LÄBI UNE KÜSIMUSELE VASTUSE SAAMINE

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

 

Igaüks meist soovib teada saada vastuseid väga paljudele erinevatele küsimustele, mis peas ringi käivad ja mis eluliselt olulised on. Küsimused jälitavad igaüht meist ja vastuseid otsime me kõik. Kuna mina ei jõua igaüheni vastuseid andma tulla, siis jagan ma häid viise selle kohta, kuidas ise vastusteni jõuda. Mis saab olla veelgi parem, kui ise jõuda vastuseni ja osata enda küsimustele ise vastata. Seega soovitan sul hakata praktiseerima ühte väga head kanaldumise võtet, mis aitab sul küsimustele vastuseid tuua.

 

Mulle meeldib suunata inimesi vaatama oma unenägude maailma poole. Unenäod on antud selleks, et me saaksime neid enda elus ära kasutada. Need pakuvad meile vastuseid, teadmisi, hoiatusi ja endeid. Kuid igal inimesel on võimalik enda unenägu suunata ja selle seest konkreetsemaid visioone kinni püüda. Unenäo kaudu saab esile kutsuda ka vastuseid konkreetsele küsimusele. Võtteid selleks, kuidas selliseid unenägusi esile kutsuda - neid on väga palju erinevaid. Sooviksin jagada sulle ühte minu enda lemmikvõtet, mis on nii ülimalt lihtne, kuid vajab täit pühendumist. Võte, mida sa saaksid terve enda elu praktiseerida ja seda juba ühel väga lihtsal põhjusel - kuna küsimused ei lõppe ealeski ära. See võte on seotud õigesti unne jäämisega koos kristalliväega.

 

Selle jaoks läheb sul vaja ühte Apofülliidi tippu ja kahte Labradoriidi kristalli. Need kristallid võiksid olla spetsiaalselt unenägude nägemise jaoks ja seega, kui sa ei soovi endale uusi kristalle kasutusele võtta, siis nende ainukene eelnev ülesanne sinu juures võiks olla see, et need on olnud sul eelnevalt unenägude esilekutsumise kristallikomplektis. Kui need kristallid seal eelnevalt ei ole olnud, siis mina soovitaksin siiski kodeerimata kristalle kasutada. Kodeerimata kristall tähendab seda, et sellele kristallile ei ole eelnevalt ülesannet antud.

 

Kristallidel on oma isiklik Aura olemas, nii nagu seda on igal inimesel. Iga kristall on oma isikliku energiaväljaga ja kui me kristalle kasutame, siis need jagavad oma energiat meile ning abistavad meid millegi konkreetse saavutamisel. Kristallid on kõik väga spirituaalsed ja aitavad meil spirituaalseid rituaale läbi viia. Apofülliit ja Labradoriit on kaks visiooni ning unenägude esilekutsumise kristalli.

 

Apofülliidil on oskus avada sind unenägude nägemisele ja seda väga kiirelt. Labradoriit toob visioone ning kui neid kahte kristalli unenägude esilekutsumiseks koos kasutada, siis üks aitab meeltel avaneda ning teistel sinu soovitud küsimusele vastust tuua. Seega perfektne duo ja seda väga hea eesmärgi nimel!

 

Et saada nende kristallide käest enda soovitud küsimusele läbi une vastus, siis tee selleks läbi konkreetne unenägude esilekutsumise kanaldumine ja seda just täpselt nii, kuidas ma olen selle sinu jaoks kirja pannud.

 

UNENÄO-RITUAAL:

 

Kui sa võtsid selle kanaldumise rituaali jaoks kasutusele täiesti uued kristallid, siis kodeeri need esimesel korral enne kasutamist ära. Võta need enda kätte, sule silmad ja soovi nende sisse soov. Soovi, et need tooksid läbi une sinu juurde vastuseid, mida sa neile esitad. Kui sa neid ei kasuta, siis hoia neid teiste unenäo kristallidega üheskoos või leia enda magamistoas neile eraldi koht, kus need saavad sind järgmise rituaalini oodata.

 

"Läbi une küsimusele vastuse saamise" rituaali tehakse alati vahetult enne uinumist. Seda tee kindlasti sellel õhtul või öösel, kui sul on hinges olemas suur küsimus, millele sooviksid vastust leida. 

 

Enne rituaali läbiviimist leia üles see küsimus, millele sooviksid vastust saada. Sõnasta see küsimus enda mõtetes ära ja sea selle sõnastus väga lihtsaks. Küsimus peab kindlasti olema "Palun näidake.." algusega. Seda väga lihtsal põhjusel. Kui sa kasutad Apofülliiti ja Labradoriiti enda rituaalis, siis nad kutsuvad sinu Ingleid sellele küsimusele vastama. Inglitega kontakteerumiseks läbi nende kristallide tuleb esitada see küsimus palve viisil.

 

Näiteks küsimus võib olla selline: "Palun näidake mulle, kas ma peaksin temaga suhtes olema?", "Palun näidake, kas ma peaksin ära kolima", "Palun näidake mulle, kas ma peaksin talle andestama?".

 

Kui sa oled enda küsimuse välja mõelnud ja selle enda jaoks ära sõnastanud, siis võib unenägude-rituaal alata.

 

Sea end nii, et sul oleks võimalikult mugav ja ka nii, et sa võiksid selles asendis uinuda.

 

Aseta Apofülliidi tipp otse enda otsmikule ehk laubale, kus asub sinu Kolmanda Silma Tšakra. Apofülliit peab terve kanaldumise rituaali ajal sinu otsmikul olema. Seda selleks, et Apofülliit saaks avada sinu meeled unenägude nägemisele ja ka selleks, et sinu küsimusele saaks vastus läbi une tulla.

 

Kui Apofülliit on omale kohale asetatud, siis võta ühte ja teise kätte Labradoriidi kristall. Suru peopesad kokku, et Labradoriit oleks sinu peopesa sees peidus. Labradoriidi kristalli tuleb mõlemas käes hoida, et need saaksid sinu Auravälja avada vastuste saamisele läbi visioonide ja Apofülliit omakorda saadab need visioonid otse sinu unenägudesse.

 

Kui kristallid on omadel kohtadel, siis sule silmad ja hakka mõtlema selle peale, mille kohta sa soovid vastust teada saada. Hakka enda mõtetes esitama seda sama küsimust, mille eelnevalt ära sõnastasid: "Palun näidake..."

 

Esita seda küsimust läbi oma mõtete, samal ajal mõtle selle kõige peale, mis on selle sama küsimusega seotud. Visualiseeri neid inimesi, kellega on see küsimus seotud või näiteks seda kohta, mis on selle küsimusega seotud. Leia üles see mälupilt, mis võiks olla selle kõigega seotud. Selline visualiseerimine aitab väga kiirelt Apofülliidi ja Labradoriidi koostöösse viia ning ka sinu sõnum saab sind kaitsvatele Inglitele kiirelt edastatud.

 

Visualiseeri ja küsi enda mõtetes enda küsimusele vastust täpselt nii kaua, kui sa soovid seda teha. Mina soovitan sul seda jätkata senikaua, kuni sa tunned, et sa soovid magama jääda. Seda sellepärast, et siis on sinu palve edastatud ja sellisel juhul on ka kristallid sind vastuse saamiseks ette valmistanud.

 

Kui sa tunned, et uni tuleb peale, siis võta kristallid ja pane need kusagile enda padja lähedale. Peale seda jää magama, et vastus saaks läbi une sinuni jõuda.

 

Kui sa hoiad neid kristalle sellel samal öösel enda padja lähedal, siis need kristallid teevad terve öö sinuga visioonitööd ja tagavad vastuseni jõudmise. Seega on väga oluline, et need kristallid saaksid sinu lähedal olla.

 

Sellise kanaldumise käigus peaksid sa läbi une enda küsimusele vastuse saama. Hommikul esimese asjana meenuta seda, mida sa unes nägid. Ürita võimalikult detailselt meenutada kõike ja kõiki, kes unest sul läbi käisid. Sinu öine visioon on sinu vastus.

 

Kui sa said vastuse läbi sümbolismide, siis tõlgi need enda jaoks lahti läbi minu kirjutatud unenägude seletaja abil. Kui sa said otsese ja ülireaalse vastuse, siis sa käisid tänu Apofülliidile ja Labradoriidile astraalrännakus. Sellisel juhul said sa ka väga täpse vastuse läbi selle kanaldumiserituaali.

 

Juhul, kui sa ei mäleta enda unest midagi, siis on see märk selle kohta, et sinu ülemised kolm Tšakrat: Kurgu-, Kolmanda Silma- ja Kroontšakra vajavad tervendamist. Järelikult tegid sa just sellel ajal läbi une küsimustele vastuse saamise rituaali, kui sul ülemised Tšakrad olid kinni. Seda teada võttes kanna mõned päevad järjest mõnda neid Tšakraid turgutavaid kristalle ja puhasta enda Aura Palo Santo suitsuga. Siis tee see rituaal uuesti läbi ja sa vastusteni jõuda ka sellel ööl.

 

Sellest, et läbi selle rituaali iga kord vastust ei saada, ei ole tegelikult mitte midagi. Tšakrad on energiaväljad ja need liiguvad pidevalt tervenemise või sulgemise poole, vastavalt sellele, mida me sööme, tarbime, mõtleme ning läbi elame. Kui sa said enda küsimusele läbi une vastuse, siis sellisel juhul olid sa valinud enda jaoks selle tegemiseks täpselt õige hetke, kui sinu Tšakrad olid selle rituaalöi tegemiseks valmis.

 

Igasuguste spirituaalsete rituaalide läbiviimisega avad sa enda ülemisi Tšakraid ja seega iga kord, kui sa seda rituaali teed, sa ka tervendad end.

 

See on üks minu lemmikrituaalidest ja ma soovitan kindlasti seda proovida. Kui see hakkab meeldima, siis tee seda alati, kui sa tunned, et sul on vaja kiirelt mõnele teemale lahendust, vastust ning soovitust saada. Lase enda hingel ja Inglitel sinuga kõneleda. Lase ka endal tajuda, mida kõike võivad kistallid aidata sul teha.

 

"Läbi une küsimusele vastuse saamise" rituaali võid teha täpselt siis, kui sa seda ise soovid teha, ja täpselt nii tihti, kui sa soovid. Peaasi on see, et sa rituaali tegemise ajal küsiksid vastust vaid ühele küsimusele. Seda selleks, et sa enda meeli segadusse ei ajaks ja kristalle valesti tööle ei suunaks.

Uuendatud: 21.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja