OTSIMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Oled sa enda unenäos kunagi kedagi või midagi taga otsinud ja kas sa oled soovinud teada saada, mida selline unenägu tähendada võis?

 

Kui jah, siis ma annan sulle veidi vihjeid selle kohta, mida see tähendab, kuid täieliku tähenduse pead sa ise üles leidma. See tähendab seda, et otsimise unenäo seletamise juures on väga oluline mäletada seda, keda või mida sa otsisid. Sa pead meenutama väga detailselt seda, kus sa olid, kellega koos sa olid, mis tunded sind valdasid ja mis tegevused/sümbolid veel selles unenäos olid. Seda kõike sellepärast, et need aitavad sul täielikult mõista, mida see unenägu sulle tuli teada andma.

 

Kuid mida tähendab siis see, kui sa kedagi või midagi enda unenäos üritad üles otsida? See unenägu annab sulle vihje selle kohta, et sa oled suundumas mingisuguse otsuse tegemise juurde või sul on vaja otsus ära langetada, et sa saaksid elus edasi liikuda.

 

See, et sa otsid kedagi või midagi, sellega antakse sulle teada, et kui sa soovid otsusele jõuda, siis sa mitte ei pea ära otsustama, vaid sa pead leidma selle otsuse langetamiseks veel mingisuguseid teadmisi juurde. Võib-olla on see märk selle kohta, et sa ei tea veel midagi, mis aitaks sul otsusele või selgusele jõuda. Võib-olla on miski sinu eest veel varjatud, mida sa ei oska märgata. Igatahes sinu unenägu annab sulle teada, et sa peaksid veelgi rohkem sellesse teemasse süvenema ja võtma endale eesmärgiks pigem see teema enda jaoks selgeks teha, kui see, et otsusele jõuda.

 

Kui sa näed unes, et sa otsid kedagi või midagi, siis ennekõike küsi iseenda käest seda, et millele sa soovid lõppu ja selgust tuua? Kui sa oskasid natukenegi analüüsida seda, milline sa viimasel ajal oled olnud, siis sa võib-olla leiaksid ka selle vastuse üles.

 

Kui sa mäletad täpselt seda, keda või mida sa otsisid, siis see aitab sinu unenäo seletamisele kaasa. Kui see oli "keegi", siis sinu unenägu võib viidata suhete, perekonna, sõpruse või inimeste omavahelistele probleemidele. Igatahes viitab see otsimise unenägu sellele, et see, mis otsus sul tuleb langetada või milles sa peaksid selgusele jõudma, on seotud kellegiga.

 

Kui sa nägid unes seda, et sa otsisid midagi, mingisugust objekti või tarbeeset, siis sa pead selle asja unenäo tähenduse enda jaoks lahti seletama. Sellisel juhul ürita leida minu unenägude seletajast sellele otsitavale asjale selgitust. Minu kirjutatud kõik unenägude seletamise artiklid leiad SIIT.

 

Veel on oluline sul mõista ka seda, et sa pead mõtlema selle üle, missugused emotsioonid sind selles unenäos valdasid. Kas sa kartsid, olid sa optimistlik või tundsid, et sa ei leiagi seda kedagi või midagi üles. Need samad emotsioonid jutustavad sulle juba päris palju selle kohta, kuidas sa selle otsuse tegemise või selguse loomisse suhtud.

 

Kui sa unenäos midagi soovid üles otsida, siis see võib viidata sellele, et sa oled ärritunud, kardad või sul on suur mure selle pärast, kuidas midagi ära lahendada ja ära otsustada.

 

Kui sa enda unenäos leiad selle kellegi või millegi üles, siis sa jõuad peagi lahenduseni või otsuseni. Kui mitte, siis see unenägu tuli sinu juurde, et anda sulle vihje selle kohta, et sa peaksid rohkem pingutama selle nimel. Seega sa ei jõua selle lahenduseni või otsuseni täna, sul on järelikult vaja midagi veel selleni jõudmiseks ära teha.

 

Kui sa näed unes, et sa otsid kedagi või midagi, siis mul on väga raske sulle täielikku seletust sellele unenäole tuua. Sa pead ise selle unenäo seletamise kokku panema, võttes minu mõtted sellest artiklist ja liites need kokku teiste unenäos olevate tegevuste ning sümbolitega.

 

Selgemate unenägude nägemiseks aseta enda unenägude kristallide komplekti sisse vähemalt üks Muskoviidi kristall. Muskoviit aitab teisi unenäo kristalle aktiveerida, mis omakorda aitab sul selgemaid ja kergemini tõlgendavaid unenägusi näha.

Uuendatud: 23.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja