INTUITSIOON - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .


Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

Intuitsiooni maagia on mõeldud selle jaoks, et see maagia avaks sinu intuitsiooni arenema. Nendes kolmes kristallis on olemas kõik vajalik selleks, et sinu intuitsioon saaks jõudu juurde. Iga inimese ja kaasa arvatud sinu intuitsioon peab pidevas arengus olema. See on eluks vajalik energia ja jõud, mis aitab meil elus õigeid otsuseid vastu võtta. Kui sinu intuitsioon on tugev, siis sa suudad iseseisev olla, ise tajuda, mis sulle hea ja halb on. See avab sinu tee hoopis teistsugusele maailmale ja see aitab sul enda teekonda paremini mõista. Intuitsiooni maagia on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa soovid olla intuitiivsem, tajuda ja näha rohkem, kui sa seda täna suudad teha.

 

LASURIIT, SODALIIT JA SININE PITSAHHAAT

 

"Kristallid, mis aitavad sinu intuitsioonil tugevamaks muutuda"

Lasuriit on kristall, mis valgustab inimese hinge ja Auravälja ning aitab sul tõde igal pool näha. Lasuriit avab sind spirituaalsetele kogemustele ja annab sulle jõudu selleks, et sa suudaksid spirituaalselt areneda. Lasuriit avab sinu meeled energiate tunnetamisele. Lasuriidil on ka kaitsvad omadused, sellel on oskus kurja ära hoida ja sinust ebaõnne eemal hoida. Lasuriit on kristall, mis avab sinu Kolmanda Silma ja sellega seoses ka oskuse näha tulevikku ette. Lasuriit avab sinu intuitiivse meele arengu jaoks ja samas aitab see kaitsta valenägemuste eest. Lasuriit on väga kasulik kristall selles maagias ja lisaks võid sa seda kristalli ka täiendavalt ehtena endaga kaasas kanda. Seda sellepärast, et sinu intuitsioon veelgi kiiremini hakkaks arenema.
 
Sodaliit on üks enimtuntud intuitsiooni tugevdamise kristalle üle kogu maailma. Sodaliit on kõige enimvajaminevaid kristalle intuitsiooni edasi arendamise jaoks. Sodaliit vabastab energiablokaadid, mis ei lase sul tunnetada, ette näha ja otsuseid langetada. Sodaliit tervendab sinu intuitiivsemat poolt ja aitab sellel õigesti sinuga tööd tegema hakata. Sodaliit suurendab Auras olevat sinist energiat, mis on väga vajalik intuitiivseks arenguks. Sodaliit vabastab ka kõige tugevamad energiablokaadid, mis ei lase sul intuitiivne olla.

Sinine Pitsahhaat aitab sul kuulata, mõista, saada aru nendest märkidest, mis sinu teele on saadetud ja aitab sinu enda soovidel temani kiirelt jõuda. Kõike selleks, et sinu elu oleks lihtsamini tõlgendatav ja et sa mõistaksid mis võiks olla sinu järgmine samm. Sinine Pitsahhaat aitab kaitseingliga kontakti luua ning sul kergemini elada. Sinine Pitsahhaat on selles maagias sellepärast, et sa suudaksid mõista, miks üks või teine asi sinu elus on. See viib sind analüüsima ja suurendab sinu teadlikkust.

Nende kolme kristalli vägi annab ühiselt sulle jõudu ja tervendavat väge, mis on sinu intuitsiooni arengu jaoks oluline!

Loo nendest kristallidest endale komplekt helesinise, valge või sinist värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kristallid ei tohi eelnevas kasutuses olla sellepärast, et see maagia saaks toimima hakata. Kristallid peavad olema poleeritud kujul, et need suudaksid sinu sõnumit endas hoida. Lihvimata kristallid ei suuda sinu energiat kinni hoida, need töötavad teistsugusel tasemel. Eelnevalt kasutatud kristallidega maagiat ei tehta. Lisaks kristallidele ja kotile on sul vaja ka Sandlipuu või Kaneeli viirukit ja enda fotot. Foto võiks olla väike, et see mahuks koti sisse ära. Piisab sellest, et sinu nägu oleks fotol, terve keha ei pea olema.

Maagia tegemiseks ei ole konkreetset Kuu faasi vaja jälgida. Seda tee siis, kui sa tunned, et sa soovid seda teha.

Maagia tegemise jaoks võta viiruk ja pane see otsast põlema. Lase veidi leegil end üles võtta ning seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema. Nüüd puhasta terve enda keha viiruki suitsuga ära. Hoia viirukit enda käes ja liigu sellega ümber enda keha. Samal ajal kui sa seda teed, siis soovi, et sinu meeled avaneksid ja et sinu intuitsioon muutuks võimsamaks. Unista sellest, et sinu spirituaalne areng saaks alguse. Kui sa oled selle väikese viiruki suitsu rituaali ära teinud, siis sa saad hakata kristallidele enda maagia sõnumit peale laadima. Kuid kõigepealt aseta suitsev viiruk enda lähedale viiruki aluse peale. Viiruki suits peab olema sinu vahetus läheduses, kui sa maagiat ellu viid.

Pane enda foto peale kõik need kolm maagias vajaminevat kristalli. Nüüd võta korra uuesti viiruk ja tee ringe maagia esemete juures. Samal ajal mõtle selle peale, et sinu intuitsioon hakkaks arenema. Keskendu ja saada oma soovid teele. Nüüd aseta viiruk tagasi viiruki aluse peale suitsema.

Kui kristallid on viiruki suitsuga kokku puutunud, siis pane enda käed kristallide ja foto peale. Sule silmad ja lausu täpselt kolm korda üks ja sama lause: "Intuitsioon arenemisele avanegu."

Kui maagia laused on kristallidele peale lausutud, siis aseta kristallid koti sisse koos enda fotoga. Seo kott kinni ning võta see enda peopesa sisse. Nüüd uuesti lausu maagia lause täpselt kolm korda järjest, samal ajal kotti enda käes hoides. "Intuitsioon arenemisele avanaegu."

Nüüd, kus sul on maagia kokku pandud, siis sa pead seda kotti endaga kaasas kandma täpselt 3 päeva. Lugedes maagia tegemisest kalendrist kolm päeva edasi ja see päev, milleni jõuad, see on päev, millal sa viimast korda seda endaga kaasas kannad.

Kui kolm päeva on möödas, siis võid maagia koti enda koju jätta. Soovitan sul maagia kotti hoida enda voodi all või intuitsiooni arendavate kristallide keskel, kui oled sellise komplekti endale kristallidest juba varasemalt koju loonud.

Maagia hakkab tööle peale kolmandat päeva, avades järk-järgult sinu meeled. Maagiat ei tehta lahti enne kolme kuu möödumist. Ma ei soovita sul üldse tehagi seda kotti lahti, vaid lasta sellel oma tööd pidevalt teha. Maagia ei lakka enne töötamast, kui sa seda kotti ei ava. Kui sa avad, siis vii kristallid tänutäheks loodusesse ja põleta enda foto ära. Seda juhul, kui sul peaks mingil põhjusel tekkima soov see maagia vabaks lasta.

Intuitsiooni maagia töötab nii, et sa ennekõike laed oma sõnad ja soovid kristallidesse. Seejärel hakkavad kristallid oma väge ja maagia väge sinu Aurasse suunama. Need teevad seda sinu foto kaudu. Selline maagia on kasulik kõikidele, ka neile, kellel intuitsioon on juba tugev. Alati on kuhu poole edasi areneda!

Maagiat tehes me saadame enda seest unistusi välja nii, et need jõuaksid meie tulevikku. Maagia tegemine on väga kasulik, see aitab sul enda seest õigeid energiaid välja suunata. Kristallid on need, mis aitavad sul seda saavutada.
Uuendatud: 15.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja