ENDA ERIALA ÜLES LEIDMINE - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .


Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

Enda eriala üles leidmise maagia on mõeldud sinu jaoks, kui sa soovid teada saada seda, millist erialast teed pidi sa peaksid kõndima. See on maagia, mis aitab sul selgusele saada, kas see, mida sa teed täna, on sinu õige tee. See aitab kahtlused ja kõhklused sinu teelt eemaldada, tuues sulle selguse ja teadmise, mis on seotud erialase valikuga. Kui sa ei ole veel üles leidnud seda enda teemat, mida edasi arendada ja mille kaudu tööd teha, siis see maagia aitab sul selle üles leida. Selles maagias on kolm kristalli, mille koostöö avab sinu meeltes äratundmise õigel ametikohal olles ja samas aitab see tugevdada sisetunnet eriala muutmise poole pealt, kui oled enda elus vales kohas. Seega on see maagia kasulik nii neile, kellel on juba teatud ametikoht olemas, kui ka neile, kes alles otsivad iseennast.

 

MESIKALTSIIT, ORANŽ KALTSIIT JA TIIGRISILM

 

"Maagia, mis aitab sul üles leida enda erialase teekonna"

Mesikaltsiit on kristall, mis aitab avada inimese Auraväljas oleva Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteeriva teadlikkuse kanali. Teadlikkus, mis aitab mõista seda, milleks on hing erialases mõttes loodud ehk mõista, milline eriala on hinge jaoks kasulik nii materiaalses mõttes kui ka emotsionaalses mõttes. Aidates mõista, millega rahule jäädakse ja mis toob sellist edu, mis õnnelikuks teeb. Mesikaltsiit on selles maagias selleks, et see teadlikkus saaks tekkida ja enda õige erialase teekonna ära tundmine saaks olla võimalik.
 
Oranž Kaltsiit on kristall, mis aitab sul aru saada, mis sind õnnelikuks teeb ja mis sind nukraks muudab. Oranž Kaltsiit on selles maagias hädavajalik, see on kristall, mis aitab mõista sul seda, et töö ei tohiks olla mitte kunagi vaid materiaalselt rõõmu pakkuv. Oranž Kaltsiit aitab üles leida selle töö ehk eriala, mille kaudu saad sa tunda ka emotsionaalset heaolu. Oranž Kaltsiit aitab koos Mesikaltsiidi ja Tiigrisilmaga mõista seda, mida üks või teine eriala sinu hingele pakub. Aidates mõista seda, mida see spirituaalselt sulle õpetab ja suunab sind selle eriala peale, mis on sinu saatusesse ette kirjutatud.

Tiigrisilm on teada-tuntud oma küllusliku, rahavooluga seotud ja materiaalsust ligi kutsuva toime pärast. Tiigrisilm on selles maagias selleks, et ühendada Mesikaltsiidi ja Oranži Kaltsiidi toime. Tiigrisilm aitab sul üles leida selle eriala, mis sulle ka materiaalses mõttes kasu toob. Eriala, kus sa saaksid teenida nii, et sa suudaksid selles materiaalses ühiskonnas hakkama saada, kus me eksisteerime. Kui Tiigrisilm on selles maagias, siis see aitab lisaks emotsionaalse rahulolu leidmisele ka materiaalse rahulolu saavutada. Aidates leida üles töö, millega sa igas mõttes rahule jääd.

Nende kolme kristalli ühine vägi annab sulle jõudu selleks, et üles leida see eriala, mida sinu hing on otsimas või leida rahulolu seal, kus sa juba oled, aidates sul mõista, kas see, mida sa teed, on sulle õige ja kasulik või mitte.

Peale selle maagia ära tegemist peaksid sa hakkama aasta aja jooksul leidma selguse selles osas, kus poole erialaselt liikuda. See maagia kas toob sinu ellu endaga kaasa väga suure erialase muudatuse või aitab sul hakata nautima seda, mida sa teed, aidates näha enda erialal ilu ja võlu.

Loo nendest kristallidest endale komplekt kollast, oranži, kuldset või pruuni värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kristallid ei tohi eelnevas kasutuses olla sellepärast, et see maagia saaks toimima hakata. Kristallid peavad olema poleeritud kujul, et need suudaksid sinu sõnumit endas hoida. Lihvimata kristallid ei suuda sinu energiat kinni hoida, need töötavad teistsugusel tasemel. Eelnevalt kasutatud kristallidega maagiat ei tehta. Lisaks kristallidele ja kotile on sul vaja ka Palo Santo rituaalitaime ja enda fotot. Foto võiks olla väike, et see mahuks koti sisse ära. Piisab sellest, et sinu nägu oleks fotol, terve keha ei pea olema.

Maagia tegemiseks ei ole konkreetset Kuu faasi vaja jälgida. Seda tee siis, kui sa tunned, et sa soovid seda teha. Kuid ma soovitan seda teha ajal, kus on külluslik Kuu faas, mis annab erialalisele edule jõudu juurde.

Maagia tegemise jaoks võta Palo Santo puutükk ja pane see otsast põlema. Lase veidi leegil end üles võtta ning seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab see suitsema. Nüüd puhasta terve enda keha selle suitsuga ära. Hoia Palo Santot enda käes ja liigu sellega ümber enda keha (eriti Päikesepõimiku kohal, mis asub otse naba kohal). Samal ajal, kui sa seda teed, siis soovi, et sinu meeled avaneksid ja et sinu erialane valik saaks tehtud. Unista sellest, et sa leiaksid selguse selles osas, millist tööd teha ning mis on sinu kõige õigem eriala tänasel päeval. Kui sa tunned, et sa oled piisavalt palju Palo Santoga end puhastanud ning oma mõtted teele saatnud, siis puhasta selle puu viirukiga ka need maagia kristallid ära. Kui kristallid on ära puhastatud, siis saad asuda maagiat tegema.

Pane enda foto peale kõik need kolm maagias vajaminevat kristalli. Aseta enda mõlemad käed kristallide ja foto peale nii, et kristallid oleksid kätega kaetud. Nüüd sule silmad ja lausu kolm korda maagia lauset: "Kristallid toogu mulle erialast äratundmist, teadmist ja rahulolu"

Kui oled kolm korda seda maagia lauset lausunud, siis pane kristallid ja foto koti sisse.

Nüüd, kus sul on maagia kokku pandud, siis sa pead seda kotti endaga kaasas kandma täpselt 9 päeva. Lugedes maagia tegemisest kalendrist üheksa päeva edasi ja see päev, milleni jõuad, see on päev, millal sa viimast korda seda endaga kaasas kannad.

Kui üheksa päeva on möödas, siis võid maagia koti enda koju jätta. Maagia kotti hoitakse kodus Põhjapoolses ilmakaares, mis on seotud erialase ja tööalase edu ning õnnega. Juhul, kui sul on seal juba teisi analoogse toimega kristalle, siis pane see kott nende juurde. Kui ei ole, siis see võib saada sinu esimeseks kristallide maagiaks selles ilmakaares ja energiakanalis.

Maagia hakkab tööle peale üheksandat päeva, avades järk-järgult sinu meeled. Maagiat ei tehta lahti enne aasta möödumist. Ma ei soovita sul üldse tehagi seda kotti lahti, vaid lasta sellel oma tööd pidevalt teha. Maagia ei lakka ennem töötamast, kui sa seda kotti ei ava. Kui sa avad, siis vii kristallid tänutäheks loodusesse ja põleta enda foto ära. Seda juhul, kui sul peaks mingil põhjusel tekkima soov see maagia vabaks lasta.

Maagia toimib nii, et see sama sõnum suunab neid kristalle ühel konkreetsel eesmärgil töötama. Sinu foto on see, millega kristallid tööd teevad ja aja möödudes kristallid suunavad sind õigele teele. Aidates sul erialaliselt ja tööalaselt end üles leida.

Juhul, kui see maagia aitab sul rahu endas leida, mõista seda, mida sa peaksid tegema, siis võib need kotist lahti võtta ja jättagi sinna Põhja ilmakaarde.

Maagiat tehes me saadame enda seest unistusi välja nii, et need jõuaksid meie tulevikku. Maagia tegemine on väga kasulik, see aitab sul enda seest õigeid energiaid välja suunata. Kristallid on need, mis aitavad sul seda saavutada.
Uuendatud: 30.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja