KRISTALLIDE MAAILMA SISENEMINE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

 

Alustan täiesti esmakordselt selliste üldseansside ehk loengutega, kus ma hakkan teile tutvustama kristallide maailma, et viia teid sügavale kristallideni ja avada teie teadmisi selle teema kohta.

Esimene seanss on mõeldud kristallide maailma tutvustamiseks, kus ma võtan üldseansi käigus läbi kõik vajaliku ja peamise, mida selle maailma kohta sa võiksid teada.

Kui sa soovid kristallide maailma rohkem mõista, osata neid enda kasuks ära rakendada ja mõista, mida kõike nendega saab teha, siis soovitan sul täiesti algusest peale osaleda minu kristallide temaatilistel loengutel. Loenguid tuleb veel ka tulevikus, kuid siis juba erinevatel teemadel. Igal erineval seansil spetsialiseerume vähemalt ühele konkreetsele kristallile, et selle väge enda jaoks selgemaks teha.

Seansile tulles, olge head, võtke kaasa endale märkmik. Soovitan sellele seansile tulla Mäekristallist valmistatud ehtega või ilma kristallideta. Selleks, et sa ise saaksid sellel õhtul tunnetada ja tajuda Mäekristalli väge ning teised kristallid ei saaks sinu energiaid sellel õhtul segada.

Üldseanss toimub Kuressaare Butiigis.

1. Pühapäeval 12. novembril kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30)

SEANSI ÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE !

Lisaks sellele on sul võimalus läbi selle üldseansi pääseda ka minu eraseansile. Selles saame me õhtu lõppedes isiklikult sinuga kokku leppida. Mul on vaja sinuga eelnevalt kohtuda, et leppida sinuga eraseansi aeg kokku.

 

ÕHTU TEMAATIKA:


- Mis on kristallid, kus kohast need pärit on ja miks nende olemasolu on inimeste jaoks oluline?

- Kuidas kristallid töötavad?

- Kuidas valida endale õiget kristalli?

- Miks on vaja kristalle puhastada ja laadida, kuidas seda teha?

- Mida sa pead teadma kristallide kandmise ja hoiustamise kohta?

- Kuidas vahet teha naturaalsetel ehk õigetel ja võlts kristallidel?

- MÄEKRISTALL
ehk kõikide kristallide ema on see kristall, mis saab sellel seansil erilise tähelepanu. Räägin sulle kõike sellest, mida selle kristalliga saab teha, kuidas enda kodus seda kasutada ja miks see kristall on kõige vajalikum inimese hinge jaoks.

- Sellel seansil jagan sulle veel teisigi paljusid mõtteid kristallide kohta, mida sa kindlasti peaksid teadma, kui sa soovid sellesse maailma sukelduda.REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi, kindlasti ka telefoni number.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt oodatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta. Kinnitusi ootame kuni 8. novembrini.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.

ÜLDSEANSI KOHTADE ARV ON PIIRATUD! OLED REGISTREERUNUD SEANSILE, KUI SULLE SAADETAKSE SELLE KOHTA KINNITUS.
Uuendatud: 31.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja