SATURN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Planeetide unes nägemine on väga tähendusrikas ja igal erineval planeedil või taevakehal on oma eriline sõnum. Unes sümbolina võib inimene näha väga erinevaid elemente ja kui sa ühel hetkel hakkad ise enda unenägudele rohkem rõhku osutama, siis sa hakkad ka seda tähele panema kui kummalisi asju sa võid unes näha. Kui sa oled unes Saturni näinud, siis sellel on sinule midagi olulist edasi öelda.

 

SATURN sümboliseerib sinu tugevust, vastupidavust ja oskust millegiga võidelda. Saturn tuleb sinu unenägude maailma siis, kui sellel on näiteks sulle teavitada, et sa oled tugev ja sa saad hakkama. Saturn sümboliseerib sinu sisemist jõudu, nutikust, kavalust ja intelligentsust asjade lahendamisel.

 

Kui sinu unenägudesse satub Saturn, siis see võib viidata ka sellele, et sa peagi hakkad iseenda eest seisma ja põrmustad kedagi, kes sulle halba soovib või kes sinu murdumise nimel kõvasti tööd teeb. Saturn näitab sulle seda, et sind ei ole võimalik väga kergelt võita. Sinus on jõud ja suurem tugevus osata probleemidega silmitsi seista kui mõni teine inimene seda sinust eeldab. Saturni unes nägemine viitab vaenlastele või halbade inimeste maha surumisele ning nendest lahti saamisele.

 

Saturn ilmub sinu unenägudesse ka siis, kui sa ise teed samal ajal millegi suhtes väga suurt uurimistööd, et konkreetsel alal targemaks saada. See on märk selle kohta, et see tasub end ära ja sa suudad saavutada selle, mida lootsid.

 

Saturn saabub sinu unenägudesse koos teiste erinevate rahale ja kodule viitavate sümbolitega siis, kui sul on õige aeg hakata enda koduga tegelema.

 

Kui sa näed ainult Saturni unes, ilma selleta et seal unenäos oleks veel midagi olnud, siis see viitab sinu suurtele jõupingutustele. Sa oled millegi kallal niivõrd palju pingutanud ja nüüd see hakkab sulle ka lõpuks kasu tooma. Sinu raske töö hakkab vilja kandma. Saturn toob sulle lihtsalt sõnumi ette ära, et nüüd on see aeg, kus sa hakkad enda töövilju nautima.

 

Saturni näeb unes see, kes ise on oma iseloomult kohusetundlik, järjepidev, kes rasket tööd ei karda ja kes on nõus iga hinna eest enda unistuste nimel tööd tegema. Juhul, kui sinu unenägu on kurjakuulutav, Saturn on sinu jaoks unes ohtlik, siis see tähendab kõike vastupidist.

 

Selgemate unenägude nägemiseks riputa enda unenäopüüdja külge Malahhiidi päikeseratas. Malahhiidil on oskus unenägusid selgemaks ja arusaadavamaks muuta, aidates mõista, mida sinu unenäod tähendavad.

Uuendatud: 26.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja