 

Sinu keha räägib sulle väga palju ette selle kohta, mida sa pead iseendaga tegema ja mida sa kindlasti ei tohiks teha. Õpi enda kehakeelt lugema ja ühel päeval sa märkad, kuidas on võimalik väga kergelt ära likvideerida väga palju pisikesi probleeme ning enda elu paremaks muuta.

Uuendatud: 25.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja