HALLOWEEN - NÕIDUSLIK SAMHAIN

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

 

 

Halloween on üks minu vaieldamatult lemmikumaid pühasid ja keltide traditsioone, mida ma tähistan igal aastal. Olen selle tähistamise toonud ka teile veidi lähemale ja seda mitmeid aastaid juba suuremalt koos paljude inimestega vastu võtnud. Kuid mis see Halloween siis ka on ja miks see nii tähtis on?

 

Halloween ehk Samhain on keltide traditsiooniline püha, mida hakati juba üle 2000 aasta tagasi pidama. See on püha, millega saadetakse valguse ehk suveaeg minema ja millega võetakse vastu pimeduse ehk talvine periood. Samhaini peetakse kahel päeval. Esimene päev ehk 31. oktoober on päev, mil tähistatakse viimast valguse päeva ja 1. novembril võetakse vastu pimeduse aeg. Halloweeni öö on väga tähtis, kus valgus ja pimedus saavad kokku ning mis avavad hingedele portaali. See on aeg, kus meie elavate ja surnute maailmal on õrnõhuke piir. Aeg, kus hinged rändavad ringi, kuulavad meie mõtteid, suhtlevad meiega ja aeg, mil hingedel on võimalus meie soove täita. Seega lühidalt kokkuvõtvalt võib öelda, et Halloween on aeg, mil tehakse erinevaid rituaale, maagiaid, suheldakse hingedega, saadetakse soe aeg ära ja võetakse pidustustega vastu külm aeg.

 

Keltide traditsiooni järgi on 31. oktoober aasta viimane päev ja 1. november uue aasta esimene päev. Seega 1. novembrit tähistatakse kui uue aasta algust. Keldid ja nende traditsioonid on väga suuresti seotud nõidusega ning nõidadega. Väga suur osa nõidadest on keltidest tulnud, see ka on põhjuseks, miks mind on alati enese teadmata väga paljud erinevad keltide traditsioonid huvitanud.

 

Enne Halloweeni koristatakse enda koduaed ära, tehakse kõik välitööd ära ja tuuakse kõik talveks hoiule minevad viljad õuest ära. Tehakse eeltöö selleks, et talvine periood saaks peale tulla. Seega enne Halloweeni ürita kõik enda kodused välitööd ära teha.

 

SURNUTE ÜLESTÕUSU ÖÖ JA SOOVIDE TÄITUMISE AEG

 

Öö, mis jääb 31. oktoobri ja 1. novembri vahele, on surnute ülestõusu öö. See on öö, kus sa võid kogeda väga kummalisi müstilisi nägemusi ja tajuda enda ümber kedagi, keda sa ei suuda näha. Väga veidrad asjad juhtuvad tavaliselt sellel ajal inimestega. Öösel nähakse unenägusid, kus võidakse kohata enda surnud vanaema või kedagi teist surnud lähedast. Väga võimsad astraalrännakud toimuvad sellel öösel läbi une ning sa võid kuulda enda kodus samme liikumas ning elekter võib sinu kodus läbi hingede väe vibreerida. Igatahes tasub 31. oktoobri õhtul tähelepanelik olla, et selles hingede poolsest huvitavast mängust osa saada.

 

31. oktoobri õhtul hakatakse enda mõtete kaudu hingedele sõnumeid edastama. Neid sõnumeid, mis on seotud soovide ja palvetega. Sellel õhtul enne magama jäämist ürita võimalikult palju tegeleda soovmõtlemisega. Kuna soovid, mida soovitakse sellel päeval, täituvad mitmeid kordi suurema tõenäosusega, siis tehakse sellel õhtul ka väga paljusid erinevaid nõiduslikke rituaale ja maagiaid. Seega seda õhtut kasuta ka nõiduseks ära.

 

31. oktoober on see päev aastast, kus näiteks mina teen ühe päeva jooksul kordades rohkem rituaale ja maagiaid, kui ma tavaliselt olen harjunud neid korraga ühel päeval tegema. Kuna sellel päeval on ülilihtne enda soove teele saata, siis ma olen juba mitmeid aastaid pakkunud välja ka teistele inimestele maagiate tegemise ja teen seda nii, et väga paljud saaksid sellel päeval minu nõidusest osa.

 

Keldid uskusid, et Halloweeni ehk Samhaini ajal saabusid kõik surnud, kes ei ole veel enda viimasest kehast lahkudes taassündinud, tagasi kohta, kus nad viimati elasid. Seega Halloweeni ajal on need vanad kodud hingesid täis, kes kord seal elasid ja kes ei ole veel enda uut elu alustanud, tulles külla enda armastatud koju või oma lähedaste juurde. See on taaskohtumise päev, kus kõik surnud hinged saavad korra väga lähedal olla enda armastatud elavate inimestega. Halloween annab võimaluse näha nähtamatut ka neil, kellel ei ole kõrgendatud energiavälja tunnetust. Kõik on võimelised sellel ajal tajuma ja nägema neid, kes on talle külla tulnud.

 

Käiakse enda lähedaste haual enda soove ja mõtteid edasi andmas

 

1. novembri õhtul vahetult enne südaööd naasevad surnud enda portaalidesse tagasi, kus kohast nad meie ümber ilmusid. See tähendab seda, et 31. oktoobri kuni 1. novembri südaööni on sul aega oma surnud lähedastega suhelda. Selleks käiakse haua peal, viiakse lilli ja küünlaid sinna. Samal ajal, kui minnakse, siis saadetakse oma lähedastele ka mõtteid edasi. Surnud hinged külastavad oma matmispaika just nendel kahel päeval. Angeliit on kristall, mida peidetakse nende kahe päeva jooksul hauaplatsidele. Angeliidi sisse soovitakse soov, mida soovitakse surnud hingele edasi anda. Seejärel peidetakse see kristall hauaplatsi juurde. Angeliidil on oskus sõna-sõnalt edasi anda sinu mõtet sellele surnud hingele, kellega sul on soov olnud suhelda. Kindlasti kasuta seda varianti ära ja vii enda lähedasele Angeliit koos enda südamesooviga. Hingedele võib edasi öelda ükskõik mida sul on soov neile edasi öelda. Jäta meelde see, et nemad ise otsustavad, millele nad reageerivad ja milliseid soove nad täidavad. Seega sa ei pea muretsema sellepärast, et sa midagi kogemata valesti enda kadunud lähedasele edasi ütled.

 

Kõik viljad võivad hävineda

 

Kui surnud saabuvad meie lähedale, siis Halloweeni ajal võivad väga paljud erinevad viljad hävineda, mis veel maas on. Väga palju söödav võib peale Halloweeni rikneda, kui seda ei ole eelnevalt maast ära võetud. Seda sellepärast, et meeletult suurel hulgal surmaenergiat avaneb, mis võib sellise reaktsiooni ka tekitada. Sellepärast on väga oluline, et kõik õuetööd saaksid enne Halloweeni tulekut ära tehtud, et hiljem õues olev saak ära ei rikneks.

 

Ennustamise ja tuleviku vaatamise aeg

 

Halloweeni ehk Samhaini ajal tegeletakse ennustamisega ning tuleviku vaatamisega. Sellel ajal on ülilihtne tulevikku vaadata, kuna surnust üles tõusnud hinged aitavad õigetel vastustel sinu juurde tulla. Seega, kui sul on vaja teatud teemadele vastuseid, siis võta enda ennustamise vahendid välja ning kindlasti ennusta sellel pühal. Sellel ajal on sul suur tõenäosus saada väga täpseid ning vägagi huvitavaid vastused. Ka nägemused on Halloweeni ajal kerged tulema. Halloween on üks kindel aeg, millal näiteks mina vaatan iseenda ja teiste lähedaste tulevikku. Seda on väga lihtne sellel ajal teha, kuna hinged on avasüli nõus erinevatel teemadel vestlema. Neid ei pea välja kutsuma, vaid nad ise kutsuvad mind endaga rääkima. 

 

Põletatakse lõket ja küünlaid

 

Halloweeni ehk Samhaini ajal traditsiooniliselt keldid süütasid lõkkeid selleks, et enda hinges olevat elujõudu kaitsta kustumise eest. Seda põletati selleks, et pimeduse aeg ei rööviks ära elujõudu ja energiat. Tulle visati erinevaid taimi, et lõke oleks puhastava ja tervendava väega. Kui sul on kodus ahi või kamin, siis kindlasti põleta Halloweeni ajal puid.

 

Halloweeni ajal põletatakse ka küünlaid, et tuleleek saaks tervendada sinu ja sinu kodu hinge. Kogu enne Halloweeni tulekut võimalikult palju erinevaid küünlaid enda koju, et Halloweeni ajal saaksid need kõik üheskoos põlema panna. Mida rohkem on küünlaid sul Halloweeni ajal kodus põlemas, seda väiksema tõenäosusega sa satud talvisel ajal stressi, energia puudusesse, külmetushaigustesse, melanhooliasse ja üleüldisesse väsimusse ning kurnatusse. Seega kindlasti põleta hulgaliselt küünlaid Halloweeni päeval. 

 

Musta värvi küünlaid põletatakse Halloweeni ajal selleks, et halbu hingesid enda kodust ja enda Aurast eemale peletada, kes võivad sellel ajal sinu juurde tulla. Kuna on tegemist surnute ülestõusuga, siis mitte ainult ei tõuse üles head hinged, vaid ka halvad hinged. Selleks kaitstakse end just nende samade halbade hingede eest, et need sulle sellel öösel halba õnne ning needuslikku väge ei tooks. Kindlasti põleta vähemalt ühte musta küünalt enda lähedal, et sa kaitstud oleksid. Soovituslikult põleta küünalt enda kodus oleva kõige suurema peegli eest. Seda selleks, et peegel suleks portaali, mille kaudu halb hing sinu koju rändama pääseb.

 

Põleta vähemalt ühte valget värvi küünalt, et sinu koju pääseks mõni hea hing sulle sõnumit tooma. Valgete küünalde põletamine kutsub rändurhingesid sinu juurde, kellel on oskus sulle nõu anda. Põleta valgeid küünlaid või helesiniseid küünlaid enda magamistoas Halloweeni ajal vahetult enne magama jäämist, et öösel saaksid head hinged sinu unenägudesse nägemusi tuua.

 

Põleta oranži värvi küünlaid enda kodus Halloweeni ajal selleks, et taastada enda hinges olevat vitaalsust ja energiat. Oranž on väga oluline Halloweeni värv, see sümboliseerib hinge taastumist ja väge.

 

Kindlasti vali endale küünlaid nende toimete järgi. Vali vastavast taimest tehtud küünal, mille energiat ja jõudu sa soovid saada. Mõtle sellele, mida sa soovid ligi kutsuda ja täpselt selle väega küünal pane Halloweeni ajal põlema.

 

Halloweeni öösel - 31. oktoobri ööl vastu 1. novembrit põletatakse küünlaid. Mida kauem sa küünlaid põletad, seda suuremat õnne ja väge endale ligi kutsud. See on öö, kus ollakse kaua üleval ja kus enne südaöö saabumist tuld ei kustutata.

 

Halloweeni ajal pane enda aknalaudadele küünlad, need kutsuvad sinu koju häid ja kaitsvaid hingesid. Selline küünalde põletamine annab hingedele märku, et nad on sinu koju oodatud.

 

Kui sa läbi küünalde kutsud enda koju hingesid, siis sa pead kindlasti ka järgmised seitse päeva järjest enda kodus küünlaid põletama, et hinged, kes soovivad hiljem lahkuda, leiaksid enda tee tagasi oma portaali.

 

Surnute jaoks tuuakse toit välja

 

Kuna sellel ajal on surnute ja elavate maailmad ühte sulanud, siis sellel ajal kaetakse laud ka nähtamatule külalisele. Lauale kaetakse sööki tavapärasemast rohkem ja lauale asetatakse isegi ühed nõud juurde. See on austuseavaldus hingedele, kes sinu koju on rännanud. Sellega tagatakse järgmiseks aastaks kodurahu ja hingede kaitse sinu kodule ning perekonnale. Seega kata Halloweeni ajal laud, et tagada endale hingede kaitse.

 

Õunad on Samhaini sümboliks

 

Õunad on viljakuse ja elujõu allikad. Õunad on traditsiooniliseks söögiks, mida süüakse Halloweeni ehk Samhaini ajal. Õunetest valmistatakse sellel päeval võimalikult palju erinevat sorti toite, juuakse õunamahla ja süüakse lihtsalt õunu. Kui Samhaini ajal süüa õuna, siis see tõstab elujõudu, väge, viljakust ning kingib sulle järgmiseks aastaks ajaks armastuse õnne. See toob õnne igal tasandil, seega ürita sellel traditsioonilisel pühal palju õunu tarbida.

 

Kõrvitsast valmistatud laternad

 

Kõrvitsa laternad on Samhaini jaoks väga olulised. Kõrvitsatest valmistatakse näo kujudega laternaid, mille sisse asetatakse küünal põlema. Seda selleks, et need laternad peletaksid eemale halbu hingesid, kes soovivad sinu juurde liiga tegema tulla. Uskumuste järgi need samad kõrvitsa laternad ehmatavad ja peletavad halbu hingesid eemale, kes soovivad inimeste Auradesse elama tulla. Seega kindlasti valmista enda kodu ukse ette latern või pane see enda koju siseruumidesse põlema.

 

Kõrvitsaid ei kasutata Halloweeni ajal vaid ainult laternate valmistamiseks, sellest valmistatakse ka toitu. Kõrvitsa söömine Halloweeni ehk Samhaini ajal tõstab sinu elujõudu ja tugevdab sinu tervist. Uskumuste põhiselt kõrvitsa söömine sellel ajal toob sulle terveks järgmiseks aastaks head tervise õnne.

 

Halloweeni ajal maskeerutakse kellekski teiseks ja üldiselt ikkagi vaimudeks

 

Traditsioonide kohaselt maskeeritakse Halloweeni jaoks end ära, et end halbade hingede eest kaitsta. Väga palju halbu hingesid, kes on deemonlike kavatsustega, võivad inimese hinge kinni sellel öösel püüda. Selleks maskeeritakse ise vaimudeks ja isegi koletisteks, et halvad hinged ei oskaks sind üles leida. Sellepärast on ka selline maskeerimise traditsioon sellel pühal.

 

Kui sul aga ei ole soovi end ära maskeerida, siis kindlasti kanna sellel päeval musta ja püüa üleni mustas ringi käia. Must värv on see, mis ei lase väga naljalt ühelgi halval hingel sinu hinge kinni püüda. Seega, kui sa ei soovi end ära maskeerida, siis kanna vähemalt musta tooni. See on ka üks põhjuseid, miks nõiad musta kannavad - et end nähtamatute jõudude eest kaitsta.

 

Ämbliku nägemine Halloweeni öösel on heaendeline

 

Kui sa juhtud ämblikku Halloweeni õhtul või öösel nägema, siis see toob sulle head õnne. See on märk selle kohta, et sind valvatakse ja keegi on sinu juurde külla tulnud, kes sind kaitseb. Ämbliku nägemine viitab sellele, et terveks aastaks on sulle kellegi poolt kaitse peale pandud. Keegi hing, kes rändas surnute ülestõusu ajal sinu juurde, otsustas seda, et ta jääb terveks aastaks sinu juurde. Järgmisel Halloweeni ajal otsustab ta aga seda, kas lahkub või jääb veel üheks aastaks sind kaitsma. See on märk selle kohta, et sinu Aurasse lisandub üks Ingel sind valvama. Seega sa oled õnnega kuhjatud, kui sa ämblikku näed. Kuid tavaliselt on ka nii, et need, kes ämblikku näevad, nendel võib tulla katsumusterohke aasta, kus siis ongi kaitsvat väge vaja, et sa suudaksid kõikide enda ülesannetega ilusti hakkama saada.

 

Mustad kassid on Halloweeni sümboliks

 

Must kass sümboliseerib hinge, kellel on oskus surnutega suhelda ja kellel on oskus hingesid näha. Mustad kassid on ka sellepärast nõidade kassid, kuna nemad on surnute maailmaga ühenduses. Mustad kassid on sõnumitoojad, seega, kui sul on kodus must kass, siis tema on see, kes säilitab kogu informatsiooni selle kohta, mida hinged talle sellel öösel ütlema tulid. Must kass teab täpselt, mis aasta toob ja hakkab oma kaaslast ehk sind sellel aastal ette hoitama või sind kaitsma eespool tuleneva ohu eest. Seda nii, et ta kas takistab sul kusagile jõudmast või annab sinu terviseriketest märku sinu kehal lamades. Igatahes kellel on must kass, siis jälgige enda lemmikut ja tema käitumist.

 

Musta kassi juhuslik nägemine Halloweeni ajal toob head õnne. See on märk sellest, et sinu soove on kuulda võetud ja sinu palved lähevad hingedega teele. See on ka märk selle kohta, et sa peaksid esitama soove, mida hinged saaksid sinu jaoks täide viia. 

 

Halloweeni ajal koju toodud uus väike must kass on see, kes tuleb sind kaitsma. Ta kannab suuremat oskust sulle head õnne tuua ja ta kannab ka jõudu, et sind kaitsta ebaõnne eest.

 

Peegleid ei tohi lõhkuda

 

Halloweeni ajal ei tohi kindlasti mitte ükski peegel katki minna ja kui see läheb, siis see toob sulle täpselt aastaks ajaks õnnetuse majja. Seega igasugune peeglite katsumine, tõstmine ja ümber kolimine jäta järgmistesse päevadesse. Pigem hoia peeglitega distantsi, et sa ise kogemata enda aastat ära ei rikuks.

 

Vallalised saavad endale armastust ligi kutsuda

 

Kõik need, kes on vallalised peavad kindlasti Halloweeni öösel jalutama minema ja enne südaööd ei tohiks koju tagasi tulla. Vallalised põletavad lõkkeid, teevad erinevaid armastuse rituaale ja lähevad mereäärde koos jalutama. Seda selleks, et armastuse õnne ligi kutsuda endale tulevasse aastasse. Seega, kui sa oled vallaline, siis leia endale Halloweeni ajaks väljaspool kodu tegevust vahetult enne südaöö saabumist. Mine õue küünlaid põletama ja kutsu läbi mõtete endale armastust ligi.

 

Alusta täpselt Halloweeni ajal Piemoniidi või Roosa Sammalahhaadi kandmist, et see kristalltalisman kutsuks sulle aasta jooksul armastuse ellu. Kanna seda talismani vahelduva eduga terve aasta jooksul, et sa enda armastuse üles leiaksid.

 

Armulint

 

Samhaini ehk Halloweeni öösel seotakse enda mõlema jala külge must lint siis, kui ei soovita sellel tulevasel aastal uut armastust veel kohata ja kui soovitakse pigem iseendaga tegeleda ning hobidega tegeleda. See on vallaliste jaoks oluline traditsioon. Kuid need, kes otsivad enda ellu armastust, need seovad mõlema jala külge oranži värvi lindi. See näitab hingede maailmale seda, et sa oled avatud suhteks ja ootad, et sellel aastal saadetakse keegi sinu ellu. Seega, kui sa oled vallaline ja soovid enda ellu kedagi ligi kutsuda, siis kindlasti tee seda.

 

Jagatakse maiustusi ja viljadest valmistatud kooke

 

Halloweeni ajal jagatakse lähedastele ja võõrastele erinevaid maiuseid ning küpsetisi. Seda selleks, et endale küllust ning jõukust ligi meelitada. Tegeletakse jagamise ja andmisega, et enda küllust läbi selle suurendada. Seega Halloweeni ajal ole lahke ning jaga rõõmuga teistele head-paremat.

 

Meenutatakse minevikku ja soovitakse endale paremat tulevikku

 

Kuna Samhain on seotud surnute maailmaga, siis sellel ajal meenutatakse kõike seda, mis on sinu elust läbi käinud. Tuletatakse meelde kõik hea ja halb. Keskendutakse sellele, mida enam ei soovita enda ellu ja mida meelsasti vastu ollakse nõus võtma. Igasugune tuleviku peale mõtlemine Samhaini ajal kutsub sulle täpselt sellist tulevikku ligi.

 

Rosmariini tuuakse tuppa

 

Rosmariini taim või selle oksad tuuakse tuppa. Seda selleks, et endale terveks aastaks head tervist, kaitset ja armastust ligi kutsuda. Rosmariini oksad laotatakse kristallide peale, et need saaksid sinuga kiiremini ja paremini tööle hakata. Rosmariini oksad viiakse toast välja pärast 1. novembrit.

 

Põletatakse männioksi, männi küünlaid või männiõli

 

Mänd on oluline sümbol Samhaini jaoks. Männioksi tuuakse tuppa enda kodu kaitsmiseks. Põletatakse männioksi ahjus või kaminas. Männiõli põletatakse õlilambis ja männi küünlaid põletatakse. Mänd aitab tugevdada sinu kodu kaitset ja ka sind ennast eemale hoida ebaõnnest. Mänd puhastab sinu kodu Aura ära.

 

Tuletatakse enda esivanemaid meelde

 

Samhain on seotud surnute austamisega ja seega sellel ajal keskendutakse väga palju neile, kes meie seas enam ei ole. Kui sul on kodus oma lähedaste pilte, siis aseta valget värvi küünlad nende ette põlema. Mõtle enda lähedaste peale ja saada neile väga palju häid mõtteid teele.

 

Samhaini öösel võid näha enda minevikku

Samhaini öösel unes võid sa näha nägemusi selle kohta, kes sa oled enda eelmises elus olnud, kus sa oled elanud ja millega sa oled tegelenud. Seega ürita hommikul üles ärgates meenutada seda, mis sulle unes räägiti. Sa võid nii mõndagi enda kohta sellel öösel teada saada.

 

HALLOWEENI ARMASTUSE MAAGIA:

 

Halloweeni ajal saab armastuse maagiat teha, mis kutsub uude aastasse sinu ellu armastust ligi. See maagia sobib nii vallalistele, kui ka neile, kes juba suhtes on. See on maagia, millega kutsutakse ligi armastuse õnne igal tasandil. Vallalistele uut armastust ja suhtesse palju kirge ning üksteise hoolimist. Seda maagiat tehakse 31. oktoobri õhtul.

 

MAAGIA TEGEMISEKS LÄHEB SUL VAJA:


1. Õuna
2. Kaneeli küünalt
3.  Kaneeli viirukit  
4. Vikerkaare kuukivi
5. Punast värvi kotti
6. Tikud
7. Nuga õunte viilutamiseks

 

MAAGIA RETSEPT:

 

Maagia tegemiseks leia sobiv koht enda kodus, kus sa saad küünla ja maagia esemed mitmeks nädalaks ühele kohale jätta. Kui sa oled koha üles leidnud, siis aseta kaneeli küünal enda ette. Selle küünla kõrvale aseta Vikerkaare Kuukivi. Kui kristall on omale kohale pandud, siis võta õun ja viiluta seda ning selle viilud laota küünla ümber. Nüüd võta tikud ja süüta küünal. Kuid samal ajal, kui küünla põlema paned, siis soovi valju häälega üks armastuse soov. Soov, millele sa soovid järgmise aasta jooksul tulemust saada. See on armastuse maagia, mis läheb täide täpselt aasta aja jooksul. Ütle valjusti välja üks konkreetne soov ja pane see küünal põlema. Kui küünal on põlema pandud, siis võta kaneeli viirukiga küünlast veidi tuld ja lase viirukil suitsema hakata. Nüüd võta viiruk ja hakka selle suitsuga küünla ümber ringe tegema. Tee täpselt kaksteist ringi ja samal ajal ütle valjusti välja see armastuse soov, mille see maagia peab sinu jaoks täide viima. Kui kaksteist korda on viirukiga ümber küünla ringe tehtud, siis nüüd jäta see viiruk küünla juurde lõpuni suitsema. Lase maagial vähemalt südaööni põleda ja seejärel kustuta see. Põleta küünal ära paari nädala jooksul ja kui see on tehtud, siis võta Vikerkaare Kuukivi ning aseta see enda kodu Lõunapoolsesse tuppa kuni järgmiseks Halloweeniks. Õunad viska minema. Nüüd lase maagial oma tööd teha ja järgmisel Halloweenil võta Vikerkaare Kuukivi ning vii see tänuks loodusesse.

 

See on maagia, kus saadetakse hingede kaudu oma armastuse soov teele. Maagiad, mida tehakse Halloweeni ajal kestavad täpselt aasta aega kuni järgmise Halloweeni päevani. Selle aasta jooksul peaksid tulemust nägema, kui sa maagia kogu südamega teele saatsid. Halloweeni ajal aitavad hinged maagiaid ellu viia. Vikerkaare Kuukivi tuleb hiljem loodusesse viia, kuna see aitab sellel maagial täielikult sinu Aurasse kinnituda läbi loodusjõu kasutamise. Lõunapoolne ilmakaar on armastuse kanaliga seotud, mis aitab kindlalt sellel maagial õigesse kohta teele minna.

 

HALLOWEENI AURA PUHASTUSE MAAGIA:

 

Halloweeni ajal 31. oktoobri õhtul tehakse endale Aura puhastuse maagiat, millega likvideeritakse ebaõnn enda Aurast ja millega taastatakse head õnne. See on suurpuhastuse maagia, millega saab vabaks lasta kõik selle, mida terve viimase aastaga on enda Auras kaasas kantud ja mis on halba toonud. See on maagia, mis aitab vabaks saada viimati kimbutanud probleemidest ja mis aitab täiesti puhtalt lehelt järgmist päeva alustada. Kuna nõidusliku kalendri järgi on 1. november uue aasta algus, siis tehaksegi viimasel päeval ehk 31. oktoobril suurpuhastuse maagiat.

 

MAAGIA TEGEMISEKS LÄHEB SUL VAJA:

 

1. Meresoola või Himaalaja soola
2. Lavendli küünalt
3. Lavendli viirukit
4.
Kadaka marju
5. Ametüsti
6. Tsitriini
7.
Küünlale sobilik alus
8. Tikud
9. Lillat värvi kott

MAAGIA RETSEPT:

Maagia tegemiseks pead sa koha leidma enda kodus, kus sa saad seda rahulikult teha ja kuhu võivad hiljem need maagia esemed paariks nädalaks seisma jääda. Kui sa oled koha leidnud, siis 
alusta maagiaga.

Aseta küünal enda ette aluse peale, puista selle ümber soola, kadaka marju ja aseta kristallid küünla kõrvale. Seejärel võta tikud ja süüta küünal põlema. Enne, kui sa küünla põlema süütad, lausu kolm korda enda peas seda sama lauset: "Aura puhastugu!". Seejärel, kui maagia sõnad on kolm korda edastatud, siis süüta küünal.

Nüüd, kus küünal põleb, võta lavendli viirukiga küünlast veidi tuld ja sea see suitsema. Tee suitseva viirukiga kolm korda küünla ümber ringe ja samal ajal, kui sa neid ringe teed, siis lausu uuesti maagia sõnad: "Aura puhastugu!".

Kui see on ära tehtud, siis aseta lavendli viiruk maagia kõrvale suitsema ja lase sellel lõpuni põleda. Lase maagial kuni südaööni põleda ja alles siis kustuta ära. Põleta küünal paari nädala jooksul lõpuni. Kui küünal on ära põlenud, siis võta kristallid ja aseta need koos sõrmeotsatäie kadaka marjade ning soolaga koti sisse. Ülejäänud sool ja kadaka marjad viska minema. Kui maagia kott on kokku pandud, siis kanna seda aura puhastuse maagiat endaga täpselt 31 päeva kaasas ja seda iga päev. Hoia seda kusagil enda lähedal, kotis, taskus või näiteks voodi kõrval. Peale 31 päeva viska sool ja kadaka marjad ära ning jäta kristallid loodusesse.

Esmalt saadad sa küünlaga maagia väeesemetesse sõnumi teele ja peale seda, kui sa maagiat endaga kaasas hakkad kandma, siis maagia hakkab sinuga toimima. Hiljem tuleb maagias kasutusel olnud sool, kadakamarjad ja kristallid ära panna, kuna need on sinu halba energiat täis.

Selle maagiaga puhastatakse enda Aura ära!

TERVIS TERVEKS AASTAKS TUGEVAKS

Halloweeni ehk Samhaini ajal tugevda enda tervist ja tee rituaali, et sa järgmine terve aasta oleksid terve. Selleks valmista endale süüa kolmest väga olulisest komponendist. Kasuta söögi tegemiseks hulgaliselt kõrvitsat, õunu ja bataati. Sellel päeval söö võimalikult palju neid, et endale terveks aastaks head terviseõnne ligi kutsuda.

Lisaks sellele hakka täpselt Halloweeni päeval enda keha tervendavat vee-eliksiiri jooma. Valmista Karneoolist, Merevaigust ja Punasest Aventuriinist endale vett. Hakka seda vett Halloweeni ajal jooma ning joo seda järjest täpselt 31 päeva. Nende kristallide vägi ei lase sul haigestuda ja aitab sinu elujõul säilida.

1. NOVEMBRIL TULEB PUHATA

1. november on see päev, kus hinged hakkavad vaikselt tagasi enda portaalidesse suunduma. Neid ei tohi sellel ajal väga palju häirida ja mida enam kell liigub südaöö poole, seda vaiksemaks peavad sinu tegevused muutuma. 1. novembri õhtul püüa võimalikult vähe kodutöid teha ja puhka. Seda selleks, et sa ei ärritaks hingesid ja laseksid neil, kellel on soovi, lahkuda.

 

Head Halloweeni ehk Samhaini tähistamist!

 

 
Uuendatud: 26.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja