SOOVIDE TEELE SAATMISE AEG - KOSMILINE ENNUSTUS

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma selle kohta, mida toob tulevane nädal meie eludesse. Iga nädal on erinev ja seda väga lihtsal põhjusel, kuna iga päev muutub Kuu faas ja tähtede seisud. Jagan sulle vihjeid selle kohta, milline nädal on tulemas ja kuidas sa saaksid seda enda jaoks võimalikult maksimaalselt ära kasutada. Igal nädalal on oma iseloom, mida sa võiksid teada.

 

18. novembril oli Noore Kuu loomine ja sellega avanesid Inglite portaalid. Kes vähegi on energiatele tundlikud, pidid tegelikult portaalide avanemist tundma. Kui sa oled kosmilistele energiatele tundlik, siis enne 18. novembrit võis sinu hinges olla seletamatu rahutusetunne, närvilisus, sul oli pidevalt igale poole kiire, asjad unusid sul ära ja oli tunne, et sul jääb kogu aeg midagi tegemata. Kelle Auraväli on veidi nõrgem siin viimasel ajal olnud, see tundis ka uneprobleeme ja raskusi magama jäämisega. See kõik on olnud sellepärast, et alati portaalide avanemisega läheb meie enda Auraväli tasakaalust välja. Seega, kui sa tunned end siin minu mõtetes ära, siis sa saad lihtsalt endale öelda, et sa oled kosmilistele mõjutustele tundlik. Seda on edaspidiselt sul hea enda kohta teada ja seda sellepärast, et sellisel juhul sind ennast mõjutavad kosmilised energia vahetused väga sügavalt. Ühte pidi võib sul enesetunde poolest raske olla, kuid teistpidi on sul suuremad võimalused kosmilistest energiatest kasu saada. 

 

Inglite portaalid avanesid 18. novembril, kuid see ei tähenda seda, et need olid avatud vaid üheks päevaks. Nagu ma enda eelmise nädala kosmilises ennustuses kirjutasin, siis Inglite portaalid on avatud kuu aega. Inglite portaalid on Inglitele jalutamiseks avatud ühest Noore Kuu loomisest järgmise Noore Kuu loomiseni ehk 18. detsembrini.

 

See nädal on väga eriline nädal, on esimene nädal, kus me saame Inglite portaale enda kasuks ära kasutada. Peale 18. novembrit, kui sinu sisse tekkis suurem rahutunne, siis on see märk selle kohta, et sinu peaingel sai sinuga kontakti. Kuna tegemist on portaaliga, mis aitab meil ühendust saada meie kõige võimsama kaitseingliga, siis märk selle kohta, et kas ta sai sinuga ühenduse loodud või mitte, selgitabki ära rahutunne. Juhul, kui sinu sees on ärevustunne edasi, siis ta ei ole suutnud sinuga kontakti luua ja selleks ma soovitan sul seda kontakti otsima ning looma hakata.

 

Enda peaingliga kontakteerumiseks kanna peaingliga ühenduse loomise kristalli. Kristalli selleks, et see avaks sinu Auras vastava kanali, mille kaudu peaingel saaks sinuga ühenduse luua. Üheks selliseks kristalliks on näiteks Aqua Aura, kuid sobib ka Sodaliit, Apatiit ja Lasuriit.

 

Kui sellel nädalal tekib sinu sisse rahutunne tagasi, mis sul tükk aega kadunud oli, siis suure tõenäosusega peaingel leidis sind üles. Tegelikult on aga nii, et sa võiksid terve kuu aega end jälgida. Päevad, mil sa oled ääretult rahutu ja närviline, nendel päevadel ei ole peainglit ehk sinu kõige tugevamat kaitseinglit sinu lähedal sind abistamas. Need päevad, kus sa tunned harmooniat ja tasakaalu enda sees, nendel päevadel on ta kohal. Seda on kasulik tähele panna, et mõista, millal enda seest soove talle edasi anda.

 

Kui ta on sinu kõrval, siis sellel päeval tuleb palju mõelda kõigele sellele, mida sa enda elus sooviksid ära saavutada, millest sooviksid vabaks saada ja millele head õnne juurde saada. Igasugune mõttetegevus aitab sinu peainglil mõista, mida sa soovid ja kui see on sulle ette määratud, siis ta aitab sul ka selle kõige saavutamiseni jõuda.

 

Kuid see ei ole ainuke põhjus, miks see nädal on soovide teele saamise nädal. 26. novembril loob end Kuu esimene veerand ja see on aeg, kus saab teha soovide täitumise maagiat. Olen kirja pannud ühe maagia, millega sa saad enda kõige-kõige suurema soovi teele saata. Selle maagia leiad sa SIIT. Ma soovitan sul ära kasutada Kuu esimese veerandi loomise ja Inglite portaalide aja kokkulangevust. See on aeg, kus sinu südamesoov võiks läbi maagia teele minna ja selle täitumisele aitab ka sinu peaingel kaasa. Tee seda kindlasti!

 

Soovide teele saatmise jaoks soovitan ma sul juua sellel nädalal vee-eliksiiri kristallidest, mis avavad sinu Kroontšakra soovide peainglile edastamiseks. Kui sa ei ole varem vee-eliksiire teinud, siis see võib saada sinu jaoks väga huvitavaks kristallide kasutamise võimaluseks. Vee-eliksiire tehakse paljudest erinevatest kristallidest. Kristallid asetatakse veekannu või klaasi sisse, et need kristallid laeksid enda väega vee ära. Seda vett juuakse, et kristallide käest väga kiirelt seda energiat kätte saada. Vee-eliksiiri tehakse vaid eliksiiri jaoks mõeldud kristallidest ehk nendest kristallidest, mille oled sellel samal eesmärgil enda koju toonud. Seega võid luua endale spetsiaalse karbikese, kuhu sees sa hakkad eliksiiri kristalle hoidma. Kuid sellel nädalal soovitan ma sul juua konkreetset vee-eliksiiri, mis sellesse nädalasse väga hästi oma toime tõttu sobib.

 

"Soovide teele saatmise eliksiir"

 

Zebra-Jaspis, Rutiilnõeltega Kvarts ja Mäekristall loovad kolmekesi ühinedes energiavälja, mis soodustab soovide edastamist. Neid kristalle üheskoos hoitakse vee sees, et nende energiate segunemisel tekiks omaette energiaväli, mis sellel nädalal väga kasulik saaks sinu jaoks olla. Hoia neid kristalle vee sees ja joo pidevalt seda vett. Need kristallid avavad sinu Kroontšakra ja aitavad sul enda soove teele saata nii, et need ka peainglini jõuaksid.

 

SININE KULDKIVI JA GOLDRIVER - NÄDALA KRISTALLID

 

Selle nädala kristallid valisin ma selle järgi, millised kristallid aitaksid sind soovide edastamisel kõige enam ja mida sa võiksid kontaktis endaga kanda. Nendel kahel kristallil on olemas oskus sinu mõtteid ja soove teele saata. Nendel kristallidel on oskus sinu unistusi täide viia. Kui sul on olemas juba midagi Sinisest Kuldkivist või Goldriverist, siis puhasta need kristallid Palo Santo suitsuga või Sandlipuu, Nelgi ja Kaneeli viirukiga. Palo Santo on väga hea puhastaja ja seda on ka see kolme erineva taime seguga viiruk. Need taimesuitsud aitavad Sinisel Kuldkivil ja Goldriveril kiirelt seisvast energiast vabaks saada. Peale puhastamist asu neid kandma. 

 

"Sinise Kuldkivi ja Goldriveri maagia"

 

Kanna sellel nädalal ühte nendest kristallidest või mõlemat endaga kaasas. Kui sa selle kristalli endale kätte võtad, siis soovi sinna sisse soov ja kanna seda kuni Kuu esimese veerandi loomiseni kaasas. 26. novembril võta see kristall ja aseta see enda padja alla. Uinu selle mõttega ja unistusega, mille oled sinna kristalli sisse juba terve nädala jooksul seadnud. Öösel Kuu esimese veerandi loomise ajal sinu mõtted kinnituvad sinna kristalli sisse ja see kristall hakkab sinu soove täide viima. Hommikul võta kristall padja alt ära ja pane see enda koju seisma. Kui sa soovisid midagi materiaalset, siis aseta see kristall enda külluse kristallide sekka. Kui midagi suhtesse ja armastusse, siis vii kokku see enda armastuse kristallidega. Kui soovisid paremat tervist, siis aseta see kodu Ida ilmakaarde või tervise kristallide sekka. Igatahes pane see kristall enda tööd tegema sinna, kus on samalaadne energiaväli juba olemas. Kui sa ei oska sellele kohta leida, siis aseta see enda foto peale. Kristall, mis on sellel Kuu esimese veerandi ajal sooviga täis seatud, see kristall olgu sinu elus täpselt senikaua, kuni see sul ära kaob või kui sellega midagi juhtub. See on märk selle kohta, et see kristall on oma töö ära teinud. Enne seda, kui sellega midagi ei juhtu, siis on see elujõudu täis ja siis see teeb pidevalt tööd sinu elu parandamiseks.

 

Selle kristalli võid panna ka enda soovide laekasse, kui sul see olemas on. Soovide laeka kohta saad SIIT edasi lugeda.

 

Sinine Kuldkivi on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmistatud vasest, millele on lisatud koobaltit, mangaani ja ka kroomi. Selle kokku sulatamise tagajärjel tuleb kaunis tumesinist värvi Sinine Kuldkivi. Sinisele Kuldkivile on omane särav läige ja müstiline kosmose välja nägemine. Sinisel Kuldkivil on tugev energeetiline vägi, mis tuleb erinevate metallide kokku liitmisel ning seda loetakse kristallide hulka. Sinist Kuldkivi hakati esimest korda valmistama 17. sajandil Itaalias. Sinise Kuldkivi peamiseks toimeks on "SOOVIDE TÄITUMINE!".

 

Sinine Kuldkivi lummab neid inimesi, kellel on hetkel elus üks suur, suur soov, millele nad ootavad universumi poolt vastust ja selle täitumist. Sinine Kuldkivi on soovide täitumise kristall, mina kandes aitab see soovidel kiiremini universumisse jõuda ning sellel soovil füüsiliselt kuju asuda võtma. 

 

Aitab astraal-rännakut kogeda, aitab unes näha ettekuulutusi ja selgeid unenägusid, mida saab hiljem siis lahti seletada ning leida selle mõtte üles. Samuti aitab Sinine Kuldkivi ka unenägusid mäletada. 

 

Goldriver on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide täitumist, head kuulsust või populaarsust ja elujõudu. Goldriver aitab energiat säilitada eesmärgi jaoks ja ei lase mõtteid eemale viia, et eesmärk saaks ühel päeval täidetud. Kui kannad Goldriverit, siis alati unista või keskendu ühele eesmärgile, siis aitab see sama kristall sulle just sellesse teemasse head õnne tuua.

 

Goldriverit kantakse selleks, et enda unistusi ellu viia, keskenduda konkreetsele eesmärgile ja sellele kaitse hoidmiseks. Näiteks, kui sul on üks konkreetne südamesoov, siis Goldriver aitab seda kaitsta nii, et see ei luba teisel inimesel või mõnel energial muuta seda ning seda sinu tee pealt eemale viia. Goldriver toob võimalusi selle eesmärgi täitmise jaoks ja kaitseb halva vahele sekkumise eest, mis võib unistuse purustada.

 

Nädala kristallid on alati 10% soodsamad terve selle nädala vältel!

Uuendatud: 19.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja