SAJAJALGNE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kindlasti oled sa mingi aeg unes erinevat sorti putukaid näinud. Putukate unes nägemine ei too üldiselt mitte midagi head sulle ja see nägemus on pigem hoiatava alatooniga. Küll aga on igal erineval putukal oma konkreetne tähendus, miks see sinu unenägudesse end ilmutab. Kui sa oled enda unes sajajalgseid näinud, siis seleta see unenägu enda jaoks lahti.

 

Sajajalgne sümboliseerib sinu isiklikke tundeid millegi konkreetse suhtes. Tunded, mis on seotud kõrvale heitmise või tähelepanuta jäämisega. Igatahes sümboliseerib sajajalgne midagi negatiivset, mida sa millegi kohta tunned.

 

Sajajalgne tuleb sinu unenägudesse siis, kui sa lased enda hirmul enda üle võitu saada. Sa võid karta midagi nii ülemäära, et see rikub sinu tuju ja oleku ära. Võib-olla sa ise teed endale haiget ja võtad enda tuju ära sellises kohas, kus tegelikult ei ole mitte mingisugust probleemi olemas.

 

Kui sa sajajalgset näed unes, siis see võib tähendada, et sa tunned, et keegi on sind kõrvale heitnud. Võib-olla sa tunned end suhtes või sõpruses eemale tõugatuna. Teised märgid sinu unenäos võivad sulle selgema pildi luua selle kohta, kus sa end kõrvalejätuna tunned.

 

Sajajalgne ilmub sinu unenägudesse, et sulle edasi öelda seda: "Peata enda negatiivsed, kurvad ja kahjulikud mõtted. Muuda enda seisu ja enda hetkelist elu paremaks läbi iseenda positiivseks muutmise!"

 

Kui sa enda unenäos põgened sajajalgse eest ära, siis on sinu elus midagi, mille eest sa soovid ära põgeneda. Sinu elus on midagi, millega sa ei soovi tegeleda ega silmitsi seista ja see on midagi ebameeldivat sinu jaoks. Võib-olla on see ka keegi konkreetne inimene, keda sa pead enda jaoks ebameeldivaks ja kelle eest sa soovid varjuda.

 

Sajajalgse unes nägemine võib viidata ka sellele, et sa võid olla kellegi halbade tegude ohvriks. Ükskõik, millal sa sajajalgset unes näed, siis peale seda ole kõikide inimestega enda ümber väga ettevaatlik. Keegi võib sulle soovida liiga teha ja sinu unenägu hoiatas sind selles suhtes lihtsalt ette. Parem karta, kui kahetseda.

 

Hoiatavate ja väga kasulike unenägude nägemiseks aseta enda unenägude kristallide komplekti üks Hüpersteeni kristall. Hüpersteen toob selliseid unenägusid sinu juurde, mis aitavad sul halba enda elust eemale hoida

Uuendatud: 08.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja