VÕIDA ENDALE SELENIIDIST KÜÜNLAALUS

by in UUDISED .

 

Käimas on loos, kus jagan välja enda armsate klientide vahel välja 9 Seleniidist küünlaalust. Loosis osalevad kõik e-poest, Tallinna Butiigist ja Kuressaare Butiigist soetatud ostud. E-poe ostud osalevad automaatselt loosis ja kõik ostud, mis Butiikidest kohapealt soetatakse, nende jaoks tuleb teil ise loosisedel ära täita. Loosisedeli saate kassast.

 

Kingituste tegemine on üks minu lemmiktegevusi ja mis kõige imelisem, kingituseks on kristallid! Kristallid on väärtuslikud, annavad inimese hingele jõudu ja tervendust.

 

SELENIIDI LOOS KESTAB 10. NOVEMBRIST - 1. DETSEMBRINI!

 

1. detsembri õhtul selguvad 9 õnnelikku Seleniidi küünlaaluse võitjat!

 

SELENIIT on valget-beežikat tooni kristall, mis näeb väga kaunis välja. Seleniit on väga habras ja seda kasutatakse tavaliselt kodu Feng Shui energiate parandamiseks. Seleniidi peamiseks leiupiagaks on Mehhiko ja Maroko. Peale nende piirkondade leidub Seleniiti ka näiteks Prantsusmaal ja paljudes teistes riikides. Seleniit on enda nime saanud kreekakeelsest sõnast kuu. Seleniiti peetakse Kuu kristalliks, kuna sellel kristallil on väga sarnased omadused Kuuga.

Seleniit on halbade hingede vastane kristall, mis aitab neil majast lahkuda. Halvad hinged ei salli Seleniidi lähedust ja see toimib kui "peletaja". Selleks on Seleniidi kõige õigem koht aknalaudade peal, kaitstes kodu "sissetungijate" eest. Kui tunned, et "keegi" liigub ringi ja muudab sinu enesetunnet halvemaks, siis põleta Seleniidi sees valget küünalt.

Seleniit on kristall, mis avab sinu Kroontšakra isegi siis, kui sa selles küünalt põletad ja see kristall asub sinuga ühes ruumis. Seleniit suudab koos küünlavalgusega enda energiat sinu Aurasse juhtida, see on ka põhjus, miks seda on hea enda kodus hoida. Kroontšakra avanemine aitab sinu intuitsioonil tugevneda ja sind Inglitega suhtlusesse viia,

- Seleniit on mõtteid selgendav kristall, mille juures valge küünla põletamine aitab lahti saada stressist, ärevusest ja segadustundest.

- See on väga kasulik küünlaalus kodu Feng Shui energia parandamiseks. Seleniit suudab rahustada maha igasuguse närvilise energia, mis sinu kodus eksisteerib. See on eriliselt kasulik kristall neile, kellel on närvisüsteem nõrgaks kohaks ja kellel on probleeme ülitundlikkusega.

- Sobib laste magamistuppa asetamaks, et see tooks head, rahulikku ning täisväärtuslikku und. Seleniit rahustab lapse närve ja on eriliselt kasulik sellisele lapsele, kellel on hüperaktiivsus.

- Armastavate vibratsioonidega sobib Seleniidi küünlalaus armastuse kristallide komplekti kõrvale, sellel küünla põletamine aitab armastuse kristallidel koheselt tööle asuda ning oma mõjutused majja tuua.

- Seleniidi küünlaaluseid võib kasutada ka tööruumides, kui on vaja keskenduda. Seleniit on keskendumise kristall, mis takistab ebavajalike või negatiivsete mõtete tekkimist. Peale selle aitab Seleniit nii teistesse kui ka iseendasse paremini suhtuda ja seega on see hea kristall sinna, kus käib palju inimesi päeva jooksul läbi.

- Ükskõik, kus asub Seleniit, see avab inimesi olema spirituaalsed. Mida rohkem on sinu kodus Seleniiti, seda suurem on tõenäosus, et sa õpid karmast ehk karma seadusest ja seda suurem on ka tõenäosus, et sa hakkad enda Inglitega suhtlema. Karma seaduse kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

- Aseta Seleniidi küünlaaluse sisse küünal põlema iga kord, kui on taevas Täiskuu, Noorkuu, Kuu viimase veerandi loomine ja esimese veerandi loomine. Nendel kuu faasidel muutub Seleniidi valgus eriliselt kasulikuks ja see teeb ülikiirelt enda tööd.

- Kui sa tunned, et sa oled närviline, siis alati pane Seleniidi sisse küünal põlema, et sinu sisemine tasakaal taastuks. Iga kord, kui tunned, et sulle tulevad melanhoolsed mõtted pähe, siis tee seda samuti.

- Seleniit on kasulik sulle, kui sa tegeled pendlite või Ruunidega ennustamisega. Seleniidi valgus aitab avada sinu alateadvusest õigeid energiavibratsioone välja, mis on kasulikud ennustamise paremaks tulemuseks.

KODU ENERGIA PUHASTAMINE 

Seleniidi küünlavalgus aitab puhastada kodu või ruumi, kus Seleniidi küünlaalus asub, stressi energiast. Eriti kasulik on see siis, kui majapidamises elab palju pereliikmeid või kui elatakse koos erinevate põlvkondadega (vanavanematega jne.). Seleniit ennekõike puhastab kodu tekkinud stressist, suhete pingetest ja seejärel aitab pereliikmetel üksteisega paremini läbi saada. Seleniidi küünlaalus sobib ükskõik millisesse ruumi.

INGLITE LIGI TÕMBAMINE JA INGLI KRISTALLIDE PUHASTAMINE

Seleniidi küünlavalgust lastakse magamistuppa, et see looks soodsa pinna inglite saabumiseks, kas siis läbi une nende käest vastuste saamiseks või kaitse palumiseks. Peale selle soovitan aknalaual Kuu ja küünlavalguse käes hoida kõiki oma ingli kristallidest väeesemeid või kristallikomplekte, kui soovite neid "taaselustada" ja anda neile tugevamat jõudu töötamiseks.

HEA UNI KOOS SELENIIDI VALGUSEGA

Üks parimaid omadusi, mis Seleniidi küünlavalgus võib anda, on hea uni, lõõgastus ja närvide puhkamine. Seleniidi küünlaalus vii magamistuppa ja leia sellele sobiv koht. Põleta selle sees vaid valgeid küünlaid ja kui tunned, et oled enne magama minekut ärritunud, sa ei ole väsinud või uni ei tule peale, siis põleta enne uinumist selle sees küünalt. Seleniidil on rahustavad toimed ja peale hea une toob see ka sinu kaitsvad inglid lähedale. Mina ise kasutan Seleniidi küünlavalgust hea ja rahuliku une tagamiseks, see toimib ja seega on see kristall, mis sinu Aurasse sobib.

Seleniit on väga habras kristall, mis ei kannata niiskust, seega ei ole soovitatav seda puhastada veega vaid aeg-ajalt peaaegu kuiva lapiga üle tõmmata. Seleniidi küünlaalust ei ole vaja puhastada eraldi rituaalitaimedega või viirukitega, kui kodus aeg-ajalt neid põletada.

Seleniidi koostisosad: Ca SO4, 2H20, Hydrous Calcium Sulfate ehk Gypsum. Meie Seleniidid pärinevad peamiselt Marokost.

Uuendatud: 09.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja