AMETÜST - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.

 

Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka seda mõneks ajaks endaga kaasas kandma. Seda sellepärast, et sinu alateadvus andis sulle lisaks prohvetlikule teatele ka mõtte, et sul on selle kristalli väge nüüd kõige enam vaja.

 

Kui oled Ametüsti unes näinud, siis kindlasti kanna Ametüsti endaga kaasas vähemalt nädal aega.  Seda sellepärast, et sinu alateadvus või sind kaitsvad hinged andsid sulle selle kohta vihje, mida sul tegelikult vaja on. Järelikult on Ametüst see kristall, mis sind täna kõige enam aitab. Kui sa enda unenägusid kuulda ei võta, siis suure tõenäosusega sinu unenäod jäävad lukku ja nad ei soovi sulle enam mitte midagi jutustada.

 

Ametüsti unes nägemine ennustab sulle seda, et sa võid pääseda millegist, mis võib sulle halba teha. Kui Ametüst sinu unenäos oli sinu jaoks meeldiv, ilus ja kaunis, siis see päästab sind ohu eest. See on märk, et midagi hoitakse ära või keegi aitab sind, et sinuga midagi ei juhtuks. Igatahes soovitan ma Ametüsti kandma hakata, kui selline nägemus sinu unenägudesse saabus.

 

Kui Ametüst varastatakse sinu käest ära, siis on see vihje sellele, et sa võid ohtlikusse olukorda sattuda ja isegi probleemide küüsi jääda.

 

Kui sulle kingitakse Ametüsti kristall, siis räägib see sellest, kuidas see keegi aitab sind. See inimene, kes selle sulle kinkis (või keegi teine) aitab sind siis, kui sul seda kõige enam on vaja.

 

Terve välimusega Ametüst toob tugevat kaitset või halvas unenäo kontekstis suuri probleeme. Katkine Ametüst toob ebaõnne. Kui Ametüst on väga suur sinu unenäos, siis selle unenäo tähendus on samuti väga oluline ja mida ei tohiks kindlasti ära unustada, seda tuleb teadmiseks võtta. Väikene Ametüst sümboliseerib väikest sorti ohtu või kaitset. Järjekordselt oleneb sellest, millises kontekstis see Ametüst sinu unenäos oli.

 

Juhul, kui keegi soovib Ametüsti sinu unenäos kokku panna ja seda terveks teha, siis see keegi soovib võibolla sinuga suhteid ära klaarida. Teisel juhul võib see sama inimene üritada sind ennast terveks teha.

 

Kui sa näed kristalle unes, siis sa pead selle sama unenäo teisi sümboleid ka enda jaoks lahti seletama ja nende tähendused kõik omavahel kokku liitma.

 

Ametüst on üks olulisemaid kristalle, mis võiks iga inimese elus olla ja seda ükskõik, millisel kujul. Ametüst suurendab teadlikkust, spirituaalsust, head õnne, kaitset ja see vabastab probleeme sinu eluteelt.

Uuendatud: 17.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja