NOORE KUU LOOMINE LOOB ÜHENDUSE INGLITE MAAILMAGA

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevane nädal toob, millised on meid ümbritsevad kosmilised energiad ja milleks jaoks on sellel nädalal soodne aeg.

 

Sellel korral avanevad Inglite jaoks soodsad energiaväljad, mis on portaalideks meie ja meie Inglite vahel. Kuid sellel korral avanevad veidi erinevad energiaväljad sellest, millised tavaliselt on nüüd siin paari aasta jooksul avanenud. 

 

Sellel korral avanevad väljad, mis on soodsad meie kaitseinglite ehk peainglite väljatulekuks. Sellele annab jõudu kaasa 18. novembril Noore Kuu loomine Skorpionis, mis samal ajal on omakorda vastastiku Sednaga. Nende ühinenud vägi loob soodsa energiavälja selleks, et me suudaksime enda peaingliga ühendusse saada. Avades meie enda sees kanali selleks, et me oskaksime teda kuulda võtta, näha, tajuda ja temaga ühenduses olla. Samal ajal on soodne aeg selleks, et peainglil ise oleks võimalik ühendust võtta. Seega tõotab tulla väga põnev aeg.

 

Iga nädala jaoks laon ma kaarte, et näha, millised energiad meid ümbritsesid. Kaardid rääkisid väga pikalt sellest, kuidas igalühel meist avaneb võimalus enda kaitse- ehk peaingliga kontakti luua. Noore Kuuga avanev portaal on avatud kuni järgmise Noore Kuu loomiseni ehk 18. detsembrini. See tähendab aga seda, et terve kuu vältel võid sa ilmutusi näha, kummalisi-prohvetlikke-müstilisi ja erilisi unenägusid näha, tunda kellegi nähtamatu lähedust enda kõrval ning enda peaingliga sidet tugevamaks muuta.

 

Kasuta seda Noorkuud ära selleks, et end täielikult ühendusse viia enda peaingliga. Tee erinevaid rituaale ja maagiaid, et temalt kasulikke teateid saada. Aktiveeri selle Noore Kuu loomise ajal enda side peaingliga, et ta terve kuu vältel sind abistama saaks tulla. Loo enda koju ka soodne väli, et ta saaks sinu juurde peatuma tulla. Kui sul on enda elu kohta küsimusi, siis selle kuu jooksul võiksid sa väga suure tõenäosusega nendele küsimustele läbi enda peaingli vastuseid saada. Selleks, et kindlalt neid kinni püüda, aktiveeri enda meeled tema jaoks ja sama tee ka enda koduse keskkonnaga, et ta pääseks sinu kodusesse keskkonda.

 

18. NOVEMBER - NOORE KUU LOOMINE JA INGLITE MAAILMA AVANEMINE

 

Noore Kuu loomise ajal puhasta enda kodu ära, seda selleks, et sinu peaingel leiaks sellel päeval tee sinu juurde. Noore Kuu loomisega tulevad peainglid meile tavapärasest lähedamale ja kui meie ümber valitseb nende jaoks soodne energiaväli, siis suure tõenäosusega peaingel jääb sinu juurde terveks kuuks. Kuni selleni, kui loob end detsembri Noorkuu, mil läheb see portaal kinni. Kuu aega on see aeg, kus nad on väga aktiivselt meie kõrval. Peale seda võib/läheb side nõrgemaks.

 

Kodu puhasta ära ennekõike näiteks Sandlipuu, Patšuli ja Nelgi viirukiga. See aitab kodu korralikult ära puhastada, et ei oleks seal segavaid energiaid, mis ei laseks sul temaga ühendusse saada. Veel sobib väga hästi ka Palo Santo suits.

 

Võta kõik enda Inglitele pühendatud kristallid välja, lase voolava vee alt need läbi, mis vett kannatavad ja puhasta need viiruki suitsuga ära. Kristallide puhastamiseks sellel Noore Kuu loomise ajal sobib väga hästi Oopiumi viiruki kasutamine. 

 

Kui kristallid on ära puhastatud, siis oleks hea sinna uusi Ingli kristalle lisada. Selleks, et eelnevalt loodud kristallide komplektid oleksid võimsad. Kui sul veel ei ole Inglite kristalle, siis nüüd on õige aeg selle teemalise komplekti loomiseks. On hea aeg luua selline kristallide komplekt, mis aitaksid sul enda Inglitega ühenduses olla. Inglite kristalle hoitakse ennekõike magamistoas ja kui soovid neid enda koju veel juurde lisada, siis võiksid need mööda kodu igal pool laiali olla. Seda selleks, et Inglite jaoks soodne energiaväli oleks terve kodu peal laiali. See suurendab võimalust enda Inglitega suhtlemiseks ja nende käest sõnumite saamiseks.

 

Peaingel ehk kaitseingel on see, kes on sinu kõrval sinu sünnist saati ja lahkub vahetult enne surma sinu kõrvalt ära. Tema ülesandeks on aidata sul kõik enda selle elu ülesanded ära täita, sind kaitsta ja sind juhatada.

 

Peaingliga aitavad kontakti ja head sidet luua need kristallid: Atlantisiit, AzuriitTselestiit, Sodaliit, Lasuriit, Ingli Aura, Sinine Pitsahhaat, Valge Opaal, Aqua Aura, Titaanium Aura, Koobalt Aura, Krüsanteenum, Apatiit, Seleniit ja Türkiis. Ka paljud teised Inglite kristallid, kuid need on selle jaoks kõige vajalikumad.

 

Need kristallid vii omavahel kokku, et sinu peaingli jaoks oleksid alati sinu kõrval portaalid avatud. Seda selleks, et kui tal on vaja sind abistada, siis tal see ka õnnestuks. Kui need kristallid omavahel kokku viia, siis need avavad portaali tema jaoks. Soovitan väikese peegli nende kristallide alla või keskele panna. Seda selleks, et see peegel aitaks portaalil alati avatud olla. Inglite kristallide komplekti keskele võid lisada ka enda foto, mis aitaks kiirendada peaingliga ühendusse jõudmist. 

 

Noore Kuu loomise ajal tee neid maagiaid, mis aitavad sul kindlapeale enda peaingliga ühendusse saada:

 

1. "Unistuste teele saatmise rituaal", mille leiad SIIT. Selle rituaali käigus sa saad enda peainglile sõnumi anda, et ta leiaks tee sinuni ja tooks sulle kaitset ning vajalikke teadmisi.

 

2. "Inglite maagia", mille leiad SIIT. Inglite maagia avab sinu kodus energiaväljad, mille kaudu peaingel suudaks tee sinuni leida. 

 

3. "Prohvetlikud unenäod maagia", mille leiad SIIT. Selle maagia kaudu aitad sa kaasa sellele, et sinu peaingel leiaks viisi, kuidas sinu unenägudesse end ilmutada.

 

4. "Inglitega kontakteerumise maagia", mille leiad SIIT. Selle maagia käigus saad sa enda peainglile esitada palve, et ta ta saadaks sulle väga selgeid sõnumeid ja märke teele, millest sul oleks oskus ka vastuseid leida.

 

Mida sa võid järgmise kuu aja jooksul kogeda, kui sa oled enda peaingliga ühenduse loonud? 

 

Sa võid näha erinevaid Ingli numbrite kombinatsioone ja seda iga mõne aja tagant. Sa võid tajuda seda, et pidevalt on keegi sinu lähedal ja juhatab sind. Võid tajuda, et sinu mõtetele reageeritakse. Unenäod on kerged tulema ja väga selged ning väga sügava sisuga unenäos võivad sind öösiti üllatada. Kui peaingel on sinuga ühenduses, siis võid tunda, kuidas intuitsioon on tugevam ja sa suudad kergemini erinevaid otsuseid vastu võtta. 

 

NÄDALA KRISTALLID ON SODALIIT JA APATIIT
 

Sodaliit tervendab Kolmanda Silma Tšakrat, aidates sealt eemaldada ka väga tõsiseid energia blokaade, mis on aastaid seal juba eksisteerinud. Seega, kui tunned, et sinu intuitsioon veab sind alt, sa ei suuda kuidagi leida seda "õiget" teed spirituaalsemaks muutumiseks, pendeldamine ei tule kõige paremini välja või sul tulevad pidevalt valed vastused, siis Sodaliit on sinu kristall. Mina soovitan kõigil alustada Sodaliidiga, kuna see aitab nende probleemide puhul. 

Avab visioonide nägemise, aitab unenägusid tõlgendada ja Ingleid unes näha. Sodaliiti pikaajaliselt kandes aitab see avada sinu ülemisi Tšakraid, mis omakorda avavad tee unenägudeni ja Ingliteni. Sodaliit on igapäevases kandmises väga kasulik, aidates sul Inglite poolt saadetud numbreid ja märke näha ning neid enda jaoks lahti tõlgendada.

Sodaliit aitab sul enda peaingliga ehk kaitseingliga ühendusse saada. Aidates sinu Auras avada vajalikke energiakanaleid, mis laseksid sinu peainglil sulle sõnumeid tuua. Sodaliit loob soodsa tee tema jaoks, et ta saaks sind abistada.

Apatiit on väga peene väega kristall, millel on oskus sinu Aurasse lülitada väga erilisi energiaid, mis aitavad sinu hingel arenema hakata. Inimesed sünnivad siia maailma selleks, et vaimselt areneda ja õppida, Apatiit on see kristall, mis aitab sul seda siin Maa peal teha. Me peame pidevalt õppima ja enda katsumusi võtma õppetunnina, mitte karistusena. Kui me õpime, siis areneme edasi ja saame järk-järgult kõrgema positsiooni siin Maa pealses elus. Lõpuks, kui sinu hing on läbi kogenud kõik ülesande astmed, siis sinu hing läheb edasi siit Maa pealt järgmisesse ellu, mis ei ole siin Maa peal. Apatiit on see kristall, mis aitab sinu hingel samm-sammult ja järk-järgult edasi areneda.

See on kristall, mis avab sinu meeled Astraalrännaku jaoks, aidates sul kogeda ja näha visioone läbi une. Apatiit on kasulik unenägude tõlgendamise juures. See avab sind unenägusi analüüsima ja enda ellu nende märkide sobitamisele.

 Nädala kristallid on terve selle nädala vältel 10% soodsamad!

Uuendatud: 12.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja