LIUGU LASKMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Unes võid sa näha väga erinevaid tegevusi, küll kukkumisi, ehmumisi, lendlemist, kui ka näiteks liugu laskmist. Sellistel tegevustel on kõikidel omad tähendused ja kui need sinu unenägudesse ilmuvad, siis neil on sulle midagi tähtsat edasi öelda. Tea enda unenägude tähendusi ja mõista iseennast paremini.

 

Liugu laskmine kõrgelt mäe või mõne teise suurema objekti pealt ilma hirmuta ja koos enesekindlusega, see viitab sellele, et sa hakkad midagi iseendas avastama. See nägemus tuleb sinu unenägudesse siis, kui sa hakkad millegi suurema poole liikuma ja end arendama. See on nägemus, mis viitab sellele, et sa hakkad iseenda võimu ja oskusi rohkem tunnetama. Hakkad mõistma, kes sa selline oled ja miks sa selline oled.

 

Kuid, kui sa nägid seda sama unenägu koos hirmu ja ebakindlusega, siis on see märk õnnetustesse sattumisest. Sellisel juhul viitab sinu unenägu endisesse probleemi tagasi langemist. Probleemi sisse, mis on olnud kunagi sinu probleem, millest sa oled ühel hetkel lahti saanud ja millesse sa hakkad uuesti tagasi langema. See on ohumärk ja seda unenägu tuleks väga tõsiselt võtta. Küsi enda käest, mis on see emotsioon, mis hakkab tagasi tulema või millise tegevusega sa oled end uuesti sidunud. Võib-olla nii sa leiad selle üles, mida see nägemus sulle soovis edasi anda.

 

Raske liugu lasta. Kui sa lased liugu ja sa ei suuda kontrollida seda, kuidas sa seda teed ning see ese, millega sa liugu lased vibreerib sinu all, siis on see märk ebastabiilsusest. See unenägu räägib sulle sellest, et sul kaob peagi millegi üle kontroll ära.

 

Laste liuväli sümboliseerib midagi, mille suhtes sa oled ebakindel. Kui sa lased laste liuväljal liugu, siis sa võid peagi millegi või kellegi suhtes oma emotsioonid vallandada. Emotsioonid, mis on impulsiivsed. Kui sa näed unes eemal laste liuvälja või liigud selle poole, siis sa liigud enda elus perioodi, kus hakkad rutakaid otsuseid vastu võtma ja kus sa hakkad imupulsiivselt käituma. Seda unenägu tuleks kindlasti hoiatusena võtta. Kui sa laste liuvälja või sellest alla laskmist näed, siis pead end lähimal ajal väga palju kontrollima. Seda sellepärast, et sa võid ise vastasel juhul endale palju liiga teha.

 

Püsti liugu laskmine viitab sellele, et sa hakkad vaikselt enda tasakaalu, tugevust ja kindlustunnet ära kaotama. Kui sa lased püsti liugu, siis sa võid tunda mõnes konkreetses olukorras või mõne inimese suhtes, et sa ei saa enam sellele või temale loota. See nägemus sümboliseerib seda, et sinu tugi võetakse sinult ära. Püsti liugu laskmine võib viidata ka sellele, et sinu enesekindlus millegi suhtes kaob ära.

 

Sirge põranda peal liuglemine viitab sinu unenäos sellele, kuidas sa tunned, et miski on poole lihtsam, kui sa alguses seda arvasid olevat. Miski on sinu jaoks kergem ja lihtsamini saavutatav. Sellise asja unes nägemine on väga hea endeline, mis võib öelda sulle seda, et sa muretsesid võib-olla millegi suhtes asjatult.

 

Erinevad objektid. Kui sa lased liugu konkreetse objekti pealt, siis seleta lahti selle objekti unenäo tähendus. Seda selleks, et sa saaksid aru, mille kohta liugu laskmine räägib. See viitab sellele, et sellel samal teemal võib sul kontroll ära kaduda. Et teada saada, mille osas sul kontroll ära kaob, selle sa saadki siis teada, kui seletad ära selle unes oleva objekti, mille peal ligu lasid.

 

Kelguga liugu laskmine sümboliseerib olukorra kontrollimatust. See on märk selle kohta, et sa üritad midagi kontrolli all hoida, kuid seda on väga raske kontrolli all hoida. Mida keerulisem oli sul sinu unes kelguga liugu lasta, seda vähem sa omad teatud teema osas kontrolli. Mida lihtsam see oli, seda vähem kaob konkreetne teema kontrolli alt ära. Kelguga liugu laskmine viitab konkreetsele situatsioonile või inimeste omavahelistele suhetele, mis hakkab kontrolli alt kaduma. Sa kas kaotad kontrolli selle teema üle või üritad seda kontrolli all hoida.

 

Kui sa soovid enda unenägude seletamist arendada ja õppida iseenda unenägusid mõistma, siis aseta Barüüdi päikeseratas enda unenäopüüdja külge või lisa enda unenägude kristallide keskele Larimari. Need kristallid aitavad sul enda unenägusid mõista.

Uuendatud: 31.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja