NÄDALA KOSMILINE VÄGI JA KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma selle kohta, milline tulevane nädal on, milline Kuu faas on kõige domineerivam ja jagan nõuandeid selle nädala jaoks.

 

Selle nädala Kuu faas, mida sa peaksid jälgima on Kuu viimase veerandi loomine. See päev on reedel, 10. novembril ja sellel ajal tehakse erinevaid rituaale ning maagiaid, mis aitaksid sul soovitud elementidest enda elust vabaks lasta. See on Kuu faas, kus jäetakse minevik selja taha, kus tehakse kellegiga rahu, lõpetatakse kahjulikud harjumused ära ja kinnitatakse kindlasti midagi minevikku. Seda selleks, et see sama asi sinu ellu uuesti tagasi ei tule. Seega küsi enda käest, millest sa sooviksid loobuda ja millele sa kindlalt soovid joone alla tõmmata.

 

Jagan sulle imelihtsat kristallirituaali selle kohta, kuidas sa saaksid midagi enda elust vabaks lasta ja seda nii, et see enam tagasi ei tuleks.

 

Selleks võta Apatši Pisara kristall ja must rituaali & maagia küünal. Täpselt Kuu viimase veerandi päeval ehk 10. novembril tee vabastuse rituaali, mis aitaks sul ühest konkreetsest asjast enda elust vabaks saada. Selleks aseta enda kodus vabalt valitud kohale küünal, mille kõrvale paned kristalli. Süüta küünal ja samal ajal soovi üks soov. See soov peab olema seotud millegi vabaks laskmisega. Näiteks kui sa soovid konkreetsest inimesest lahti lasta, siis mõtle selle peale, et sa suudaksid seda teha. Kui sa sooviksid mõnest halvast harjumusest lahti saada, siis keskendu sellele, et sa ei soovi seda harjumust enam jätkata.

 

Nüüd lased küünlal ilusti põlema jääda ja jäta küünal koos kristalliga omale kohale. Iga päev kuni küünla ära põletamiseni soovid iga kord oma soovi sinna küünla sisse, kui sa selle põlema paned. Kui ühel päeval on küünal ära põlenud, siis Apatši Pisar on kandnud sinu soovi enda sisse. Nüüd võtad Apatši Psara ja viid selle jõevette. Leiad koha, kus sa saad selle jõkke visata. Kui sa seda sinna viskad, siis soovid viimast korda seda, et see aitaks sul sellest samast teemast lahti öelda. Apatši Pisar vabastab sinu sees need ahelad, mis sind on sellega sidunud.

 

NÄDALA ENERGIA JA SOOVITUSED:

 

Selle nädala peamiseks teemaks on enda elus suurpuhastuse tegemine. On aeg, kus lastakse lahti nendest inimestest, kes enam sinu kõrval ei tohiks olla ja on aeg vabastada seisev energia enda elus. Seega ennekõike tegeletakse sellel nädalal vanade asjade klaarimisega.

 

1. Tee enda kodus suurpuhastus nii selle füüsilises kui vaimses mõttes. Igasugune puhastusrituaal aitab sul vanast seisvast energiast vabaks lasta. Seega otsi üles see koht enda majapidamises, mis on tükk aega jäänud hooleta ja anna sellele hoolt.

 

Igasugune koristamine, koju värskuse toomine ja spirituaalsed puhastusvõtted aitavad kinni jäänud energiat vabastada. Võib-olla on sinu kodu see, mis hoiab sind probleemide käes kinni? Kui sa enda kodule rohkem aega pühendaksid, siis igas eluvaldkonnas peaksid sul asjad paremini hakkama laabuma.

 

Seega lisaks koristamisele võta välja ka kõik viirukid ja rituaalitaimed.

 

Näiteks vii kodust välja need esemed, mis sulle on halbu emotsioone tekitanud või mis on keegi sulle toonud, kellega sul enam häid suhteid ei ole. Need samad esemed kannavad endaga kaasas halba energiat, mis omakorda ei lase sul enda eluga edasi minna.

 

2. Istu endaga korra maha ja mõtle sellepeale, mida sa oled kellelegi lubanud ja mis toimetused on sul tegemata. Selle nädala jooksul lahenda võimalikult palju teemasid enda jaoks ära, mida oled juba ammu pidanud tegema. Kui sa oled kellelegi midagi lubanud, siis täida oma kohustust sellel nädalal või anna talle teada, et sa kahjuks ikkagi ei saa seda teha, mis oli kokku lepitud. Kui sul on hunnik tööd sind tegemas ootamas, siis alusta nendega just sellel nädalal.

 

Mida rohkem sa sellel nädalal vanade kuhjunud ülesannetega tegeled, seda kiiremini sa saad nendest vabaks. Sul läheb palju kiiremini just sellel nädalal, kus kosmiline vägi soosib vanade ülesannete täitmist. Kui sa sellel nädalal võimalikult palju tegutsed selle nimel, et enda kohustuste nimekirja lühemaks teha, seda paremat energiat sa endaga kaasa tõmbad.

 

Kui sa sellel nädalal ei tegele nende teemadega, siis sa kuhjad end veelgi suurema koorma alla kinni. Kuna järgmised paar kuud tuleb sellise tempoga ja ülesannete laviiniga, mis ei lasegi sul enda vanu kohustusi ära täita. Seega ole tark, ole ajast ees ja tee enda elu lihtsamaks.

 

Alusta kohe nüüd ja kasuta seda nädalat targalt ära. Istu iseendaga maha ja pane kõik paberile kirja, mis sul on vaja ära teha, mis lubatud on ja alusta nende täitmist!

 

3. Sellel nädalal leia palju aega iseenda jaoks, analüüsimiseks ja mõtlemiseks. Too alateadvusest esile need pinged, ebameeldivad seigad ja häirivad elemendid, mis tegelikult pidurdavad sinu edasi liikumist. Tee seda selleks, et enda hinge tervendada ja et sa suudaksid teatud seisvast energiast enda seest niiviisi vabaks lasta.

 

Mõtle selle peale, mis sind enda elu juures häirib. Kui sa selle häiriva elemendi üles leiad, siis hakka sellest vabaks saamise nime tööd tegema. Leia lahendusi, kuidas sellest vabaks saada. Kui sind häirib miski, mida sa ise teed, siis lõpeta see tegevus. Kui nende häirivate asjadega on seotud ka teised inimesed, siis ürita need probleemid ära lahendada.

 

Selle nädala kristallid olen ma valinud vastavalt sellele, mis sind kõige enam sellel nädalal aitaksid. Apatši Pisar aitab sul minevikust lahti lasta, Mäekristall toob sinu ellu kõike uut ja laseb sul eluga edasi minna, Päikesekivi suurendab rõõmu ja motiveerib parema elu nimel pingutama.

 

NÄDALA KRISTALLID - APATŠI PISAR, MÄEKRISTALL JA PÄIKESEKIVI

 

APATŠI PISAR on kristall, mis aitab sul minevikust vabaks öelda. See on kristall, mis tõmbab sinu alateadvusest välja ka kõige valusamad kogemused, et need jäädavalt sinu seest eemaldada. Apatši Pisar aitab vabaks lasta kõigest, mis sulle haiget teeb. Aidates vabaks lasta emotsioonidel, mis pidevalt kummitamas käivad ja ka kogemustel, mis sind on nõrgaks muutnud. Kui sa soovid end tervendada ja kindla peale vabaks lasta end kõigest, mis sul takistab oma eluga edasi minemisest, siis Apatši Pisar võiks olla sinu teekaaslane.

 

MÄEKRISTALL on kõige võimsam kristall, kui sa otsid midagi, mis sinu elu muudaks. Mäekristall toob sinu ellu uut energiat, mis aitaks sul enda eluga edasi liikuda ja seda vaid heas suunas. Mäekristall vabastab kõige selle, mis blokeerib sinu teekonda ja asendab selle uute võimalustega.

 

Mäekristall geoodid too enda koju, et sinu kodu seisaks alati värskena ja et sinu koju ei jääks ükski halb energia kauaks peatuma. Mäekristall filtreerib energiaid ja see aitab sul elada keskkonnas, mis on sinu jaoks tervislik.

 

Too Mäekristalli püramiid enda koju, et see saadaks sinu koju ja sinu hinge pidevat tervendust. Et see taaselustaks sinu hinges olevaid energiaid ja annaks sulle elujõudu. Kanna Mäekristallist valmistatud ehteid, et Mäekristall aitaks sul sinu sees olevaid probleeme lahendada ja et see aitaks sul pidevalt enda elus edasi liikuda ning hingeliselt kasvada.

 

PÄIKESEKIVI aitab sul enda eluga alati edasi liikuda. Päikesekivi on kristall, mis ei lase sul seisma jääda ükskõik, millises olukorras sa ka ei ole. Kui sul on täna raske, siis Päikesekivi õpetab sulle, et see ei tähenda, et sa peaksid nüüd sellesse raskusesse seisma jääma. Päikesekivi õpetab pead püsti hoidma ja alati sirge seljaga elule vastu seisma. Päikesekivi toob hinge elujõudu, mis aitaks tuleviku peale mõelda, seda planeerida ja alati motiveeritud olla elu paremaks muutmise nimel.

 

"Mineviku vabastamise, uue energia ja motivatsiooni eliksiir"

 

Sellel nädalal joo igapäevaselt Apatši Pisarast, Mäekristallist ja Päikesekivist valmistatud vee-eliksiiri. Hoia neid üheskoos veekannu, pudeli või veeklaasi sees. Lase nende ühendatud väel sind tervendada. Need kristallid aitavad üheskoos sinu sees korrektuure teha. Vabastada sind halvast energiast ja asendades selle motiveeriva ning liikuma paneva väega.

 

Nendest kristallidest vee-eliksiir aitab sul vanade jamade, probleemide ja kohustustega hakkama saada. Aidates koguda jõudu ja energiat, et enda elus olevad seisma jäänud kohustused lõpuni viia.

 

"Valmista nendest kristallidest endale komplekt"

 

Loo nendest kolmest kristallist endale komplekt, mida sa saaksid endaga kaasas hakata kandma. Aseta need kristallid kõik ühte kotti koos mustale paberile kirjutatud mõtetega. Just nimelt mustale paberile, see on väga oluline. Sinna paberile kirjuta näiteks hariliku pliiatsiga kõik see, millele sooviksid lahendust leida ja mida sa sooviksid enda elus ära lahendada. Pane kõik võimalikud mõtted kirja, mis sind häirivad ja mis segavad sinu edasi liikumist. Kanna neid kristalle endaga kaasas sellel nädalal ja ka peale seda. Need toovad sulle õnne, et sa saaksid nendele teemadele lahendust leida. Kui sa tunned, et sa oled osadele mõtetele lahenduse leidnud, siis võid lõpetada nende kristallide kaasas kandmise. Kui need on oma töö ära teinud, siis põleta must paber ära ja vii tänutäheks kristallid jõevette.

 

Nädala kristallid on 10% tavahinnast soodsamad!

Uuendatud: 07.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja