LASTEAED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kui sa soovid enda unenägudele seletusi leida ja täielikult mõista, mida sinu unenägu sulle tuli ütlema, siis ennekõike sa pead enda nägemuse täielikult enda jaoks lahti seletama. Sa pead täiesti detailselt kõikidele sümbolitele tähenduse leidma ja koos oma emotsioonide ning tegevustega need üheks looks endale jutustama. Seega unenägusid seletades ole väga täpne, et sul oleks nendest kasu.

 

Kui sa ei ole viimasel ajal pidanud lasteaia teemal palju teiste inimestega vestlema ja kui sa ei ole väga selle teema sees olnud, siis see on sümbolism, mille sa pead enda unenäos ära seletama. Kui sa oled viimasel ajal sellega väga tihedalt seotud olnud, siis see unenägu ei ole prohvetlik, vaid see peegeldab sinu läbi kogetud teemasid. Head unenägude seletamist!

 

Kui sa mängid lasteaias lasteaialastega, siis see unenägu soovitab sul rohkem end pühendada enda töösse või enda kohustustesse. Sa oled võib-olla millegi väga tähtsa enda jaoks unarusse jätnud või võtad midagi liialt kergekäeliselt. See on märguanne, et sa pead rohkem pingutama, et sa saaksid edukas olla.

 

Kui sa oled lasteaiatöötaja enda unes, siis see on märguanne, et peagi saad sa suurema koorma enda peale kandmiseks. Kas sa saad kohustusi juurde, sulle tuleb tööd juurde või sul kaob mingiks teatud perioodiks vaba aeg ära. See on märguanne koormuse suurenemisest. See on hea, kui sa soovid tööd saada ja teha.

 

Tühi lasteaed sümboliseerib perioodi, kus sa tunned end üksikuna või üksildasena. Tühi lasteaed viitab sellele, et sa ei pruugi millegiga rahule jääda. Selline nägemus võib tuua sõnumi sulle, kus sulle antakse teada, et järgmine kuu aega sa võid tunda enda elus tühjust, igavust või seda, et aeg ei liigu väga kiirelt sinu jaoks.

 

Lapsi täis lasteaed sümboliseerib väga kiiresse eluperioodi minekut, väga palju tegemist ja toimetamist. See viitab ka võimalustele, mis sinu eluteele tulevad ehk sulle võidakse anda palju võimalusi enda arendamiseks. Lapsi täis lasteaed võib viidata eespool tulevale eluperioodile, kus hakkavad väga ootamatud asjad juhtuma ja sinu saatus loksutab kõik paika sinu enda heaolu jaoks. Lõppude lõpuks sa jääd siiski selle kõigega rahule, mis toimuma hakkab.

 

Õnnelikud lasteaialapsed sinu unenägudes sümboliseerivad sinu heaolu ja sinu enda rahulolutunnet, mida sa tunned millegi konkreetse suhtes.

 

Kurvad või endast väljas lasteaialapsed toovad sinu unenäosse teavituse, et sa ise ei ole peagi millelgiga väga rahul.

 

Kui sa lähed esimest päeva lasteaeda, siis see viitab sellele, et sa peaksid enda ellu positiivsemalt ja rõõmsamalt suhtuma. Kui sa näed nägemust, kus sa sisened esimest korda lasteaeda ja see on sinu esimene lasteaiapäev, siis sa võtad enda elu liiga tõsiselt. Naerata ja naudi!

 

Kui sa kardad lasteaeda või lasteaias olla, siis see on märguanne sinu alateadvuselt, et mineviku varjud on sulle peale tulnud. Märguanne, et miski kummitab sind ja halvad mälestused on esile tõstetud. See unenägu soovitab sul vabaks lasta kõik, mis viimasel ajal sulle meelde on tulnud või mis mineviku valu sulle peagi meelde tuletatakse.

 

Lasteaiamaja, mida sa eemalt vaatad sümboliseerib seda, et peagi sinu elu hakkab muutuma. Saatus hakkab oma korrektuure tegema ja väga paljud erinevad eluaspektid hakkavad teist ilmet võtma.

 

Unenägude selgemaks muutmiseks, et sa enda unenägusid oskaksid mäletada ja lahti seletada, selleks aseta enda voodi alla või unenägude kristallide komplekti sisse Tselestiit geood. See avab sinu meeled unenägude nägemisele.

Uuendatud: 02.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja